ברצלונה 18/19 - המשכיות זה שם המשחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SaSa Member

מבאס לשמוע על עוד פציעה של סאמפר,
    לפני כמה שנים היה אחת ההבטחות הגדולות בלה מאסיה להגיע עד לקבוצה הבוגרת.
    זו הפציעה החמישית שלו מאז ספטמבר 17 ובמשך התקופה הזו נעדר למעלה מ9 חודשים.

חדשות טובות זה החזרה של מסי ואומטיטי לאימוניים חלקיים מוקדם מהצפוי.

2. Jefecito Member

לגמרי מבאס, סאמפר יעדר חודש. לגבי מסי ואומטיטי לא הייתי ממהר איתם. מעניין כמה היה נגמר הקלאסיקו עם מסי.

3. Raulito Madridista

אתמול כתבו במארקה על דמבלה ומאלקום שהם היו 'רוחות רפאים' על המגרש. ומצד שני, קצת קשה לצפות משניים כאלה שהגיעו ככוכבים - לשחק באותה תשוקה כאילו הם מהקסטיליה של ריאל מדריד. אני לא האשמתי את ואלוורדה בשום דבר לגביהם, שימו לב. דמבלה אמנם הגיע בגיל מאוד-מאוד צעיר וגם ניימאר לא היה מדהים בעונת הבכורה שלו בקבוצה, בייל כביכול היה שתי רמות מעליו - שניהם הגיעו בטריליון יורו באותו הקיץ, אבל ברצלונה מחליפה את שחקני ההתקפה שלה בקצב, שימו לב, ואם דמבלה לא יהיה טוב גם השנה לא בטוח שהוא יישאר. התיאבון לשחקני התקפה לא נרגע אף-פעם. את הקלאסיקו ניצח לואיס סוארס.

אגב סוארס, מעבר לכך שהוא אמר 'לגיטימי שבארסה מחפשת חלוצים, אני כבר בן 31', אני חושב שהוא אמר משפט מדהים על ה-VAR. בלי זה השופט היה פוחד ונותן לואראן 'לגנוב' ולא היה שורק לפנדל ברחבה, אבל סוארס אמר שהדבר הזה פוגע בדבר הכי מרגש בכדורגל - הטירוף בחגיגת השער. וזה נכון.

4. Civil Anti Madridista

אם דמבלה היה מגיע בחצי מהסכום ששולם עליו גם אז במארקה היו אוכלים לנו תראש כל שני וחמישי על השטויות האלה?

5. סמואל אטו Member

אלניה, שהרשים מאוד נגד לאונסה, בסגל למחר.

6. Jefecito Member

ומלקום בחוץ.....

7. SaSa Member

נראה כמו סרט חובה לכל אוהד בארסה.
    הסרט אמור לצאת בשבועות הקרובים.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעדיף את הגרסא של ארביטמן.

9. Jefecito Member

מסי מחוץ לסגל, דמבלה פותח בהתקפה.

10. סמואל אטו Member

אחת המחציות הטובות של בארסה בשנים האחרונות. לחץ כמו בימים היפים של גווארדיולה.
    יש שתי דאגות עבורי:
    1. יש פער גדול מדי בין היכולת נגד קבוצות תחתית והיכולת נגד קבוצות חזקות. אני לא אוהב את זה.
    2. בזבזו המון אנרגיה ויצאו בלי גול אחד, זה נראה כמו משחק שבדרך לעקיצה.

11. avicii Member

ראקיטיץ' חייב לנוח,היה נוראי היום ואני לא מבין איך המאמן לא רואה את זה.

ברצלונה נראית לא רע בלי מסי.בזמנים אחרים בלי מסי ברצלונה הייתה עולה למשחק כבר בפיגור 2-0.

12. Jefecito Member

שיחקנו מעולה היום, הגענו להמון מצבים ולא ניצלנו אותם. משחק הלחץ היה אדיר ומלקום עם שער בכורה.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/11/07/15415759137604.Xxx

דמעות הניצחון של מאלקום. שער השיוויון של איקרדי אמנם מנע מבארסה ניצחון בסאן-סירו, אך לא גזל את הניצחון של מאלקום שכבש שער בכורה ולא היה יכול לעצור את הדמעות. האמוציות של הקשר גררו תגובה בכל כלי התקשורת בספרד שתהו "מדוע שיחק עד עכשיו רק 105 דקות?". אלו היו דמעות של שמחה ועצב, זעם ותחושת הקלה, בעת ובעונה אחת, תסכול מצטבר שפרץ החוצה. "אני מתחיל את ההיסטוריה שלי בברצלונה, עכשיו. אני רוצה לשחק יותר ומתאמן כל יום הכי קשה שיש כדי להוכיח את עצמי. להראות שיש לי את האיכות לשחק בקבוצה הזו". בסקר האם השער של מאלקום ישנה משהו בראשו של ואלוורדה - קרוב ל-60% הצביעו שכן.

אני אוהב לראות שחקנים לוקחים ללב כמו ילדים, כמו אוהדים, ואפילו בוכים מכדורגל ושזה לא עובר לידם. כדורגל זה לא עבודה. כדורגל זה החיים.

14. Raulito Madridista

קצת עדכונים:

- השלושער האדיר בקלאסיקו - עשה את שלו. לואיס סוארס נבחר לשחקן החודש בלה-ליגה. באוקטובר יש לו ארבעה שערים סה"כ, כולל גול בפנדל נגד סביליה. הפרס מחולק כבר חמש שנים, מאז ספטמבר 2013, וזו הפעם השמינית בה שחקן של בארסה זוכה בתואר. רק אתלטיקו עם 10 זכיות - מעליה. לסוארס זו הפעם השלישית בקריירה, כמו כריסטיאנו.
    - פיליפה קוטיניו הפצוע ייעדר מהמשחק מחר נגד בטיס. הוא יחזור לשחק בעוד שבועים-שלושה, והיריבה הבאה אחרי פגרת הנבחרות - אתלטיקו מדריד בוונדה מטרופוליטאנו.
    - שניים שאמורים 'ליהנות' מהמצב הזה בינתיים הם מאלקום ודמבלה, אלא שהאחרון איחר לאימון ולא הודיע לאף-אחד והוא עלול להסתבך. המועדון כועס על ההתנהלות שלו. לגבי מאלקום, הוא נכנס לרשימה יפה של שחקנים שכבשו בהופעת הבכורה שלהם בצ'מפיונס במדי בארסה. קוטיניו עשה זאת השנה נגד איינדהובן, אלקסר כבש אשתקד.
    - ולסיום משפט גדול של האקס דני אלבס שלא מחמיץ אף הזדמנות לספר על אהבתו לברצלונה - "לשחק בברצלונה של פפ היה טוב יותר מלעשות סקס".

15. Jefecito Member

מסי יקבל את נעל הזהב (מהעונה שעברה) במשחק מול בטיס.

מצב נושא:
הנושא נעול.