ברצלונה 18/19 - המשכיות זה שם המשחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Civil Anti Madridista

לא מספיק אכלנו אותה עם גומש, עכשיו בכלל אין מצב להיפטר ממנו הקיץ.

את רוברטו אני מעדיף כמגן. בתור קשר אני לא זוכר משחק אחד שהתרשמתי ממנו בעמדה הזאת.

2. Jefecito Member

היכולות הגנתיות שלו לא לרמה של ברצלונה. היום בבוקר סמדו הפתיע מאוד והשאלה איזה קשר אנחנו נביא.

optimus אוהב/ת את זה.
  3. סמואל אטו Member

לרוברטו אין את האיכות הדרושה כדי לשחק בקישור של בארסה. בתור מגן ימני הוא עושה לעצמו קריירה יפה כחלק מהמועדון שהוא גדל בו.

4. Jefecito Member

אין ספק שסרג'י פרץ בעמדת המגן הימני. השאלה אם לקחת סיכון כי הגנתית הוא לא מתאים לעמדה הזאת.

בינתיים נראה שמינה ודין בדרך החוצה מהמועדון.

5. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/07/29/15328896624108.Xxx

בבארסה מדברים על שני נושאים: ראשית, מחנה האימונים הקצר בכל טרום עונה כדי להמשיך את השיווק האגרסיבי והקשר עם האוהדים מרחוק וזה כמובן גם משלשל הרבה כסף לקופת המועדון. ייתכן שאמריקה תוחלף באסיה ובארסה תגיע לסין ויפן בשנה הבאה. "הדבר החשוב ביותר הוא המותג וזה נותן לנו את הכלים להיות תחרותיים". מעבר לכך, בבארסה חולמים על שיפוץ קאמפ-נואו. ב-2015 נערכה הצבעה כוללת והגיעו להסכם שחברות אסיאתיות יגוייסו למטרה וישקיעו 200 מיליון יורו. כעת אחרי כמה שנים עם 'דפים במגירה' - זה לא קרה, כשבין היתר הייתה מחשבה גם להצניח את קרויף איכשהו באמצעות המגרש. היום נכתב שהסכום החדש אותו בארסה רוצה לגייס הוא 300 מיליון יורו, ושם האצטדיון עשוי להיות מוחלף.

לגבי הויכוח כאן על שאלת המגן הימני - גם דניאל אלבס לא היה טוב הגנתית אף פעם. ב-2008 הוחלט לחתוך את זאמברוטה אחרי שנתיים סבירות כדי לעשות מהלך משמעותי, וברור שזאמברוטה גם בגירסה הפחות טובה שלו טוב יותר הגנתית. בבארסה תמיד יחשבו קודם כל התקפה בעמדת המגנים, וכך גם בריאל מדריד. תנו לילד לשחק

6. yonmu Member

להזכיר את אלבס ורוברטו באותו משפט?
    אלבס היה סביר מבחינה הגנתית. לא עילוי גדול, אבל לא רע מדי. מבחינה התקפית הוא היה עילוי ואולי המגן עם התרומה ההתקפית המשמעותית ביותר בעשור האחרון. משחקים של בארסה איתו נראו כאילו הם משחקים 4-4-3 פשוט כי התרומה ההתקפית שלו מההגנה היתה לפחות כמו זו של קיצוני. לשם השוואה, מאז שהוא הגיע לברצלונה הוא נתן מספרים לפחות כמו אלה של גיגס (בשלהי הקריירה, ובכל זאת).

רוברטו שחקן נחמד עם הרבה רבאק, אבל הוא לא קרוב לדברים שאלבס הראה. כשיש אופציה סולידית יותר (סמדו בהגנה וראקיטיץ' בקישור) זה מעולה להחזיק שחקן כזה בסגל, אבל לבנות עליו כשחקן הרכב קבוע לא מתאים לרמה שבארסה שואפת אליה.

Civil ו-golding אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

אני גם לא עף על סרג'י רוברטו וחושב שיש סביבו קצת הייפ לא רק בגלל קורל(צוחק) אלא משום שהוא גדל ב-לה-מאסייה ושילוב שחקנים צעירים בקבוצה הבוגרת קצת דפוק בשנים האחרונות. הוא ואלבס כמובן לא אותה הרמה אבל העדפת הקישורים בהתקפה ע"פ נוכחות הגנתית - זה כן. עובדה שמיגל טורס לא החזיק מעמד בריאל מדריד וגם ארבלואה בסוף עזב, וכך זאמברוטה ואחרים בבארסה. אני חושב שהשנה בארסה תוותר על היהלום ותשחק 4:3:3, מאלקום ודמבלה יתחרו על העמדה הנוספת. זו תהיה המגמה לרוב, וכמובן שיש משחקים בהם דברים משתנים. גם בריאל פעם מרסלו היה משחק כשמשתוללים וקונטראו היה האיש של מוריניו למשימות מיוחדות.

8. Jefecito Member

לפי מה שנראה בעונה הקרובה, אנחנו נראה יותר שילוב של שחקנים מלה מאסייה. סרג'י רוברטו שחקן עם יכולות פריצה אדירות (אני לא צריך להזכיר לך מה הוא עשה לריאל בקלאסיקו הראשון של העונה), להסתמך רק עליו יהיה טעות אבל אין ספק שהוא צריך להיות ברוטציה.

9. Jefecito Member

http://up419.siz.co.il/up2/iwjuxzyvj2nj.Xxx

לוקה דין נפרד באינסטגרם:

"השנתיים האחרונות היו חלום של ילד, שהייתה לי הזכות להגשים. אני רוצה להגיד תודה רבה לכולכם.

קודם כל למועדון, שנתן לי הכל מהרגע שהגעתי. תודה לכל העובדים, הרופאים, הצוותים שעבדתי איתם, המאמנים הגופניים, אנשי האבטחה והמטבח - כל מי שהופך את המועדון הזה למשפחה.

האוהדים, שתמיד נמצאים לצד הקבוצה ושהעניקו לי הרבה חום וחיבה במהלך השנתיים האלה.

העיר ברצלונה, שתמיד תישאר איתי בגלל כל מה שחוויתי בה ובגלל האנשים בה שתמיד מדהימים.

ולבסוף, תודה לחבריי לקבוצה - שלפני היותם השחקנים הטובים בעולם, הם אנשים מדהימים שתמיד יעזרו לך.

כל זה נועד להגיד שבארסה היא יותר ממועדון, זו משפחה מופלאה.
    חיבוק גדול לכולם ובהצלחה רבה בעונה הקרובה https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/fef/1/16/1f535.Xxx"

10. סמואל אטו Member

רכישה מיותרת, מקווה שעשינו עליו סכום יפה.

11. Jefecito Member

http://up419.siz.co.il/up2/nnjinktwmlgq.Xxx

הכותרת של מונדו דפורטיבו: "קפטן ראשי"

"ליאו מסי מצטרף לעבודה בברצלונה היום (שלישי), כשהוא יורש את הסרט של אינייסטה".

"הארגנטינאי חוזר עם המטרה הראשית לזכות בליגת האלופות. בזמן שהצד השני בלי כריסטיאנו".

למטה: בארסה מול רומא בדאלאס ב-1 באוגוסט ב-5:05 (שעון ישראל)

"הפציעה של אנדרה גומש היא פחות חמורה מהצפוי: 4-5 שבועות בחוץ".

12. optimus Member

הרבה שמות של קשרים עלו בהקשר של ברצלונה כמו פראחו, ראביו ותיאגו, אבל עם כל הכבוד לשלושתם אני חושב שלרוברטו הכי מגיע הזדמנות בקישור. בכל משחק הוא נותן את ה - 100 אחוז שלו ולא משנה באיזה עמדה הוא משחק. במיוחד בעונה הבאה שבה סמדו צריך להפוך להיות המגן הקבוע ועם השלישייה באמצע - קוטיניו, ראקיטיץ ובוסקטס, קשה לראות אותו מקבל הרבה דקות. בקיצור, הוא שחקן בית כישרוני ומגיעה לו הזדמנות הרבה לפני כל השמות שעפים בעיתונים.

13. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/07/31/15330611503053.Xxx

ברצלונה נכנעה אתמול 4:2 לרומא למרות שהובילה פעמיים, פעם אחת משער של ראפינייה ובפתיחת המחצית השנייה משער של הרכש החדש מאלקום. הנה תקציר נרחב של המשחק| פירגון גדול במארקה לסרג'י רוברטו על ההופעה שלו בקישור - "כל שחקן צעיר צריך ללמוד ממנו", ועל כך שמזגזגים איתו בעמדות והוא נראה טוב בכל עמדה.

המאמן ואלוורדה אמר לאחר המשחק נגד רומא שהוא מחכה שכל הקבוצה הראשונה תשחק יחד בהרכב החזק לפחות מחצית אחת במשחק אחד של קדם העונה וכך תהיה תמונה ברורה יותר, ובדיוק אתמול ליאו מסי הקפטן החדש התאמן לראשונה עם הקבוצה הקיץ וכך גם פיקה, ג'ורדי אלבה ובוסקטס. סוארס אמור לחזור עוד כמה ימים בעוד המצטרפים האחרונים הם אומטיטי אלוף העולם, ראקיטיץ' שהפסיד בגמר וכן דמבלה שיש שמועות לגביו ובתקשורת כתבו שכל הופעה טובה של מאלקום מרחיקה אותו מההרכב.

14. avicii Member

נראה לי הקבוצה היחידה בעולם שמשחקת במחצית הראשונה עם 11 מהסגל ובשניה עם הנערים.
    לא מבין את הסיפור הזה

15. סמואל אטו Member

כל מי שראה את מאלקום ודמבלה בעונה שעברה יודע מי השחקן הטוב מביניהם כרגע.

אם מי אתה רוצה שישחקו?
    שחקנים התחיל להתאמן רק ביומיים האחרונים.

מצב נושא:
הנושא נעול.