ברצלונה 18/19 - המשכיות זה שם המשחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אם זו הייתה מקבוצה דרג ב' באירופה הייתי אומר שיש על מה לחשוב, אבל כשמדובר בברצלונה, וגם אני מניח שכיף לו להישאר בספרד - אין מה לחשוב פעמיים. הוא לא ילד, הוא כבר בן 31, מתי תגיע עוד הזדמנות כזו? אין מה לדבר על להיות שחקן הרכב וגם לא בטוח שמחליף ראשון בהתקפה. הדרך היחידה שהוא יוכל לשחק במשהו שקרוב לקביעות - בארסה לא אחת גומרת משחקים מוקדם. החמישייה על אספניול, החמישייה נגד לבאנטה. אין לה הרבה 1:0ים לצורך העניין. אגב, לגבי המונח 'ניסיון העבר', מה הכוונה, לואלוורדה בתקופתו בברצלונה או עוד לפניכן? כי מהעונה שעברה ואלוורדה רוצה ללמוד.

כסף שמתבזבז, 15 מיליון יורו זה מסטיק בכדורגל של היום. אגב, דוגמא נהדרת שלצערי לא רלוונטית - ריאל מדריד לדעתי פספסה את יאגו אספאס. הוא כבר נכשל בליברפול ולא היה טוב בסביליה, ובגילו כנראה קשר את עתידו בזה של סלטה. הוא היה רלוונטי עבורינו אבל..כרגיל..

2. SaSa Member

סטואני יכול להיות אחלה גיבוי לעמדת החלוץ,
    כבר הוכיח שהוא יודע לתת שערים בקבוצות שונות בליגה ומגיעה לו ההזדמנות לשחק בקבוצה גדולה.
    אני הייתי מעדיף שהמועדון ילך על שחקן אורוגוואי אחר שמשחק בסלטה.

3. סמואל אטו Member

מחליף לסוארז זה שחקן שמקבל פירורים, הוא צריך להיות אחרי השיא או הרבה לפני(גם ורסטילי). אם מלקום היה קצת יותר דומה בסגנון לסלאח, מרסיאל או ראשפורד זה היה פותר את הבעיה הזו לפחות לחצי עונה הקרובה.

4. Jefecito Member

ה''אם'' שלך הוא מאוד גדול. דווקא שחקן כמו סטואני בתור מחליף לסוארס נשמע לי באופן אישי מעולה. סקורר מוכח בליגה הספרדית.

5. SaSa Member

זהו שלדעתי המחליף של סוארז צריך לקבל יותר מקצת פירורים. סוארז עדין חלוץ ענק שמעמיד מספרים מעולים אבל יש ירידה מסוימת במהירות ובחדות. הוא הודה בעצמו שבשנה-שנתיים האחרונות שיחק גם שלא היה כשיר מכיוון שאין לנו מחליף שאפשר לסמוך עליו במשחקים גדולים..

6. סמואל אטו Member

בגדול זה נכון(למרות שהשנה הוא לדעתי נהדר עד עכשיו), וצריך גם לשאול כמה סוארס רוצה או יכול להתמודד עם העומס הפיזי של חלוץ מוביל במועדון גדול.

7. Raulito Madridista

ליאו מסי התראיין ל-'מונדו דפורטיבו' הקטלוני כמה ימים לאחר 'חגיגות ה-400' - "אני רוצה להמשיך לכבוש עוד שערים".

https://pbs.twimg.com/media/Dw_iZkzU0AA5GHK.Xxx

מסי מספר שהוא לא זוכר את הגולים היפים אלא דווקא את המכריעים והחשובים ביותר, מציין כמובן את חבריו לקבוצה("מיותר לציין שבלעדיהם זה לא היה מגיע")| את שער הבכורה שלו הוא לא ישכח לעולם והוא מתאר אותו היטב - נגד אלבסטה בקאמפ-נואו, ה-1 במאי, בישול של רונאלדיניו, ואומר שהוא תמיד שמח להבקיע במשחקי הבית, ושכמובן הוא מתרגש לעשות את זה נגד ריאל מדריד וגם נגד יתר החזקות - אתלטיקו, סביליה, ולנסיה| בעיתון בדקו מי השחקן שבישל למסי הכי הרבה שערים: לואיס סוארס שמו, עם 40 בישולים. מאמן העבר לואיס אנריקה אמר - "ראיתי את הכימיה ביניהם מהרגע הראשון". גם לדני אלבס ואינייסטה 40 בישולים עבור מסי ואחריהם מדורג צ'אבי עם 32.

אמנם הגול של מסי בברנבאו אז לא הביא לזכייה בתואר אבל הוא חגג בטירוף עם הנפת החולצה, זה היה 'הכי לא מסי שיש', וזה רגע זכור מבחינתי. אני אבחר בגול אחר בליגה, ה-3:3 בקלאסיקו ההוא ב-2007, השיוויון שלו בדקה ה-90. כידרר מאיזה 40 מטר מהשער, חתך לאמצע והשאיר את כולם מאחור. מעניין כמה בישולים סידר לו רונאלדיניו וכמה פדרו וססק.

8. Jefecito Member

מלקום שוב לא בסגל למשחק היום בגביע, ואלורדה יעלה הרכב סופר חזק היום.
    לאחרונה יש דיווחים על זה שמלקום יעזוב, אם במידה וזה יקרה זאת אחת ההעברות הכי הזויות שקרו במועדון הזה.

9. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/01/18/15478375616418_310x174.Xxx

'לברצלונה שוב יש טרידנטה'. במארקה מפרגנים לחוד של ברצלונה שמוכיח את עצמו, והאוהדים שכחו באופן סופי את ניימאר. בארסה כבשה העונה 79 שערים בכל המסגרות ו-50 שערים הגיעו מהטריו ההתקפי הנפלא שלה: ליאו מסי כבש 24 שערים, לואיס סוארס 14 שערים(כולם בליגה) ודמבלה 12 שערים, וכמובן לא דיברנו על הבישולים(25, לפי הנתונים ב-AS) דמבלה עצמו השתלב באופן סופי, בוטחים בו ויודעים שהוא יכול להבקיע בכל משחק. החלוץ השווה את עונת השיא שלו כשחקן בוגרים, אז כבש 12 שערים בצרפת ברן, ואנחנו רק בחצי עונה. למי שתהה אגב, קוטיניו עם 6 שערים העונה והוא אחריהם.

10. Jefecito Member

בשעה טובה ורמאלן ומלקום חוזרים לסגל מול לגאנס בליגה מחר, דניס סוארס בחוץ.

11. Raulito Madridista

https://estaticos.sport.es/resources/Xxx/1/1/ter-stegen-tiene-respeto-sus-companeros-1502134298211.Xxx

השוער טר-שטגן הגיע אתמול ל-100 הופעות ליגה במדי ברצלונה. לצערו הוא לא הצליח לשמור על שער נקי וספג מול לגאנס, אבל הניצחון שהגדיל את הפער בצמרת בטח שימח אותו. בסה"כ ספג 89 שערי ליגה ושמר על שער נקי 42 פעמים. מאז 2016/17 הוא השוער הבכיר ומי זוכר שהיה סגנו של קלאודיו בראבו אליו לא מתגעגעים. את משחקו המאה בסה"כ ערך בקולוסיאום נגד חטאפה בספטמבר 2017. השוער בן ה-26 נכנס לטופ 10 של שוערי ברצלונה במסגרת הליגה וקצת לפני סיום העונה הוא יחלוף על פני מיגל ריינה שרשם 114 הופעות. השוער הראשון הוא כמובן ויקטור ואלדס שרשם 387 הופעות וסגנו הוא אנדוני זוביזארטה עם 301 הופעות. ליגה. בסה"כ רשם 168 משחקים במדי ברצלונה.

12. Jefecito Member

ממה שנראה מבדיקות ראשונות דמבלה יעדר כשבועיים. זמן מלקום?

13. Jefecito Member

ברצלונה משאילה עד יוני את קווין פרינס בואטנג....

14. yonmu Member

ואני חשבתי שיש עומס על העמדות שבין בוסקטס לסוארז. מוזר.

15. Jefecito Member

אני חושב וחושש שהוא בא לתפקיד החלוץ המזוייף.

מצב נושא:
הנושא נעול.