ברצלונה 18/19 - המשכיות זה שם המשחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jefecito Member

זה הקטע במשחקי אימון. התוצאה פחות חשובה והמאמן רוצה לראות את הצעירים משחקים.

http://up419.siz.co.il/up2/w32jmwzimay3.Xxx

לוקה דין חתם רשמית באברטון תמורת 20 מיליון יורו.

2. avicii Member

@Albiceleste אולי זה נכון אם הם היו משולבים עם שחקני ההרכב הראשון.לזרוק אותם מול טוטנהאם ורומא ולראות אותם מאבדים יתרון ואז הביטחון שלהם יורד זה פשוט פשע.

3. Jefecito Member

@avicii יכול להיות שזה מה שהוא היה צריך לעשות. כנראה בגלל השחקנים הבכירים חוזרים עכשיו אז הוא רוצה קצת לראות את הצעירים משחקים.

מה שכן מקווה שאחרי המשחק הטוב של ראפינייה הוא ישאר בקבוצה.

4. Raulito Madridista

טר שטגן התראיין ל-AS ובמעט מילים אמר הרבה. גולת הכותרת - הוא מאושר בברצלונה וחולם להיות אחד מארבעת הקפטנים - זה יהיה כבוד גדול עבורו אבל הוא מוסיף שיש הרבה מנהיגים בקבוצה. השוער קיצר את חופשתו כדי לחזור לעניינים במהרה והודה שהתאכזב מהמונדיאל - "חיכיתי לבמה הזו הרבה זמן ואחרי העונה שעברה עליי ציפיתי לשחק אבל זה מאחוריי". הוא סימן את הצ'מפיונס כמטרה ועל הקולגה סילסן אמר - "לא אני צריך לדבר על זה. אני מבין שהוא רוצה לשחק. יש בינינו חברות והערכה. כשאני משחק הוא תומך בי, ולהיפך".

במארקה שיבחו את שחקני הרכש החדשים ארתור ומאלקום וכתבו "השתלבות מיידית" ויש מקום לאופטימיות.

בנושא אחר, ייראי מינה קרוב-קרוב לעזוב את בארסה וכעת מדברים על יונייטד במעבר עבור 45 מיליון יורו.

לדעתי האישית יש הייפ סביב מינה בעיקר בגלל הגולים בקצב במונדיאל בעוד עבודת ההגנה שלו מוטלת בספק. שיחק מעט וחווה קשיים אבל הוא מוותר מהר ונחוש לעזוב וכשיש לו מחליף ועוד אפשר למכור בסכום העולה על סכום הרכישה - דיינו.

5. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/08/02/15332290320756.Xxx

¿Por qué Arturo Vidal? כתבו במארקה, 'למה ארתורו וידאל?' בארסה מקווה להודיע היום רשמית על צירופו של ארתורו וידאל מבאיירן בתמורה ל-30-35 מיליון יורו. והסיבות שציינו: ראשית, ניסיון וביצויים מיידים; שנית - בפרופיל של פאוליניו; שלישית - השליטה בכדורי הגובה והכוח האווירי; רביעית - שחקן מנוסה והצלחה מיידית; וסיבה אחרונה - מנהיגות ואופי מנצח.

אז בארסה בדרך לצרף את אחד מעוכרי ריאל מדריד הגדולים ביותר שעדיין לא בסגל שלה, וברצינות, עוד שחקן שלא היה ממש בתמונה והשם 'בארסה' עושה את העבודה ומשאיר עוד איטלקייה מאוכזבת. וידאל שחקן שיביא תוצאות כאן ועכשיו, חתירה לתארים בכל הכוח ועונה חלשה אחת בבאיירן לא תשכיח את היכולת שלו מה גם שהוא מוסיף לבארסה המון. זה ניצול הזדמנויות מעולה.

6. Ever Banega Member

אני חושב שבארסה לא רכשה קשר בסדר גודל כזה מאז פאברגס. הוא אומנם לא מתהדר בעשיית המשחק שלו כמו שבבארסה אוהבים אבל עדיין שחקן מעולה שיכול לתרום המון.

7. Jefecito Member

הדיווחים מדברים על סכום של פחות מ20 מיליון יורו. קשר מנוסה מוכח שעדיף על ראביו. אני אישית הייתי לוקח את טיאגו אבל שחקן גם כמו וידאל יכול לתת לנו עוד כוח בקישור.

8. סיונרה Member

ברצלונה למדה כנראה מהכדורגל הישראלי. במקום להשקיע במערך סקאוטינג, גישושים ולשלוח אנשים לחו"ל, היא פשוט פותחת עיתון רואה עסקאות שעומדות להסגר, ואז הם יודעים מה המחיר ואיזה שחקנים רלוונטים.

EO11 ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  9. Jefecito Member

@סיונרה אחרי שרכשנו שחקנים כמו וידאל,מינה,גומש וכו' אולי זה מה שעדיף לעשות.

ועכשיו ברצינות, יש בעיה קשה בהנהלה של ברצלונה. במקום לרצות את הדברים שכולם רוצים כמו טיאגו, שהוא שחקן בית עם דנא של בארסה, מחפשים דברים אחרים. וידאל ומלקום זה תענוג לעומת גומש,מינה ואלייש.

10. סיונרה Member

גם גומש היה מריאל ברגע האחרון, תודה על זה.

11. Civil Anti Madridista

ימים יגידו אם הרכש מוצלח, אבל אין ספק שהמדיניות השתנתה ואני חייב להגיד שאני אוהב את זה. בשנה-שנתיים האחרונות זה נהיה טרנד לנפח מחירים כשיש התעניינות מצד ברצלונה וזה לא חשוב בכלל מי השחקן.

בורדו הייתה דורשת על מאלקום פי שתיים אם בארסה הייתה מגלה התעניינות מלכתחילה. רומא ואינטר יכולות לכעוס עד מחר, בסופו של דבר זה ביזנס.

אותו כנ"ל לגביי וידאל, אומנם אני לא מחזיק ממנו במיוחד אבל אם שחקן בקליבר הזה מגיע אלינו בפחות מ30 מיליון כמו שמדווחים אז וואלה שיחקנו אותה.

12. Raulito Madridista

ברצלונה עם קיץ מוצלח מאוד מזה הרבה זמן הייתי אומר, באמת. אגב, בדיוק היום שנה מאז עזיבת ניימאר, לא חושב שהרבה שיערו שזה יהיה המצב של בארסה, עם עוד אליפות בכיס(דאבל) והיותה פייבוריטית לזכות גם בעונה הבאה. לגבי הבחירה בקשרים - אני חושב שואלוורדה מן הסתם כמעט בלי שם גדול ובלי עבר במועדונים הגדולים הגיע לבארסה די נחות ובעונה הראשונה ההשפעה שלו הייתה מינורית מבחינת הסגל, כעת הוא יותר מעורב, זו השערה שלי. לא משוכנע באלף אחוז שאם טיאגו היה חוזר הוא היה ממש את ההבטחה, התקופה שלו בבאיירן נתונה לפרשנות. ואולי ואלוורדה לא דוגל בהנעת הכדור הזו אלא במשחק ישיר יותר וזה גם מתאים לוידאל שיכול לתת גולים. בארסה לאו דווקא מנסה לשחזר בכל הכוח את הטיקי-טאקה.

13. סמואל אטו Member

זה לא יכול להיות קיץ מוצלח כשאין תכנית ברורה למה עושים.
    בארסה יורה לכל הכיוונים אז ברור שהיא תפגע מתי שהוא, השאלה מה יקרה עם זה בפועל.

14. סיונרה Member

http://asoccer.co.il/data/avatars/m/14/14676.Xxx?1479652682

15. Civil Anti Madridista

המטרה העיקרית הייתה להתחזק בקישור. מגן ימני זאת עמדה שממשיכה לעבור מתחת לראדר כאילו הכל תקין שם.

בכל אופן, עם וידאל או בלעדיו אני מאמין שבארסה תהיה עוד פעילה בחלון הזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.