ברצלונה 18/19 - המשכיות זה שם המשחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Civil Anti Madridista

לא יודע איך אפשר לשכנע אותו להגיע לקבוצה עם ארבעה בלמים, אבל דה ליכט זה must.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורמאלן רלבנטי בערך כמו מה שכתוב במארקה.

נשארת עם פיקה בן 32, אומטיטי שבקושי שיחק העונה בגלל בעיות בברך ולאנגלה שלהשוות בינו לבין דה ליכט זה כמו להשוות בין מאזדה למרצדס. מקצועית - להבדיל מדה יונג - הוא כבר עכשיו שחקן הרבה יותר טוב מכל מה שיש לכם בחלק האחורי.

ברצלונה זה פחות או יותר המועדון האחרון שחסר לו כוח משיכה עבור שחקנים עם כישרון כמו של דה ליכט. הכול שאלה של כסף זמין.

3. Raulito Madridista

כל מה שכתבו על מרכז השדה של ריאל מדריד - "מחוליות הקישור הגדולות בהיסטוריה" לדעתי זה בלוף ענק. קשר וחצי מבין הארבעה תורם התקפית, רק אחד באמת מתקל בחסד - קאסמירו, והיינו צריכים לשחק עם ארבעה כדי להיות מאוזנים. מודריץ' שחקן על, היתר בלוף. אני חושב שטאדיץ' עשה את הכל עבור אייקס, פחות דה-יונג.

האמת שהנשיא ברותמאו אמר דברים די לקוניים על דה-ליכט, מצד שני יש יחסים מעולים בין המועדונים והעובדה שדה-יונג כבר שם בהחלט יכולה לסייע. אולי בארסה תוכל להשיג מזומנים אם תמכור את ראקיטיץ' שיש לו ביקוש למשל. השאלה האם לא דחוף לחפש מחליף גם לסוארס, להתחיל לגדל משהו על אש קטנה. דה ליכט יהיה הבלם היקר בעולם בזמן מסוים, זה בטוח, אני אוהב את השקט שלו. לנגלט יכול להיות שחקן ספסל בברצלונה, גג.

4. zivmay Member

דה ליכט בבארסה זה כבר יהיה מוגזם. כבר כיום יש לה סגל מפחיד שיכול להספיק לכמה שנים קדימה, אפילו מבלי להסתמך על הלה מאסיה ( ריקי פוץ' ואלנייה).

5. avicii Member

כאילו שמישהו מסתמך על הלה מאסיה

6. Raulito Madridista

לפני שנתיים בארסה עשתה את הרמונטדה הגדולה ההיא נגד פאריס סן-ז'רמן עם ה-6:1 - לא מסי, לא ניימאר, לא סוארס, אלא סרג'י רוברטו כבש את השער שהוציא את האוהדים מגדרם. חייב לומר בהקשר זה, לאחר אותו משחק הייתי משוכנע שבארסה תזכה בטרבל, שאם הוא הצליחה להתעלות על הבור הזה שעשתה בצרפת - אין סיכוי מולה. אבל בארסה הובסה שוב מול יובה ובעטה בדלי עם הפסד מיותר בליגה מול דפור.

מעבר לכך, מאז שעזב את ברצלונה מיעט לואיס אנריקה, כיום מאמן נבחרת ספרד, לדבר על שלוש השנים שלו במועדון. היום בספרד התעסקו בשעות האחרונות בראיון שהעניק לרדיו קטלוניה ובו סיפר על הבעיות שהיו עם מסי ועל ספסולו נגד ריאל סוסיאדד: "היו בעיות, ועד שהן נפתרו הייתה מתיחות שממש לא חיפשתי, אבל זה הופיע והיינו חייבים לסדר את זה. היום אני יכול לומר רק דברים נפלאים עליו". בנוסף, סיפר המאמן שכבר בתחילת עונתו השלישית במועדון, החליט על פרידה: "אמרתי לאנשי המועדון לחפש מאמנים אחרים, לא היו לי עוד כוחות. חשבתי גם על קבוצת השחקנים הנהדרת הזו. זה היה הכי קל עבורי לחדש את החוזה, הייתי נשאר במועדון שהוא הבית שלי, עם השחקנים הטובים ביותר, אך אני כנה, ואני חושב שיש רגע לעזוב". בהקשר זה, מאוד מפתיע אותי שההחלטה התקבלה בשלב כה מוקדם, היה כבר דיון על כך בעבר איך מאמנים גדולים מתקשים לשרוד את הטירוף הזה של ברצלונה וריאל מדריד. תשאלו את גוארדיולה וזידאן ואפילו מוריניו שכבר לא היה יכול להפסיק לריב.

7. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2019/03/09/primera/1552123469_934593_1552123576_noticia_normal.Xxx

הבצורת של קוטיניו. הקשר הברזילאי לא כבש שער ליגה מאז הקלאסיקו הראשון מול ריאל מדריד, איי שם בסוף אוקטובר. מאז עברו 16 מחזורים מתוכם שיחק ב-14. בבארסה מאוכזבים מתרומתו שכן ידעו שקוטינין שחקן מעט שונה מאינייסטה והסגנון הברסאי אך ציפו שהאיכויות שלו בכיבוש שערים יגיעו לידי ביטוי. לבארסה נותרו 14 משחקים לפחות עד סיום העונה ומצפים מקוטיניו לתרומה מכרעת גם אם לא מיועד להיות שחקן הרכב. עתידו כרגע לפחות לא על הפרק.

8. SaSa Member

נקווה שזה ישתנה הערב נגד ראיו.
    חייבים אותו עם בטחון לקראת השלבים המכריעים של העונה.

9. DRORIKO Member

יוצא לי מדי פעם לראות משחקים של ליון, או לפחות מקטעים מהם, איך לעזזל עשיתם איתם תיקו? שמעו אם אתם לא מפרקים אותם בקאמפ נו אני כבר לא יודע מה להגיד לכם.

10. Jefecito Member

אתה ראית בכלל את המשחק מול ליון?

11. DRORIKO Member

לא, ובגלל זה אני שואל.....

12. Jefecito Member

אז שיחקנו טוב והגענו ללא מעט מצבים. אחד הימים שאף מצב לא נכנס.

13. גלצ Member

ליון גם הגיעה למצבים טובים בתחילת המשחק, זה נכון שברצלונה כמובן החמיצה הרבה יותר אבל לא היה לה מחץ. זו לא הייתה תוצאה משקרת לגמרי.

14. Jefecito Member

גם לליון היו מצבים אבל לקבוצה כמו ברצלונה יש מסיימים קצת יותר טובים מאשר לליון. בכללי ברצלונה שיחקו טוב פשוט הכדור לא נכנס.

15. Jefecito Member

ג'ורדי אלבה חתם רשמית על החוזה עד 2024. סעיף שחרור של 500 מיליון יורו.
    בשקט בשקט ראקיטיץ' חגג אתמול 31. שחקן שארצה שיפרוש בברצלונה.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.