ברצלונה 18/19 - המשכיות זה שם המשחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏25/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

ראקיטיץ' כבר עבר חצי הסבה לקשר אחורי מאז עזיבת צ'אבי ובעיקר בעונה שעברה לדעתי עשה המון הגנה מה שבא על חשבון מספרים, רק בדיעבד למדתי להעריך את היכולת האמיתית שלו לבארסה. אין סיכוי שוידאל מגיע להיות על תקן שחקן ספסל, כך שהאמצע סגור לדעתי. על דמבלה עדיין רובץ תג מחיר עצום וינסו לשלב אותו בכוח אבל אם מאלקום ימשיך כמו שהוא אז אין לו סיכוי. קוטיניו יכול לשחקן בשלישייה במרכז במשחקים קלים בליגה אבל אני חושב שלא נראה את ואלוורדה משתולל.
    ההרכב שלי עבור בארסה: טר-שטגן| רוברטו, פיקה, אומטיטי, ג'ורדי אלבה| בוסקטס, ראקיטיץ', וידאל| קוטיניו, מסי וסוארס.
    כשעל הספסל נמצאים לנגלט, ארתור, מאלקום, דמבלה ואלקסר - זה כבר נראה הרבה יותר טוב, בהנחה שגומש יישאר לנצח :)

2. סמואל אטו Member

וידאל גם לא מגיע בתור כוכב שיש לו מקום מובטח בהרכב. הוא מגיע בתור שחקן שמוסיף "גיוון".
    ברוב המשחקים בארסה תהיה פייבוריטית ברורה. לא צריך 3 קשרים אחוריים במשחקים כאלה.

3. Raulito Madridista

יש הרבה גיוון בבארסה לעומת העונה שעברה שהיה 4:4:2 יהלום או 4:3:3 עם דמבלה שתתפלל שיהיה בריא ויידע לעשות משהו רוץ מלרוץ.
    וידאל שחקן אגרסיבי ולמרות שהוא חמום מוח הוא שחקן שכן הייתי סומך עליו בעבודות ההגנה, הוא לוחץ בטירוף והוא מוסיף את מימד הבקעת השערים שבארסה לא מקבלת מהאמצע מאז פברגאס בערך. הוא לא באמת קשר אחורי וגם ראקיטיץ' לא, אבל האחרון 'למד' לעשות הסבה כזו בערך, אולי אפילו כמו סיידרוף. אני חושב שהבחירה בוידאל נכונה מאשר להביא את ראביו בטריליון יורו, ושחקן שבכל שנה קושר לבארסה זה מארקו וראטי שלדעתי הוא אוברייטד. בארסה בעצם מחכה לראות מה האיטלקיות רוצות לעשות ואז היא אורבת לטרף :)

4. DRORIKO Member

תראה בהנחה שאתה תשמש בוידאל למשחקים השקולים יותר, ואין הרבה כאלה, אתה תצטרך לתת לו לשחק גם במשחקים "הנוחים" כדי שישמור על כושר משחק, מצד שני ה-4-4-2 עם בוסקטס ורקיטיץ' באמצע די הוכיח את עצמו בליגה אז אתה די בדילמה פה.

5. Jefecito Member

http://up419.siz.co.il/up1/oyguw3mdez3e.Xxx

גם המגן מוסא וואגה מצטרף. יהיה בברצלונה ב' וגיבוי לסמדו.

הוא מצטרף מאופן הבלגית, ששייכת לאקדמיית אספייר הקטארית בה גדל. פתח בהרכב של נבחרת סנגל במונדיאל וגם כבש שער.

6. סמואל אטו Member

הוא יקבל את הדקות.
    בוסקטס וראקיטיץ' מבוגרים וצריכים הרבה מנוחה.
    במשחקים מסויימים נראה מערכים שונים עם 3 או 4 קשרי אמצע.

7. DRORIKO Member

מקבל, השאלה אם גם וידאל מקבל את זה שיהיו לא מעט משחקים שהוא ימצא את עצמו על הספסל. זה שחקן עם הרבה אגו.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  8. optimus Member

אני מקווה שזו לא תהיה בעיה, כי אז זה יכריח את ולווארדה לשחק עם קישור גרזני. לדעתי במשחקים החשובים צריך קישור של בוסקטס, ראקיטיץ וקוטיניו. כל זה בהנחה שנחזור ל 4-3-3.

9. Jefecito Member

http://up419.siz.co.il/up2/zkmmlnzqmr2n.Xxx

מארקה: ״לתקווה בהמשכיות של הסגנון של בארסה קוראים ריקי פוץ׳. הקאנטרנו היה הסנסציה והשחקן הכי אטרקטיבי בקרב נגד מילאן ״.

10. Jefecito Member

http://up419.siz.co.il/up2/bz5yhyizmmyz.Xxx

הכותרת של ספורט: "ריקי פוץ', כוכב נולד"

"הקנטראנו זהר במשחק האחרון של המסע, שבו בארסה הפסידה שלא בצדק למילאן (1-0)".

"גאטוזו, מאמן מילאן: זה ספקטקולרי לראות איך הוא מטפל בכדור, זה פלא, כמו שירה".

למעלה: "ארתורו וידאל כבר כאן"

למטה: "ג'רי מינה יחתום באברטון תמורת 32 מיליון יורו"

11. Raulito Madridista

לא יותר טוב מוינסיניוס אותו אני כבר מכנה 'רוביניו2'(והאמת שרוביניו באותם הימים לא היה כזה רע ביחס לשאר הקבוצה אלא להיפך, וזה מעיד עד כמה ריאל מדריד הייתה בינונית). וברצינות: גם אם הילד סופר-מוכשר אני תוהה האם התקדמות כלשהי אפשרית באיך שבארסה העמיקה את הסגל. זה ברור שדמבלה יידחף פנימה, עלה הרבה כסף ויש בו משהו, מאלקום כבר כעת הוא התוצר המוגמר, ויש עוד כל מיני אלקסרים וכן-הלאה. עם כל הרצון לראות שחקן מהלה-מאסייה עושה את צעדיו הראשונים, אולי נכון עבור בארסה לשקול השאלה לקבוצה בספרד שיהיה קל לעקוב אחריו, ובתנאי שיש התחייבות שישחק[לאו דווקא חוזה לפי X מספרים אלא מעין הסכם ג'נטלמני כזה והבנה עם המאמן שממול]. העניין הוא שלבארסה יש גם עומס עצום בקישור המרכזי כרגע, אני אישית לא ציפיתי שיצרפו שחקן אחרי שארתור בא במקום פאוליניו. להגיד לכם שבמשחק קשה כמו חצי גמר צ'מפיונס או קלאסיקו בברנבאו בארסה לא תעלה עם יהלום כשקוטיניו מתחת למסי וסוארס? - לא בטוח שלא.

12. סמואל אטו Member

לא הייתי מצפה לראות אותו משחק הרבה, אפילו מעט.
    יש צעירים אחרים, מנוסים יותר, ששילמו עליהם עשרות ומאות מיליונים לפניו בהיררכיה.
    מה גם שהוא אפילו עוד לא השתלב בבארסה ב'.

13. Jefecito Member

הוא עדיין לא שיחק בבארסה ב'. זה מוגזם להגיד עליו שישתלב ברוטציה בקבוצה הבוגרת אבל אין ספק שאחרי מסע המשחקים בארה''ב הוא השאיר טעם של עוד. שמח שהעונה נראה יותר שחקני בית ברוטציה.

14. סמואל אטו Member

אין אינדיקציה שנראה השנה יותר שחקני בית ברוטציה . רק בעמדת המגן השמאלי המחליף.
    מעבר לזה צורפו בעיקר שחקני רכש.

15. Jefecito Member

יש לך גם את המגן השמאלי המחליף, ראפינייה שחוזר לסגל ואלנייה שיהיה בסגל הבכיר ואפילו מוניר שכרגע נמצא גם בסגל.

מצב נושא:
הנושא נעול.