ברצלונה 2006/7: הנרי ,טורה ואבידאל חתמו !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Barcik, ‏10/7/06.

1. ACBenb Member

פטר צ'ך
    אשלי קול, ג'ון טרי, אלכס/קארבליו, פריירה/בולארוז
    אסיין/מקלאללה, לאמפארד, באלאק,ג'ו קול/רובן/פיליפס
    שבצ'נקו, דרוגבה
    השנה הביאו רק גביע אנגלי. איך?!
    כוכבים זה לא הכל, שאנשים יפסיקו לכתוב הודעות כמו איזה פחד וכולה.
    קבוצה מעולה, אבל הגזמתם קצת. כאילו שאתם משחקים נגדם מחר מול כל השכונה וקבעתם איתם ב4 במגרש אתם מפחדים ללכת.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היית רואה את ברצלונה השנה,היית משכיל לדעת שהיא שיחקה מצוין ולא זכתה באליפות בגלל לוזריות ובגלל הרבה חוסר מזל.ברצלונה עשתה חיזוקים במקומות המתאימים(עיבתה את הקישור חיזקה את ההתקפה וקנתה מגן שמאלי מצוין) לא החליפה את הסגל ועשתה שנויים מרעישים.הקבוצה הזאת על הנייר נראית מפחידה,הקבוצה שבשנה שעברה עוד הייתה מפחידה לא על הנייר הופכת לסופר כזאת עכשיו.

פחד? מה הקשר לשכונה? אני לא הולך לשחק נגדם.המילה פחד היא על ההרכב הקרוב לשלמות שעומד לרשות בארסה.

לא נאה לך הדעה?
    שלח מייל,אנשים יכתבו כל דבר שלגיטמי בעינהם והוא בגבול הטעם הטוב.

3. ACBenb Member

סתם כתבתי את הקטע עם השכונה. פשוט אנשים (לא רק אתה שלא תחשוב שהתכוונתי ספציפית אליך, נתקלתי בזה כמה פעמים כבר) כל הזמן אומרים שזה מפחיד לראות רביעייה כזו ומפחיד לראות קבוצה כזו, מה שאני אומר זה סך הכל כדורגל, אין ממה לפחד.
    אין לי בעיה עם הדעה שלך, אני גם חושב שברצלונה היה בשנה הבאה קבוצה טובה, אבל לא צריך להסתנוור מהרבה שמות בקבוצה כי בכוונה הבאתי את הדוגמא של צ'לסי כקבוצה שעל הנייר הייתה מעולה ואחרי רכשים נראיתה ממש מפחידה, וראו מה היא עשתה.

4. Joao Moutinho Member

אנשים פה חטפו פוביית כוכבים.

בן, למה לא הזכרת את השנתיים הקודמות של צ'לסי? אז השנה היא נאלצה להתמודד מול יונייטד אימתנית, וסבלה מפציעות רבות, זה לא קשור לכוכבים.

ביאנקונרי, מפחיד? אולי את אוהדי בארסה, אין שום מצב שבעולם שבארסה תשחק בהרכב הזה, בהרכב כזה הקיצוניים חייבים לעשות הגנה, מה שלא יקרה עם מסי ורונאלדיניו. ו"חובה" לשחק עם דאבל פיבוט, בלי שני התנאים האלו, זה פשוט ייכשל.

בשורה התחתונה, גלאקטיקוס זה לא רע, הכל תלוי באופן הניהול, אם מי שמנהל קבוצה הוא פלורנטינו פרז אז אפשר לצבוע את עצמנו בכחול ולקפוץ לים, אבל אם זה נעשה בחוכמה, עם הרכב נכון (רבייעיה קדמית גאלקטית +דאבל פיבוט) זה יכול להגיע לשמיים, תפסיקו לפחד כבר מכוכבים, מדריד לא נפלה בגלל כוכבים, אלא בגלל שפלורנטינו התייחס לקבוצה כאל עסק, ובגלל שנעשתה בנייה לא טובה (ללא קש"א).

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומי בדיוק ירד לספסל? הנרי? אטו? רונאלדיניו? מסי? אף אחד מהם לא יסכים לרדת לספסל.או שאחד מהם יעזוב או שזה ההרכב שנקבל שנה הבאה.בכל מקרה ארבעתם יהיו בהרכב במידה וכולם נשארים.

6. guyholl Member

אתם באמת חושבים שהביא את הנרי בלי לקחת את השחקנים ולהסביר להם את המצב בארבע עיניים?אני כמעט בטוח שזה מה שעשו ואם לא אנחנו ניהיה השק חבטות של הליגה.

7. tiktin Member

גם בביתר היה ככה.. פשוט שילמו על כל שחקן פי 3 ממה שהוא באמת שווה.. שלא נדבר על השכר שלו.
    אני לא משווה בין ביתר לברצלונה מכיוון שבארץ אף קבוצה לא יכולה לקום נגד ביתר, אבל באירופה יש מלא קבוצות שיכולות.
    פשוט ברצלונה חיזקה את המקומות "החלשים" ועכשיו אין לברצלונה שום נקודת חולשה. אני צופה את הצעד הבא-צ'לסי תקנה ותתחזק עוד. יש לה את אותו המניע שיש לברצלונה: ל*** את הקבוצה שגנבה לה את האליפות ולקחת את הצ'מפיאונס. גם כסף לא חסר לאברמוביץ'.
    עם כל הדיבורים האלה אני מת לראות את ברצלונה משחקת. מתי המשחק הראשון ונגד מי הוא?

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת חדשות להיום
    מקסי לופז אומר שהוא ידבר עם צ'יקי ורייקארד בשבוע הבא לגבי העתיד שלו , הוא ניסח את זה בצורה כזו : "אדבר איתם על מה שהכי טוב למודעון ולקריירה ששלי" עוד הוא אמר שהוא שחקן של ברצלונה ומאוד אוהב את המודעון והקהל ומת להצליח פה .

אחרי שקייבו יורד ככל הנראה מהפרק בארסה תלך על גאבי מיליטו שזוכה להתענינות גם מריאל מדריד , ב MD משערים שמיליטו יעדיף את ברצלונה בגלל הסטירת לחי שקיבל מריאל ב2003 .

דרך אגב, אחרי עזיבת ג'יו לראשונה מזה 8 שנים לא יהיה שחקן הולנדי בסגל של ברצלונה .

9. Gaudi Member

למה ג'יו עוזב אותכם?

10. Sergio Ramos Member

כי ככה החליטו בבארסה,ג'יו לא מספק להם כבר הסחורה.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ישב לשיחה עם המאמן והסביר לו שאבידאל יתפוס את מקומו בהרכב, העזיבה הייתה הדדית .

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגאזטה מדווח היום שמיליטו מעדיף את בארסה על פני יובה ובמקרה ורומא לא תענה להצעה של ברצלונה(לפורטה הציב אולטימטום של 24 שעות) אז היא תפנה למיליטו.מיליטו אמר שהוא נורא ישמח לשחק לצידו של ליונל מסי וזה יהיה כבוד גדול עבורו ולכן הוא מעדיף ללכת לבארסה.

13. Bensh Member

אני מאמין שלא יצורף בלם נוסף... אבל אולי לאפורטה יחליט להפתיע אותי שוב

14. guyholl Member

אני מקווה מאוד שלאפורטה יפתיע שוב כי אנחנו חייבים בלם נוסף,אי אפשר לסמוך על טורהאם שיסחוב עונה שלמה ומארקס לטעמי יהיה חלק מהרוטציה עם טורה בקישור האחורי לכן לדעתי כדי שניהיה מוכנים פיקס לעונה הקרובה,חייבים בלם נוסף.

15. Sergio Ramos Member

אל תשכח את פויול שיחזור מהפציעה,ותוראם באמת לא נראה לי שיסחוב,הוא כבר לא כמו פעם,הוא נהיה קצת כבד ומגושם.ואדמילסון מובט ל6 חודשים,כך שלאפורטה יהיה חייב בלם.וכמובן שעל מרקס בונים כקשר אחורי