ברצלונה 2020/2021 - תוהו ובוהו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏30/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jefecito Member

אם אתה שואל אותי, ההדחה מול רומא הייתה יותר משפילה מאשר מול באיירן.
    איך אפשר להגיד שמסי יכול לחיות איתו אחרי כל הדברים שהוא אמר? הקבוצה שקעה הרבה לפני השנה הזאת. כל התארים זה בזכות מסי, היכולת שלו הסתירה הרבה מאוד דברים לא טובים.

2. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היחידה של מסי היא שהוא לא הבין עם מי יש לו עסק וסמך על המילה של ברתומאו יתר על המידה. אם לאורך כל העונה ברתומאו ידע שמסי מתכוון (יכול להיות שבאיירן זה הקש ששבר את גב הגמל) לעזוב בסופה כפי שסוכם בחוזה, מביך לראות כיצד הנשיא מנצלאת הקורונה והארכת העונה כדי להפר "באופן חוקי משפטית" סעיף בחוזה והבטחה מילולית לשחקן שהביא את המועדון לגדולה.

כל הכבוד למסי שהוא פותח את הפה ויוצא בפומבי נגד הנשיא השקרן והמושחת שלו, ועוד יותר כל הכבוד שהוא מחליט לעצור את הקרב נגד המועדון לפני שזה נהיה מאוחר מדי (משפט). אני כן חושב שהאהבה של מסי למועדון עצמו ולאוהדים זו הסיבה להחלטה ולא רק קייס יותר חזק משפטית או פחות. מעניין מאוד לראות איך הסיפור יתפתח.

3. VAR Member

הוא מעולם לא רצה לעזוב ואני בטוח שגם בקיץ הבא הוא לא יעזוב. כמו שכתבתי כבר בדיון של העונה הקודמת מסי הוא "תחזיקו אותי" קלאסי. במרץ הנשיא מתחלף במישהו שיבין שכל עוד הוא בסביבה צריך למצוץ לו טוב טוב, במאי לכל המאוחר צ'אבי מגיע, מביא איתו את פויול כעוזר ועוד כמה חברים של מסי לצוות המקצועי וכל העניין נשכח כאילו לא קרה.

4. Jefecito Member

הפעם זה לא היה מקרה כזה של תחזיקו אותי. הוא באמת רוצה ללכת.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

5. VAR Member

אתה יודע את זה כי שאלת אותו? מה שיוצא לתקשורת זה לא בהכרח מה שעובר לו בראש. מה שיוצא זה מה שצריך לצאת כדי להשיג את המטרה, ואת המטרה הוא ישיג.

6. Jefecito Member

לא שאלתי אותו אבל אפשר לראות עליו. לא יודע אם ראית את הראיון המלא אבל אפשר לראות. אולי קשה לך להאמין שמסי ירצה לעזוב את החממה שכל החיים היה שם.

7. Raulito Madridista

מסי רצה לעזוב ועוד איך, זה פורסם רק עכשיו אבל הוא פנה שלוש פעמים בשנה האחרונה במטרה ללכת, מעבר לכך צריך לקרוא את הראיון המלא כדי להבין עד כמה הוא יוצא ב-200 קמ"ש על ההנהלה, זה מאוד-מאוד לא שגרתי גם עבור שחקן שצבר בבטן.
    איך אמרו בתקשורת? מסי נשאר ואיתו גם הבעיות, ברצלונה נותרה עם נשיא מנותק מהמציאות שניצל רק בזכות האהבה הגדולה של מסי למועדון (גם אם הוא היה עוזב ככה, יש אוהד אחד שהיה כועס עליו? הרי ברור שהוא לא היה עוזב בחינם), עם סגל שחקנים בינוני, עם מאמן שהוא לא ממש מנייה בטוחה בקבוצות גדולות, כל מה שעשה עד עכשיו לא מתקרב ללחץ בקאמפ נואו.

לגבי מצעד ההשפלות בליגת האלופות - ברומא זו הייתה ההדחה הראשונה המשפילה, זה דבר שכביכול יכול לקרות. אני חושב שאנפילד זו הקטסטרופה כי אף אחד לא למד כלום ממה שקרה וליברפול הייתה עם 1/3 מההתקפה המטורפת שלה.
    אני בהחלט רואה את מסי מסיים את הקריירה שלו בברצלונה. אולי יפתרו הבעיות עוד שנתיים, עם צ'אבי על הקווים והחלטות נכונות שיתקבלו כי מסי בגיל 35 יהיה פחות טוב, אין מה לעשות. לדעתי הוא לא רוצה לחזור לארגנטינה בגלל מצב המדינה והעוני ופשעים, אבל זו השערה שלי בלבד.

8. סמואל אטו Member

לדעתי מסי רצה לעזוב אבל הבין שהמלחמה על השחרור תהיה ארוכה ומייגעת, וכנראה לא קיבל דחיפה מספיק חזקה ממועדון קונה(סיטי). לא יודע עד כמה סיטי היו מוכנים באמת לקנות את מסי בסכום כזה או אחר, אבל אני לא בטוח שהצעה כזו או אחרת לא הייתה יכול לפתוח מו"מ בין המועדונים.
    אין לי באמת סבלנות לנתח את כל הסיטואציה, אבל הדבר היחיד שיש לי להגיד זה שאני לא מבין את אלה שטוענים שמדובר בכתם בקריירה של מסי. שנים אני מחכה לשחקן שסוף סוף יוציא את הכביסה המלוכלכת של ההנהלה הזו החוצה. אולי אם זה לא היה כל-כך מאוחר ולא רק שחקן בודד, אז המועדון היה נמצא במצב אחר כיום.

ובקטע המקצועי, עכשיו שמסי חוזר לסגל מה המעמד המקצועי שלו במועדון? האם תהיה פה התנכלות אפשרית? ירידה במעמד בשביל לתת יותר דקות לשחקנים שלא מסיימים חוזה בסוף העונה?
    ואם נלך על הסנריו הסביר יותר שמסי שוב באנקר בלתי מעורער שהסגל נבנה סביבו - מה עושים עם גריזמן וקוטיניו?
    בהצלחה לנו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/20
  9. Raulito Madridista

לדעתי מסי קיבל עוד נקודות זכות אצל רוב האוהדים מה גם שהסאגה הסתיימה מהר יחסית וזה לא נגרר עד לפתיחת הליגה וכאלה דברים. מסי יישאר באנקר בלתי מעורער אבל הוא צריך לקבל מנוחה כדי למנוע פציעות. בארסה בקאמפ נואו נותנת רביעיות וחמישיות גם בלי קהל, ובמשחקים כאלה אין טעם לטחון אותו. גריזמן וקוטיניו יצטרכו להוכיח את עצמם. לא רואה פסול במערך של קוטיניו מתחת לגריזמן (כחלוץ שני או לפחות לא בכנף) ומסי. זו תהיה גם עונה משמעותית עבור פאטי שכן יוכל לעזור ברעיון של משחק אגפים. בכל מקרה ההתקפה תראה טוב בכל צורה, הקישור לא זכה לרענון הנכון וגם ויינאלדום לא כזה. טיאגו יוכל לשדרג את בארסה משמעותית. גם ההגנה בעייתית. מאבק האליפות? אין לריאל יתרון כרגע. אם דמבלה ממשיך אולי לא יגיע מחליף לסוארס.

10. אלסנדרו דל פיירו Member

מה הסיכוי שסוארס ישאר ?

11. Jefecito Member

קלוש עד אפסי.

12. סמואל אטו Member

רק אם הוא יעשה דווקא, אבל סביר שגם אז ישלמו כדי לחסל את החוזה, אז כמו שכתבו לך: קלוש.

13. Jefecito Member

איזה יהלום אדיר יש לנו, אנסו פאטי במשחק מעולה נגד אוקראינה.

14. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנסו פאטי אולי השחקן הכי טוב שנולד במאה ה-21 נכון לעכשיו, לדעתי דווקא פרויקט ספורטיבי שמתבסס עליו ועל פוץ' יכול להרגיע קצת את מסי. הוא חייב להיות באנקר בבארסה בעונה הבאה.

15. סמואל אטו Member

הוא כולה ילד, לא משנה כמה הוא טוב לא צריך לבנות עליו הרים וגבעות.

מצב נושא:
הנושא נעול.