ברקוביץ'- איפה בשנה הבאה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏25/5/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז אחרי שקווין קיגן נהג לשבח בכל הזדמנות שרק הייתה לו את אייל ברקוביץ', נראה שכבר לא הכל ורוד בשביל אייל. קיגן לא מעוניין להאריך את החוזה של הישראלי לעוד שנתיים ובתקשורת האנגלית יש שמועות על מתיחות ועימותים בין השניים.
    אז כרגע נראה שברקוביץ' לא ימשיך עוד עונה במנצ'סטר ובינתיים שתי הקבוצות שהביעו בו הכי הרבה עניין הן פורטסמות' ובלקבורן.

איפה לדעתכם ישחק ברקו עונה הבאה?

2. שגיא Guest

מנג'ר פורטסמות' אמר שאם לא הייתה בעיה כספית, הוא כבר מזמן היה מחתים את ברקוביץ' לחוזה ארוך בקבוצה. הוא מאוד מאוד מעריך את ברקו ומאוד רוצה לראות אותו שנה הבאה משחק בעולה החדשה לפריימרליג.

הבעיה שברקוביץ' רוצה חוזה ארוך, חוזה מובטח עד סוף הקריירה שלו, על מנת שיוכל לסיים אותה באנגליה, הוא כבר הצהיר זאת, ואני לא מאמין שהוא מתכוון לשנות את זה.
    אגב, אחרי עונה מרובת פציעות מבחינתו אני מעריך שיהיה לו מעט יותר קשה למצוא קבוצה, כי בסך הכל אייל נתן עונה טובה. אם פורטסמות' תציע לו מה שהוא רוצה, הוא לא יחכה לסיטי יותר מידי, ויעזוב. עם כל האהבה והכבוד שלו כלפי מנצ'סטר סיטי.

אבל לי יש תחושה שסיטי בכל זאת תשמור את אייל אצלה.

3. ליהי Member

רדנאפ מדבר יותר מדי לפי דעתי

אני חושבת שאם יש קבוצה שתקנה את ברקו בסופו של דבר היא דווקא בלאקבורן אם אכן ההתעניינות שלה בו נכונה וזאת לאור "תיאום הציפיות" בין ברקו לבלאקבורן.
    הוא מה שהם צריכים כרגע והם מה שהוא צריך.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב גם טוטנהאם לא תתנגד לאייל קטן אחד..במיוחד אחרי שהוא ברח ממנה בזמנו..
    אבל בכל מקרה אני מאמין שנראה את אייל גם בעונה הבאה אצל קיגאן והסיטי..

5. ליהי Member

טוטנהאם ובלאקבורן אחרי ברקוביץ'? אפילו אם מדובר בדיוק באותם הסכומים שהוא מקבל במדי הסיטי נחשב יותר כדאיי לעבור לאחת מן השתיים-במיוחד בלאקבורן רוברס שנתנה עונה טובה מאוד.

אני חושבת שאם הסיטי לא ייענו לבקשותיו של ברקו יש מצב גדול שהקשר הישראלי עובר קבוצה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היום גם אברטון הביעה עניין בישראלי, אברטון מוכנים לשלם עליו 1.5 מיליון ליש"ט.

7. ofer16 Member

מה בנוגע לשכר שלו? אם אני לא טועה ברקוביץ' מרוויח 1.6 מיליון דולר לעונה, וזה לא מעט. איזה קבוצות מוכנות לשלם לו כך, ואפילו יותר? (זאת שאלה, לא שאלה רטורית...)

8. ליהי Member

אז ככה עופר:

פורטסמות' היתה מצידה משלמת לו 6 מיליון לעונה, אבל בינתיים הכל שם דיבורים.
    ה-1.5 ליש"ט שאברטון מוכנה לשלם עליו יכול להתעגל קצת כלפי מעלה אם מויס באמת לא ימצא שחקן על רמה במשבצת שלו בשבועות הקרובים.
    ובלאקבורן (כן,אני עדיין מתעקשת שהוא יעבור לשם) יכולה במצבה להרשות לעצמה להוסיף לשכר הנוכחי של ברקו כמה אלפיות קטנות.

אבל אייל כרגיל ילך אחרי הכסף,אז אתה כבר תראה בסוף עונת המלפפונים מי הציעה הכי הרבה, אבל רק שתדע שלמרות המצב הפיננסי העגום העונה כסף לא יהווה אישיו במקרה של ברקו,פשוט כי הוא לא כזה יקר (יחסית כמובן).

9. KirkH Member

כאילו זה לא היה שקוף כמו החולצות של יעל בר-זוהר...

הנהלת מנצ'סטר שיטי מפרסמת היום הודעה רישמית בה היא מודיעה שהיא לא מתכוונת למכור את ברקוביץ' תמורת 750 אלף פאונד כמו שהתקשורת פירסמה בימים האחרונים. בהודעה של הקבוצה גם נאמר שבכל מקרה, לא התקבלה עד היום שום הצעה רישמית על הקשר הישראלי.

רשמתי את זה מזמן איפה שהוא בדיון שמועות, כל הבלאגן, כל השמועות על רצון מצד הקבוצות לקנות את אייל, כל הדיבורים על שכר מפוצץ שהיריבות מציעות, הכל - יוצא מהסביבה של ברקוביץ' הכל נעשה במטרה לקדם את המו"מ מול השיטי, הכל נעשה במטרה להלחיץ ולסחוט מהשיטי חוזה ארוך טווח.

10. Julian Joachim Member

החולצות של יעל בר זוהר היו מתות להיות שקופות, קודם כדאי שהן יהיו...

וכן, די צפוי, ברקו נשאר ואתם יודעים מה? לדעתי זה טוב גם לו וגם לקבוצה. הוא התרגל לאוהדים (וזה לא קל אצל שחקן כזה פרובלמטי) וגם למאמן ולשחקנים (אותו דבר ממקודם תופס גם פה).

בקיצור, שיהיה לו בהצלחה.

11. KirkH Member

חס וחלילה, יש הרבה דברים טובים שאני מאחל לברקו, הצלחה במדי השיטי שנה הבאה זה לא אחד מהם - מה אתה רוצה, שוב פעם לראות מנצ'סטר שיטי - צ'ארלטון במקום לידס - ארסנל?

12. Julian Joachim Member

בין כה וכה אנחנו נראה צ'רלטון - שיטי, אז לפחות שיהיה טוב.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שילך לטוטנאהם,שילך לבלקבורן מצדי שילך לאברטון,רק שלא ישאר בסיטי.
    לא רק שהשנה הם היו פשוט איומים(התחרו ברצינות ברמת הכדורגל שלהם לזאת של ליברפול),אלא שעוד עונה תבוזבז על המשחקים של הקבוצה המשעממת הזאת...

14. Julian Joachim Member

משה, על מה אתה מדבר?

ליברפול זה בערך ההיפך הגמור משיטי...

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

סורי.
    לאוהד יוניטד זה אותו דבר...