ברק רום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י barakrom, ‏8/10/04.

1. NewcastleFan Member

I don't give a fuck about israelis playing abroad........... and i prefer to see united Chelsea rather to see that idiot called berkovic playing with portsmouth against WBA.

U are not english football fan. u are fan of israeli footballers who plays in England.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/10/04
  2. erez Member

מי שעושה את איגביני גדול זה אייל ולא אף אחד אחר. וזה גם יעקובו אומר בכל ראיון שהוא נותן. ראיתי השנה ראיונות עם רדנאפ ושחקנים כמו דיוויד אנסוורת' וסטיב סטון שבכולם הם אמרו שאיגביני הכי נהנה לשחק עם אייל, והוא פשוט פורח מהמסירות שלו. אז אם איגביני אומר את זה מי אני שאסתור אותו.

3. THE STRETFORD END Member

ארז
    עם כל הכבוד לברקוביץ אוהדי הכדורגל האנגלי הם אוהדי קבוצות ולא שחקן זה או אחר אפילו שהוא ישראלי!
    טיפשי להראות משחק פחות מעניין של פורטסמות לדוגמא כשהוא משחק מאשר משחק מרכזי אחר.
    זה שהוא ישראלי הכל טוב ויפה אבל זה לא צריך להיות שיקול של מה להראות.
    כנ'ל לגבי טל בן חיים(שכמעט ולא משחק)ובולטון.
    כשיש משחק מעניין וברקוביץ משחק בו אז סבבה תראו אבל חבל שכל שחקן ישראלי שמשחק בחו'ל ערוצי הטלוויזיה מנסים להפוך אותנו לאוהדי הקבוצה שהישראלי משחק בה:רביבו וסלטה ויגו או פנרבחצה,
    בניון וסאנטאנדר(אפילו האוהדים של סאנטאנדר לא מגיעים באלפים לראות את הקבוצה המסכנה שלהם)וזה נכון גם לגבי ברקוביץ וכל הקבוצות שהוא שיחק בהן.
    אני מבין שאתה אוהד ברקוביץ קודם כל ואחר כך אוהד קבוצה אבל אתה יוצא דופן באמת,
    לא תמיד הרוב צודק אבל במקרה הזה הרוב מוביל בפרש גדול מאוד מאוד.

4. NewcastleFan Member

i really don't care what berkovic brings to Portsmouth.........

5. erez Member

איזה סיבה אחרת יש לערוץ 5+ לשדר משחק בשידור ישיר של סיטי עם ברקוביץ' מול קבוצות כמו וולסול וגרימסבי בליגה הראשונה בשעתו, בשעה שיכלו לשדר משחקים מהפרמייר ליג באותה שעה. הסיבה היחידה היא רייטינג. בשנה וחצי שאייל שיחק בליגה הראשונה היה ל-5+ את הזכויות לשידור הפרמיירליג ובכל זאת הם החליטו לשדר את אייל בשידור ישיר ואת הפרמייר ליג בשידור מוקלט, גם במשחקים שבהם השתתפו הקבוצות הגדולות, כמו ארסנל ויונייטד.

6. THE STRETFORD END Member

barakrom
    "מקבל את ההערות שלכם ולוקח זמן לעצמי ללמוד אותן ולהתכונן. זו העונה הראשונה שאני משדר פרמייר ליג וברור ששיבושים בשמות הם מיותרים, אך לצערי חלק בלתי נפרד מהשפשוף. לוקח לתשומת ליבי את ההערות בצניעות"

חלק בלתי נפרד מהשיפשוף!!!אתה רציני???מה זה פה שכונה?תישאר בבית תקליט את עצמך ותבין עד כמה זה חובבני ואחרי זה תלך לשדר בטלוויזיה לא על חשבון האוזניים והעצבים שלנו!
    ועזוב אותך מללמוד ומלהתכונן פשוט תיהיה בשקט ותדבר עם זלצר בהפסקה כשכולם הולכים להשתין ככה לא יפריע לאף אחד הקשקשת שלכם.

7. KirkH Member

עוד כמה דברים.

לא יכול להיות שבמחצית של משחק (לא זוכר איזה), תחזרו לאולפן, תדברו על משחק אחר בכלל (ליברפול - מנצ'סטר), תשדרו כתבה על המשחק, תחזרו למחצית השניה ושוב בין המשחק הראשון לשני תראו את אותה כתבה ותנהלו פחות או יותר את אותו דיון. יש משחק גדול באותו מחזור? יופי, בטח בשלב הזה של העונה, לא צריך לתת למשחקים האלה משקל יותר מדי גדול. בטח ובטח שלא על חשבון משחקים אחרים.
    "ובואו נראה כתבה שהכנו לקראת המשחק" על כתבה של סקאי / בי.בי.סי זה קצת צורם.

אהה כן, לא צריך בכוח לחפש בסטטיסטיקה. כל משחק שחקן חוגג הופעה כזו או אחרת. לא צריך ללכת עם הראש בקיר בקשר להופעות הללו. 50 הופעות שחקן עושה בעונה עונה וחצי גג. זה ממש לא רציני לציין את זה.

היות והאנגלים עושים את זה כבר בפרי גיים שלהם (שאנחנו לא רואים), אפשר בהחלט לתת את רשימת השחקנים המחליפים בכל קבוצה. לפני פתיחת המשחק זה נחמד, לפני פתיחת המחצית השניה זה רלוונטי ומתבקש.

כמה קשה זה לשים שעון או אפילו תוצאה בפינה של המסך אם האנלים לא עושים את זה??? זה יותר פרקטי מהסמל המפלצתי שלכם - זה בטוח.

8. erez Member

ת'אמת אני הייתי מסתפק בשידורים מוקלטים של המשחקים של אייל. ומצידי שהיו מראים בשידור ישיר את המשחקים של יונייטד, ארסנל וצ'לסי. אבל בתנאי שהם אכן יראו אותם בשידור מוקלט, ואם לא בשידור מוקלט אז לפחות בתקציר מורחב ולא בתקציר של דקה וחצי כמו שיש בתוכנית סיכום המחזור.

יש לי מלא דוגמאות של משחקים שבהם אייל הצטיין ומה שהאנשים בארץ יכלו לראות מהמשחקים האלו זה תקציר של דקה וחצי מהתכנית סיכום. רק בשנה שעברה היו 4 משחקים שבהם אייל זכה ל-MoTM במדי פורטסמות' והדבר היחיד ש-5+ הראו ממנו זה התקציר של הדקה וחצי מהסיכום מחזור. שני משחקים שבהם הוא נתן תצוגות שיא בשנה שעברה כמו ה-1-5 על בורו וה-1-3 על בירמינגהאם, הם הראו בתקציר של דקה וחצי.

בשנה שלפני כן את המשחק הטוב ביותר שלו מול בולטון במדי סיטי (0:2),בו הוא כבש ובישל, הם גם לא הראו מעבר לתקציר של דקה.

כך, שהיו מקרים לא מעטים שהם גם קיפחו את אייל. אלף פעם שלחתי להם פקסים לערוץ 5 בבקשה שישדרו את המשחקים בשידור מוקלט, אבל הם סירבו.

9. KirkH Member

מוזר מאוד שהם סירבו, הרי אייל הוא משאבת רייטינג לא? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

אגב שידורים מוקלטים, מי שמשלם כבר כסף בין כה וכו' אפשר לצפר אותו עם איזה שידור חוזר או שניים בשבוע, אף אחד לא ימות מזה.

10. THE STRETFORD END Member

ושוב את מי זה מעניין(חוץ ממך)מתי ברקוביץ הצטיין או לא?כל עוד הוא לא משחק בקבוצה שלי הלוואי וייכשל
    וזה לא קשור אם הוא ישראלי או גרוזיני.

11. erez Member

ניסוח יותר טוב היה לא התייחסו.

אני לא יודע אם זאת שדיברתי איתה בזמנו שהיתה הנציגה לפניות הציבור, מארי רוז שטרית קראו לה, באמת העבירה את הפקסים האלו למישהו ישכול לקבוע שם משהו. יותר סביר שהיא פשוט זרקה אותם לפח.

12. KirkH Member

סטרטפורד אני מניח שפיתחת אלרגיה ל5+ בזמן שהחמדן הקטן שיחק אצל השיטי... איך שרדת?

13. erez Member

תתפלא סטרטפורד, זה מעניין יותר אנשים ממה שאתה חושב. רק תראה את כמות התגובות שהיו בYNET ובעוד אתרים כאשר אייל לא זומן לנבחרת, או בכלל את כמות התגובות שיש כאשר מדובר באייל. אני לא חושב שיש כתבה אחת על יונייטד שפורסמו עליה 400 תגובות ב-YNET, או על כל כתבה אחרת שקורה בספורט בארץ או בחו"ל.

כיף לראות את אייל משחק מכיוון שהסגנון של הוא סגנון די ייחודי בכדורגל של היום, ואני מצדיק את ברק רום באלף אחוזים, אייל הוא המוסר הטוב בעולם היום. לא זידאן ולא אף אחד אחר יכול לתת פס עומק כמו שהוא נותן, ואין שחקן בעולם שאחוזי ההצלחה במסירות שלו לא ירדו ב-10 השנים האחרונות מ-90 אחוזי הצלחה. אין דבר כזה.

14. KirkH Member

ובזאת קיטלת את עצמך רשמית לא רק כאוהד של ישראלים באנגליה אלא גם כאוהד ישראלים באנגליה שאין לו מושג בכדורגל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

15. erez Member

מי מוסר טוב ממנו ? תן שמות. מי בצ'לסי יכול לתת פס כמוהו ? ג'ו קול ? ראינו אותו בשנה אחרי שאייל עזב לסלטיק. עם אייל סיימו במקום החמישי, עונה אחרי זה עם סגל הרבה יותר טוב ועם קול במקום אייל , הם כמעט ירדו ליגה. לא סתם רדנאפ אמר שבשתי העונות שלו בווסטהאם 75% מהגולים נבעו כתוצאה ישירה מאייל, יותר מכל שחקן אחר. מי מוסר טוב יותר לאמפרד ? אל תצחיק אותי. ברגקאמפ הוא היחיד שאפשר להשוותו עם אייל בפרמטר הזה באנגליה, כל השאר לא באותה ליגה.