ברק רום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י barakrom, ‏8/10/04.

1. NewcastleFan Member

U are really a joke Erez.........wowwww berkovic........... it seems that u don't even undserstand football.

2. erez Member

עם עובדות אין מה להתווכח. אתה לא יכול לתת לי שחקן אחד שיש לו דיוק במסירה כמו אייל. אז אתה אומר שאני לא מבין כדורגל. אם זה עושה לך טוב תמשיך להגיד שאין לי מושג. אני ראיתי מספיק כדורגל בחיים שלי, לא פחות ממך ואני די בטוח שיותר, כדי לדעת מה טוב ומה חרא.

3. NewcastleFan Member

how old are u i guess no more than 13

4. KirkH Member

לא נראה לך מוזר ש"המוסר הכי טוב בעולם" מתקשה למצוא קבוצה עבור עצמו? אהה שכחתי, מנסים לדפוק אותו, כמו בסלטיק.

כדורגלן טוב לא יכול להיות מעולה באספקט אחד של המשחק וגרוע בכל השאר ועדיין להצליח, פשוט לא יכול. אחרת איציק זוהר היה היום בבארסה על תקן בועט בעיטות חופשיות.

5. THE STRETFORD END Member

ארז
    מה הקשר בין 400 תגובות ב ynet לגבי אי זימונו של ברקוביץ לנבחרת ישראל לבין כדורגל אנגלי?
    ה 400 הללו זו הוכחה שאנשים רוצים לראות את ברקוביץ משחק בסיטי נגד שפילד יונייטד בליגה הראשונה מאשר דרבי ליברפולי בפריימיר ליג?

ועכשיו לגבי הויכוח-ברקוביץ מי יותר טוב ממנו:
    אתה אוהד ברקוביץ וחושב שהוא הטוב בעולם,מעניין מדוע לא היו קופצים עליו חוץ מרדנאפ בפורטסמות,או קבוצות יותר גדולות מסיטי,סאותהמטון או בלקבורן,את סלטיק אני לא מחשיב כי הליגה שם זו בדיחה אחת גדולה!

אותו ברקוביץ "ירד"על לאמפארד בספר שלו ואתה ממשיך"מי מוסר טוב יותר לאמפרד ? אל תצחיק אותי."

אתה אל תצחיק אותנו!אתה טוען שאתה רואה ומבין כדורגל,אז ככה לזלזל בשחקן האנגלי שעשה את ההתקדמות הגדולה ביותר ב 3 שנים האחרונות! לאמפארד כיום הוא שחקן מוביל בנבחרת אנגליה ואת הקבוצה שלו הוא מוביל לאולי אליפות אולי גביע אירופה,ברקוביץ בשנים הטובות ביותר שלו הוביל את ווסטאהם לאולי מקום 5 כשלידו לאמפארד!
    וכן לאמפארד וג'ו קול מוסרים לא פחות טוב ממנו,כך גם סקולס,כך גם גארארד,להם יש עוד תוספות שלברקוביץ אין,הרבה תוספות כמו הגנה,בעיטה טובה,תיקולים,נגיחות....

"ואני מצדיק את ברק רום באלף אחוזים, אייל הוא המוסר הטוב בעולם היום. לא זידאן ולא אף אחד אחר יכול לתת פס עומק כמו שהוא נותן"

ארז פורים עוד לא הגיע תפסיק לנסות ולהצחיק אותנו!

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי,

אם אכן אתה ברק רום, כשאני לא פוסל את זה אבל (עדיין) לא קונה את זה, אז ככה:
    לאורך השנים התרגלנו לאיכות שידור גבוהה מאוד בערוץ 5 או 5+. השידור היה מקצועני ויסודי, האולפן היה מעניין ומעשיר והפאנל היה מקצועי ובקיא.
    אורי בנאי אחלה זמר, שחקן ובן אדם, אבל אם כבר אתם מביאים מישהו לדקלם - שזו תהיה בבקשה מורן אייזנשטיין או אורלי ויינרמן בחולצה חושפנית, כי ככה לפחות נרגיש שאנחנו מרוויחים משהו.
    זלצר פרשן מצויין שמבין יפה את המשחק - אבל לא מכיר מספיק את השחקנים כדי להיות שדר. או שתעשו ממנו פרשן, שזה הייעוד שלו, או שלא יישאר. אלוהים, רק לא שדר.
    כתבות צבע לא יזיקו - כל הסט שלכם אפרורי משהו וכולל רק כתבות רכש שאני יכול למצוא ב-Sky News ודיבורים בעלמא. קצת הומור, קצת חן, קצת ברק - ולא אתה בלבד אלא מכולם - יהפכו את הנאת הצפייה לגדולה יותר.
    והנה הצעה שאולי אפילו תגדיל לך את המשכורת - קצת הילוכים חוזרים, וסיכומים של משחקים שעברו - גם אם הפלא ופלא לא שידרתם אותם, יהיה נחמד מאוד.

7. erez Member

עדיין אין לך מה לענות לי אני רואה. כנראה שאני באמת צודק.

דרך אגב אני בן 23. אני מניח שעכשיו ימשיכו לבוא ההסתלבטויות ממך, אין בעיה enjoy !

kirkH, גרוע בכל אספקט אחר של המשחק ?!? עוד אספקט קריטי בכדורגל של היום זה תנועה בלי כדור ותנועה לשטחים מתים. גם בזה הוא בין הטובים בעולם. זה שהוא לא עושה תאקלים לא אומר שהוא לא עושה הגנה. לא ראיתי את דקו וג'ולי עושים תאקל אחד, אז מה זה הופך אותם לשחקנים גרועים. בזה שהוא רץ אחרי השחקנים וחוסם להם דרכי מסירה הוא עושה הגנה יותר טובה מכאלה שעושים תאקלים והרבה פעמים יוצרים בכך מצבים טובים לכיבוש ליריבה(ראה מקרה באדיר מול רוזנבורג).

הסיבה היחידה שהוא לא הגיעה לקבוצה גדולה היא שהוא הלך לליגה האנגלית במקום לליגה הספרדית שהיא הרבה יותר מתאימה לו. אני בטוח שגם אתם תסכימו איתי, הרי אתם מבינים כדורגל כמו שאתם טוענים, שהליגה הספרדית היא הטכנית ביותר בעולם, ומשחקים בה השחקנים הטכנים הטובים בעולם. בליגה הספרדית אין שמירות אישיות כמו שהוא זכה להם בכל משחק מאז שהגיע לאנגליה, כל מי שראה את המשחק האחרון של אייל מול אברטון ראה את לי קרסלי משחק בתפקיד הצל של אייל. רק רדף אחריו בלי שום מטרה אחרת. בתקופתו בווסטהאם שמו לו שני שומרים אישיים בהרבה משחקים.

בספרד כל השחקנים יודעים להניע כדור ולא לבעוט אותו סתם קדימה בלי שום כתובת, כאשר גם למגינים יש טכניקה, דבר שנדיר שרואים באנגליה. אם הוא היה הולך לספרד הוא כבר מזמן היה בריאל מדריד או ברצלונה. לא סתם קמאצ'ו עלה על המגרש לאחר התיקו של ישראל נגד ספרד לפני 3 שנים ולחץ לאייל את היד על משחק ענק שהוא נתן.

ושלא תבינו לא נכון אני מאוד אוהב לראות את הליגה האנגלית. אין קצב של משחק ואווירת כדורגל וגם צילום של המשחקים שמתקרבים למה שיש באנגליה, אבל מבחינת הטכניקה במשחקים, אז זו שבספרד עולה בהרבה על זו שבאנגליה.

8. ג'רמיין דפו Member

תצחקו אבל גם אני חושב שאייל הוא בתחום המסירה אחד הגדולים שראיתי,העתק של מייקל לאודרופ. למרות זאת אני חושב שמספיק להראות לנו משחקים של פומפי בגללו...הוא כבר מבוגר ולא מסיים משחק ויש משחקים הרבה יותר מעניינים מפומפי-פאלאס. פומפי-ספארס ביום שני זה משחק מצויין לשידור!...אגב לראות משחקים של סנטנדר זה הרבה יותר עצוב,אין שם כדורגל והאווירה כמו בבית קברות. וברק רום אם זה אתה אז אני אחסוך לך את מה שיש לי לומר עליך ובמיוחד על הפרשן שלך שחושב שאנחנו הצופים נמצאים בקורס מאמנים בווינגייט. תעזבו אותנו במנוחה תסגרו את המיקרופון,קחו לכם כרובית טרייה ולכו לנוח.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוסר יותר טוב מברקוביץ'?

בקהאם. נדבד. פירלו. זידאן בימים טובים יותר.

אתה בטוח? אני ראיתי לאורך כל עונת הצ'מפיונס ליג, אליפות אירופה וגם בבארסה את דקו לא מפסיק לתקל. אתה בטוח שאנחנו מדברים על אותו שחקן?

איזה בולשיט! הליגה הספרדית מלאה בשחקנים עם שליטה פי 10 טובה יותר משל ברקוביץ'. מבחינת שליטה בכדור הוא יורד ברמתו מכל עושה משחק בקבוצות הצמרת. הליגה האנגלית תפורה על ברקוביץ', כי משחקים בה הרבה על כדורי אורך ועומק.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/04
  10. THE STRETFORD END Member

ארז
    מדוע אם כך במשך כל השנים אף קבוצה ספרדית מהליגה שאתה כך-כך מהלל(כל השחקנים שם טכניים כולל המגינים,אהה הבנתי,ליגה שהסכימה לקבל שחקן כמו אילן בכר-מגן טכני מהמדרגה הראשונה אין ספק),
    לא רכשה את ברקוביץ???
    אף אחד לא ממעיט מערכו כמוסר מצויין אבל נדמה לי שיש לא פחות טובים ממנו ואף יותר ועם מגוון מסירות יותר גדול משלו,בקהאם חוץ ממסירות עומק בסגנון ברקוביץ יכול להעמיד שחקן מול שוער במסירה מדוייקת מ 40 מטר,גם לאמפארד,גם זידאן,גם איציק זוהר,ברקוביץ לא מגיע בבעיטה ל 40 מטר!

בסופו של דבר אפשר לומר דבר אחד,הוא לא הגיע לרמות לקבוצות הגדולות באמת כי חוץ מהמסירות שלו אין לו הרבה וזה אולי מספיק טוב לסיטי או בלקבורן בליגה הראשונה אבל לא לשאר!

11. erez Member

ברקוביץ' רק נתן שבחים ללאמפרד בספר שלו. על אבא שלו הוא ירד. מה שכן הוא אמר על לאמפרד, זה שאחרי המשחק מול ספרד בו הוא עשה בית ספר לבארחה וגוארדיולה ששמרו אותו במשחק הזה, ראיינו אותו ל"העיר". באותה תקופה הוא שיחק בבלקבורן בליגה הראשונה. הכותבים שאלו אותו איך זה שלא רוצים אותו. אז הוא אמר שלמשל לאמפארד שהוא שחקן מצויין שהוא מעריך אותו מאוד נמכר ב-11 מיליון פאונד לצ'לסי. ואני שנתתי עונה לא פחות טובה ממנו ( כן, כך הוא התבטא למרות שהוא תרם הרבה יותר ממנו לווסטהאם) לא קופצים עליי. ישר עשו מזה כותרות בסקוטלנד שהוא כבר השווה את עצמו ללאמפרד ועוד כל מיני בולשיט.

הוא בסה"כ אמר שהוא נתן עונות לא פחות טובות ממנו, ולטעמי הרבה יותר טובות, ועל לאמפרד שילמו 11 מיליון ועליו לא. ולכן אין לא הסבר למה קבוצות גדולות לא רוצות אותו.

דרך אגב, באותו קיץ אחרי המשחק שהוא נתן נגד ספרד היה מו"מ שלו עם ריאל מדריד ודל בוסקה, אני בטוח בנכונות המו"מ ושהם לא קנו אותו רק בגלל שהם קנו מישהו קצת פחות מפורסם כמו זידאן. אני בטוח שאתם לא מאמינים שהיה מו"מ, כי אתם לא סובלים אותו, אבל אני בטוח שכן היה.

פירלו ובקהאם מוסרים טובים מאייל ? מתי ראית אחד מהם נותן מסירת עומק לגול כמו שאייל נותן.

12. THE STRETFORD END Member

תחזור לספר ותקרא שברקוביץ לא בדיוק מאמין בלאמפארד ואומר משהו לאן הוא כבר יגיע,אוקי אולי לנבחרת אנגליה אבל כמה באמת הוא ישפיע ויתרום שם,

ובכן אני חושב שרואים את התוצאות בשטח!

כנראה פיספסת את מה שכתבתי בדף הקודם אז שוב:
    מדוע אם כך במשך כל השנים אף קבוצה ספרדית מהליגה שאתה כך-כך מהלל(כל השחקנים שם טכניים כולל המגינים,אהה הבנתי,ליגה שהסכימה לקבל שחקן כמו אילן בכר-מגן טכני מהמדרגה הראשונה אין ספק),
    לא רכשה את ברקוביץ???
    אף אחד לא ממעיט מערכו כמוסר מצויין אבל נדמה לי שיש לא פחות טובים ממנו ואף יותר ועם מגוון מסירות יותר גדול משלו,בקהאם חוץ ממסירות עומק בסגנון ברקוביץ יכול להעמיד שחקן מול שוער במסירה מדוייקת מ 40 מטר,גם לאמפארד,גם זידאן,גם איציק זוהר,ברקוביץ לא מגיע בבעיטה ל 40 מטר!

בסופו של דבר אפשר לומר דבר אחד,הוא לא הגיע לרמות לקבוצות הגדולות באמת כי חוץ מהמסירות שלו אין לו הרבה וזה אולי מספיק טוב לסיטי או בלקבורן בליגה הראשונה אבל לא לשאר!

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרתי קודם, ברקוביץ' מתאים לאנגליה הרבה יותר, כי באנגליה משחקים על מסירות ארוכות, ובספרד מעדיפים לכדרר, וברקוביץ' אפילו לא נכנס לעשירייה הראשונה של המכדררים בספרד.

14. erez Member

סטרטפורד, בגלל זה כמעט בכל משחק מול יונייטד הוא השחקן הטוב ביותר במגרש, בטח מבחינת טכניקה.

ה-3-6 בסאות'המפטון, המשחקים בווסטהאם מול יונייטד, בהם זכורה לי מסירת השנה בכדורגל האנגלי שהוא השאיר את קיטסון במסירה ענקית מול שמייכל והוא בכל זאת הצליח להחטיא. במשחקים בווסטהאם למעט הפסד של 4-1 אני די בטוח שהם הצליחו להשיג פעמיים תיקו מתוך 4 משחקים. ובגלל זה בסיטי הוא דפק את יונייטד פעמיים בשנה שעברה שהיה הטוב במגרש בשני המשחקים. בגלל זה במשחקים מול ליברפול הוא כמעט תמיד ניצח, הבקיע או בישל והיה הטוב בשדה, כאשר נגד טוטנהאם, אני בכלל לא מדבר.

את המשחקים האלה הוא נתן בקבוצות כמו סאות'המפטון, ווסטהאם וסיטי, קבוצות שהיו להם סגלים נחותים בהרבה מיונייטד, ליברפול וטוטנהאם. אייל פשוט הפך את אלה שלצידו טובים יותר. שים את סקולס, גיגס, ברגקאמפ ועוד שחקנים, בקבוצות שאייל שיחק ואני בטוח שהם לא עושות תוצאות טובות יותר ממה שאייל השיג עם הקבוצות האלה.

להוביל את ווסטהאם כמעט לבד למקום חמישי עם הסגל הבינוני שהיה לה זה הישג ענק, שלא הרבה שחקנים היו יכולים להשיג, גם לא הגדולים ביותר.

15. THE STRETFORD END Member

ארז
    כנראה שהעיוורון שלך בנוגע לברקוביץ משפיע לך גם על הזיכרון!
    "ובגלל זה בסיטי הוא דפק את יונייטד פעמיים בשנה שעברה שהיה הטוב במגרש בשני המשחקים."

עונה שעברה הוא לא שיחק פעם אחת מול יונייטד,לא בהפסדים שלה בליגה ובגביע באולד טראפורד וגם לא בניצחון של הסיטי 4-1!

עונה לפני זה היה אכן המצטיין בניצחון 3-1 אבל בתיקו 1-1 באולד-טראפורד סיטי השיוותה רק אחרי שאייל יצא(נגיחה של העז)!

חוץ מה 6-3 המפורסם והבעיטה לחיבורים היוצאת דופן שלו(יש עוד פעם אחת שבעט לחיבור נגד איפסוויץ בגביע בכל הקריירה הארוכה שלו באנגליה,לא משהו לקשר התקפי)בשאר המשחקים שלו נגד יונייטד היה רחוק מלהיות מצטיין ואני זוכר תבוסות של ווסהאם איתו באולד-טראפורד כמו ה 6-1 בליגה.

אגב קשר התקפי שכמות השערים שלו היא מגוכחת,אתה לא בדיוק מזכיר את זה מעניין למה?

"להוביל את ווסטהאם כמעט לבד למקום חמישי עם הסגל הבינוני שהיה לה זה הישג ענק, שלא הרבה שחקנים היו יכולים להשיג, גם לא הגדולים ביותר."

תגיד לי מה זה טניס!!!כמעט לבד,נו באמת איך אפשר להתייחס אליך ברצינות?
    סגל בינוני אבל עם ריו פרדיננד,לאמפארד,הארטסון,ואם אני לא טועה די קאניו,אבל ברקוביץ שיחק כמעט לבדו שכחתי!
    ליצן תצא בחוץ!