ברק רום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י barakrom, ‏8/10/04.

1. NewcastleFan Member

Stratford u forgot Samassy Abu............................do u all remember that player?? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

Erez do us a favor and just shut up

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/10/04
  2. erez Member

צודק, התכוונתי לפני שנתיים.

מתוך 8 חודשים של העונה ב-4 האחרונים הוא זכה בשחקן החודש בווסטהאם, הייתי קורא לזה להוביל כמעט לבד את ווסטהאם. הארטסון עזב באמצע העונה, ולאמפרד היה יותר מבינוני בשנתיים שאייל שיחק שם. זה שהוא היום שחקן גדול, אני יודע טוב מאוד, בלי שאתה תצטרך להגיד לי. הלוואי הוא היה נותן קמצוץ ממה שהוא נותן לצ'לסי היום לווסטהאם. בזמנו הוא רק קיבל את הכדור ובעט אותו, ולא משנה אם זה היה מ-50 מטר או יותר.

ב-1:1 מול יונייטד לפני שנתיים הוא נבחר לאיש המשחק של סקיי, למרות שהישוו אחרי שהוחלף. בשני התיקו מול היונייטד במדי ווסטהאם הוא גם היה טוב מאוד.

נכון שהוא לא מבקיע הרבה שערים כמו קשרים התקפיים אחרים (דרך אגב הגול שהוא נתן נגד פולהאם השנה היתה גם בעיטה אדירה שלא היתה מביישת גם את למפארד) אבל גם אין כמעט קשרים התקפיים שמבשלים בכמות שאייל מבשל.

לא פלא שבשנתיים שהוא שיחק בווסטהאם ובשנה שהוא שיחק בסיטי בפרמיירליג הוא הוביל כמעט את כל הקטגוריות של הקשרים ההתקפיים ב-OPTA STATS בפרמיירליג, וזה בלי להבקיע שערים.

עוד שתי אנקדוטות, בשנה הראשונה שהוא שיחק בווסטהאם הוא הוביל את ליגת החלומות באנגליה אצל הקשרים בצבירת הנקודות. הוא גם היה היחיד בווסטהאם שנבחר ל-11 השחקנים בגדולים שביותר של ווסטהאם בכל הזמנים מהדור הנוכחי.

3. BOSS Member

ברקוביץ' הוא ממש לא המוסר הכי טוב בעולם ולא השחקן הכי טוב בעולם. ארז סתם מנסה לפאר אותו. הוא אולי המוסר הישראלי הכי טוב בעולם וכשהוא היה בשיאו אז הוא היה השחקן הישראלי הטוב בעולם או מספר 2 חוץ מזה אני בטוח שמבחינת רייטינג, אנשים רואים ליגה אנגלית כדי לראות כדורגל טוב ולא רק שחקנים ישראלים או ששיחקו בישראל.

4. THE STRETFORD END Member

"אבל גם אין כמעט קשרים התקפיים שמבשלים בכמות שאייל מבשל."

אתה רוצה לבדוק את כמות הבישולים של סקולס או גיגס?זידאן או בקהאם?לאמפארד או גארארד?זולה או פיגו?

"הוא גם היה היחיד בווסטהאם שנבחר ל-11 השחקנים בגדולים שביותר של ווסטהאם בכל הזמנים מהדור הנוכחי"

תגיד לי אתה שפוי?אם יעשו היום דבר כזה אז הוא לא יהיה בין ה 11 בכל הזמנים,זה היה נכון לתקופה הטובה שלו שם,אבל מזה לעשות אותו אחד הגדולים בכל הזמנים בווסטאהם.....לא רציני!

"ב-1:1 מול יונייטד לפני שנתיים הוא נבחר לאיש המשחק של סקיי"

נו וארקיסון בחר את ואן ניסטלרוי לשחקן המצטיין בגמר הגביע נגד מילוול כשהיה ברור לכולם שרונאלדו הוא המצטיין אז מה זה אומר?

"לא פלא שבשנתיים שהוא שיחק בווסטהאם ובשנה שהוא שיחק בסיטי בפרמיירליג הוא הוביל כמעט את כל הקטגוריות של הקשרים ההתקפיים ב-OPTA STATS בפרמיירליג, וזה בלי להבקיע שערים."

סטטיסטיקה לא קובעת!

בכלל אתה נתפס לכל מיני דברים פחות חשובים,על המגרש זה מה שקובע לא מי נבחר למצטיין בטלוויזיה או באיזה סקר אוהדים מטופש או כמה מסירות מדויקות ברקוביץ נתן(כי חלק נכבד מהמסירות שלו הן מסירות קצרות למטר ימינה או שמאלה וזה אולי נרשם בסטטיסטיקה כעוד מסירה מדויקת אבל לא בדיוק משפיע מי יודע מה על המשחק!!!)

ברקוביץ שחקן טוב שהתעלה במשחקים פחות חשובים במשך הקריירה שלו והיה נעלם גדול בחלק מהמשחקים היותר חשובים שלו(ווסטאהם שמינית גמר הגביע)או ישראל(דנמרק,אוסטריה),
    מוסר מצויין,מבשל בחסד אבל לא יותר מזה!תארים באירופה אין לו(לא כמו ישראלים אחרים כדוגמת: רוזנטל,אוחנה,רביבו),
    והדבר שהכי הרבה יזכרו ממנו באנגליה לאחר שיפרוש זה לא בישול נגד טוטנאהם או שער מול ליברפול אלא שהיה שחקן שהצליח לריב ולהסתכסך בכל מקום שאליו הגיע ואת הבעיטה המוצדקת של הארטסון לפנים שלו!

5. Hammers Fan Member

אהההההההההההה!!!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

אתה לא יודע כמה אני לא סובל דבילים ישראלים כמוך, שלא רואים כלום מעבר לכתף כאן בליגת ה"על" (הפנים) שלנו!

ווסט האם סיימה במקום החמישי עם שחקנים כמו ריו פרדיננד, פראנק לאמפארד, ג'ו קול, מארק ויויאן פואה, טרבור סינקלר (בשיא הקריירה), ג'ון הארטסון, פול קיטסון ופאולו די קאניו (כשהיה בן 30).

דווקא בעונה הזו ברקוביץ' לא שיחק קרוב לחצי עונה בגלל התקרית עם הארטסון. חוץ מלהוות נטל על המועדון ולהכניס אותו ללחצים מיותרים, ברקוביץ' לא תרם בגרוש. הרבה סבורים שאם רדנאפ היה מספסל אותו בשלב מוקדם יותר של העונה והיה נותן יותר קרדיט לקול, ווסט האם הייתה אפילו עוקפת את לידס בסיבוב ומסיימת במקום הרביעי.

ועוד לומר שברקוביץ' המוסר הטוב בעולם?! אנא ממך, חסוך מאיתנו את פניני החוכמה שלך וסע לאיזה לול תרנגולות כמו ורסרמיל, תמשיך להתמקד בביצה הישראלית...

ואגב, אם זה באמת ברק, אני אמנם לא משלם שקל לצ'רלטון (למרות שאם הפטישים היו בפרימיירשיפ הסיפור היה שונה), אבל צפיתי בשידור החינמי שלכם בין ארסנל למידלסברו ואני חייב לומר שדווקא אתה נראת לי כמו הצלע המתקנת של זאב זלצר. השידור שלך היה די שוטף, טוב בקילומטרים מהליצן שהיה לפניך. כמו שציינו לפני, יש לך עוד מה לשפר, אבל לטעמי לפחות זה היה טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏9/10/04
  6. THE STRETFORD END Member

Hammers Fan
    זו הבעיה פה בארץ,יותר מדי ניזוניים מהכתבות של אפסים כמו אבינועם פורת ושאר כתבי החצר שכל נוד של שחקן ישראלי הופכים אותו ליער פורח.

תמיד בעיתונים הישראלים היה כתוב ברקוביץ בישל או התחיל במהלך ואחרי זה כשהייתי רואה בטלוויזיה או שברקוביץ לא היה בכלל בסביבה או שמסר כדור ולאחר מכן היו עוד 3 מסירות ושער-היה מעורב בשער עלק.

7. erez Member

כמו בכל הכדורגל בעולם גם בכדורגל האנגלי רוב האוהדים הם כפויי טובה ולא זוכרים את השחקן יום אחרי שהוא עוזב אותם, בטח אם הוא שחקן זר.

לא מזמן ראינו עדות חותכת לכך. בסלטיק, שם האוהדים נחשבים לטובים בעולם, שרקו בוז מחריש אוזניים כאשר הנריק לרסון חזר לשם במדי ברצלונה. הנריק לארסון שכונה אלוהים ע"י האוהדים שם התקבל בבוז !!!. באותו שבוע ראיתי את התוכנית presspassב- espn וטומי סמית' הפרשן שאוהד את סלטיק הצדיק את האוהדים האלו ואמר שמגיע לו הבוז הזה. השחקן נתן את הנשמה למועדון וזה מה שמגיעי לו. בזמן שאייל שיחק שם, וידוקה ששיחק לצידו וכבש 36 שערים בעונה וחטף לא פחות גידופים וקללות מברקוביץ'. כך שאני בהחלט לא יופתע אם זה מה שהאוהדים האנגלים יזכרו מאייל.

לגבי הארטסון, גם באבא שלו הוא היה בועט אם הוא היה שם. שוב בגלל שאתה שונא אותו אז אתה לא תאמין שהם היו חברים הכי טובים לפני התקרית, ולא תאמין לזה שאני שמעתי במו אוזניי את הארטסון אומר לפני שנתיים בראיון לרדיו 5 live שאייל הוא השחקן הכי גדול איתו הוא שיחק.

8. Hammers Fan Member

אני לא אשכח שפעם גאסן ווקד (נדמה לי שזה השם שלו), כתב הליגה האנגלית בידיעות, כתב סיקור של מחזור מסויים ובחר בכותרת "אסטון וילה עלתה למקום הראשון", וברקוביץ' שבישל באותו מחזור החרים את העיתון במשך כחצי שנה (!) בגלל שהבישול שלו לא צויין בכותרת, חרם שנמשך עד שהיו צריכים לארגן סולחה בין השניים...

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

לא קם שחצן גדול יותר מאייל ברקוביץ' בספורט הישראלי.

כמה אני מת שיגדל כאן איזה כשרון שיצליח יותר ממנו באירופה, רק שלא נצטרך לקרוא לו "הכדורגלן הישראלי הטוב בכל הזמנים".. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/04
  9. robson Member

סטרטפורד, לא יכולתי שלא לצחוק מהביטוי "התחיל את המהלך"....פשוט בדיחה....
    להגיד עליו שהוא אחד המוסרים הטובים בעולם זה כמו להגיד שהאווירון הוא אחד הכובשים
    הטובים בעולם....מכל מקום הוא נזרק בבושת פנים, בכל מקום הוא היה שאישיות השנואה.
    אם זה בחיפה, אם זה בווסטהאם, אם זה בגלזגו, ואם זה בשיטי. פשוט אפס.

10. Hammers Fan Member

אל תשכח את הסיינטס. הקבוצה היחידה שנתנה לו צ'אנס בפרימיירשיפ בהשאלה, ובסוף העונה ירק לה בפרצוף והלך לחתום בקבוצה לונדונית...

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/04
  11. eastlands Member

ברק רום -יחסית לפרשן שאתה יושב לידו אז מצבך בסדר, יש לי ההרגשה שאתה די מיואש מהפרשן שלא מפסיק לדבר ,
    לגביך אישית אז ככה שדר טוב מישתמש ב30 אחוז מהחומר שהוא הכין(מניסיון) וההרגשה היא שאתה יורה את כל הנתונים הסטיסטים בעולם ברצף ,זה לא נישמע טוב ,עוד חוק הוא שביזמן מצב לכיבוש חייבת להיות הפסקת פטפטת וכאן הטענות היא גם לעורך (שמצליח בתקצירים לאיית את כל המיגרשים בטעויות)
    בזמן תקצירים כל כך קצרים בילתי אפשרי להכניס ניתוחים מיקצועים של הפרשן פשוט מאוד ,קחו קלטת משנה שעברה ותילמדו.
    ראיתי את 20 הדקות האחרונות של פאלאס פולהאם אצלכם מסקרנות(למרות שיש לי צלחת כבר שבוע) והופתעתי לטובה כמות הברברת ירדה וניתן היה להנות מהאוירה במיגרש , בקיצור הבעיה היותר גדולה היא הפרשן שמכשיל גם אותך חבל שביגללו תיזכרו לצמד הכי גרוע בכול הזמנים(אפילו יותר מבהלול-שהרבני בימי ערוץ המיזרח התיכון) . ברק אתה תהרוס לעצמך את הקרירה, דבר עם העורך ותעמוד על כך שהפרשן שלך יתכונן למישחק.
    והטעות בשבת שבישרת על השער של טוטנהאם כידיעה משמחת לאוהדי ארסנל היא טעות של אוסר ידע על המיתרחש בלונדון

12. erez Member

למה הוא עזב את הסיינטס זה אתה לא אומר ?

זה שהם לא יכלו להמשיך לשלם לו את מה שהוא הרוויח בסאות'המפטון בעונה הראשונה, שזה היה פחות ממה שהרוויח בחיפה, ועוד אחרי עונה גדולה שהוא נתן ביחד עם אוסטנסטד.

בנוסף סונס עזב, בגלל סכסוך עם ההנהלה, וברור שעם שילוב שני הדברים האלה, אייל לא היה יכול להישאר. בטח שהציעו לו פי 3 כסף בווסטהאם.

אין שחקן בפרמייר ליג שהיה מוכן להוריד בשכרו אחרי עונה גדולה שהוא נתן, ולא לקחת הצעה שמשלשת את שכרו.

שוב, נוח לעשות אותו טרבל מייקר שיורק לאוהדים בפרצוף, כאשר בפועל העובדות מדברות אחרת

13. BOSS Member

ברק רום משדר את כל 4 המשחקים? אני פשוט לא הזמנתי אף פעם אז אני לא יודע...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/10/04
  14. THE STRETFORD END Member

ארז
    אני לא שונא את ברקוביץ.

"לא מזמן ראינו עדות חותכת לכך. בסלטיק, שם האוהדים נחשבים לטובים בעולם, שרקו בוז מחריש אוזניים כאשר הנריק לרסון חזר לשם במדי ברצלונה."

ולפי איזה סקר קבעו שהם האוהדים הטובים בעולם?אותו סקר שבחר את ברקוביץ ל 11 הטובים בכל הזמנים של ווסטאהם?

אז שרקו לו בוז,אז מה אתה רוצה שיעשו שישמחו שהוא כבש נגדם?

"presspassב- espn וטומי סמית' הפרשן שאוהד את סלטיק"
    זה הפרשן שאתה מביא?האמריקאי עם הקול המעצבן.

ברקוביץ עוד כשהיה בסאתהמטון אמר שזו רק תחנת מעבר,חוצפה של שחקן שהגיע מהליגה המוסלמית ואחרי לצי שנה כבר זיזלזל בקבוצה בעלת מסורת באנגליה כשאחד הגדולים בכל הזמנים(בטח ובטח יותר מברקוביץ)לה טייסיה משחק לצידו,מה שמעיד יותר מכל על האופי המחורבן שלו כשחקן והוא נענש על כך במשך הקריירה שלו!

15. Hammers Fan Member

ארז, רואים שאין לך מושג ירוק במנטליות הבריטית.

נאמנות זה האלף-בית אם אתה רוצה להיות פופולארי בביזנס הזה. לקבל במה בהרכב הראשון בקבוצת פרימיירשיפ זה לא הולך ברגל. מילא לאחר שנה-שנתיים, אבל ארבעה חודשים אחרי שנתנו לך את הצ'אנס של החיים שלך, להפנות את הגב ללכת אחר הכסף?! אולי נורמלי כאן במזרח התיכון, לא שם.

להצהיר בראיון עיתונאי שהמטרה שלך בקריירה היא להגיע למנצ'סטר יונייטד בזמן שאתה משחק באפטון פארק זה לחצות קווים אדומים.

לכתוב באוטוביוגרפיה שלך שהפרטנר שלך במרכז הקישור משחק רק בגלל שאבא שלו הוא עוזר המאמן זה כבר להיות במרחק שכבר אי אפשר לראות את הקווים האדומים. (ואגב, תראה איפה ברקוביץ' ואיפה לאמפארד. כל זה עדיין בגלל אבא שלו?)

להגיד על המאמן שלך לשעבר שהוא תינוק בכיין יום אחרי שעברת לקבוצה החדשה שלך זו לא רק חוצפה, זו בורות לשמה.