ברק רום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י barakrom, ‏8/10/04.

1. THE STRETFORD END Member

ועוד עם מי הוא בחר לריב,פראנק לאמפארד האבא אחד השחקנים הגדולים שהיו בווסטאהם,
    קווין קיגאן שאולי לא מנג'ר גדול אבל עם כל זה שאני נהנה לצחוק עליו במיוחד כשיהיה בניוקאסל ובסיטי ולכעוס עליו כשהיה המנג'ר של אנגליה,שחקן עבר ענק,אישיות מדהימה,אני ואיסטלנד דיברנו איתו שנה שעברה במנהרה של שחקנים באצטדיון הסיטי לאחר משחק והוא פשוט בן אדם ענק.

העיקר שהוא החל את המהלך ואיבד את הכדור בדקה ה-90 מול אוסטריה במשחק הכי חשוב בקריירה שלו!

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכלל, יש שני מאמנים בכדורגל הבריטי שנתנו לברקוביץ' צ'אנס אחר צ'אנס - סונס וקיגן (שני שחקני ליברפול בעבר, כשחושבים על זה). לשניהם הוא ירק בפרצוף.

ברקוביץ' שחקן טוב. הוא יכול היה להיות הרבה יותר טוב בלי השיגעון גדלות שלו. כך או כך, לומר שהוא היה מתאים לקבוצת צמרת אמיתית זה כמו לומר שחיים רביבו התאים בזמנו לברצלונה. הכל ניפוחים של התקשורת הפגרת וחסרת המושג בארצנו.

3. h2z Member

חבר'ה, לא נעים לי להפריע לכם ככה אבל לפי דעתי נושא הדיון הוא השידורים של ברק רום וצוותו, טחנתם מספיק מים בעניין ברקוב'יץ.

4. erez Member

קודם כל אוהדי סלטיק שרקו ללארסון בוז כשהוא עמד להיכנס למגרש, בלי קשר לשער שהוא כבש נגדם. דבר שני טומי סמית' הוא אירי ולא אמריקאי.

יש הבדל גדול בין לה טסייה לברקוביץ'. לה טיסייה שחקן מקומי שגדל בסאות'המפטון וברור שתהיה לו נאמנות למקום שבו הוא גדל, וברקוביץ' הוא שחקן זר שאין לו שום קשר לסאות'המפטון או לכל קבוצה אחרת באנגליה. גם ברקוביץ' אמר פעמים רבות עד שאבא שלו (שהוא המקור לכל הבעיות שלו) הסתכסך עם חיפה, שבארץ הוא ישחק אך ורק במכבי חיפה, ואכן בארץ הוא בין השחקנים היחידים שלא עברו קבוצה ושיחק כל השנים בחיפה. 99 אחוז מהשחקנים הזרים באנגליה נוהגים באותה צורה בדיוק, ועוברים לשחק לפי מי שנותן להם יותר כסף , כי הרי המטרה של שחקן זר המשחק בחו"ל, בטח אחד שבא מישראל, היא לעשות כסף ולהבטיח את עתידו הכלכלי, וכמובן לבחור קבוצה שהיא האפשרות המקצועית הטובה ביותר שיש לו. הטעות של אייל, היא שהוא אומר את הדברים האלה, בניגוד לאחרים שחושבים ועושים בדיוק אותו דבר, אבל לא אומרים את זה. לפני חודש, אמדי פייה שחקן פורטסמות' אמר שהוא רוצה להתקדם לקבוצה אחרת ועכשיו האוהדים שונאים אותו.

אייל נתן עונה גדולה בסאות'המפטון, שבה הרוויח בדיוק אותו שכר כמו שהרוויח בחיפה 230 אלף דולר. אחרי העונה המצויינת שהיתה לו, בה הוא נבחר בסקר רשמי של הקבוצה במקום השני במשאל שחקן העונה אחרי אוסטנסטד, הציעו לו 210 אלף דולר. לא מספיק שההצעה של סאות'המפטון נמוכה יותר ממה שהשתכר בארץ, באה ווסטהאם, שהיא קבוצה יותר טובה מסאות'המפטון, ומשלשת לו את השכר ל-600 אלף דולר בעונה. אין שחקן נורמלי שלא היה לוקח את ההצעה של ווסטהאם, גם לא שחקן אנגלי. מה עוד שסונס עזב, ואייל לא ידע מי יהיה המאמן, בעוד בווסטהאם הוא יודע שיש מאמן שבונה עליו את סגנון המשחק של הקבוצה.

אייל לא דיבר מילה על כך שלמפרד משחק בגלל אבא שלו. הוא אמר שלאמפרד האב דואג לאינטרסים של בנו, לפני האינטרסים של הקבוצה, דבר שבתור עוזר מאמן אסור לו לעשות. הוא אמר שהבעיה שלו עם לאמפרד האב היתה שבכל הזדמנות הוא דיבר עם רדנאפ על כך שאייל צריך לשבת בחוץ ולמפרד צריך לשחק על המשבצת של אייל. אייל לא דיבר על כך לאמפרד משחק בגלל אבא שלו. לא היו דברים מעולם. בנוסף, כל מי שעקב אחרי ווסטהאם בתקופה הזו יודע שאייל היה טוב בהרבה מלאמפרד, בטח בתפקיד של הפליימייקר. בתקופה שאייל שיחק למפרד היה שחקן עם עודף משקל, לא עשה תנועה ולא ידע לתת פס. אין מה להשוותו עם למפרד של היום, שהוא אכן בין הטובים באנגליה ואכן עשה התקדמות ענקית בשנים האחרונות. המשאל של 11 השחקנים הגדולים בכל הזמנים של ווסטהאם היה משאל רשמי שהמועדון עשה. הוא נבחר כשחקן השנה בשנתו הראשונה במשאל רשמי שעשתה ווסטהאם, ולא סקר של עיתון.

אייל לא ירק בפרצוף של סונס. אם כבר הדברים הפוכים. אחרי שהיה גורם משמעותי בעלייה האוטומטית של בלקבורן לפרמייר ליג (כשאייל הגיע הם היו במקום החמישי בטבלה, וסיימו את העונה במקום השני) במקום לתת לאייל חוזה דבר שאוהדי בלקבורן רצו מאוד, הוא החליט שהוא לא מתאים לו וזרק אותו. אז מי ירק על מי פה ?

גם אוהדי סיטי יודעים טוב מאוד שקיגן אשם בעזיבתו של אייל לא פחות מאשר אייל. אייל היה אליל של האוהדים בסיטי ונתן עונה גדולה בפרמייר ליג, שהובילה אותם למקום ה-9. קיגן הראה איזה אדם קטן ושומר טינה הוא כשלא נתן לו כמעט צ'אנסים בכל התקופה הבזיונית של הקבוצה בליגה, כשבמהלך המשחקים האוהדים של סיטי לא הפסיקו לשיר לאייל (שמעתי במו אוזניי בשידורי המשחקים באינטרנט את השירים אליו). בסיטי אייל פיתח נאמנות גדולה למועדון ואלמלא קיגן, שאי אפשר לספור כבר את הטעויות שהוא עשה מאז תחילת העונה השנייה של סיטי בפרמייר ליג, הוא היה נשאר במועדון עד סוף הקריירה.

סטרטפורד, אתה אומר שקיגן בן אדם ענק כי הוא דיבר איתך יפה במנהרה אחרי המשחק. גם אצל אייל ניתן למצוא הרבה דברים חיוביים כבן אדם. אני מכיר הרבה מאוד אנשים שאייל עזר להם להיכנס למשחקים בלי שהוא מכיר אותם בכלל. הוא אירח כל שנה בסיטי ילדים חולי סרטן. בכלל, הרבה אנשים שאני פוגש שדיברו עם אייל, אומרים שהוא די רחוק מהתדמית שיצרו לו ואומרים שהוא היה נחמד אליהם. הרבה פעמים אני קורא בפורומים על אוהדים של פורטסמות' או סיטי שנפגשו איתו ברחוב באנגליה ואמרו שהוא היה בין השחקנים שהתנהגו אליהם הכי יפה מבין השחקנים שפגשו.

דבר אחרון סטרדפורד, אייל לא היה השחקן שאיבד את הכדור במשחק מול אוסטריה. הוא מסר את הכדור לעידן טל וטל הוא זה שאיבד את הכדור. אייל אמר אחר כך שהוא טעה כי הוא היה צריך לבעוט ביציע ולא למסור, כי הוא רצה לקחת את האחריות עליו ולא לזרוק אותה על אחרים. אני לא מבין למה הוא אמר את זה כי לדעתי הוא פעל בסדר גמור. היתה בעיטה חופשית לישראל אחרי פאול שנעשה עלינו, והוא פשוט מסר את הכדור לעידן טל שאיבד בשלומיאליות. אף שחקן לא היה בועט כדור החוצה בכוונה בבעיטה חופשית כי הוא היה נחשב כלא שפוי.

5. KirkH Member

המממ... סונס אשם, למפארד סניור והארטסון אשמים, מרטין אוניל אשם, שוב פעם סונס אשם, קיגן בכלל לא מבין כדורגל - ורק אייל ברקוביץ' הגדול בסדר. לא נראה לך טיפל'ה מוזר?

שחקן שעשית ממנו כזה עילוי (הוא לא היה חצי ממה שאתה הופך אותו להיות, אבל חפיף), שנבחר בכל מקום לחביב הקהל, שהמנ'רים בונים עליו קבוצות, שמצטיין מול אימפריות (פעם בעונה), שנבחר לשחקן המצטיין של הקבוצה בכל מקום שבו הוא דורך - ובכל זאת, ווסטהאם הקטנה הייתה פסגת הקריירה שלו, הוא החליף בתקופה שלו באנגליה יותר מועדונים מנעלי כדורגל...

נו, כל הבריטים הרי אנטישמים...

6. barakrom Member

תודה לכל הכותבים, אני מקווה שההערות יסייעו לי ולצוות להשתפר. חג שמח והמון אהבה, ברק רום

7. erez Member

אני חושב שנחנו צריכים גם להודות לך ולא רק אתה לנו.

אני לא חושב שיש איזשהוא איש תקשורת שעשה מהלך כמו שאתה עשית היום. כל הכבוד שיש אנשי תקשורת שמוכנים ללמוד מטעויות ולשמוע ביקורת.

8. Hammers Fan Member

ארז, אני חייב לומר, מעולם לא קראתי הודעות של משתמש שכתב הודעות שהעלו לי את הפיוזים יותר מאלו שאתה כותב... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אוקיי, בא נעבור כאן אחד אחד:

את אלן שירר אתה מכיר? יופי. גם הוא גדל בסאות'המפטון, קיבל את הצ'אנס בקבוצה הבוגרת, התגלה ככשרון, החליט כמו ברקוביץ' ובניגוד ללה טיסייה (שלדעתי כאדם הינו אחת האגדות הגדולות בכדורגל בכלל) להתקדם הלאה בקריירה- לגיטימי. אייל, באופן ישראלי למדי, ציפצף על כל ההבטחות שלו וחתם בווסט האם. שירר חיכה בג'נטלמניות 4-5 שנים עד שעבר לבלאקבורן.

את פאולו די קאניו אתה מכיר? יופי. גם לו יש משפחה, בית, רכב ומיסים לשלם. אבל לאחר שווסט האם הצילה לו את הקריירה (לאחר שדחף שופט והיה סבור שלא יקבל עוד הזדמנות בכדורגל האנגלי לעולם), הוא נשאר נאמן עד סוף החוזה שלו. גם כשסר אלכס פרגוסון, בכבודו ובעצמו, הציעה 1.5 מיליון ליש"ט, ההנהלה הביזיונית שלנו הסכימה, האיטלקי נשאר נאמן במועדון שבו היה כל כך נערץ. כנראה שאת ברקוביץ' האוהדים, הסמל והרוח מאחוריו זה לא כל כך מעניין.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

ווסט האם בתקופת 97'-99' זו קבוצה של טוטאל פוטבול, כדורגל שוטף על הקרקע- אמצע, אגפים, חלוצים יצירתיים שמשתפים פעולה עם הקישור בתיאום עם אנשי מטרה בחוד. לומר שכולם רקדו סביב ברקוביץ' (ובמיוחד שהיה את אדון לאמפרד ודי קאניו בסביבה) זה בולשיט.

אני "טיפה" עקבתי אחרי ווסט האם, ואתה ידידי מקשקש שטויות ללא בסיס. לאמפארד היה פנומן בווסט האם- הוא היה הפליימייקר האמיתי. לאמפארד לא ידע לעשות תנועה או לתת פס?! תעשה שיעורי בית לפני שאתה מקליד. לאמפרד הוא האבטיפוס של עושי התנועה ומוסרי הפסים. לא סתם צ'לסי שפכה 11 מיליון עליו (הרבה לפני פאזת הפקרות הכספים של מר אברמוביץ').

מאיפה הפלצת את זה?

כל עונה ווסט האם אכן בוחרת את "פטיש השנה" של האוהדים ואת הסגן שלו. בעונה הראשונה שלו ריו פרדיננד זכה בתואר וסטיב לומאס בסגנות. בעונה השנייה שאקה היסלופ זכה ואיאן פירס בסגנות.

http://www.westhamstats.co.uk/

לראייה:

Others Stats-> HOTY

קיגאן אדם קטן?!

ברקוביץ' שיחק באופן קבוע עונה שלמה בסיטי ובסוף העונה מגיש בקשת העברה מהקבוצה, במונחים שלי דווקא ברקוביץ' הוא הקטן, אפילו פצפון.

כרגיל במדינה שלנו זוכרים רק את אקורד הסיום, אף אחד לא זוכר את העובדה שלאחר ההתכסחות עם מרטין אוניל אף קבוצה לא רצתה לגעת בו עם מקל, ודווקא קיגאן נתן לו צ'אנס במיין רואוד.

9. KirkH Member

מילא הגיש בקשת העברה - זה לגיטימי לפעמים.

הסיבה של ברקוביץ: בגיל 34 לא רצו לתת לו חוזה רב שנתי. שחקן עם חוזה לשנתיים נוספות קם ומחליט שהוא עוזב כי ההנהלה של קבוצה מקצוענית לא יכלה להבטיח לו שבגיל 36 הם עדיין יהיו מעוניינים בשירותיו - ממש כדורגל למופת.

10. beckham the king Member

אם ברקוביץ' היה שחקן כל כך גרוע כמו שאומרים פה , היו זורקים אותו אחרי שנה הביתה . אבל הוכחה לכך שהוא שחקן טוב זה שלמרות כל השטויות שהוא עשה וכל הבלאגן הוא הטביע את חותמו באנגליה וגם שעזב קבוצה תמיד היה מועדון שהסכים לשלם עבורו סכומים גדולים . אם הוא היה שחקן גרוע היו זורקים אותו הביתה כמו דוד אמסלם ואיציק זוהר אבל ברקוביץ' עבר באנגליה 6-7 קבוצות ובכל מקום הוא עשה דברים יפים ועוד בפריימרליג , לא בליגת העל שלנו .... רק ב2 מועדונים הוא ישב על הספסל קצת - בסיטי-תאמינו לי זה גם לא רע לשבת קצת על הספסל בקבוצת פריימר ליג ... ובסלטיק שזה שהוא בכלל השתייך למועדון כזה גדול זה מראה שהוא שחקן אדיר !!!

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא אמר שהוא שחקן גרוע. אומרים לך שהוא בן אדם גרוע, שיכל לבלות הרבה מעל דיוויז'ן וואן או ספסל של קבוצות תחתית.

12. erez Member

אני בהחלט לא ידוע מאיפה התוצאות האלה באות, מכיוון שאני זוכר בבירור שאייל נבחר בעונה הראשונה לשחקן העונה בשנתו הראשונה בקבוצה. ובארבעת החודשים האחרונים שלו בעונה השנייה הוא נבחר בכל משחק כמעט למצטיין. זכור במיוחד המשחק מול בורו בו בישל שלושה שערים בניצחון 0-4.

כדאי לך לקרוא את ההגדרה עליו באתר. תראה מה אוהדים אחרים חשבו עליו. הם כנראה זוכרים אותו קצת יותר טוב ממך :

A midfield playmaker of great subtlety and with precise passing skills. Brought to England by Graham Souness when he was manager of Southampton after Eyal had impressed at Maccabi Haifa Hammers 'poached' him from the lease deal he was on there with a closed season £1.75m bid. His contribution to Hammers most sucessful campaign to date and to John Hartson's prolific goal scoring feats were immense. A big money move out of West Ham finally came in the summer of 1999 when he transferred to Celtic but a slightly unhappy career has seen him looking to move on again. Will be remembered mainly for those darting passes on the edge of the box, the close control, and getting kicked in the head by John Hartson!

איזה הבטחות אייל הבטיח בסאות'המפטון ?!? על מה אתה מדבר ?. בפירוש רשמתי הבדל בין שחקנים זרים לאנגלים. לא ידעתי שאלן שירר הוא שחקן זר. מעניין מה הוא עשה בנבחרת אנגליה כל השנים.

אמרתי 99% מהשחקנים הזרים. יש יוצאי דופן כמובן. לדוגמא שני שחקנים זרים שאני אוהב אותם מאוד כמו די קאניו שהזכרת וג'יאנפרנקו זולה.

צר לי לאכזב אותך בשנים 97-99 למפארד לא התקרב להשפעה של אייל על הקבוצה באותם שנים. להזכירך היו עוד שתי עונות עד שהוא נמכר לצ'לסי. בשנתיים אלו למפארד הפך לחלק מרכזי יותר, והפך לשחקן שגרם לצ'לסי לרכוש אותו. רדנאפ ופיטר סטורי שהיה המנכ"ל באותה עת, אמרו ועדיין אומרים שאייל גרם ישירות ל-75% מהגולים שהקבוצה יצרה, יותר מכל שחקן אחר בווסטהאם בשנתיים האלה.

אני לא קונה את העניין הזה שקיגן הושיט לו יד והציל אותו. קודם כל אייל הושאל לבלקבורן לפני שהצטרף לסיטי וקיגן ראה בוודאי את תרומתו הגדולה של אייל לרוברס. אייל חתם בסיטי בסוף יולי 2001, שנותר עוד זמן רב עד לסיום ההעברות באירופה. אחרי המשחק האדיר שהוא נתן מול ספרד, אני משוכנע שאם הוא היה מחכה עוד קצת הוא היה יכול לחתום בקבוצה מהליגה הראשונה בספרד או באנגליה בלי בעיה. אפשר לחשוב שקיגן לא הרוויח מאייל באותה עונה, בה הם עלו ליגה הרבה בזכות הצמד בנארביה את ברקוביץ'. עונה אחרי זה הוא היה הטוב בשחקני הסיטי בפרמייר ליג. מצחיק אותי שאתה רומז שהוא צריך להודות לו על זה שהוא נתן לו לפתוח בהרכב. זה תיאוריה מעניינת שהשחקן שתורם הכי הרבה לקבוצה צריך להודות למאמן שהוא פותח בהרכב. ראינו שנה אח"כ איך הם נראו בלי אייל ועם רכש מסיבי שהם עשו בקיץ. כמעט ירדו ליגה. זה מזכיר לי את ווסטהאם של-99/00. אני זוכר עד היום את הטור של מלר בפתיחת העונה בו הוא רשם שיש לווסטהאם את הסגל הטוב ביותר שהיה לה מזה שנים, וחסרונו של אייל לא יורגש. אני אוהב את מלר, אבל פה הוא פספס בגדול כמו שאתה בוודאי זוכר. ווסטהאם היו בתחתית ברוב שלבי העונה ורק לקראת הסוף הצליחו להיחלץ מהתחתית ולסיים במקום ה-10.

סתם הוא הגיש בקשת העברה ? קיגן התנהג אליו בצורה מחפירה בזמן שהיה פצוע, כאילו הוא לא קיים.למרות שהוא היה השחקן הטוב בקבוצה באותה עונה. בקיץ הוא החליט להשפיל אותו והורה לו להפסיק להתאמן עם הקבוצה ולעשות רק אימוני כושר, כי לדעתו הוא שמן מידי. שחקנים אחרים שהיו שמנים הרבה יותר מאייל כמו בלובי פאולר וריצ'ארד דאן הורשו להתאמן. אייל משך את הבקשה חזרה והתנצל בפני קיגן, אבל הוא לא השיב באותה מטבע ושמר לו טינה למרות מחאות האוהדים. הוא התנהג אליו בצורה לא מקצועית והראה שהוא אדם קטן מאוד. פלא שאייל התפרץ עליו ככה אחרי שהוא עזב. פעם ראשונה באנגליה הוא הרגיש שהוא במועדון שהוא כמו הבית שלו, שאוהדים מתייחסים אליו כמו אליל, אז איך ניתן לצפות מאייל שלא יתפרץ עליו על כך שהוא גרם לו לעזוב את סיטי.

13. beckham the king Member

תאמינו לי שברקוביץ' לא עשה את כל הדברים האלה סתם . הוא לא אידיוט !!! לכל הדברים שהוא עשה / אמר שנראים לכם כדברים מגעילים היתה סיבה !! מה אתם חושבים שהוא דפוק ?? בכל הסיפורים האלה אף אחד לא יודע באמת מה קרה שם ... סתם משמיצים את ברקוביץ' שבעצם לא יודעים את כל האמת ואת כל מה שקרה בסיפורים האלה ... חוץ מזה למרות היותו שחקן "בעייתי" כמו שאתם אומרים , לא הייתה לו בעיה להקלט במועדון חדש . כנראה שהעבודה שלו במגרש עולה על הבעיות שהוא עושה

14. robson Member

עלית בדיוק על מה שאני חושב עליו....
    הייתי מוסיף חמדן, שחצן ועוד כמה "ברכות".....

15. Hammers Fan Member

טוב זה ברור שאתה מאוהב בברקוביץ' ושבכל מה שנוגע אליו לדעתך מס' 1 שלא נעזר בשום גורם שמסביבו.

אני לא יודע מאיפה לקחת את הציטוט הזה עליו, אבל כאחד שכותב וקורא בפורומים של אוהדים, אני יודע שעל האוהדים ברקוביץ' כמעט לא השאיר חותם. להפך, הדבר היחיד שזוכרים ממנו זה את הפרובוקציות שהוא עשה ואת העובדה שהוא כינה את המועדון "קבוצת פאבים" לאחר שעזב לסלטיק.

אל תשלה את עצמך ואל תנסה לעבוד על אף אחד כאן, אף אחד לא זוכר את ברקוביץ' לטובה בווסט האם. ואם אתה רוצה לנסות את זעמם של האוהדים, כנס או לkumb.com או לwesthamonline.net ורק תנסה להזכיר את השם שלו.

לבן אדם הייתה אופציית רכישה בחוזה ההשאלה, בדיוק כמו שהיה ליעקובו כשחתם בפומפי. ב99% מהמקרים הקבוצה מממשת את האופצייה בלי קשר לרצון השחקן, אבל ברקוביץ' ציפצף על הנוהג והקוד האתי, למרות שסאות'המפטון רצתה לממש את האופצייה, ורץ לעיר הגדולה שבה חיכה לו הכסף הגדול.

לגבי לאמפרד אני יכול להתווכח איתך שעות. אני זוכר טוב טוב את ביקורות העיתונים ותגובות האוהדים (מה גם שביקרתי באנגליה באותה תקופה וראיתי את הריאקציה של האוהדים להתפתחות של לאמפרד). הוא ניהל את מרכז הקישור בדיוק באותה דומיננטיות כמו של ברקוביץ', רק שלאמפרד היה 6 שנים יותר צעיר ממנו, ובניגוד לברקוביץ' עשה גם הגנה, הראה איכפתיות והפגין לוחמה על הדשא.

נו בטח, שניהם עכשיו בפורטסמות', ושניהם אחראים למעבר של ברקוביץ' מהסיטי. אז מן הסתם שניהם מנסים ל"תרץ" למה הם מוכנים לשלם קשר בעייתי מזדקן מעל 25 אלף ליש"ט לשבוע לאחר שלא שיחק כמעט שנה אצל קיגאן.

ושניהם כנראה למדו מעיתונות הישראלית את מושג ה"התחיל את המהלך" כי ללא ההגדרה הזו הוא גם לא היה מתקרב ל35% מהשערים.

עריכה:

הופה, מצאתי עוד משהו שהייתי חייב להגיב עליו:

כן, ממש עונה גרועה ושחורה...

חודש יולי: ווסט האם עוברת את פ.צ. יוקרט, הירנביין (כן, זו שפירפרה את מכבי פ"ת שבוע שעבר כמו שאתה בטח יודע) ומץ הצרפתית בדרך לזכייה באינטרטוטו יחד עם יובנטוס וקבלת כרטיס לאופ"א.

חודש אוגוסט: החלפת משחקי קדם עונה במשחקים תחרותיים נגד קבוצות אירופאיות יחסית חזקות גרם דווקא לאחת מפתיחות העונה היותר טובות שידע המועדון באותן שנים כשהשיא היה המקום השני באוקטובר.

לאורך העונה הקבוצה נחלשה גם בגלל עייפות מאירופה וגם בגלל התמקדות מיותרת בגביע הליגה, וכתוצאה ירדה לאיזור אמצע הטבלה וסיימה לבסוף במקום העשירי- לא היה פז"מ קטנטן במשך העונה שהקבוצה הייתה סבוכה בתחתית כמו שאתה טוען.

נערך לאחרונה ב: ‏9/10/04