ברק רום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י barakrom, ‏16/10/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לפי ההסכם החדש של בין 5+ לצ'רלטון נדמה לי שארסנל- מנצ'סטר אמור להיות משודר ב-5+ כי זה יוצא ביום ראשון אחר הצהריים.
    שווה בדיקה.

2. Yeste Member

12:45 כדורגל מליגת האלופות - משחק מהמחזור השלישי (ש.ח)

14:25 כדורגל מהליגה הגרמנית - סיכום המחזור השמיני (ש.ח)

15:20 תוצרת בית - ספורט ישראלי (ש.ח)

15:25
    כדורגל מהליגה הגרמנית - האנזה רוסטוק נגד באיירן מינכן מהמחזור התשיעי

17:30 תוצרת בית - ספורט ישראלי (ש.ח)

17:35 כדורגל מליגת האלופות - משחק מהמחזור השלישי (ש.ח)

19:15 חמש טבעות - מגזין אולימפי

19:45 יפורסם

20:20 תוצרת בית - ספורט ישראלי (ש.ח)

20:25
    כדורגל מהליגה האיטלקית - סיינה נגד יובנטוס

22:00
    כדורגל מהליגה הספרדית - ריאל מדריד נגד ולנסיה

3. KirkH Member

יסלח לי מאוד האדון רום, אבל היום הוא פשוט צלל לעומקים כל כך גבוהים של עליבות...

אתה גם ככה קורא מהדף, אז איך לעזאזל אתה טועה??? אליו סיסה שנה שלישית בפראטון פארק? באמת? סטיב ברוס צילצל, אמר שמי שכותב לך את הפתקים הוא דביל...

שוב, אתה קורא סטטיסטיקה שלא מעניינת אף אחד, אז אם זה היה קורה פעם או פעמיים או שלוש פעמים במשחק, ניחא - אבל 20 פעם להגיד שטוטנהאם לא ספגה ולא כבשה בצירוף המספרים??? זה משחק כדורגל לא חידון התנ"ך אנשים לא אמורים לצאת מהמשחק כשהם יודעים לדקלם את טבלת יחסי השערים של כל הליגה...

אם השדר והפרשן לא מכירים את השחקנים אז מי כן? אם הייתם רואים פעם בחיים שלכם משחק כדורגל של הקבוצות שאתם אמורים לשדר הכל היה נראה ונשמע אחרת. להגיד על לומאנו לואה לואה שהוא חלוץ ענק, ככה בלי שום תוספת או הסתייגות (נניח צירוף המילים הערב או בתקופה האחרונה) גורמת למחמאות זהות שלכם לשחקנים כמו הנרי או ואן ניסטלרוי להחוויר... כולה קופיף שירד מהעץ - אם הוא היה חלוץ כזה ענק הוא היה כובש יותר שערים בקריירה שלו מסול קמבל.

אתם נמצאים באולפן (וחבל) כדי לתת משהו מעבר לשידור הרגיל של השדר האנגלי. אז יופי שקראת טימטוק השבוע - לא יכולת למצוא זמן קצת יותר טוב להקריא לנו את ההיילייטס שלהם לגבי מנצ'סטר יונייטד מאשר הרגע בו השחקנים עולים למגרש???
    אני מניח שהאוהד הממוצע שלא קרא טימטוק לא הבין למה שרקו בוז למייקל קאריק היום - ואתה??? כי לא שמענו אותך מתייחס לזה.
    נו, בין "אהה, הנה הראש של ברקו מציץ לו שם" לבין חזרה על המנטרה "איגביני יעקובו החלוץ מחיפה" לא נשאר הרבה זמן.

ואם כבר בענייני החמדן, אז בקשר לאותה התקפה שהסתיימה בבעיטה שרובו לקח ליאק ופצצה של ברקו-שוויץ' ליציע העליון:
    א) "הנה שני הישראלים שלנו" תגיד, גם אתה נולדת בניגריה? אז הוא שיחק בליגת העלק? סו פאקינג וואט? אולי ניתן לו אזרחות וזהו?

ב) "אבל למרות שתי בעיטות למסגרת, אין שער" - מתי שינו את ההגדרה של המילה "מסגרת"??? גם היציע בגשר נחשב?

מקווה שיהיה שקט במשחק העונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

4. ג'רמיין דפו Member

די אלוהים אני לא יכול יותר! שאתה רואה משחק ניטרלי ואתה שומע את ברק רום הליצן ולצידו את אבי(מד חום קוקיה)כהן אז איכשהו אתה מעביר את זה בלית ברירה...אבל שמדובר במשחק של קבוצה שאתה אוהד בא לך למות ! אתה חושב להשתיק את הסאונד אבל מת לשמוע את הקהל ואז אתה חייב לשמוע את הדברים הבאים: אבי כהן לאחר שתי דקות וחמישים שניות של משחק ! "שליטה מוחלטת של פורטסמות,טוטנהאם משחקת יותר מידי על כדורים ארוכים" אני מזכיר לכם שכה אני אחיה הוא אמר את זה אחרי שלוש דקות ! ברק רום: "השופט במשחק יורי רנייה(יוריה רייני) עד לאן יחסר תקווה שכמוך ! שהקבוצות עלו לחצי השני רובינסון(רובינזון על פי הליצנים) תפס את העמדה בשער וגם מחא כפיים לאוהדי פורטסמות ברק רום:"רובינסון מודה לאוהדי טוטנהאם שהגיעו"! הצעה שלי לברק רום תבקש שיעבירו אותך לשדר את הליגה האיסלמית. ורק אלוהים יודע למה אבי כהן מתעקש לדבר שפה גבוהה שהוא לא יודע לחבר משפט פשוט אחד,בושה. די אין לי כח אליהם נשברתי סופית מצידי להפסיד את משחק העונה רק לא לשמוע את שתי שקיות ההקאה האלה.

5. Julian Joachim Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx קרעת אותי רובי...

תתעודדו חבר'ה, יש צ'מפיונז היום. לפחות לשם האווילות עוד לא הגיעה.

6. ג'רמיין דפו Member

אגב אם ברק רום ואבי כהן רואים את ההודעה שלי תעשו טובה גדולה לאנושות תתאבדו !

7. THE STRETFORD END Member

רובי,
    לא צריך שימותו רק שיעברו חזרה לליגה שבאמת מעניינת אותם הליגה המוסלמית בישראל,אנחנו כבר נסתדר לבד עם השדר האנגלי.
    למישהו יש מספר טלפון או פקס של צרלטון?צריך להתחיל להפציץ אותם בהודעות עד שאולי שם יבינו את הרמז לגבי הכישלון המוחלט של המגיש,שדר והפרשנים שלהם.

קירק כל כך צודק עם הגועל נפש של הלקקנות לברקוביץ "ולישראלי" השני יעקובו,אבי כהן הרג אותי אתמול כשאמר לברק רום "ראית איך ברקוביץ לקח כדור לקשר האנגלי",וווואאאוווו,אז הצליח לקחת כדור,פשיי,החייל הישראלי מנצח את נציג המלכה והאי הבריטי,איזה חזקים אנחנו,צה'ל הצבא החזק בעולם,אנחנו העם הנבחר,אין מוצלחים יותר מהעם היהודי,הנה תראו איך יעקובו שלנו כובש שערים נגד הגויים,מגעיל שבא להקיא!

אוי אוי איך המשחק הגדול ביום ראשון הולך להירס בגללם,חבל,עצוב,מדכא.

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיקר עצבן אותי שבאופן שקוף הם עודדו את פורטסמות' (ברקוביץ' הכתיב את מרכז המגרש ושלט בו לבדו על פי מר כהן. ממש. קוראים ליעקובו "ישראלי" - אפילו בקראוונים בדרום לא קוראים לו ישראלי), מר כהן, לקבוצה ששיחקה אתמול בכחול קוראים פורטס-מות', לא פורטס-מת, טוטנהאם דווקא כן סיכנה את השער ופורטסמות', מול קבוצה שלפני המחזור הקדימה אותה ב-9 מקומות, דווקא מותר לאבד נקודות אפילו אם זה ב"מבצר" של פראטון פארק.

מר רום, אם אתה קורא את זה - כל שחקן שנכנס אתה לא צריך ישר להקריא תמיד על פי הסדר, קשר, בן X (מה זה חשוב בזמן המשחק) ולאום זה בסדר, כל עוד תואיל בטובך לגוון במשפטים שלך ולא תמיד תקריא על פי הסדר הזה.

בכל מדינה מתוקנת הם היו מפרשנים מקסימום לערוץ 7...

9. NewcastleFan Member

עושה הרושם שאתה סובלים קשות. עד כדי כך המצב אנוש?

וסתם תהיה: איך אפשר לעוות שם כמו לואה לואה??? זה בלתי אפשרי בעליל.......מילא שם של שחקן ליטאי כמו שושקוסאקוסקאס אבל מה מסובך בלואה לואה.....לואה לואה....לומאנו טרסטור לואה לואה.כה פשוט

10. Hammers Fan Member

:aaarofl:

תאמינו לי יש מצב שאני אזמין באופן חד פעמי רק בשביל הצחוקים...

:aaatv: (מצאנו את הייעוד של הסמיילי הזה)

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/04
  11. ליהי Member

ג'נס, אפשר, מאותה סיבה שאת השם רייס אפשר לבטאות: reyaaaaaaaaaaaaaas. עד שהוא מסיים את השם משפחה שלו מסתיימת ההפסקה של המחצית, ועוד יש לו שם אמצעי אז זה בכלל נורא ואיום.

זלצר חייב לקבל בעיטה. מילא אם הדברים שלו היו שווים את הטרחה שבלנסות לפענח על מי הוא מדבר, אבל זה לגמרי לריק.

וגיא צודק. באמת נמאס מזה שמשייכים את יעקובו לישראל תמיד איכשהו. זה כל כך חסר טעם...

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד תופעה מעצבנת שנזכרתי בה. ברק רום מעלה, שאלה ואבי כהן עונה תמיד בנוסח הבא:
    "פורטסמות' שולטת במשחק. שולטת במשחק, אבל {שטויות, שטויות, גיבובים, אוספים של הברות}".
    "ברקוביץ' יחסר לפורטסמות'. יחסר לפורטס-מת, אבל {חרטטנות. שרלטנות. בלבולי שכל}".
    "מי שנתן לנו עבודה אידיוט. אידיוט, אבל {פטפוטי ביצים, מי הפראייר ששילם 12 שקלים בשביל לשמוע אותי}".

יש לי רעיון. אם הניסיון האדיר של אבי כהן בכדורגל האנגלי מספיק כדי שיוכל לתת פרשנות באופן קבוע, אולי יתנו גם לאיציק זוהר, עידן טל ונג'ואן גרייב, שכיכבו בקריסטל פאלאס, אברטון ואסטון וילה בהתאמה, לתת פרשנות גם הם?

13. Julian Joachim Member

ששש גיא יא טמבל, אם זה באמת ברק רום, אל תתן לו רעיונות אחרת כולנו נזדקק בסוף העונה הזאת למרשם לפרוזאק מחוזק.

14. robson Member

אני שב ואומר, אבי כהן מקסימום יכול להבריח סיגריות עם הבן הדוחה שלו לא יותר מזה.
    ואם זה ברק רום באמת אז העצה הכי טובה שיש לי לתת לך היא, פשוט לוותר על שדר ופרשן במשחקים ולתת לשידור באנגלית לרוץ בלי הפרעות. מספיק שיהיה שדר אחד שידבר קצת לפני המשחק ובהפסקות וזהו...אני יודע שזאת תהיה בעיה בשבילך מכיוון שאז לא תהיה לך עבודה אבל אני בטוח שתמיד תוכל לעבוד ב"כלבו"...בכל אופן ההצעה הזאת לדעתי היא מצויינת ואני יודע ששותפים לדעה הזאת רבים מחובבי הליגה האנגלית. ראבאק, אפילו הערבים למדו לשתוק ולא להפריע לשדרים האנגלים...

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/04
  15. BOSS Member

תתפטררר תתפטטרר תתפטררר תתפפטטטטררררר תתפטררר תתפטררר תתפטרררר תתפפפטרר תתפטטררר תתפפטטטררררר
    ביזיוןןןןן בייזייווןן ביזזזזזייוווווווווןןןןן

הרבה זמן לא ראיתי שידור כזה תת רמה!! אולי מאז שערוץ 1 הביא את רמי וויץ או משהו כזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    שמתם לב שזלצר כל מה שהוא רוצה להגיד הוא אומר לפני זה: "כן ו..." איזה עילג לא נורמלי ואבי כהן היצור הזה חושב את עצמו שגיא כהן!!

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/04