ברק רום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י barakrom, ‏16/10/04.

1. robson Member

אחרי צפייה שנייה בשידור שלך והפעם בלי הלחץ של המשחק אז הנה מה שאני חושב....
    ניכר אצלך שיפור ניכר בכל מה שקשור בזרימת המשחק ובנתינה לשדרים האנגלים לרוץ עם השידור. רק ברגע עליית
    השחקנים למגרש תשתדל לנשום ולא להלעיט אותנו בכל כך הרבה עובדות סטטיסטיות, דאגתי לבריאותך באותם רגעים....
    שתי הדברים שהפריעו לי, אבי כהן, כל מה שהוא אמר וכל פעם שהוא נכנס לשידור הראו שמדובר פשוט באידיוט אמיתי.
    אחרי השער הראשון חזרת לברבר ללא אבחנה ודי קילקלת את שאר השידור אבל זה די מובן בגלל ההתרגשות.
    לסיכום ניתן לומר שיש שיפור עצום אצלך מהשידור הראשון רק תדבר לאט יותר, אתה נשמע כאילו מישהו רודף אחריך...
    מהפרשנים שלכם כבר התייאשתי.

2. Maor321 Member

הפרשנים שנמצאים לצדך מורידים מאוד את הרמה שלך, ובכלל של כל השידור.
    תמליץ לצוות הטכני שיורידו את הווליום שלכם בזמן שאתם נכנסים לשידור, כי אפילו רוי קין נבהל כשאחד מכם מתחיל לדבר.

3. ArsenalFan Member

אני בסך הכל מצטרף לדברים שנאמרו עד כה- ברק, יש אצלך שיפור מתמיד ולמרות שיש עוד על מה לעבוד מגמת השיפור מורגשת. זה שאתה אוהד יונייטד, זו כבר בעייה שאין יותר מדי מה לעשות לגביה. אם כי אני מסכים גם עם קירק שבדקות הסיום קצת איבדתם שליטה על השידור, ובעיקר עם האהדה הכמעט גלויה ליונייטד. דווקא עד השער זה לא הורגש יותר מדי. בסך הכל אני מקווה שתמשיך להפתיע אותנו לטובה ותמשיך להשתפר.

לגבי אבי כהן- לפרשן מקצועי צריכות להיות אבחנות מקוריות ומרעננות, הסברים מקצועיים מעניינים. בכלל לא בטוח שבכלל צריך פרשן קבוע לשידורי הפרמייר ליג, אנשים שצופים באופן קבוע בכדורגל אנגלי הם מלכתחילה אנשים אינטלגנטיים יותר מהצופה הממוצע (וזה לא נאמר מתוך שחצנות כאוהד כדורגל אנגלי, נעשה בארץ מחקר על הפרופיל הממוצע של אוהד הכדורגל האנגלי וזה נכון). אבל גם אם כן- אבי כהן הוא ממש לא הפרשן המקצועי הדרוש. אם על זאביק זלצר התלוננו שהוא מעוות את השמות של השחקנים באופן שיטתי אי אפשר היה לומר שמקצועית הוא לא הבין על מה הוא דיבר. כאן עם אבי כהן זה גרוע בהרבה. זכורה לי סיטואציה מאוד משעשעת אך עם זאת עצובה- ברק רום מעיר באיזו הפסקונת במשחק שתי הערות מקצועיות שדווקא היו מעניינות וביקש את תגובתו של אבי כהן. התגובה שלו הייתה בין הסכמה סתמית לגמגום חסר טעם. הוא חוזר על דברי הפרשן האנגלי כל הזמן, הוא חוזר על הדברים של ברק רום, הוא משעמם והוא מדבר רק על המובן מאליו והבנאלי. במילים פשוטות- הוא פשוט מיותר.

חוץ מזה, עם ההסכם החדש שלכם לשת"פ עם ספורט 5+, חבל שאנחנו לא זוכים לשמוע גם את קולו של אבי מלר במסגרת השידורים. על ידיעותיו בכדורגל אנגלי קשה להתווכח, והוא מסוגל לתרום הרבה הרבה הרבה יותר מאבא של תמיר כהן...

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/04
  4. barakrom Member

תודה על הפרגון מכולם באחרונה. היום (שבת 30.10) יש לנו 2 משחקים, פומפי מול מנ יונייטד ובלקבורן מול ליברפול, וזאביק זלצר חוזרלהיות הפרשן הקבוע עד לסיום העונה. אני הפנמתי לקחים-מעט דיבורים, נותן לשדר האנגלי לרוץ ונכנס רק ברגעי השיא. מקווה שתביעו דעתכם גם אחרי השידורים היום. השידור הבא שלנו יהיה בשני ב-22: 00 מנצ'סטר סיטי מול נוריץ'

5. robson Member

רק בבקשה ממך, אל תעשה מיעקובו עם כל הסימפטיה אליו נציג של ישראל כי הוא לא...הוא ניגרי שבמקרה שיחק בחיפה...
    מזל שה"קוסם החמדן" לא משחק היום וכך אנחנו לא צריכים לשמוע את השטות של ה"מוסר הטוב בעולם"...

תפנה עצה לזהבי...לא צריך פרשן, תחסוך את הכסף ותפטור אותנו מעונשו של זה...

6. eastlands Member

זאביק זלצר חוזר להיות פרשן עד סוף העונה.
    ברק אתה בצרה צרורה , אן סיכוי שהאיש ישתפר ,בניגוד לך זאביק הוא מדור שיודעים הכול וגם רוצה שנדע עד כמה הוא יודע , חייב לעשות ניסיון לעבור איתו על שמות , כי מעבר לכך שלא נעים לשמוע את הסססססס שלו בעיית עיוות השמות היא מחלה אצלו , נקודה חמורה במיוחד אצלו , כשיש התקפה או סיכוי לשער הוא חייב לעצור בדיבור ולתת לצופים את הריכוז , ולהפסיק לשדר לנו הצופים כאילו אנחנו בקורס מאמנים
    מימך ברק אני מצפה לקצת צבע על המישחק ,את הסיפורים הטובים בדרך כלל מוצאים בבוקר המישחק בגארדיין , הרבה יותר מעניין מהסטטיסטיקה היבשה

7. KirkH Member

תגיד ברק, באמת יש סיכום לשידור פתוח של שני משחקים בשבוע כמו שאמרת כאן איפה שהוא השבוע???

ובכל אופן, למה אין שידור בערוץ 5 במחזור הזה?

8. Maor321 Member

זלצר פשוט לא מתאים. אני לא יודע איך הוא כפרשן לליגה הישראלית או לכל דבר אחר.. אבל בליגה האנגלית אין לו שום מושג.
    הרי זה ברור ש95% מהמזימינים של השידורים הם אנשים שאוהבים ליגה אנגלית, ולא שסתם אוהבים כדורגל. ובליגה האנגלית יש הרבה צבע חוץ מהמשחק עצמו. זלצר מתייחס למשחק בצורה שטחית, מקצועית בלבד..
    מה שהיה מהנה עם מלר שהוא היה מוסיף הרבה מעבר. הוא אפילו לא היה כל כך מפרשן את המהלכים, אלא בעיקר היה נותן את הסיפורים.

וזה דבר שהוא מאוד מאוד חסר.

9. ג'רמיין דפו Member

יש לי חומר מרדים שאתה יכול לפזר על זלצר בלי שהוא ירגיש,צור איתי קשר בבהילות.

10. Maor321 Member

חחחח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    או שפשוט תנתק לו ת'מיקרופון, הוא בא מערוץ 1, לא נראה לי שהוא ירגיש.

11. THE STRETFORD END Member

ברק רום,קיבלת מחמאות והשתן עלה חזרה לראש!
    שידור גרוע מאוד במשחק של יונייטד,הברברת חזרה,במיוחד זלצר כשאתה נותן לו במה לכך ברגעים החשובים של המשחק.
    היו כמה דקות של התקפה מרחבה לרחבה ואתם לא הפסקתם לדבר על מהלכים קודמים וזלצר על מה צריכה יונייטד לעשות במקום לסתום את הפה ולתת להנות מהמשחק.
    למה זלצר מדבר טאקטיקה בזמן קרנות או מצבים בתוך הרחבה?זה פשוט ביזיון!
    שוב חזרת עם הסטטיסטיקות הלא חשובות בזמן משחק וכמה פעמים אפשר להגיד כי יונייטד לא ספגה שער 7 שעות,7 שעות ו5 דקות,7 שעות ו15 דקות....(ואם אתה אוהד יונייטד אז לנחס ככה!).

זלצר עוד יותר גרוע מאבי כהן!!!כן כן,כהן דיבר שטויות אבל היה קצר,זלצר כשהוא מדבר אז זה לפחות דקה ובלי לנשום!גם אם היה אומר דברי חוכמה אי אפשר היה להבין אותו.
    חבל,איכזבתם במשחק של יונייטד ובגדול ועוד יותר אכזבה כי במשחק של ליברפול-בלקבורן שוב פעם נתתם שידור טוב,כמעט בלי לדבר(חוץ מהסוף)אז מדוע משחק אחד ברברת ומשחק שני שקט?

דבר חשוב ברק רום,אם היית שדר באנגליה לא היית נשאר ולו דקה אחת בעבודה שלך בגלל הדברים שאמרת על טוגאי("הוא לא רק עושה טאקלים מכוערים הוא גם בחור מכוער!)חובבנות וגועל נפש!!!

12. NewcastleFan Member

באמת הוא אמר את זה? באמת בושה!. מה גם שאפשר לחשוב שמר רום הוא פאר הבריאה.

13. Alan Smith Member

אפשר להוסיף את זה לדיון הציטוטים לא?

14. eastlands Member

ערוץ 1 לא משדר מחר את המישחק למי שמחכה לשידור - אן שידור כרגיל הם לא הספיקו לקנות את זכויות השידור למישחק , הסיפתח שלהם ביום א הבא הדרבי של מאנצ'סטר , מעניו מי ישדר מהאולפן , השאלה היא מי יותר גרוע מזלצר ? קשה קשה מאוד אבל נוימן או בהלול יכולים להיתמודד בצורה מכובדת בתחרות החובבן הגדול מיכולם

15. robson Member

מה עם ערוץ הספורט?...בקשר למשחק של יום ראשון...
    יהיה מעניין מאוד לשמוע את בוני מפרשן את הדרבי...נראה לי שעוד נתגעגע לזאביק.