בשארה חשוד בסיוע לחזבאללה במהלך המלחמה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏8/4/07.

1. לא מצאתי כינוי Member

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כי הוא ח"כ.
    אולי השב"כ נכשל במקרה ספציפי זה, אבל הבג"ץ בכלל לא מגן עלינו, אחרת אנשי חמאס וחזבאלה לא היו יושבים בכנסת.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בכלל לא ירדנו נמוך. כאזרחי ישראל שמתנגדים להחזקה של ישראל בשטחים הכבושים לא עושה אותם חיזבאללה בשום מובן. אתה מפגינים פה רמת פיתיחות (גזענות) לאחר בצורה מעוררת זילזול. כידוע, אי אפשר גם לנפנף במנגל וגם לומר דברים חכמים.

4. בית"רי מלידה Member

הוא בסך הכל רצה לחסל את בתי הזיקוק כדי להפסיק את זיהום האוויר הנורא בנווה שאנן והדר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה עיוור, סלע, וההיגיון שלך מעוות.
    ישנם חשדות, נערכו חקירות, ישנן ראיות. כנראה העניין מספיק מוצק על מנת לברוח מהבית והמשפחה, לברוח מהמוסד עד סוף ימיו.

אה, וסלע, שאלה לא קשורה- בחתימה שלך זה הכיכר של ויימאר עם גטה ושילר? הייתי שם וזה נראה דומה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/07
  6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גל, הגבתי רק על זה.

אנחנו עוד מעט 60 מדינה, ואיתנו יחד גם האזרחים הערבים. רוב מכריע לא שיתף פעולה בשום צורה עם המלחמה (מיעוט כן, ובאופן טבעי כי אחרי הכל הם פלסטינים). לגבי חברי הכנסת הערבים, אז כפי הנראה הוא הראשון שעושה מעשה שכזה, לכן זה עוול ענקי לדבר ככה על כל חברי הכנסת הערבים.

אכן זו הכיכר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

היתר שייכים לזרועות הפוליטיות של אירגוני הטרור.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הבנתי.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלע, טבעי, לדבריך, שמיעוט ערבים ישראלים סייע לאויב.
    לא פחות טבעי שלאחר שמתגלה מקרה כזה שאין לי מילים בפי כדי לתאר את חומרתו (אתה בכלל קולט מה הבנאדם עשה? בתור חבר כנסת, נבחר העם, סייע, לכאורה, לטווח את האתרים האסטרטגים של המדינה, באזורים שבהם ריכוז האוכלוסיה הערבית לא קטן כלל) הציבור היהודי, קרי, הרוב, יהפוך חשדן הרבה יותר כלפי הציבור הערבי בכלל ונבחריו בפרט.

חבל על הציבור הערבי ישראלי, אבל האשמה כולה עליו והוא הביא את זה על עצמו. בשארה לא שם עליהם זין בכל תקופת כהונתו כח"כ. כל הזמן הרבה לנסוע לארצות אויב ולהתרועע שם עם רבי המחבלים והמרצחים, במקום לדאוג לרווחת הערבים ישראלים, לרשויות המקומיות שלהם שקורסות, לשיוויון וחינוך במגזר. הוא העדיף לקרוא להגברת ההתקפות על ישראל מארמונו של אסד בדמשק, אבל המשיך להבחר בכל מערכת בחירות כבר יותר מעשור. עכשיו המחיר יהיה בחשדנות כלפי הח"כים הערבים והציבור הערבי במדינה בכלל, בתחקירים בטחוניים שרוצים לעשות עכשיו, בהרחקתם מועדת חוץ וביטחון, ובכלל מדברים שיש להם השלכה ביטחונית. אני בטוח שזה לא יהיה נחמד כשההשפעה של הח"כים תהיה בעיקר בועדה למעמד האישה ובועד הפירות והירקות.

10. Barcik Member

סלע, אשמח גם אותם אזרחים יקרים יגידו פעם אחת בתקשורת "אנחנו חייבים להפסיק עם הכיבוש" במקום "ישראל חייבת להפסיק עם הכיבוש". רובם אפילו לא טורח להעמיד פנים.

11. בית"רי מלידה Member

אז תקציר למי שלא הבין, הוגה הדעות היה פשוט קצין התצפית הקדמי של נאסראללה:

" חסן, האחרון , קצת ימינה...רגע....עכשיו טיפה שמאלה...רגע...יש פה איזה רכב חשוד של היאהוד...חכה רגע, אני יעמיד פנים שאני כותב ספר...טוף חסן, זה כולה אוטו עם שניים שבאו להתמזמז...יאללה חסן יא חבוב אודרוב אודרוב יא חיפה..."

12. בית"רי מלידה Member

סלע: אני מצפה ממך לתת דוגמא אישית ולתרום לו ראשון בגדים - רצוי חליפות של ארמאני והוגו בוס... :aaarofl:

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשתו והילדים שלו לא איתו? אם כך, אני מוציא נגדם מיד צו איסור יציאה מן הארץ.

14. Riki Member

זה חוקי ? או שבעצם אפשר להאשים אותם בסיוע ?

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, אני לא יודע עד כמה זה חוקי, אבל זה סוג של הוראת שעה על מנת ולא לאפשר לחרא הזה לברוח, ולגרום לו לחזור לחקירה שממנה ברח.

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/07