בשארה חשוד בסיוע לחזבאללה במהלך המלחמה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏8/4/07.

1. בית"רי מלידה Member

המשפחה שלו לא בארץ. אני גם מנחש שהוא העביר בעלות על נכסיו למישהו אחר כדי להמנע מחילוט נכסיו...

שהחבר הבן זונה שלו ברובע דאחייה ידאג לו, או שיחזור לחיק החמים והנעים של הרקטום של אסד.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזכ"ל תנועת חד"ש, איימן עודה, אמר כי חיזבאללה אינו האויב של הציבור הערבי בישראל:
    "במה מאשימים את בשארה, בשיתוף פעולה עם האויב? חיזבאללה הוא לא האויב שלנו, הכיבוש הישראלי הוא האויב. אולמרט, דיסקין והמהגר ליברמן לא יצליחו לסלק אותנו מאדמתנו", אמר עודה בכנס תמיכה בחבר הכנסת לשעבר עזמי בשארה, שנערך בנצרת.

נו די כבר, לא מצחיק יותר הבדיחות האלה. מעניין מה הורי הנערה ממע'ר והורי הילדים מעכו היו אומרים על זה...

3. בית"רי מלידה Member

לדעתי, רוב הציבור הערבי-ישראלי איננו בוגדני, למרות הקונפליקט בו הוא חי.

מה לעשות, שבכל ציבור ישנה קבוצה קטנה ומסיתה.

בינתיים, רוב המרגלים היו יהודים ולא ערבים, והם גרמו לנזק גדול בהרבה מעזמי בשארה.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים איתך ב-1000 אחוז, אבל השאלה הנשאלת היא האם לערביי ישראל לא נמאס לבחור בנציגים שלא שמים זין על החינוך והרווחה של בוחריהם?
    מדוע ציבור אוהב המדינה ושונא חזבאללה נותן לשונאי המדינה ואוהבי חזבאללה לייצג אותו אם הם לא מייצגים אותו?!

5. בית"רי מלידה Member

זה קשור יותר למנטאליות השבטית שלהם : ההצבעה במגזר הערבי היא חמולתית, וכר נרחב לפעולה של "קבלני קולות" ( עיין ערך "סלאח שבתי" ) , אחרת איך אפשר להסביר את כמות הקולות הגדולה שש"ס קיבלה שם לא פעם?

6. spurs229 Member

ש"ס דואגת להם,
    היא דואגת למשפחות מרובות ילדים, לקצבות אבטלה וכו'...

7. בית"רי מלידה Member

כן, בטח, לש"ס יש בארות נפט בקטאר ובסעודיה והיא תורמת למדינה, כמו ארקדי, אבל בגדול...

8. בית"רי מלידה Member

כל הכבוד לחבר הכנסת ברכה!

9. AW forever Member

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/855313.html

תראו, אני לא חושב שבשארה צדיק או קדוש מעונה ונרדף. הוא פוליטיקאי ישראלי משופשף, וזה כבר הופך אותו בעיניי לחשוד בדברים הכי גרועים שאפשר לדמיין. אבל- מעצבנת אותי שטחיות המחשבה של העם פה. כולם כבר קוראים לתלות אותו בלי שיש לאף אחד מושג קלוש מה הוא עשה או לא עשה. פתאום כולכם סומכים כ"כ על משטרת ישראל? שתמצא קודם את הרוצח האמיתי של תאיר ראדה. בסופו של דבר יש לי הרגשה שההר יוליד עכבר, ואם זה באמת יהיה ככה אז פעם נוספת רשויות החוק פה הראו איך הן יכולות להרוס את החיים של בנאדם בלי שהוא עשה משהו רק בגלל שמפריע להם הזמזום שלו באוזן.

10. Spanish Weapon Member

תשמע, לא צריך להיות גאון גדול כדי לדעת שבשארה לא היה בדיוק פיה תמימה במהלך מלחמת לבנון.

הטיולים שלו ברחבי הדאחייה, הביקור אצל אסד , חוץ מזה שההאשמות נגדו יותר מדי מבוססות ומוצקות (למיטב הבנתי מצפייה בחדשות) ונחקרו ע"י השב"כ שהוא ארגון קצת פחות שלומיאלי מאשר המשטרה.

היית אומר לי שמעלילים עליו שהוא הלבין הון וכספים , אז הייתי אומר "ניחה, אולי באמת יש פה ניסיון לרדיפה פוליטית" אבל כשמדובר בטענות לבגידה ברמה הגבוהה ביותר אז אני הרבה פחות סקפטי לגבי הידיעות.