גביע אפריקה 2008 - מצרים שוב זוכה בתואר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏18/1/08.

1. David Seaman Member

מאז המונדיאל אני אוהד את חוף השנהב, וגם יש שם הרבה שחקנים שאני אוהב (טורה ואבואה כמובן, דרוגבה, סאנוגו) כך שאני Ivory Coast all the way.
    אני גם חושב שמבחינת איכות זו הנבחרת הכי טובה, אולי עם גאנה.

2. חיים משרקי Member

לדעתי צפו להפתעה בדמות נבחרת מלי. גם קמרון וחוף השנהב פייבוריטיות לפי דעתי. מי שבטוח לא תיקח היא מצרים. הם נחלשו משמעותית מבחינת כושר השחקנים. במקום להשתפר הם נחלשים.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי התקופה בה נערך הטורניר - צריך גם לזכור שלערוך טורניר באפריקה בקיץ בטמפרטורות של 35 מעלות ומעלה, זה חתיכת סיכון. אדבאיור לא מזמן אמר בראיון שהוא מפציר בפיפ"א לא לשקול את האפשרות כי זה מסכן את השחקנים, והוא צודק לשם שינוי. כן, זה בעייתי שהשחקנים עוזבים, אבל אין ברירה, מה גם שאם היו מעבירים לקיץ ייתכן מאוד שהיינו רואים מקרים כמו בקופה אמריקה עמוס ההשתמטויות.

4. riquelme1 Member

בית המוות הוא ללא ספק בית ג', מאלי היא נבחרת משתפרת מאוד, ושימו עיין עלייה בטעוניר הזה, היא הולכת להפתיע ובגדול, עם שחקנים כמו מהקבוצות הטובות ביבשת, כמו קאנוטה, סיסוקו, סיידו קייטה, דיארה, אחת הקבוצות הטובת בטעוניר, הבעיה שהיא בבית קשה מאוד עם ניגריה וחוף השנהב, שכרגע היא הנבחרת הכי טובה בטעוניר לדעתי, מאלי לא נופלת מניגריה, צפו להפתעה.

5. Dimitar Berbatov Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx ענק מיכאל. פרוייקט מדהים!
    אני הולך באליפות הזאת עם ניגריה. יש לה מספר שחקנים שאני מאוד אוהב, והיא נבחרת מוכשרת מאוד. כמובן שגם חוף השנהב עם כל הכוכבים אחת מהפייבוריטיות, אם לא הפייבוריטית. גם מאלי, כמו שעמי כבר ציין, יכולה ללכת עד הסוף עם הקישור האחורי המצוין שכולל את קייטה ודייארה, ועם קאנוטה בחוד, היא יכולה להיות אחת ההפתעות הגדולות. רק חבל מבחינתה שהוא הוגרלה לבית המוות, לדעתי חוף השנהב וניגריה יעלו על חשבונה.

אני דווקא לא מחזיק מקמרון וגאנה. הראשונה בנויה בעיקר על שחקן אחד, והשנייה נבחרת עם מרכז קישור פנטסטי, אבל החוד שלה לא מספיק מאיים. האלופה לדעתי תצא מבית ב'.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני אעקוב בטורניר אחרי אנגולה, מכיוון שמשחק שם שחקן שמאוד מעניין אותי-ההחתמה האחרונה של יונייטד, מאנושו. מעולם לא צפיתי בבחור הזה משחק, כל מה שאני יודע עליו מסתכם בסיפורים ההזויים שמתרוצצים בתקשורת, ולכן יעניין אותי לראות אם הרכש הזה הוא עוד הברקה של פרגי או עוד דונג פנגז'והו.

וכמובן, כולי תקווה שג'ון אובי מיקל יקבל כרטיס אדום בגמר, או שיבקיע גול עצמי בדקה ה-90, או שיחמיץ פנדל מכריע, לא משנה מה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/1/08
  7. Mehmet Member

מי משמש כשוער ראשון של נבחרת גאנה?

יהיה מצחיק אם השוער הגרוע בליגת העל שלנו, סמי אג'יי, עדיין מתפקד כשוער ראשון של נבחרת שמועמדת חזקה לתואר...

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וזה למה...? אני לא מהמעריצים שלו אבל מוזר לי איך אאפשר לפתח שנאה לשחקן שהוא שום דבר...

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

למה אני שונא אותו? דווקא לא בגלל הכסחנות, אלא כי משום מה יש לי בעייה עם שחקנים שחותמים בקבוצה שלי, ואז מתחילים להמציא סיפורים ולהעליל עלילות על המועדון. בכל אופן, תודה על ה12 מיליון שקיבלנו מכם.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

11. Quaresma Member

והשאלה אליכם..
    אם נבחרת ישראל הייתה משתתפת באליפות אפריקה, לדעתכם היא תגיע לרחוק ותזכה?

12. REAL MADRID Member

לא.
    אנחנו לא מהירים וחזקים כמו האפריקאים.
    אתה מדמיין לעצמך את גל אלברמן בתיקול עם דרוגבה? אלברמן מסיים את זה בבית חולים.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נו יפה אז מה כואב לך...?
    הרווחתם מכל הקטע אז ההיפך.. תגיד לו תודה.

14. a.m Member

יש ספק בכלל שזה יהיה קינגסטון? הוא הכי בכיר מבין שלושת השוערים, אדג'יי נמצא שם רק בגלל מחסור בשוערים וכשיש לך שוער כושל מאשדוד שסופג 2 שערים בממוצע למשחק, שוער מהליגה הגנאית ושוער שמשחק בבירמינגהאם, סביר להניח שילכו על קינגסטון. ואם לא תהיה ברירה אני מאמין שאדג'יי ישחק.

15. Becks Member

כול הכבוד על ההשקעה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

בחיים לא התעניינתי בטורניר הזה כמו שעכשיו אני מתעניין בו, אולי מהסיבה הפשוטה שהשנה הולך להיות טורניר איכותי יותר מבשנים הקודמות או אולי מהסיבה שיש נציג של היונייטד באנגולה ששווה לעקוב אחריו.

שיהיה טורניר מהנה לכולם !