גביע אפריקה 2008 - מצרים שוב זוכה בתואר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏18/1/08.

1. Becks Member

ראיתי קצת מהמחצית השנייה של המשחק ואני חייב להגיד שהיה משחק על רמה מאוד גבוה.

2. Spanish Weapon Member

חבל , כל כך רציתי שגינאה תעשה הפתעה(על גבול הסנסציה) ותוציא תיקו מגאנה אבל מה לעשות,
    לגאנה יש ליגיונרים שיודעים לעשות את העבודה ושומרים על קור רוח עד השניה האחרונה.
    מלבד האווירה ואיכות הצילום הנהדרת (בניגוד לפעמים קודמות למיטב זכרוני) הפעם האליפות
    ניחנה גם בשדר יורוספורט מטורף על כל הראש שמזריקת חוץ צורח כאילו נכבש שער חורץ גורלות.
    אגב,כל זה היה גם לפני, כנראה שזה מפתיע אותי כל פעם מחדש.

מחר הדליקטס : ניגריה נגד חוף השנהב

ויוה אפריקה!!!

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/08
  3. A. Arshavin Member

באיזה שעה ניגריה-חוף השנהב?

4. TariboWest Member

19:00, שידור ביורוספורט. המשחק הכי טוב בטורניר הזה.

5. Reyes Member

היום העדפתי לראות גאנה-גינאה על פני סיטי-ווסטהאם שהיה באותו זמן. משחק נחמד בתור התחלה.

ואיזה משחק מחר... אני עם חוף השנהב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/08
  6. מילאן ברוש Member

תביאו תקציר של המשחק שהיה!

7. Tony Adams Member

שער גדול של מונטארי. ממשיך לעשות את העבודה הנפלאה שהוא עושה בפומפי. השער שהוא כבש היום מאוד דומה ל-2 שערים שהוא כבש העונה במשחק אחד מול אסטון וילה. שחקן גדול.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלושה משחקים (מרוקו - נמיביה, ניגריה - חוף השנהב, מאלי - בנין) יחכו לנו היום ושתי שאלות מרחפות באוויר:

- האם לנמיביה יש מה למכור?
    - האם הדעה הרווחת שחוף השנהב תניף את התואר מבוססת היטב?

במשחק הנוסף בין מאלי לבנין, מאלי פשוט חייבת לנצח אם היא רוצה שיהיה לה סיכוי ריאלי להפתיע ולעלות לרבע הגמר. איבוד נקודות מול בנין והם יצטרכו לא פחות מסנסציה כדי להעפיל.

טוב מאוד שהמשחק של ניגריה מול חוף השנהב נופל דווקא על המחזור הראשון. כך יש לנו סיכוי לקבל יותר כדורגל פתוח והתקפי. אל תשכחו שגם חוף השנהב ידעה לשחק מאוד זהיר ולאט במצרים במיוחד בשלבי הנוקאאוט.

9. Spanish Weapon Member

מיכאל (נכון?), אני לא חושב שיש בסיס כל כך לזלזול במאלי, נכון שעד היום השם "מאלי" לא הדהד
    בראש שלנו כאחת מהאימפריות של אפריקה אבל יש להם סגל שמורכב משחקנים מצויינים שמשחקים
    ברמות הכי גבוהות(רובם בצרפת, חלק מועט בספרד וכל השאר מפוזרים על פני אירופה)
    ואני מאוד לא אופתע אם היא תעלה על חשבון ניגריה / חוף השנהב.

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלילה מזלזל, להיפך אני מאמין גדול בנבחרת הזאת מאז שהתחלתי לעקוב אחריה בטורניר שהם אירחו ב-2002. ועדיין, הם נחותים מהניגרים מהרבה בחינות לטעמי ועל חוף השנהב לאף אחת בעצם אין מה לדבר (לפחות על הנייר). העפלה של מאלי לרבע הגמר זו עדיין הפתעה, אולי ההפתעה הכי קטנה שיכול שלב הבתים לספק, אבל הפתעה.

בסוף בנין וניגריה יעלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה ראית, אבל במחצית הראשונה שאני ראיתי (עד שהתחיל הדרבי של מדריד) ועוד קצת במחצית השניה היה משחק ברמה מאוד נמוכה. שוב כדורגל תוסס, אנרגטי ושמח, אבל לא יותר מזה.

12. תומר22 Member

אני חייב להסכים עם אורי. הרמה הייתה נמוכה יחסית, מזל שהיה שער גדול בסיום כדי לחפות על כך.

הסיבה העיקרית לרמה שהוצגה היה משטח הדשא העלוב. הגנן האחראי על הדשא צריך לעמוד לדין. בחיים לא ראיתי טורניר ברמה כזו (כולל טורנירים באפריקה) עם דשא שגזוז כל כך גבוה, ועוד במשחק הפתיחה. השחקנים התקשו לזוז במחצית הראשונה ולפעמים לא הצליחו לבעוט מעל גובה הדשא. הכדור היה שקוע בדשא לאורך כל המשחק, רק שככל שחלפו הדקות התחילו להתרגל לזה.

13. Dimitar Berbatov Member

שער גדול של מונטארי, שחקן ענק.
    שחקן שמשלב הרבה כוח, מתקל מצוין, מניע את הכדור נהדר ועם בעיטה יוצאת מן הכלל ולראייה הצמד הגדול נגד הוילה שעזרא הזכיר כאן.

הולך להיות משחק מצוין היום. לדעתי שתי הקבוצות הטובות באליפות, ועם השדר המשוגע מיורוספורט, יהיה מעניין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובינתיים בחימום לקראת המשחק המרכזי של הערב, מרוקו מפרקת את נמיביה והתוצאה כרגע כבר 4-1 בדקה ה-46' בלבד. כמו שזה נראה, על השאלה הראשונה שהעליתי לקראת היום הזה תשובה כבר קיבלנו.

15. Tony Adams Member

נמיביה היא כמו נבחרת ישראל הצעירה שהעפילה לאליפות אירופה. העיקר ההעפלה. זה כבר הישג לא רע בשבילם.