גביע הזהב 2009

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏3/7/09.

 1. צהוב שחור בנשמה!!!!

  צהוב שחור בנשמה!!!! Member

  הצטרף ב:
  ‏1/3/06
  הודעות:
  1,625
  לייקים שהתקבלו:
  0
  [​IMG]

  ב4 ליולי (בשעון ארה"ב זה ב3 ליולי) ייצא לדרך גביע הזהב - אליפות צפון אמריקה של הCONCACAF שכרגיל נערך אצל המארחת הקבועה שלו ארה"ב.
  12 נבחרות ישתתפו בטורניר כאשר יהיו 4 נבחרות ב3 בתים, מתכונת מאוד דומה לקופה אמריקה, רק בשונה מהקופה אמריקה, הטורניר הזה לא תוזמן אף נבחרת מיבשת אחרת לשחק בטורניר (מה שהיה נהוג גם בגביע הזהב).

  הבתים של הטורניר:

  בית 1:

  [​IMG] קנדה:

  הדרך לטורניר: קנדה היא אחת מ3 הנבחרות של איזור צפון אמריקה, שעולות אוטומטית לטורניר.

  מצב במוקדמות המונדיאל: לאחר שעברה בקלילות את סט. קיטס ונביס בפלליאוף המוקדמות עם 0-3 בחוץ ו1-4 ביתי, סיימה במקום האחרון עם 2 נקודות בלבד בבית שכלל את הונדורס, מקסיקו וג'אמייקה ובכל הודחה מהמוקדמות, ולא תעפילה למונדיאל.

  מספר השתתפויות: 11.

  הישג שיא: זכייה (1985, 2000).

  [​IMG] קוסטה ריקה:

  הדרך לטורניר: שיחקה במוקדמות באיזור מרכז אמריקה, סיימה במקום הראשון בשלב הבתים עם נצחונות קלילים של 0-3 על פנמה ו1-3 על גווטאמלה, בחצי הגמר עברה אל אל סלבדור עם 0-1 והפסידה בגמר הטורניר לפנמה בפנדלים, אותה הם כבר נצחו.

  מצב במוקדמות המונדיאל: בפלייאוף המוקדמות עברה את נבחרת גרנדה לאחר שסיימה ב2-2 בחוץ ו0-3 ביתי לא עד כדי כך מרשים, אך תיקנה את עצמה בסיבוב השני שסיימה ראשונה בבית שכלל את אל סלבדור, האיטי וסורינם עם 6 נצחונות מ6 משחקים, וכרגע היא מובילה את הבית הקובע שכולל את ארה"ב, מקסיקו, הונדורס, אל סלבדור וטרינדד וטובאגו עם מאזן של 4 נצחונות והפסד 1.

  מספר השתתפויות: 14.

  הישג שיא: זכייה (1963, 1969, 1989).

  [​IMG] אל סלבדור:

  הדרך לטורניר: עלתה מהמוקדמות של מרכז אמריקה כשסיימה שניה בשלב הבתים עם מאזן לא מרשים של תיקו עם ניקרגואה, נצחון 1-4 על בליז והפסד 0-2 להונדורס היריבה המושבעת, לאחר מכן הפסידה בחצי הגמר 0-1 לקוסטה ריקה והפסידה שוב להונדורס במשחק על המקום השלישי, 0-1.

  מצב במוקדמות המונדיאל: קיבלה הגרלה קשה בפלייאוף המוקדמות בדמותה של פנמה ולמרות שהיא עברה אותה בקושי עם הפסד 0-1 בפנמה ונצחון 1-3 באל סלבדור זוהי היריבה הקשה ביותר שיכלה לקבל בשלב הזה.
  בסיבוב השני פגשה את קוסטה ריקה, האיטי וסורינם וסיימה שנייה במאזן של 3נצחונות, תיקו בהאיטי ו2 הפסדים לקוסטה ריקה.
  כרגע בסיבוב האחרון היא ממוקמת חמישית בבית עם נצחון בודד על מקסיקו החזקה, 2 תוצאות תיקו ביתיות עם טרינדד וארה"ב ו2 הפסדים.

  מספר השתתפויות: 11.

  הישג שיא: מקום 2 (1963, 1981).

  [​IMG] ג'אמייקה:

  הדרך לטורניר: עלתה מהמוקדמות של איזור האיים הקריביים, סיימה ראשונה בשלב הבתים שכלל 3 משחקים עם 2 נצחונות של 1-2 על ברבודס ו1-4 על גרנדה ותיקו עם טרינדד וטובאגו, בחצי הגמר נצחה 0-2 את גוואדלופה ונצחה שוב את גרנדה, הפעם רק 0-2 בגמר, ולמעשה זכתה בטורניר האיזורי.

  מצב במוקדמות המונדיאל: ג'אמייקה ממש לא התקשתה מול בהאמיינס בפלייאוף המוקדמות עם נצחונות של 0-7 ביתי ו0-6 בחוץ, אך בשלב השני הודחה בצורה כואבת מהמוקדמות כשסיימה שלישית בבית שכלל את הונדורס, מקסיקו וקנדה כאשר היו לה אותו מספר נקודות עם מקסיקו השניה, שעלתה בזכות יחס שערים.
  הג'אמייקנים סיימו את הטורניר עם 3 נצחונות, תיקו ו2 הפסדים.

  מספר השתתפויות: 7.

  הישג שיא: מקום 3 (1993).

  בית 2:

  [​IMG] גרנדה:

  הדרך לטורניר: עלתה מהמוקדמות באיזור האיים הקריביים, כשלא עברה בקלות את סיבוב המוקדמות הראשון בו נצחה 1-3 את ארובה והפסידה 0-2 לאיים ההולנדים, והיא גם לא עברה בקלות את הסיבוב שלאחריו בו סיימה שניה בבית שכלל את גוואדלופה, מרטיניק ואיי קיימן כאשר סיימה בתיקו עם מרטיניק החלשה, הפסידה 1-2 לגוואדלופה ונצחה 2-4 בלבד את איי קיימן החלשה ביותר.
  אבל, בשלב הבתים היא הציגה נבחרת שונה, שלמרות שהפסידה 0-4 לג'אמייקה היא הפתיעה 1-2 את טרינדד וטובאגו ונצחה 2-4 את ברבודס, ואפילו הצליחה לעבור בחצי הגמר את קובה בפנדלים, ולבסוף הפסידה 0-2 לג'אמייקה בגמר.

  מצב במוקדמות במונדיאל: גרנדה כאמור היא הפתעה די גדולה והיא לא הייתה מדורגת בפלייאוף המוקדמות כך שהיא קיבלה את קוסטה ריקה, ולמרות שעשתה לה חיים לא קלים עם 2-2 ביתי, הפסידה לה 0-3 בקוסטה ריקה והודחה.

  מספר השתתפויות: 0.

  הישג שיא: מעולם לא השתתפה בטורניר.

  [​IMG] האיטי:

  הדרך לטורניר: עלתה מהמוקדמות של איזור האיים הקריביים, סיימה שלישית בלבד בבית שכלל את קובה, גוואדלופה ואנטיגואה-ברבודה כאשר סיימה עם אנטיגואה-ברבודה החלשה בתיקו בלבד, הפסידה לגוואדלופה ונצחה את קובה נצחון של הספיק.
  למרות שלא עלתה לחצי הגמר, היא עלתה לטורניר בעקבות פרישתה של קובה ברגע האחרון.

  מצב במוקדמות המונדיאל: האיטי כמעט פידחה את עצמה בפלייאוף המוקדמות כשסיימה בתיקו ביתי עם האיים ההולנדים ונצחה אותם 0-1 בחוץ ועלתה לשלב הבא בהרבה מזל.
  סיימה שלישית בבית שכלל את קוסטה ריקה, אל סלבדור וסורינם כאשר יצאה עם 3 נקודות שנבעו מ2 תוצאות תיקו עם סורינם ותיקו אחד עם אל סלבדור, מה שהדיח אותה משלב המוקדמות.

  מספר השתתפויות: 9.

  הישג שיא: זכייה (1973).

  [​IMG] הונדורס:

  הדרך לטורניר: עלתה מהמוקדמות של מרכז אמריקה כאשר סיימה ראשונה בשלב הבתים עם 9 נק' מ3 משחקים, בבית שכלל את אל סלבדור, ניקרגואה ובליז. בחצי הגמר הופתעה 0-1 ע"י פנמה וסיימה שלישית בטורניר עם נצחון נוסף על אל סלבדור יריבתה המושבעת.

  מצב במוקדמות המונדיאל: בפלייאוף המוקדמות נצחה 0-4 בקלילות את פורטו ריקו וה2-2 המשחק השני היה חסר חשיבות בשבילה, בשלב השני כמעט גרמה להדחתה של מקסיקו כאשר סיימה ראשונה בבית שכלל את המקסיקנים, את ג'אמייקה ואת קנדה במאזן של 4 נצחונות ו2 הפסדי חוץ למקסיקו וג'אמייקה.
  כרגע הונדורס היא הפתעת השלב האחרון כאשר היא ממוקמת שלישית עם 2 נצחונות על מקסיקו ועל אל סלבדור, תיקו 1 ו2 הפסדים.

  מספר השתתפויות: 14.

  הישג שיא: זכייה (1981).

  [​IMG] ארה"ב:

  הדרך לטורניר: ארה"ב היא אחת מ3 הנבחרות היחידות של איזור צפון אמריקה ובנוסף היא מארחת הטורניר, ולכן היא עלתה אוטומטית.

  מצב במוקדמות המונדיאל: ארה"ב לא התקשתה בפלייאוף המוקדמות לעבור את ברבודס עם 0-8 בבית ו0-1 בחוץ, וגם לא התקשתה לעבור את השלב השני כשסיימה ראשונה בבית שכלל את טרינדד וטובאגו, גווטאמלה וקובה עם 5 נצחונות והפסד חוץ 1 לטרינדד.
  כרגע בשלב המרכיע היא ממוקמת שנייה, עם 3 נצחונות, תיקו עם אל סלבדור והפסד אחד לקוסטה ריקה, התיקו וההפסד היו במשחקי חוץ.

  מספר השתתפויות: 11.

  הישג שיא: זכייה (1991, 2002, 2005, 2007).

  בית 3:

  [​IMG] גוואדלופה:

  הדרך לטורניר: עלתה מהמוקדמות באיזור האיים הקריביים, כשלא התקשתה בסיבוב השני עם 3 נצחונות מ3 משחקים בבית שכלל את גרנדה, מרטיניק ואיי קיימן.
  בשלב הבתים היא עלתה מהמקום השני בקושי רב עם הפסד לקובה, נצחון על האיטי ותיקו בלבד עם אנטיגואה-ברבודה.
  בחצי גמר הטורניר הפסידה 0-2 לג'אמייקה וסיימה במקום השלישי עם נצחון על קובה בפנדלים.

  מצב במונדיאל: גוואדלופה היא נבחרת שלא מאושרת ע"י פיפ"א והיא אינה רשאית לשחק במוקדמות המונדיאל.

  מספר השתתפויות: 1 (2007).

  הישג שיא: מקום 3 (2007).

  [​IMG] מקסיקו:

  הדרך לטורניר: מקסיקו היא אחת מ3 הנבחרות של איזור צפו אמריקה ולכן עלתה אוטומטית לטורניר.

  מצב במוקדמות המונדיאל: אמנם, מקסיקו לא התקשתה בפלייאוף המוקדמות מול בליז עם 0-2 בחוץ ו0-7 בבית אך בשלב השני, מקסיקו, העולה הקבועה למונדיאל כמעט והבהילה את העולם ולא עלתה מהסיבוב, כאשר סיימה שניה בבית שכלל את הונדורס, ג'אמייקה וקנדה עם 3 נצחונות ביתיים, תיקו בקנדה ו2 הפסדי חוץ לג'אמייקה והונדורס.
  ו..עדיין לא בטוח בכלל שהיא תעלה למונדיאל כאשר בשלב המכריע היא ממוקמת רביעית עם 2 נצחונות ביתיים קטנים על קוסטה ריקה וטרינדד ו3 הפסדי חוץ לארה"ב, אל סלבדור והונדורס.

  מספר השתתפויות: 17.

  הישג שיא: זכייה (1965, 1971, 1977, 1993, 1996, 1998, 2003).

  [​IMG] ניקרגואה:

  הדרך לטורניר: עלתה מהמוקדמות של איזור מרכז אמריקה שסיימה שלישית בבית שכלל את אל סלבדור, הונדורס ובליז עם הפסד להונדורס, תיקו מול אל סלבדור ומול בליז.
  במשחק על המקום ה5, הפתיעה 0-2 את גווטמאלה.

  מצב במוקדמות המונדיאל: הפסידה בפלייאוף המוקדמות המוקדם יותר 0-1 בבית ו0-2 בחוץ לאיים ההולנדים והודחו בשלב מוקדם ביותר.

  מספר השתתפויות: 2.

  הישג שיא: מקום אחרון בשלב הבתים (1963, 1967).

  [​IMG] פנמה:

  הדרך לטורניר: עלתה מהמוקדמות באיזור מרכז אמריקה כשסיימה שניה בבית שכלל את קוסטה ריקה וגווטאמלה עם הפסד0-3 לקוסטה ריקה ונצחון 0-1 על גווטאמלה, בחצי הגמר הפתיעה 0-1 את הונדורס והפתיעה את קוסטה ריקה, לה הפסידה 0-3, בגמר, בו נצחה בפנדלים.

  מצב במוקדמות המונדיאל: פנמה קיבלה בפלייאוף המוקדמות הגרלה קשה בדמותה של אל סלבדור ולמרות שנצחה 0-1 בביתה, הפסידה 1-3 בחוץ והודחה כבר בשלב הזה אחרי שהייתה ב6 הגדולות של הקמפיין הקודם.

  מספר השתתפויות: 4.

  הישג שיא: מקום 2 (2005).

  מתכונת רבע הגמר:

  1. מקום 1 בבית 1 - מקום 2 בבית 2.
  2. מקום 1 בבית 2 - מקום 3 בבית 1/3.
  3. מקום 2 בבית 3 - מקום 2 בבית 1.
  4. מקום 1 בבית 3 - מקום 3 בבית 1/2.

  חצי הגמר:

  מנצחת 1 - מנצחת 2.
  מנצחת 3 - מנצחת 4.

  משחק הפתיחה: קנדה - ג'אמייקה, 3 לפנות בוקר.

  מקווה שיהיה דיון מעניין עם שיתוף פעולה [​IMG]
   
 2. Franco

  Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏15/10/07
  הודעות:
  22,734
  לייקים שהתקבלו:
  2,172
  קשה להגיד שהגביע של קונקאקאף מעורר אצלי הרבה עניין, אפילו הנבחרות והקבוצות שלהם באות לשחק בטורנירים השונים של הקונמבול, אבל אולי ננצל את הטורניר לעקוב אחרי הנבחרת המעניינת ממרכז אמריקה, הונדוראס. מעבר להצלחות המקצועיות המפתיעות מעניין אותי לראות עם השחקנים או האוהדים ינקטו עמדה ביחס למהפכה הצבאית במדינה.

  בקשר לשאר הגביע, מן הסתם ארה"ב תהייה פייבוריטית עכשיו אחרי הגמר בקונפדרציות כשבנוסף היא מארחת את המשחקים והליגה שלה נמצאת בעיצומה. מעניין לראות איזה סגל יופיע לטורניר, האם זה יהיה אותו אחד שהיה בקונפדרציה או שיערכו שינויים וניסויים?
   
 3. צהוב שחור בנשמה!!!!

  צהוב שחור בנשמה!!!! Member

  הצטרף ב:
  ‏1/3/06
  הודעות:
  1,625
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הזהו שזה הדבר המרכזי ששכחתי להזכיר, ארה"ב תשלח לטורניר סגל הרבה יותר חלש מהסגל שהיא שלחה לקונפדרציות, ללא השחקנים המרכזיים ששיחקו בטורניר.

  זאת רשימת הסגלים לטורניר

  לא כדאי לצפות מארה"ב יותר מדי
   
 4. Franco

  Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏15/10/07
  הודעות:
  22,734
  לייקים שהתקבלו:
  2,172
  באמת סגל די אלמוני של ארה"ב, לפחות בשבילי. אני עדיין חושב שיש להם יתרון בכך שהם נמצאים כבר במהלך העונה אם אני לא טועה, בעוד במקסיקו עוד לא התחילו אותה. ממעבר מהיר על השמות קפץ לעין פרדי אדו מבנפיקה, בשביל לראות מה קורה איתו אני מניח ששווה לי להקריב שעתיים [​IMG]

  מפתיע אותי שבהונדוראס רוב השחקנים מהליגה המקומית. אחד היחידים שאני מזהה ממעבר על השמות שם הוא רוג'ר אספינוסה שיצא לי לראות אותו מספר פעמים במדי קנזאס וויזארדס ב MLS, שחקן מעניין, את השאר אני לא מכיר או לפחות לא מזהה כרגע.

  בלאנקו ששיחק במכבי נתניה העונה גם יהיה בגביע
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/09
 5. צהוב שחור בנשמה!!!!

  צהוב שחור בנשמה!!!! Member

  הצטרף ב:
  ‏1/3/06
  הודעות:
  1,625
  לייקים שהתקבלו:
  0
  עוד נבחרת שלדעתי יכולה להגיע רחוק היא גוואדלופה.
  קודם כל מהסיבה שזה הטורניר היחידי שהם משחקים בו כי הנבחרת שלהם לא מאושרת למוקדמות המונדיאל, ובטורניר הזה הרבה יותר חשוב להם לתת את כל כולם בהשוואה לנבחרות אחרות, ככה הם גם הגיעו למקום השלישי בטורניר הקודם.
  את הסגל עצמו אני לא מכיר בכלל אבל לפי הקבוצות שהסתכלתי עליהם ראיתי שיש להם שחקן שמשחק באלופת שוויץ, באוטרכט ההולנדית, במלאדה בולוסלאב הצ'כית ויש להם המון שחקנים שמשחקים בליגות הנמוכות של צרפת, הרבה מהם בליגה השניה.

  כדאי לשים לב אליהם
   
 6. idans10

  idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏30/1/09
  הודעות:
  15,572
  לייקים שהתקבלו:
  1,921
  אחלה סיקור!! [​IMG]

  גם אצלי הטורניר לא מעורר יותר מדי עניין, אהבתי יותר שהזמינו איזה 2-3 דרום אמריקאיות מאשר לעשות מוקדמות שמהן עולות גואדלופ, גרנדה, ניקרגווה וכו'. אין ביבשת הזו יותר מדי נבחרות ברמה טובה וכבר היה לנו ויכוח על זה במוקדמות המונדיאל האם 3.5 מקומות ליבשת זו הם יותר מדי.
  אותי תעניין מלבד הונדוראס, שמצליחה מאוד (גם במוקדמות) תחת הדרכתו של הקולומביאני ריינאלדו רואדה, נבחרת מכסיקו. מאוד מוזר ומפתיע מה שעובר על הנבחרת הזו מאז שאריקסון לקח אותה וגם כאשר פיטרו אותו והיה נראה שאגירה יחזיר להם את הביטחון, זה עדיין לא זה ובטח לא המשחק והתוצאות שהיינו מצפים מנבחרת טובה כמו מכסיקו.
  נבחרת נוספת שלדעתי תמשוך עניין היא פנמה, שהרבה מהשחקנים שלה משחקים בליגה הקולומביאנית ויש כמה מוכשרים ולא רעים בכלל. הנהירה של הפנמים לליגה בקולומביה החלה כשב-2005 הם פגשו אותנו פעמיים פמהלך הטורניר וניצחו אותנו פעמיים, כולל ניצחון בחצי הגמר 3:2.
  בכל מקרה, אני מניח שאצטרף לטורניר לקראת שלבי החצי גמר.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏3/7/09
 7. צהוב שחור בנשמה!!!!

  צהוב שחור בנשמה!!!! Member

  הצטרף ב:
  ‏1/3/06
  הודעות:
  1,625
  לייקים שהתקבלו:
  0
  תראה שהיו מזמינים את הדרום אמריקאיות הן היו משתלטות על הטורניר.
  בגלל זה בשנים האחרונות הם הזמינו את דרום קוריאה לכמה טורנירים וגם היא עשתה צרות לכל הנבחרות שם.
  אז גם להביא נבחרת מאסיה ועוד אחת שתהיה מועמדת רצינית לקחת את אליפות צפון אמריקה?! נשמע אבסורדי לגמרי...
  אין מה לעשות, צריך להתמודד עם זה שעובר על הכדורגל שם משהו רע ולשחק עם הנבחרות המקומיות.

  סתם לדוגמא, הייתי בשוק כשקראתי לא מזמן שהולכים להביא שוב את יפן לשחק בקופה אמריקה ב2011...בשביל מה?!
   
 8. idans10

  idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏30/1/09
  הודעות:
  15,572
  לייקים שהתקבלו:
  1,921
   
 9. Franco

  Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏15/10/07
  הודעות:
  22,734
  לייקים שהתקבלו:
  2,172
  אפשר להתחיל את הדיון שוב, ואפשר גם לא [​IMG] אני רק אציין שזו לא אליפות צפון אמריקה, זה גביע הזהב שמארגנת הקונקאקאף ומשחקות בו קבוצות מהקאריבים, מרכז אמריקה וצפון אמריקה, אחת מהקבוצות היא אפילו נחשבת לאירופאית על אף מיקומה בקאריבים ומוזמנת פשוט מכיוון שהיא שייכת לקונקאקאף.

  באותה מידה הקופה אמריקה הוא הטורניר שמארגנת הקונמבול וזו לא אליפות דרא"מ, לכן לא משחקות בה שלושת הגיאנות ששייכות גאוגרפית לדרא"מ אך נבחרותייהן לא קשורות לקונמבול. כמו כן מאותה סיבה שזו לא אליפות דרא"מ, אלא טורניר של הקונמבול, המארגנים מזמינים 2 אורחות (מקסיקו + מזדמנת) על מנת להוסיף עניין והכנסות. אם האורחת היא מצפון אמריקה, מרכז אמריקה, אסיה או אירופה אני כבר לא רואה הבדל...

  כמו שעידן יודע אני לא רואה בעייה בזה, כמו שבאליפות אירופה (שדווקא כן מוגדרת כאליפות אירופה) יכולות לשחק לפחות שלוש נבחורת שעולות לי בראש שהן לא בדיוק אירופה גיאוגרפית אבל כן שייכת לאופ"א, המארגנת.
   
 10. צהוב שחור בנשמה!!!!

  צהוב שחור בנשמה!!!! Member

  הצטרף ב:
  ‏1/3/06
  הודעות:
  1,625
  לייקים שהתקבלו:
  0
  נכון אבל הנבחרות האלו שייכות רק לאירופה, הן משחקות שם במוקדמות המונדיאל, בליגה האלופות ובליגה האירופאית וכו'...

  תראו אני חושב שבהחלט הרבה יותר מעניין לראות נבחרות כמו קולומביה ופרו על פני נבחרות כמו גרנדה או ניקרגואה אבל תראו שמצד שני הנבחרות האלו לא זוכות למשחק בכלל, הן עפות כבר בתחילת מוקדמות המונדיאל ובקושי עולות לגביע הזהב, אם יחזרו להזמין נבחרות מאסיה או דרום אמריקה הנבחרות האלו לא יקבלו את הצ'אנס שמגיע להם.

  אני חושב שבדרום אמריקה מזמינים נבחרות מיבשות שונות מהסיבה שאין שם מספיק נבחרות כדי לעשות טורניר.
   
 11. צהוב שחור בנשמה!!!!

  צהוב שחור בנשמה!!!! Member

  הצטרף ב:
  ‏1/3/06
  הודעות:
  1,625
  לייקים שהתקבלו:
  0
  טוב אני מניח שדיברתם על זה הרבה אז בואו לא נחזור לדיון הזה הוא גם לא קשור כל כך, עדיף להתמקד בנבחרות שכן הולכות להשתתף.

  עוד נבחרת שלדעתי יכולה לעשות צרות היא ג'אמייקה, אחרי ששיחקה מדהים במוקדמות המונדיאל והודחה בהדחה כואבת.

  הקפטן שלהם הוא ריקארדו גארדנר שמשחק בבולטון, אמנם הוא בן 30 אבל לפי כמו השחקנים החלשים שיש בטורניר אני חושב שהוא יוכל להיות בין הבולטים, בנוסף אליו יש את מרלון קינג מוויגאן ואת ריקארדו פולר מסטוק סיטי.
  יש להם שחקנים מתחתית הליגה האנגלית שאני מאמין שהטורניר הזה הוא דרך להוכיח את עצמם, אני לא יודע בדיוק איך יהיו המיקומים אחרי 3 המחזורים אבל אני מאמין שהג'אמייקנים יהיו מסוגלים להגיע לפחות עד חצי הגמר.
   
 12. cazzo

  cazzo Il Capocuoco מנהל

  הצטרף ב:
  ‏28/8/04
  הודעות:
  13,006
  לייקים שהתקבלו:
  756
  אם יהיה לי משעמם, אבלה מול אלגז'ירה ריאדיה בלילה ואשלח לכם כמה דיווחים

  בנוגע לגוואדאלופ, הם כבר הצליחו לא רע בטורנירים הקודמים אם אני זוכר טוב, אל תשכחו שהרבה גוואדלופים הם בכלל משחקים בנבחרת צרפת. נדמה לי שהבן-דוד הצעיר של ליליאן תוראם שוער שמה.

  מה שמבאס אותי נורא שכל הטורנירים נערכים בארצות הברית. אין מישהו שישים לזה קץ?
   
  נערך לאחרונה ב: ‏3/7/09
 13. צהוב שחור בנשמה!!!!

  צהוב שחור בנשמה!!!! Member

  הצטרף ב:
  ‏1/3/06
  הודעות:
  1,625
  לייקים שהתקבלו:
  0
  ארה"ב היא זאת שמממנת את הגביע אם אני לא טועה...בלי ארה"ב הטורניר לא היה מתקיים
   
 14. cazzo

  cazzo Il Capocuoco מנהל

  הצטרף ב:
  ‏28/8/04
  הודעות:
  13,006
  לייקים שהתקבלו:
  756
  העסק הזה לא הוגן, צריך להחזיר את הגביע למתכונת הישנה.
   
 15. צהוב שחור בנשמה!!!!

  צהוב שחור בנשמה!!!! Member

  הצטרף ב:
  ‏1/3/06
  הודעות:
  1,625
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אתמול נפתח הטורניר ב2 משחקים של הבית הראשון, כשההפתעה הראשונה של הטורניר כבר נרשמה.

  במשחק הראשון, קנדה נצחה 0-1 את ג'אמייקה משער של גרבה בדקה ה75.
  זה תמיד קורה לקנדים - הם מציגים נבחרת על הפנים בשלבי מוקדמות המונדיאל ואף פעם לא קרובים להגיע אליו, אך בטורניר גביע הזהב הקנדים תמיד מצליחים להתברג גבוע בשלבים של מינימום חצי גמר.

  אבל, ההפתעה האמיתית נרשמה דווקא במשחק בין קוסטה ריקה לאל סלבדור כאשר אל סלבדור נצחה 1-2.
  רומרו הבקיע צמד כאשר את הראשון הבקיע בדקה ה20, קוסטה ריקה חזרה רק בדקה ה65 עם שער של גרנדוס, אך רומרו הצליח להבקיע עוד שער לאל סלבדורים בדקה ה87 ולקבוע את ההפתעה הראשונה של הטורניר.
  הקוסטה ריקים הפתיעו לרעה במשחק הזה, כאשר היו מהם ציפיות גבוהות בעקבות הכושר שהם מציגים במוקדמות המונדיאל כשהם מובילים את הבית המכריע הכולל 6 נבחרות, ביניהן, אל סלבדור.
  אני ראיתי רק את המחצית הראשונה של המשחק, אל סלבדור לפי דעתי לא נבחרת מספיק טובה וגם רומרו שמשחק בליגה המקומית הרווויח יום רע של הקוסטה ריקים, שאם הם יציגו יכולת כזאת בטורניר הם לא יעלו לרבע הגמר.

  הבית הזה צפוי להיות הבית הצמוד שלל הטורניר, כשסביר להניח שקוסטה ריקה וג'אמייקה שמביאות נבחרות חזקות לטורניר, לא יוותרו.
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!