גביע הטוטו 10/11: עירוני ק"ש זוכה בגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שלו, ‏15/6/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא שייך למכבי חיפה, אלא לספורטינג ליסבון. הוא מושאל ואין לחיפה אפילו אופציה לרכוש אותו.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

נסעתי לבלומפילד עם אוהדי מכבי תל אביב מתוך אמונה שאני אראה משהו שימשוך אותי והתבאסתי לראות את השום דבר שמכבי נתניה הציגה. אמנם יכולנו להבקיע ולסיים את המשחק בתיקו, אבל זה לא שהשער השני של מכבי תל אביב עשה חוסר צדק, כי זה היה משחק סתמי מאוד מהצד שלנו.

סך הכל היה משחק נחמד. המחירים המופקעים (80/40) לא הרתיעו את הקהל הרב שהגיע למגרש והייתה אוירה של משחק ליגה לכל דבר.

3. קרלס פויול5 Member

נו אז השאלה נהדרת, בכל זאת גם אם זה רק לשנה אחת אני מעדיף אותו על כל דוטרה, פאוליניו או חורחה לופז שמוחתם ל5 עונות.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

רציתי להגיב לכך קודם, אבל שכחתי.

בחירת צבע מדים נוראית. כאילו אנחנו ביתר נתניה. מבחינתי, לעלות בתכלת זה בדיוק כמו לעלות באדום - אסור בתכלית האיסור.
    צהוב-שחור ובמקרה הגרוע גם לבן. בליגה שלנו לא צריך יותר מזה כדי לדאוג שלא תהיה בעיה מול שום קבוצה.

5. Yotam Member

במחזור השני של גביע הטוטו שייתקים ב-7/8 יהיה משחקים פחות אטרקטיביים מהמחזור הקודם והבא.
    עיקר המחזור הוא בית"ר - ב"ש , הדרבי מפ"ת, ו- הפועל ת"א - נתניה.
    לדעתי, המפעל הוא קצת מיותר שכן הדבר הטוב שאפשר לעשות איתו זה ששלב הבתים ייגמר לפני פתיחת העונה והנוקאאוט שמתחיל מרבע גמר יימשך באמצע/תחילת עונה,כמו כן אפשר לשלב קבוצות מהליגה הלאומית.
    במחזור השלישי נראה שני דרביים, מכבי תל אביב - הפועל תל אביב, מכבי חיפה - הפועל חיפה.
    שאלה - הסידור הזה בגביע הטוטו יימשך גם בשנה הבאה ? כאילו אותם יריבות כל הזמן ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ההתאחדות לא התחייבה לכך, הריצו פיילוט השנה, יבחנו האם הוא מוצלח יותר מהשיטה הקודמת ובעונה הבאה יחליטו על משהו (שאמור להיות) קבוע.

7. Number 8 Member

שבוע אחרי פתיחת עונת הכדורגל הישראלי, מגיע המחזור השני של גביע הטוטו(המשחקים המודגשים ישודרו ב5+ לייב). תהנו

שבת, 19:00: מכבי נתניה - הפועל תל אביב.
    שבת, 19:39: הפועל חיפה - הפועל עכו.
    שבת, 19:30: הפועל פתח תקווה - מכבי פ"ת.
    שבת, 19:30: מועדון ספורט אשדוד - הפועל אשקלון.
    שבת, 20:00: בני יהודה - הפועל רמת גן
    שבת, 21:00: בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע.
    ראשון, 19:00: עירוני קריית שמונה - מכבי חיפה.
    ראשון, 21:00: בני סכנין - מכבי ת"א.

:aaa031:

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הקבוצה נראיתה רע מאוד בשבוע שעבר, אם השחקנים לא ישתפרו הערב זה יהיה רע מאוד, בית"ר ירושלים קבוצה חזקה, בטח חזקה מאיתנו, ואם נראה כמו נגד אשדוד נצא משם עם תוצאה לא פשוטה על הראש.
    אני מקווה שקלינגר ראה את מה שכולם ראו, יש סוג של אנמיות בהתקפה, אולי זה עדיין לא מתחבר יחד עם בסיט ופרננדס, זה בסדר, שוב, זה מאכזב לראות הפסדים, אבל עדיף עכשיו מאשר אחר כך, זה הזמן לתקן ליקויים שמתגלים, מצפים לשיפור מהשבוע שעבר.

9. אלי מתחן Member

אחת הבעיות שלי עם גביע הטוטו של לפני העונה זה שקבוצות לא יודעות לקבל את זה בפרופורציות הנכונות.
    אז נגיד וב"ש תקבל היום שלשייה מבית"ר, מה זה ישנה לליגה? כלום. זה רק יכניס את האוהדים שלוקחים את המפעל ברצינות יתרה ללחץ מיותר לגמריי.
    בית"ר בעונה הראשונה של אוחנה הגיעה לליגה עם מאזן מושלם בגביע הטוטו וקיבלה רביעייה בקריית אליעזר.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בית"ר ירושלים עם ההרכב שיפתח היום ובגלל עם כל הסגל,היא קבוצה נחותה מבאר שבע בסגל מלא ואני באמת מקווה לתיקו במשחק הזה,ניצחון יהיה מצויין.

11. Raulito Madridista

הפועל החליפה ביתיות עם מכבי נתניה(אין לי מושג למה וידעתי על זה רק אתמול) וכעת נוצר מצב מוזר לפיו היא תשחק שלושה משחקי חוץ רצופים בגביע הטוטו. אני מקווה להשיג היום ניצחון כי זה בטח לא יוכל להזיק על-אף שהמפעל הוא משני לחלוטין. מן הסתם הקבוצה לא תעלה היום בהרכב החזק ביותר שלה, ואני מברך על המנוחה ששכטר יקבל, אולם לא ברור לי מדוע ורמוט כן יפתח בהרכב, אין צורך בך, כנ"ל לגבי ערן זהבי. משחקני ההרכב הראשון בעצם הייתי משחק רק עם בן-סהר שצריך לצבור כושר משחק. הייתי רוצה לראות את אבוטבול משחק לצידו של רוקי שחייב להתחיל לזוז. אני מניח ששילובו של דה-סילבה בא על-מנת שיוכל ליצור תיאום עם פרנסמן. למכבי נתניה אין יותר מידי מה למכור אבל היא לבטח תיהיה יותר נמרצת מהפועל. טוב לראות את חן עזרא חוזר ואני מניח שאם משהו טוב יבוא מכיוון נתניה - זה יהיה ממנו.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטלוויזיה רואים שהחולצות התכלת של נתניה יפות, בבלומפילד לא כזה התלהבתי מהם.

אגב הסיבה שנתניה משחקת עם התכלת ולא עם הצהוב שחור זה כי הצהוב-שחור (ולא זוהר!) נתקע במכס בשדה התעופה חחחחח

הצטרפתי למשחק בדיוק כשפשכצקי אמר את זה לא ראיתי את המשחק כך שאני לא יודע מה הלך שם ב-75 הדקות הראשונות...ראיתי רק שנתניה מובילה אבל מצד שני שכטר, אניימה ובן דיין לא משחקים, מקווה שהסקאוטים של זלצבורג לא מרוצים יותר מדי ושהם יודעים שהשלושה לא משחקים כי השניים הראשונים לפחות הם סוג של ברומטר עבור הפועל (ביחד עם ורמוט ודה סילבה)

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/10
  13. Raulito Madridista

יש עוד חמש דקות אך אני כבר אתחיל לסכם - האמת שהרחתי את השיוויון של נתניה באוויר אך לא חשבתי שנפסיד במשחק הזה. למרות שאני רוצה שננצח בכל-משחק, אני לא לוקח קשה את ההפסדים בגביע הטוטו, אך הצורה בה הפועל שיחקה אפילו מתחילה להדאיג - הפועל הייתה חייבת להיות דומיננטית יותר, בטח עם ההרכב הזה. צריך להיות הוגנים ולומר שזה לא היה הרכב משני אלא ההרכב החזק מינוס שלושה שחקני מפתח. כמובן שאם טל מעבי מקבל כרטיס אדום אחרי הפאול על בן-סהר במחצית הראשונה - התוצאה הייתה אחרת, אך כל-הכבוד לנתניה על הניצחון, בקבוצה יכולים להיות מבסוטים כי נתניה שיחקה הרבה יותר טוב משבוע שעבר ואחמד סבע כבש צמד נהדר, בגול הראשון הוא פשוט הוציא פגז מהרגל. אני לוקח מהמשחק הזה רק את היכולת הטובה של בן-סהר שכל נגיעה שלו בכדור הייתה מצויינת - רמה מעל כל שאר חבריו, ואולי גם את דגלאס עם סרט הקפטן במחצית השנייה. רוקי עדיין לא מאותת על משהו מיוחד מהכיוון שלו.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור אין מה לקחת ממשחקי גביע הטוטו, בייחוד כשההתייחסות למפעל היא בזיונית מצד ההתאחדות/טוטו אז למה שהיא תהיה אחרת מצד הקבוצות? הדבר הכי טוב שאפשר לקחת זה כושר.

אגב כמה זרים יש להפועל? רוקי, דה סילבה, פרנסמן, אניימה אני מפספס מישהו?

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחקים חסרי משמעות, בטח לקבוצות שמשחקות באירופה והראש שלהן ממש לא פה, היחידה שצריכה להתייחס למשחק היא נתניה שיכולה להיות מרוצה מעוד הכנה מוצלחת מבחינתה לליגה, לא יותר, להפועל אין מה להתרגש.