גביע הטוטו 12/13: הפועל חיפה זוכה במענק הנכסף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏28/7/12.

1. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

הצדק על הפנדל בלבד.

2. yedidel Member

להחמיץ פנדל דקה 88 (שגם הוא הגיע אחרי מצב של 120% גול שלא הובקע), להוציא 4 הצלות ענק מקאלה ולהפסיד מבעיטה לשום מקום של קבוצה שלא בעטה פעם אחת למסגרת שבמקרה פגעה בשחקן.
    יש דברים ששמורים רק להפועל באר שבע.

3. EuropeGuy Member

לדעתי אקסברד הלך לבעוט את הפנדל בגישה של "אני אשאיר את זה לאלוקים, מה שהוא יחליט יקרה"
    זה היה נראה בהילוך החוזר כאילו סוג של התחרט בינו לבין עצמו על ההתחזות בצורת הבעיטה שלו.
    בכל מקרה משחק טוב של דובב גבאי אם כי חסר אחריות בסיומת, שגרם לי לחשוב שאולי עדיין יש איזושהי תקווה לכדורגל בבאר שבע, סך הכל אין כל כך את מי לציין.
    קשה להצביע אם זה חוסר אימון נכון של המאמן, או שהשחקנים פשוט לא טובים.
    אלי כהן של בית"ר בילבל אותי ביכולת לזהות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx.

מזל טוב להפועל חיפה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/13
  4. ראיין אדלי Member

אקסברד הוא ביזיון אחד גדול. אסור לו לקבל אפילו דקה אחת נוספת בבאר שבע. שחקן מגושם בלי רצון ואחריות.
    נועדנו לסבול פשוט ככה. נמאס לי מהקבוצה הזאת, פשוט בלתי נסבל.

5. תומס מולר Member

אלישע לוי הפסיד 4 גמרים(3 בגביע המדינה) ב-5 שנים האחרונות
    לוזר עלוב.

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/13
  6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לדעתי אקסברד בכלל לא רצה פנדל. הוא קם מיד לאחר הבעיטה ורדף אחרי הכדור, הוא עצמו הופתע משריקת הפנדל.

אין מה להרחיב יותר מדיי על המשחק חוץ מלשאול את האוהדים שהיו במשחק - הייתה שריקה לעבירה לפני ההחמצה הבלתי מובנת של דובב גבאי? זה לא היה בירור בשידור הטלווזיוני..

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא.... זו פשוט החמצה מזעזעת של עוד שחקן כושל.

8. South Boy Member

http://www.one.co.il/Article/211900.html

"איזה מסכנים האוהדים של הפועל באר שבע. כ-2,000 מהם עשו את הדרך מבירת הנגב למושבה כדי לראות את הקבוצה זוכה בתואר ראשון בליגת העל מאז עונת 1996/97 אבל כנראה שהאוהדים בדרום נולדו לסבול והקבוצה שוב בעטה בדלי כשנוצחה 1:0 על ידי הפועל חיפה בגמר גביע הטוטו"

אז יגאל ברמן אוהד של הפועל באר שבע, אבל אם הוא בתור כתב לא הצליח להסתיר את הדיכאון שלו מהקבוצה ולהשאר אובייקטיבי אני חושב שזה מעיד אפילו בקצת על הסבל האדיר שלנו.
    השחקנים האלה אלופים בלבקר את עצמם ולהעמיד פנים של עושים חשבון בפני התקשורת, בפועל משבוע לשבוע הכול נראה אותו דבר, הקבוצה נראית אותה קבוצה אפורה בלי עתיד בלי תקווה ובלי חלום, שלעד תשאיר את האוהדים שלה שבורים.
    בדרך כלל אחרי כל משחק אני שומע אוהדים שמוצאים קצת אופטימיות להמשך ואפילו בבלומפילד שמעתי ממישהו שזה חד פעמי והיו הרבה חיסורים אז זה מובן, אבל אתמול ביציאה מהמושבה לא שמעתי אפילו אחד כזה, כולם כבר איבדו תקווה.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. בכדורגל המודרני אם אתה לא מייצר ווינרים בעצמך אתה צריך להביא אותם, ושחקנים כאלה עולים כסף.
    מי שסומך על שחקן כמו אקסברד ונותן לו לבעוט פנדל מכריע שלא יתפלא כשהוא מחמיץ (אפילו קלינגר אמר לפני הפנדל לשחקנים שלו ללכת לריאבונד כי אקסברד מחטיא).

2. יש שחקנים שלעולם לא יהיו מספיק טובים כדי להיות בקבוצה כמו שלנו. נאסר, אקסברד וגבאי הם דוגמא מצוינת לשחקנים שקיבלו אין ספור הזדמנויות רק כדי להראות שהם פשוט לא מספיק טובים כדי להיות בקבוצה עם השאיפות שלנו.

יש שחקנים שכן יכולים להגיע ליכולת שאנחנו שואפים לה, ולא למשחק אחד, שניים או חמישה בעונה (כמו השמות למעלה), אלא לאורך עונה שלמה. ברוכיאן וסוארס הם דוגמא מצוינת לשחקנים כאלה, שחקנים שכבר הוכיחו בעבר שהם מסוגלים להגיע לרמות האלה אבל הם פשוט לא רוצים לתת את הכל כדי להגיע לרמה הזאת, כל האחד מהסיבות שלו (ברוכיאן נראה שבע מכדורגל, סוארס פשוט לא רוצה להיות פה).

כשלקחים בקבוצה אחת כמות גדולה של שחקנים משני הסעיפים למעלה, בוודאי כשכמעט כולם הם שחקנים התקפים, מקבלים קבוצה כמו שלנו העונה. חלק מהשחקנים לא רוצים, חלק לא יכולים, ואנחנו ממשיכים להיכשל...

10. Ice Cream חסה

אם אתה טוען שנאסר שחקן חלש, למה בקיץ עברתם איתו סאגה שלמה כדי שיאריך את החוזה?

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

"עברתם"..

לי אישית לא היה אכפת שישחררו אותו, אבל יש לציין שבעונה שעברה הוא היה שחקן קצת יותר משפיע וחד. העונה הוא חלש ביותר.

אף אחד לא ציפה ממנו להיות שחקן מוביל, אבל כן שחקן שעושה את השינוי פעם בכמה משחקים, ולצערנו גם את זה הוא לא מצליח לעשות..

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאסר זה שחקן שנותן אולי 6-7 משחקים טובים בעונה. למזלו, את המשחקים הטובים שלו הוא נתן בשנה שעברה בסיבוב האחרון כשהיינו במאבקי ירידה ולכן זה בלט. בהנהלה חשבו, בעקבות הכושר הטוב של נאסר בסיום העונה, שסוף סוף נאסר ממש את הכישרון שלו ולכן יש להאריך לו את החוזה שאמור היה להגמר בקיץ הבא. נאסר עשה שרירים בגלל אותם משחקים טובים וככה התחילה הסאגה.
    אני אמרתי לאורך כל הקיץ שאני במקום ההנהלה הייתי מחפש למכור את נאסר ובכסף הייתי רוכש אחד כמו דיא סבע למשל שהוא צעיר מנאסר אבל כבר עכשיו עדיף עליו לדעתי.