גביע הטוטו 12/13: הפועל חיפה זוכה במענק הנכסף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏28/7/12.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שעם מויאל, עזריאל ומגרלשווילי(או יותר נכון בלי אביתר על המגרש) זה היה נראה יותר טוב מבחינתנו אבל קשה באמת להעריך מקצועית קבוצה שרק לפני יומיים נחתה ממחנה אימונים ועוד שבועים יכול להיות שבכלל לא תהיה כאן קבוצה, גם אם נצליח לפתוח את העונה ולהחתים את כל השחקנים הלא חתומים שלנו ואולי גם לצרף את 2 הקרואטים שאלי כהן רוצה אז יש כאן קבוצה של מקומות 6-9 ולא יותר.

הראש שלנו האוהדים לצערנו צריך להיות בנושאים שלא על המגרש.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה אבל רק אני לא מבין את האופוריה באתרי הספורט סביב המשחק הראשון של עטר בחיפה, בכל הקשור ליכולת החיפאית? לא ראיתי עדיין שום שינוי, אני גם לא אמור לראות שינוי, אבל להגיד שחיפה שיחקה מצוין ועוד מול קבוצה שגם ככה באה לסגור את המשחק מאחורה? מצטער, גביע הטוטו זה הכנה, זה לא אומר שום דבר על הליגה, להגיד לגביו שהקבוצה משחקת טוב זו חוצפה, זה טסטינג למאמנים, לא פחות ולא יותר.

3. alexshw Member

בינתיים אין שינוי מהעונה שעברה, אבל זה רק גביע הטוטו. יש לעטר הרבה עבודה וצריך גם להתחזק.
    לא חושב שזה נכון לשחק עם חלוץ אחד.

4. oranfu Member

היו סימנים מעודדים מאוד במשחק של חיפה. הנענו כדור טוב מאוד, הרבה דאבל פסים,משחק לחץ לא רע.
    עדיין יש ליקויים כמו זה שיותר מדי קל להרבה שחקנים פשוט לחפש את קטן כל הזמן.
    חסר לנו גם חלוץ.
    וצריכים לעבוד עם השחקנים, בעיקר של הקו השני כמו גולסה וורד על בעיטות מטווח בינוני כמו 20 מטר.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אפשר להניע כדור עד מחר, בטח כשהפועל חיפה לא באה לשחק כדורגל ורק רצתה למנוע את הספירה מחדש של הניצחונות שלנו בדרבי מולם, אבל ראבק עוד מחצית עברה לה ומה ראינו? בעיטה מ 20. חוץ מזה? כלום ושום דבר.
    לראות משחק שלם עם שתי בעיטות לשער זה מדאיג, בטח שעמאשה שעליו כל כך בונים לא מצליח לכבוש מ 5 מטר מהשער.
    עדיין זקוקים לקשר אחורי, אני עדיין בדיעה שעדיף את תורג'מן שגם מאיים קצת יותר על השער ונכנס לרחבה מאשר אחד מהקשרים, מבחינתי הוא צריך להיות חילוף ראשון, הרבה לפני ימפולסקי שהוא עדיין עסוק בלזרוק דברים. אם כבר נגעתי בנושא החילופים, עצוב לראות איך עטר החליט לשרוף את סולליך ולא משנה מה. כבר ברור שהוא החליט שהוא לא ממשיך בקבוצה מזמן, עוד לפני מחנה האימון. מילא לתת לשחקן כמה הזדמנויות ולאחר שהוא לא מוכיח אותן לשחרר אותו, אבל בכזאת התעלמות? לא מובן.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אגב חושב שהקבוצה שהניעה טוב יותר את הכדור היתה הפועל חיפה, כמעט אין אליפות של שחקן אחד לבד, נגיעה-שניים, ועוד זה כאשר הקבוצה באה להתגונן, לטעמי הנעת הכדור שלה במחצית השניה היתה נהדרת, והעובדה היא שהם הגיעו למצבים מסוכנים יותר ממכבי חיפה, היתה שם הדיפה של דוידוביץ', שהשחקן שבעט פשוט לא הרים את הראש אחרת זה גול. אגב אני עדיין בהלם שמכבי חיפה לא ניצחה דרבי בשנה שעברה, והאמת אם אני לא טועה היא גנבה גם תיקו בדקה 94.

7. alexshw Member

ממה אתה בהלם? עונה שעברה הייתה בין שתיים-שלוש עונות הכי גרועות של המועדון ברבע מאה.
    קבוצות שירדו ליגה חגגו על התחת שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/12
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יפה שאתה מכליל, מאוד יפה. תאמין לי שמדובר על 10 אחוז מהקהל שלנו וגם זה לא, ערסים שחשים גברים רק בחבורות זה לא חדש בקהל שלנו לצערי וזה בכלל תופעה שהולכת ונרחבת ברחבי הארץ. אני מקווה שחברים שלך בסדר ולא נפגעו.

9. נומה Member

מקום שישי בלאומית, עם מינוס 9,בלי מויאל, ובלי 6 האחרים, אבל עם 2,000,000 לקורנבלוף בע"מ, ועוד 1,000,000 ברוטו לאיתן מזרחי הקרימינל.

מויאל יימכר השבוע, לכן נצטווה ע"י קורנבלוף בע"מ לשמור על הרגליים.

אולי עכשיו האוהדים שלנו יקבלו שכל, ויתעסקו במהלך האמיתי להצלת הקבוצה: להעיף את קורנבלוף בע"מ ומזרחי, להשאיר את אלי כהן, ולקחת רואה-חשבון מומחה בביקורת ספרים, שיגלה לנו לאן נעלמו מליונים מהחשבון של בית"ר, מי גנב אותם, ולמה התקציב של בית"ר מנופח סתם.

שבוע טוב ומבורך!

10. oranfu Member

לדעתי דווקא במחצית השניה ששיחקנו עם 2 חלוצים נראינו פחות טוב.
    גם הרבה יותר קשה לייצר מצבים נגד קבוצה שעושה בונקר כמו הפועל חיפה.
    לכן אמרתי שצריך לעבוד על בעיטות מטווח בינוני של שחקני הקו השני.

בקשר לעמאשה אני מסכים. אני לא שקט בגזרת החלוצים ואם אנדלובו זה הפיתרון שלהם אז זה מטריד.
    ובאמת חבל בקשר לסלליך. יש לו בהחלט מקום.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שמע, לא מקבל את המשפט "גם הרבה יותר קשה לייצר מצבים נגד קבוצה שעושה בונקר כמו הפועל חיפה".
    אנחנו מכבי חיפה, כמעט כל קבוצה למעט ה 4 הבכירות יותר, יגיעו מולנו להתגונן ולנסות לתת לנו לשלוט במגרש, ושהם ייצאו למתפרצות. זה דבר שהיה ידוע, וכבר בקבוצה הבינו שזה מה שייקרה בהפסד שלנו 0:2 במשחק אימון אחרי שכל המשחק הנענו כדור, שלטנו וכו'. עטר היה חייב ואני מקווה מאוד שאחרי המשחק הזה גם יבין שהוא מוכרח לעבוד על איך פורצים מערך של קבוצות שמגיעות מולנו להתגונן כי זה מה שנראה כל העונה. אם זה אומר לשנות מערך אז גם את זה צריך לשקול.
    העונה האחרונה עם אלישע שבה גם מול קבוצות תחתית כבשנו שער מהיר וירדנו למיני בונקר / נתנו ליריב שנאבק על ההשרדות לשלוט היא לא לא דבר מייצג.

12. alexshw Member

בעונה האחרונה קבוצות אורחות שלטו בקריה בכלל.
    שי צודק, סביר להניח שהבזיון הזה לא יחזור לעצתמו העונה ונראה בונקרים בכמויות של העונות הראשונות של אלישע. הפיתרון צריך לבוא מגיוון של משחק, גם בעיטות מטווחים ארוכים, וגם ביצוע מצבים נייחים.
    בקשר לחלק השני התאכזבתי לראות שקטן ממשיך לבצע אותם. לא היה בכדורגל הישראלי שחקן יותר אוברייטד במצבים נייחים מיניב קטן. אינני יודע מי התחיל עם האגדה הזו שהוא יודע לבצע אותם. הוא לא.

13. oranfu Member

ברור שרוב הקבוצות יתגוננו מולנו, אבל אני בספק אם הרוב יתבצרו כמו הפועל חיפה.
    וכמובן שזה שקשה נגד בונקר לא אומר שלא צריך להבקיע.
    אבל אני היום נהנתי מהמשחק שלנו יותר ממה שנהנתי בשנים האחרונות ברוה בגדול של המקרים.
    ראיתי קבוצה שעושה רושם שמתרגלת באימןנים את מה שהיא רוצה לעשות על המגרש.
    הנענו כדור טוב, פתחנו טוב את ההגנה שלהם אבל כשלנו במסירה האחרונה כמה וכמה פעמים.
    לא אמרתי שאנחנו מוכנים לליגה, אבל בגדול אני יוצא מעודד.

14. oranfu Member

אני לא חושב שיש מישהו שבאמת חושב שקטן טוב במצבים נייחים.

הבעיה היא שאני לא יודע מי כן טוב במצבים האלה בקבוצה שלנו.
    זו עוד אחת מהטעויות של אלישע. שנים לא היה לנו בועט מצבים נייחים טוב בקבוצה.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בהתחשב בעובדה שבאחד ממשחקי האימון קטן בעט כדור חופשי מ 20 מטר לחיבורים, לא רואה איך המצב והסטאטוס שלו יישתנה. אמרו פעם שפילאבסקי יודע לבעוט לא רע בכלל לא?
    אגב, מבחינתי יותר מטריד מזה שהוא בועט בעיטות חופשיות זזה שהוא משלים 90 דקות, ואפילו לא נספר כאופציה לחילוף. אני מריח עוד עונה ועוד מאמן פחדן שהולך על קטן בעיניים עצומות.