גביע הטוטו 2018/19:: מכבי ת"א זוכה בפעם השניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏27/7/18.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שופט אפס, הוסיף 5 דקות כאשר מתוכן אולי שיחקו דקה וחצי במקרה הטוב כאשר מחצית מהזמן הוא עצמו ביזבז עם הרצאות מיותרות לשחקנים וכדי להוסיף חטא על פשע הוא שורק אפילו מספר שניות לפני תום התוספת המקורית.
    אחת המחלות הגדולות של הכדורגל הישראלי היא הנטיה של השופטים לתת פרס לקבוצות שמבזבזות זמן.

גלץ, Sir Alex Ferguson ו-hbs7 אוהבים את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר הכי גרוע הוא שהיו לנו הזדמנויות אפילו לנצח, אבל ברגע שהם מכניסים בזה אחרי זה שחקני הרכב ראשון ואנחנו חבר'ה מאד בינוניים אז ברור שבסוף כדור אחד שלהם כבר יכנס.

המציאות כל כך קשה שזה נאיבי לחשוב שבליגה נראה תוצאות אחרות. אז רוטן יעוף בקרוב ואולי גם אלאך יצטרף אליו. שחר יעשה דאווינים כמו שהוא כבר עושה שנים והופה עוד עונה הלכה לאיבוד. עם טיפת מזל נגמור באמצע הטבלה.

עד שהקהל לא יתחיל להפגין נגד הבעלים שום דבר טוב יקרה עם מכבי חיפה. שחר הרס אותנו טוטאלי.

@Nigel de Jong
    הוא היה כבר בשלהי החצי השני להרחיק את גלזר בצהוב שני. עזוב, לי גם ככה כבר נמאס מהקבוצה שלי לכן לא אתרגז על הדחליל עם המשרוקית.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

שופט אפס אבל נו באמת.

רוטן לא צריך להיות במועדון עוד יום מחורבן אחד. עולה עם עמוד חשמל למשחק של מתפרצות. נגיד.

העמוד חשמל לחלוטין לא מעורב במשחק, אין לו שום דבר להציע. נשאר על הדשא ומוציאים את השחקן הכי מסוכן שלנו.

דקה 70 הדביל החליט ללכת על תיקו. במקום להכניס שחקנים ולנסות להכריע את המשחק, חיפש עוד ועוד הגנה ולהכניס את הפנסיונר אלברמן.

תטיסו את החסר מושג הזה מהמועדון תטיסו.

ASROMA ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  4. DRORIKO Member

בוני אומר שמכבי חיפה היתה צריכה יותר ״סבלנות!" עם אלירן עטר. הבן אדם שיחק בקבוצה 3 עונות, זה לא מספיק סבלנות בשבילך? ואגב להוציא את העונה האחרונה הוא היה מעולה, ובעונה האחרונה הוא כבר לא רצה להיות אצלנו אז לך תזדיין יא אידיוט

5. Butragueño מנהלים

חזרתי מהמשחק, אין הרבה מה להגיד. אין לי טענה רעה לשחקנים, מה שראינו זה מה שהם מסוגלים לתת, הבעיה היא מי שבחר אותם.
    ריינן בערך 6-7 רמות מעל דוס סנטוס, שאלוהים יסביר לי איך ההולנדי על הספסל והברזילאי פותח כל שבוע.

לדעתי רוטן בכלל לא ידע, שבמקרה של תיקו, הולכים ישר לפנדלים. כאילו הוא חיכה עם החילופים להארכה.
    או, שפשוט לא האמין בספסל שלו. תכל'ס האפשרות השניה יותר הגיונית.

לא הבנתי מי היה שופט. זה שופט חדש? משחק ראשון שלו? איך גלזר לא יצא בצהוב שני? אין פה עניין של שיקול דעת, משיכת חולצה מאחור, צהוב. ובכללי, רוב החלטותיו היו באופן ברור לטובת הצהובים. שלא נדבר על תוספת הזמן שפשוט לא הבנו למה לא משחקים כדורגל.

דבר אחרון, חיימוב. לא הבעיה של הקבוצה. אבל בחייאת, למה לוקח לו כל כך הרבה זמן לשחרר כדור.

6. oranfu Member

ועדיין, בחיים אסור היה לתת אותו למכבי ת"א. הוא שובר שוויון בליגה הזאת. אין לנו כאלה בכלל והחלטנו לתרום להם (עוד) אחד כזה.

אבל אנחנו ג'נטלמנים.

7. DRORIKO Member

זה לא קשור למה שבוני אמר, הוא טוען שלא היינו מספיק סבלניים אותו, זה לא הסיפור עם עטר, והוא גם מביא אותו בתור דוגמא ל"שחקנים שפורחים במקומות אחרים" למרות שגם אצלנו הוא פרח(עד שכאמור נמאס לו לשחק במועדון הכושל הזה) זה סתם פופוליזם זול. שאדון בוני יספר לי כמה אייל משומר ואביחי ידין פרחו מאז שעזבו אותנו.

MatanH8 ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה קצת אבסורד שמצד אחד נותנים לרוקאביצה לשחק כי הוא שחקן מצויין למתפרצות, ומצד שני משחקים עם סוג חלוץ כמו קראמר שהוא ההפך הגמור מהשיטת משחק הזאת.
    קראמר כמו פלט בזמנו,זה נשק כשאנחנו משחקים מול קבוצות שמתגוננות, והדרך היחידה ליצור מצבים היא להרים לרחבה.
    לא כשאנחנו מתגוננים והמטרה היא לשלוח כדורים לשטח לחלוצים מהירים כמו רוקאביצה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. קשר ימני Member

מאמן הזוי. ריינן הכי טוב בקבוצה והוא לא רואה דשא.

10. Raulito Madridista

מצטער אבל אין שום דבר חדש ואני ממש מנסה להחמיא למכבי חיפה על גול שיוויון נהדר במתפרצת(הכל), לקהל שהגיע ותמך, לתשוקה ועוד. כי בתאכלס היה ברור שההתלהבות לא תחזיק ושמכבי תנצח סמוך לסוף. בכלכך הרבה משחקים קודמים מכבי לא הייתה עדיפה פי כמה אבל ידעת שזה יהיה שלה ושהיא לא תשלם על גישה נרפית.

לדעתי דוס-סאנטוס אחד הגרועים כרגע וגם השער של אצילי הגיע גם בשל שטות שלו ושיקול דעת איום. מאבוקה תוקף טוב אבל הפס האחרון טעון שיפור ואני לא מחדש הרבה.
    התכוננתי כבר למשחק של ריאל ואת ה-2:1 ראיתי בחצי עין אבל היה ברור מי השחקן שמסובב ככה לרשת באומנות - עטר.
    ותגידו לשליימה הליצן שריקן כמובן לא פליימקר אלא שחקן של הברקות אבל להגיד שהוא קשר אחורי? נו באמת.