גביע הטוטו 2018/19:: מכבי ת"א זוכה בפעם השניה ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏27/7/18.

1. Raulito Madridista

הפועל ת"א תפתח היום רשמית את העונה במשחק נגד בני-יהודה במושבה. המנוי עוד לא מוכן אבל הכרטיסים נשלחו במייל, ובכל-זאת - לא אגיע. כבר חלפו הימים נאמר זאת בעדינות. ההיילייטים:
    - עומר דמארי ייכלל בסגל אבל יעלה מהספסל בשלב מאוד מאוחר, החלוץ בקושי התאמן בהפועל עד עכשיו.
    - ציפייה לראות את ברנרדו הקשר הזר החדש שהצטרף, זה שהבטיחו בהפועל 'הוא שחקן-שחקן'.
    - המערך צפוי להיות מאוד התקפי: ספורי-עאבאד-מוליץ'-זקרי, אני בספק אם נראה את זה בליגה, תוהה האם ספורי ישחק בכנף באמת או משהו לא ברור במרכז השדה.

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  2. וסרמיליה Member

על הפועל חיפה ובייתר
    הפועל חיפה ובייתר אף אחד לא ספר לאליפות גם.
    נתניה ומכבי באותה רמה??באיזה עולם אתה חי ? לדעתי נתניה הולכת להיות נפילה השנה .
    אם שנה שעברה זה היה מרוץ מרובע רוב הזמן השנה זה יחזור להיות ראש בראש בינינו ומכבי עם יתרון למכבי, הם יתחזקו מאוד שמרו על כל הישראלים ולדעתי השינוי בעמדת המאמן יעשה את העבודה .
    מה שבטוח זה שרק בארץ אחרי 2 משחקים טובים אתה אלוף ואחרי 2 משחקים רעים אתה בסכנת ירידה .לא יכול להיות שחצי קבוצה לא מתאימה על סמך משחק אחד .
    אני חושב שהביקורת המוגזמות - צדק חלוד וזה מובן אנחנו נראה הרבה יותר טוב כשהוא יחזור לעצמו הוא באמת החוליה החלשה כרגע בהגנה .
    סטו לא כזה גרוע, עם קצת ביטחון הוא יכול להיות בינגו ליד אוגו, לפעמים זה נראה שרוצים מזרים תוצרת כאן ועכשיו הוא לא אשם בזה שהביאו אותו ישר למשחקי מוקדמות הצ'מפיונס תנו לו סבלנות אל תשכחו שזה לא פשוט לשחקן להתאקלם במדינה- זה לא המזג אויר,המנטליות,השפה ולא שום דבר שדומה לעשר שנים שהוא שיחק בצרפת, ממה שאני ראיתי אתמול הביקורות כלפיו מוגזמות .

3. גלץ Member

באמת זה לא היה נראה מובן ממה שכתבתי אבל התכוונתי שהן באותה רמה משנה שעברה לא ששתי הקבוצות באותה רמה...

וסרמיליה אוהב/ת את זה.
  4. וסרמיליה Member

אני חושב שנתניה יהיו נפילה בעיקר כי מלך השערים הבלתי מעורער שלה דיא סבע עזב את הקבוצה, וגם ערן לוי בדרך לעזוב .
    זה 2 שחקנים שלנתניה יהיה מאוד קשה, הסיגנון שלהם הסתמך על השחקנים האלה ואפילו אם ערן לוי ישאר עצם העובדה שדיא סבע כבר לא בנתניה תשפיע עליו מאוד לרעה, זו דעתי .

5. גלץ Member

אין ספק שדיא סבע זה חצי קבוצה, בתור אוהד נתניה זה ברור לי. עד עכשיו הבאנו שלושה שחקנים מחדרה ומעפולה, לא ברור לי למה מחכים ולא מביאים איזה זר בהתקפה או משדרגים את ההגנה.
    מרוב אכזבה ויאוש מהקבוצה נעשתי סוג של אדיש אליה, קבוצה מאוד מסתכלת. כנראה ההצלחה העונה עיוורה אותם קצת.

6. DRORIKO Member

זאת הבעיה בקבוצה עם בעלים לא אמיד במיוחד. מצד אחד זה מרגש להיות האנדרדוג שמפתיע, מצד שני אין לך את היכולת של הגדולות לשפוך סכומים כל פעם שאתה מרגיש שחסרים לך חלקים בפאזל. כל שנותר לך זה לקוות זה שהשחקנים מחדרה ועפולה ירשימו כמו לא מעט שחקנים שעשו מעבר חלק בין שתי הליגות(עלי מוחמד למשל).

7. סמואל אטו Member

איזה רכש יש לעשות?
    מצד שני, לא מעט מהשחקנים האלה לא עומדים בציפיות בשנים האחרונות ולכן ראינו מה שראינו בעונה האחרונה.

8. oFiRzZz Member

וואו .. אני .. אני לא יודע אפילו איך להגיב להודעה הזאת ..
    1. דיא סבע לא חצי קבוצה ולא נעליים.
    2. הבאת יותר משלושה שחקנים, אף אחד מהם לא מחדרה (?!) . הגיע גם רכש מתוך ליגת העל כמו בריק, גוזלן וקניקובסקי
    (למרות שאני לא מתרשם מהשניים הראשונים, אי אפשר להגיד שהשלישי הוא לא אחלה רכש) , בלם הנבחרת הצעירה דולב
    אזולאי שיהיה בלם שלישי-רביעי וגיבוי לצמד הבלמים הנהדר שיש לנו. טענת שלא משדרגים את ההגנה,אז חוץ מאזולאי שדרגו
    עוד עמדה בהגנה. הביאו מגן שמאלי אמריקאי שאמנם כבר לא בשיאו ועדיין עם רזומה עשיר שבוודאות יהיה שדרוג על פני קובי
    מור או בן צעירי, שחקן שהרשים במחנה האימון ושתופסים ממנו מאוד. מי אנחנו שנזלזל בשחקן עם 40 הופעות בנבחרת ארה"ב,
    ועוד לא זר? תוסיף לזה את טוויטו שהצטיין בעונה שעברה בלאומית והוא יהיה גיבוי לבורנשטיין. אין לי ספק שהשתדרגנו בהגנה.
    גם סגרנו פינה עם עמדת המגן השמאלי (וגם גיבוי לה) וגם הוספנו גיבוי נוסף לבלמים בצורה של בלם הנבחרת הצעירה. תזכור
    שבשנה שעברה רק תירם היה בלם טבעי מחליף בהעדרו של גרוס.
    3. אין לי ספק שעוד נראה שדרוג בהתקפה. אנחנו רק עם ארבעה זרים כרגע ולפי דעתי כרגיל הצוות המקצועי מחכה לרגע האחרון
    כדי לצוד מציאה. ועדיין , צריך לזכור שנכון לנקודת הזמן הזאת לא סבע ולא ערן עזבו את הקבוצה ולכן אתה לא יכול להשתמש
    בכסף שכביכול יכנס \ יתפנה כשהם יעזבו, אם בכלל.
    4. אכזבה ויאוש ? באמת ? עלית ליגה בסטייל אחרי עונת בלהות ומינוס 9, הקבוצה שלך הייתה המרעננת הרשמית של הליגה
    ששיחקה כדורגל יפה ונתנה עונת מרגשת למרות תקציב נמוך ופירוק רק עונה לפני זה וזה מה שאתה מרגיש? אכזבה וייאוש ?
    מה ציפית ? שתחתים זרים במאות אלפי יורו ?
    5. ההצלחה עיוורה אותם? איך ? אני רואה את אותו תהליך שסגל וסלובורדה עושים מהשנייה שהם הגיעו לנתניה. אותו הדבר בול !
    החתמה של שחקנים צעירים ומבטיחים לצד עוגנים מבוגרים ומנוסים יותר (השנה נגיד,בורנשטיין. שאר הרכש שלנו צעיר מאוד להוציא
    את טוויטו שהוא בן 24\25)

להגיד לך שאני 100 אחוז אופטימי לקראת העונה הבאה? לא יודע, צריך לראות מה יהיה עם סבע וערן ומה יהיה הרכש שיגיע
    אם הם יעזבו. מפה ועד ייאוש המרחק גדול.

Bilev ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

למחוק

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-1 בדוחא. כן, כן, יש גביע טוטו.
    מכבי חיפה בעוד משחק חושך, אבל זה לא חדש. שני בלמים שאפשר לשחרר. דוס סנטוס וריינן לא קשורים לענף.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שולח מחר אימייל לשחר בדרישה שישלם לי כדי לראות שעה את השיעמום הזה...בשידור דיברו על ניסוי כלים. מצדי בסדר, אבל לא ראיתי שום שחקן שנותן לי את ההרגשה שבמשחקי הליגה הם פתאום יזיזו את התחת. למעשה רב שחקני ההרכב הראשון שיחקו וזה פשוט נראה רע. מילה אחרונה על קראמר. שיגיד תודה שאין VAR כי הפעולה על עותמאן היתה שווה אדום...לא יקח הרבה זמן שהמקק יורחק. (מקק מילת גנאי לשחקן או אוהד פיינורד).

בשבת עוד משחק...

12. G.B7 ירוק עולה

30 דקות לא רעות בכלל שלנו
    אבל מה שכן מדאיג אותי ברגע שילחצו בצורה טובה את שלומי אזולאי ומאבוקה מה יהיה ?
    ואני לא מדבר על הברקות פה ושם של סלליך או מישהו .
    כרגע לא רואה לזה פתרון.

13. EuropeGuy Member

ללוי גרסיה יש צעד ראשון מפחיד.

14. Butragueño מנהלים

אנחנו משחקים טוב, לא מדהים, אבל משחקים טוב. למרות שאני לא נוטה בדר"כ להתלהב בגביע הטוטו, אני שמח מזה ש-3 משחקים כבשנו בכל משחק. אמנם גם ספגנו, אבל הגנה טובה מעולם לא הייתה לנו.

לוי גרסיה של קרית שמונה שחקן אדיר. אם הוא יכנס לפורמה העונה הוא יהיה צרה לכל הקבוצות.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נחמד לראות שהאדון גינצבורג היה כבר מאד בטוח בעצמו לגבי הפנדל לפני שראינו הילוך חוזר נורמלי. שיהיה פנדל, אבל האיש הזה מאוס ביותר. בנתיים 1-1 ואנחנו משחקים לא רע, קראמר עם שער וקורה. מה שכן, העצבים שלו מיותרים ובצורה הזאת הוא יקבל די מהר אדום.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/18