גביע הליגה - עונת 2021/22

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏11/8/21.

1. Scouser Member

ארנולד? ג׳ונס? נקו וויליאמס? אליוט (לצערנו זה נתקע)? קלהאר?

איזה שטויות בחיי.

מצפה לנו חודש של סבל.
    Sent from my LE2113 using Tapatalk

LFC-Gerrard1, Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

אין. ביטלו הארכה ורק בה הייתה משמעות לשערי חוץ.

3. oranfu Member

כן, קלופ לא קידם שחקנים צעירים מאז שהגיע.
    אני מקווה שאתה מנסה להטריל אורי.

טרנט, ג'ונס, אליוט, נקו, מורטון זה רק בשלוף.

אתה בכלל לא מכיר גם את שחקני הנוער שלנו, אין לך מושג מה יש לנו שם ששווה לקדם בכלל.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

חרא.
    לפעמים מרגיש לי שעדיף לנו שלא יורחק שחקן ליריבה.
    כל פעם העונה שזה קרה כבר שיחקנו יותר טוב נגד 11.
    מקווה שתבוא תגובה ביום ראשון.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

איזה תגובה יכולה להגיע?
    אלה השחקנים שיהיו גם בראשון.
    הם פשוט לא מספיק טובים.

6. Ori8 Member

טרנט היחיד.

מורטון אעלק. חחחחח. גדול. זרק אות פנימה בלית ברירה, אין לו שחקנים אחרים.

מתי המסכן הגדול יגיד להנרי שנשבר לו הזין?

מילנר ומינאמינו לא מעניינים. זה שהם לא ברמה זה ברור וידוע. לא מעניין בכלל לדון בזה.

למה ילדים אחרים מוכשרים לכאורה לא משחקים? את זה צריך לשאול את קלופ. ממה הוא כל כך מפחד?

למה המאמן הטוב בעולם מעדיף את מינאמינו על פני גורדון/מוסלייבסקי/באלגיזי?

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שהם לא כאלה מוכשרים. מבלאגיזי, נניח, אני לא מחזיק. את פראונדורף שבאמת מרשים ב-U23 הייתי רוצה לראות יותר.

8. Footballover Member

Banter

golding ו-alexshw אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

מה גם פה בגומלין יהיה 3:1 לליברפול?

10. ZobyGadol Member

אם אתה לא מסוגל לנצח את ארסנל ב-10 שחקנים בבית עדיף שתמכור את המועדון ותהפוך את אנפילד לאולם אירועים.

הניגון החוזר על כל משחק גרוע ולהאשים את זה באין רכש מתחיל להיות מביך. עוד מעט תגיד שבגלל אי רכש בעטנו פעם אחת למסגרת בכל המשחק.

בחירת הרכב על הפנים, ניהול משחק חרפה, טוב שנזכרו לשחק כדורגל בדקה 90.

פאביניו עם כמה שאני נותן לו ריספקט מבחינה הגנתית (בלעדיו אפילו נוריץ' עושים עלינו בליץ) בכל מה שקשור לצד ההתקפי זה שחקן מוגבל.
    כמה הזדמנויות שיש לך לבעוט אתה מעדיף למסור? קישור של כאלה שחקנים אימפוטנטים לא ראיתי בחיים.

למה לעזאזל גו'טה שיחק בצד ימין? היה צריך לשחקן בשמאל ולפתוח עם גורדון בימין.

השחקן הכי מוכשר בכל האקדמיה (מלבד פיגרואה שהוא עדיין לומד ביסודי) הוא מוסילובסקי, זה שאפילו הוא לא היה בסגל נגד שרוסברי זה ביזיון.

להגיד על קלופ שהוא לא מקדם צעירים זה גם בורות, יש לך פה כנראה את האקדמיה בין הגרועות ביותר בממלכה, אם הצלחת לפתח שחקן כמו ארנולד אני אומר דיינו.

קלופ זה אחד שהוא כמו דוקטור פרנקנשטיין, יש לו פטיש להחיות גופות ובמקרה הנ"ל זה מינאמינו, בסוף ישבר לו גם ממנו בדיוק כמו הניסיונות עם קאריוס.

בכלל אני די מרחם עליו, לחשוב שהוא צריך כל בוקר להגיע לאימון ולראות את הילדה היפנית אוכלת סושי ולחשוב לעצמו שהוא יכל במקומו להחתים את האלנד או סובוסלאי זה עונש מספיק.

11. oranfu Member

אה, טרנט השחקן נוער היחיד שקלופ קידם.
    אליוט פתח את העונה בתור שחקן הרכב ונפצע.
    ג'ונס.
    נקו.
    קלהר.

היו עוד, כמובן.

באלאגיזי כישרון גדול, אבל משום מה עושה רושם שבמועדון פחות חושבים ככה. גם לקחו זמן עד שהעלו אותו ל-U23.
    בלי קשר, הוא סבל מפציעות כל פעם שהיה סיכוי שיקבל דקות בבוגרים.

אורי פשוט החליט שקלופ אשם בזה שיש לו את הבעלים הכי בני זונות בליגה.
    "שיקדם שחקני נוער". אתה לא מכיר בכלל את הנוער, אז אל תבלבל בשכל.
    אני רואה את הנוער משחקים, אני רושם על זה כל הזמן בדיון שלנו שגם ברמת הנוער הבעלים האלה שמים זין ענק ולא משקיעים כלום.
    גורדון היה צריך לשחק היום ולא מינאמינו, אבל חוץ מזה אין באמת אופציות אחרות שהיו צריכים לקבל יותר הזדמנויות.
    מוסילבסקי עדיף על מינאמינו (לא חכמה) אבל למרות שהפוטנציאל גדול, הוא לא בשל. יש לו דריבל ויכולת מצוינת מול השער, אבל קבלת החלטות רעה.
    חוץ מזה שהוא לא כשיר כרגע וגם לא היה כשיר כששיחקנו נגד שרוסברי. העיקר לבקר את קלופ שלא מקדם את הנוער.

אני מעדיף לראות פחות או יותר כל שחקן נוער על מילנר והנדרסון, אבל האמת היא שאין, פשוט אין לנו שחקן נוער ש"דופק על הדלת" כרגע (אולי למעט גורדון).
    קלארקסון, עוד אחד שמזיינים עליו את השכל, חזר אלינו עכשיו מהשאלה בבלקבורן אחרי שלא קיבל בכלל דקות. הקשר המוביל של הנוער שלנו לא הצליח לראות דקות בבלקבורן ואתם רוצים לראות את הנוער שלנו מקודם?
    תבינו, משקיעים בהם כמו שמשקיעים בבוגרים שלנו. פשוט האוהדים לא מודעים לזה כי לא רואים אותם משחקים אז לא מבינים כמה גם שם הבעלים האחה מחרבנים על המועדון.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מתחרה חזק מאוד בתחרות הציטוט ההזוי של השנה, פתיחה חזקה מאוד בשבועיים הראשונים.

oranfu, LFC-Gerrard1 ו-Walkon אוהבים את זה.
  13. Ori8 Member

בנאדם שמקלל את הקבוצה כל משחק כמו אחרון השונאים העלובים מטיף על אוהדים אחרים "עיוורים ומטומטמים" שלא מבינים כמוהו בכדורגל. איזה יופי. כיף להתדיין פה.

נקו וויליאמס הוא קידם? די עם גניבות הדעת, בחייאת דינאק.
    לקדם זה לקחת שחקן צעיר עם פוטנציאל ולהפוך אותו לשחקן סגל אמיתי. לתת לו דקות אמיתיות. להאמין בו. היחיד שגדל ופרח בתקופה שלו זה טרנט ולא אף אחד אחר. השני אחריו היה אמור להיות אליוט השנה. כל שם אחר שתדחפו לשם זה בכוח כדי להוכיח טענה שאין לה בסיס אמיתי.

קאהלר אתם אומרים לי? השוער השני שהוא האמין בו חירבן לו משחק אחרי משחק אחרי משחק אז הוא נאלץ בסופו של דבר לזרוק את השוער השלישי שפשוט הוכיח שהוא 10 רמות טוב יותר. "האמין בו" על חשבון אדריאן רק כשכבר לא הייתה ברירה. תכף תגידו לי שהוא האמין נורא בריס וויליאמס וקידם אותו.

ג'ונס? ככה זה נראה כשקלופ מאמין בשחקן? תעשו לי טובה. ג'ונס עומד במקום כבר תקופה לא קצרה. אם הייתה לקלופ אמונה בו הוא היה משחק ולא רואה מהספסל את מילנר ומינאמינו עולים לפניו במשחקי גביע עלובים ואת אוקס הגמור לפניו בליגה.

לחזור כל פעם לבעלים זה הדבר הכי קל לעשות. מהם אני לא מצפה לשום דבר. מקלופ אני מצפה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה.

ארנולד ואליוט נראו כמו הצעירים היחידים שמתאימים לרמת ההרכב של ליברפול, ולכן הם גם קיבלו הזדמנות מקלופ להפוך לכאלה. לפני הפציעות כך גם היה עם גומז, אגב; לפעמים הדברים פשוטים יותר ממה שהם. לא כל מנג'ר הוא מוריניו שהיה לו אלרגיה לקידום צעירים בזמנו. לעיתים קרובות הצעירים לא מספיק טובים כמו שאוהדים אוהבים לעשות מהם, ולשום מנג'ר בקבוצה תחרותית אין אג'נדה לקדם שחקנים צעירים כי הם צעירים. המנג'ר יקדם את השחקנים שלדעתו יוכלו לעזור לו להמשיך לשמור על אותה רמת התחרותיות של הקבוצה - או אפילו יותר טוב - להעלות את רמת התחרות.

מאותה סיבה בצ'לסי, מאונט וג'יימס הפכו לשחקני מפתח, אבל טומורי ואברהם המשיכו הלאה. מאותה סיבה בארסנל, סאקה, רואו ומרטינלי הפכו לסימני האור בהווה ובעתיד של ארסנל, אבל ניילס, ווילוק ובקרוב גם נקטייה ימשיכו הלאה. וכן הלאה, וכן הלאה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/22
    oranfu, Scouser Tommy ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  15. קשר שמאלי Member

קלופ דורש אינטינסיביות גבוהה מהשחקנים שלו, יותר מבכל קבוצה אחרת באנגליה
    שחקן שלא משחק בקביעות לא יכול להתאים את עצמו לקצב של הקבוצה, זה מקשה על שילוב שחקני ספסל