גביע המדינה 08/09: בית"ר ירושלים שוב זוכה בגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏31/1/09.

1. Don Joan Roman Member

זה לא תירוץ, הוא לא היה צריך לעשות את זה אבל כשבן אדם שמח עד השמיים הוא לפעמים פולט שטויות וזה קרה לעמית ולא צריך לסקול אותו באבנים בגלל זה, יותר מזה הכתב במקום לבוא ולנסות לעורר פרובוקציות היה צריך להתעלם מזה ולהמשיך הלאה, הרי זה לא שבן שושן משפיע כשהוא זה על דעתם של אחד מאלו שחגגו את הגביע אמש, כולה פליטת פה.

בנוגע לאיציק, הוא מעולם לא עודד קריאות גזעניות ופגיעות פיזיות כאלה ואחרות, בניגוד לאנשים אחרים.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/09
  2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לאבוקסיס, אני לא מבין מה הבעיה. הוא עזב כשחקן צעיר שלא קיבל הופעות במשך עונה שלמה, בטח לא סמל או משהו, ואי אפשר להשוות נניח בין העזיבה שלו לעזיבה של שמעון גרשון.

עמית בן שושן? צבוע ומגעיל, איך הוא יכול לדבר ככה לשחקן שהוא משחק איתו בנבחרת. אם אני קשטן הוא לא מקבל זימון לנבחרת יותר.

3. Emil Member

למזלו של בן שושן, אתה לא קשטן.

יפה היתה עושה התקשורת אם הייתה מדווחת על המקרה, ומוותרת על הצגתו בלופ במהדורות החדשות השונות בפריים טיים הטלויזיוני. העליהום מיותר בהחלט, והבמה הנרחבת כל כך מיותרת עוד יותר. אז במקום 20,000 איש, שמעו את זה 2,000,000.

מעניין, מישהו זוכר איזה שחקן הפועל שר "מכבי נאצים" וקרא לשמעון מזרחי להתאבד? ואותו, אותו היית מזמן? הוא ראוי לנבחרת ישראל?
    איפה עובר הגבול? בירת ישראל על הזין זה לגיטימי, קריאת "נאצים" זה סבבה? או שלהסתכל פנימה זה פשוט לא נעים, ועדיף להשתלח על המטרה הכי נוחה?

אל תבינו אותי לא נכון, לא מצדיק ולא נעליים. בן שושן יצא, ותסלחו לי על הביטוי, ילד טמבל, ואני בטוח שהוא מצטער על כך. עד כמה שזכור לי אף אחד לא העיף את לואיס אראגונס מאימון נבחרת ספרד (מעניין אם סנה עשה עליו חרם) וגזענות יש בכל מקום. סלים טועמה יצא אדם גדול והשאיר את בן שושן קטן קטן, וכל הכבוד לו על התגובה המאופקת.
    בן שושן צריך לקבל עונש, רצוי עונש כספי מטעם ההתאחדות, ועונש הרחקה על תנאי. ככה נהגה אופ"א בתקריות דומות, דוגמאת תקרית אראגונס. לא רואה סיבה שאנחנו צריכים להמציא מחדש את הגלגל ולהרוס לבחור קריירה בין לאומית בגלל פליטת פה.

קחו פרופורציות ותרגעו.

4. Charlton Member

מירו אבל אתה לא יכול להצדיק מעשה כזה , ולא מדבר איתך אחד שאוהב ערבים עכשיו ,אבל לקלל ערבים שאתה שחקן נבחרת ישראל ולא משנה אם אתה שתוי או לא זה חד משמעית מעשה לא במקום!

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבוקסיס עזב את בית"ר שהיא הייתה במצב הכי קשה שלה ליריבה השנואה שהוא גם שנא עד מוות שהוא לבש צהוב שחור.
    וגם בקיץ 2003 שכל הכוכבים עזבו את הפועל ת"א הוא ברח לאשדוד ורק שאשדוד הייתה במצב קשה בתחתית הוא חזר להפועל.

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לא רק שאבוקסיס עזב את בית"ר במצב קשה ליריבה השנואה ביותר, הוא שכח מאיפה הוא בא ומי עשה אותו שחקן. הוא נזרק ע"י הפועל ת"א, וכבר כמעט חתם בצפרירים חולון מלגיה א'.
    שנייה לפניי אלי כהן החליט לראות אותו ונתן לו צ'אנס בבית"ר. אם הוא היה אכן מגיע לצפרירים, מי היה שומע עליו בכלל...

בוגד !

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשמוע את זה מאוהדי ביתר אין לי בעיה, אבל גם משחקן שיש לו חברים ערבים בנבחרת? אוי לאן הגענו.

טוב, התברר שהעכבר הקטן הזה שנקרא בן שושן חוצפן לא קטן, תאמינו לי שהוא יתחרט על הרגע הזה ברגע שהרגל שלו תדרוך בדוחא, ואני בעצמי למרות שקצת לא אכפת לי יותר מהליגה שלנו, אדאג לבוא לדוחא בעונה הבאה אם נישאר בליגה רק כדי לירוק עליו.

וכן אני יודע שאני מניאק !

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פעם אני יפריד את ההודעה שלי לשתי חלקים, בקשר לאבוקסיס ובקשר לבן שושן. נתחיל עם הראשון. אמיל, איך אתה בכלל יכול להשוות בין בירת ישראל על הזין לאיחול מוות לשחקן? ואני לא מדבר על זה ששחקני הפועל לא שרו את השירים האלה באף חגיגות זכייה. זוהי חתיכת צביעות, לאחל לשחקן שאתה התאמנת איתו ושאתה משחק איתו בנבחרת ישראל מוות ולשיר עליו שירים. אי אפשר בכלל להשוות.

אבוקסיס לא סמל, אבל הוא כן שחקן נשמה. אתה בכלל לא יודע מה זה כנראה. שחקן נשמה זה שחקן שנלחם עבור הסמל(כמו אבוקסיס), שרץ 90 דקות בלי הפסקה(כמו אבוקסיס), שיעשה הכול בשביל ניצחון(כמו אבוקסיס), ובקיצור אבוקסיס הוא כזה.

9. תומר22 Member

סליחה שאני נדחף כאן באמצע הדיון החשוב על בן שושן (הוא לא גזען, סתם טמבל, ובזה נגמר הסיפור, אז אחמד טיבי יכול לזחול חזרה למרפאה), אבל ראיתי משהו שהפריע לי מאוד.

דוידוביץ' חלאת אדם או חלאת ספורטאי, כמו שתיקנת אחר כך?

מלבד האישיות ההומנית שלו, אותה הדגישו כאן כמה חבר'ה, הוא ספורטאי בכל רמ"ח איבריו. ולאחר כל כך הרבה פציעות שאיימו להשבית לו את הקריירה, הוא נעשה רגיש לניסיונות לחסל אותו. כן, לחסל אותו. זה מה שניסו לעשות העבריינים בחלק הקדמי של נתניה, אם זה ימפולסקי, פרנסמן או החוצפן הקטן שכטר (סמל הספורטיביות), ולכן אפשר להבין את העצבים שלו במשחק הזה. כל שחקן אחר לא היה מסתפק בניסיון קלוש וחלוש עם המרפק, אלא מעיף להם סנוקרת ומשבית אותם. חבל שהם לא נתקלו בקולמה.

10. Number 8 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    הודעה לתפארת אייסוקר. פשוט לקרוא ולמסגר. הודעה שמסכמת את כל הנושא כך שאפשר להירגע.

בנוע למשחק עצמו - לא ראיתי, הייתי בצבא, אבל כמובן שמעתי על התוצאה ואני די שמח על כך. קודם כל, חיפה לא לקחה דאבל, עם כל הכבוד לא הגיע לה העונה, אמנם היא אלופת המדינה בצדק אבל היא לא שיחקה כדורגל גדול ובעיקר הייתה יעילה וזה ישר מוביל אותי לעונה של בית"ר ירושלים שעל פי הכדורגל שהציגה, מגיע לה לקחת את הגביע. מזל טוב לבית"רים.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

תומר22 - אני זוכר את השנים שבהם היינו עם אשר אלון, איך הוא כל הזמן טיפס על שחקנים שלנו, היה דופק עליהם ריצות פוזה אחרי שכל אחד מהם ניסה לעלות לכדור גובה שאולי היה מציל משהו מהכבוד במשחקים אבודים. אל תנסו ללמד אותי מה ראיתי לאורך שנים. ואני לא רגע לא מוריד מהעובדה שהוא שוער גדול.
    הבן אדם דפק מרפק, אז מה כל הנסיונות לצייר אותו כדמות לחיקוי? תהיו רציניים. שביט אלימלך בחיים לא היה עושה דבר כזה, לדוגמא.

12. Don Joan Roman Member

לאוהד של הפועל חיפה - אני לא מצדיק אבל טוען שלא צריך להוציא אותו להורג על פליטת פה, אני שמח שיש כאן כמה אנשים שפויים שמבינים שלא מכל פליטת פה צריך לעשות סיפור.

13. Emil Member

מעניין שמגילי ורמוט בחרת להתעלם

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אני אמור להגיד עליו?

15. Don Joan Roman Member

שום דבר, הוא חלק מהנאורים.