גביע המדינה 08/09: בית"ר ירושלים שוב זוכה בגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏31/1/09.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סוף סוף החלטה טובה של ערוץ הספורט במשחקי הגביע, החלטה שטובה לאנשים בבית. משחק מעניין.

2. פריד טאהר Member

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/09
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שיגעון הגביע יצא מחר לדרך, בתקווה לעוד עונה מרתקת, מלאת דרמות ובטח אפשר גם סינדרלה על הדרך... סיבוב ט' עם קבוצות הליגה הלאומית וליגת העל יוצא לדרך.

רשימת המשחקים המלאה:

בני לוד (מקום 8 בליגה הלאומית)- הפועל פתח תקווה (מקום 9 בליגת העל)- שישי, 14:00. שופט: אלון יפת.
    משחק מאוד מעניין יפתח את משחקי הגביע, בני לוד אומנם רק במקום השמיני בליגה הלאומית אבל נמצאת בכושר טוב מאוד לאחרונה כאשר ב-2 משחקיה האחרונים ניצחה בתוצאה 4-0. בבני לוד אופטימים לקראת המשחק ומאמינים שיש ביכולתם להפתיע את הפועל פ"ת מליגת העל. הפועל פ"ת נמצאת בתקופה לא טובה, התחתית קרובה, התיקו נגד סכנין בשבת עצר רצף של הפסדים ואולי יוציא את הקבוצה לדרך חדשה. בקבוצה מקווים שהגביע יהווה נחמה ויעזור לצאת לתקופה חדשה. צפוי משחק מעניין, נראה מקום שהפתעה בו בהחלט יכולה לקרות.

הפועל רמת גן (מקום 4 בליגה הלאומית)- מכבי חיפה (מקום 1 בליגת העל)- שבת, 14:00. שופט: לירן ליאני.
    פריוויו יעלה בהמשך.

מכבי עירוני נתיבות (מקום 1 בליגה א' דרום)- הפועל עכו (מקום 2 בליגה הלאומית)- שבת, 14:00. שופט: דודו מור חיים.
    הפועל עכו נמצאת בפורמה אדירה בליגה הלאומית כאשר כבר הצליחה לתפוס את המקום השני ולהתקרב להפועל חיפה עד כדי 5 נקודות, בעכו מקווים להצלחה גם במשחקי הגביע כאשר יצאו למוליכת הליגה הרביעית, את נתיבות מאמן כיום שחקן העבר אהוד כחילה.

עירוני רמת השרון (מקום 10 בליגה הלאומית)- מ.ע. קרית אתא (מקום 12 בליגה הלאומית)- שבת, 14:00. שופט: איברהים אבו זעילה

הפועל עפולה (מקום 12 בליגה א' צפון)- הפועל אשקלון (מקום 1 בליגה הארצית)- שבת, 14:00, שופט: יעקב רקוטש

הפועל רעננה (מקום 3 בליגה הלאומית)- בני סכנין (מקום 10 בליגת העל)- שבת, 14:00. שופט: משה בוחבוט
    הפועל רעננה היא ללא ספק עוד סיפור בהחלט מוצלח העונה בליגה הלאומית, הקבוצה נמצאת חזק בצמרת ונראית בדרך הבטוחה לעלייה לליגה הראשונה, רעננה תארח את בני סכנין מהליגה של הגדולים, סכנין נמצאת בעונה לא טובה, בעונה שנראה שהקבוצה תיאבק במקרה הטוב על הימנעות מהמקום ה-11 שמוביל למבחנים בסוף העונה. בסכנין ללא ספק עדיפים על רעננה, אבל רעננה היא קבוצה שאסור אף פעם לזלזל בה, בטח לא במגרשה הביתי. בני סכנין תגיע שהיא זאת שצריכה לתקוף ולחפש את השער כמה שיותר מהר, ככל שרעננה תצליח להחזיק את סכנין צמוד הלחץ אצל לחמן יגדל והכל בהחלט יכול לקרות. סכנין פייבוריטית, אבל היא לא תלקק דבש ברעננה.

הפועל בני טמרה (מקום 10 בליגה הארצית)- מועדון ספורט דימונה (מקום 3 בליגה ב' דרום ב')- שבת, 14:00. שופט: שאול לוגסי

בני יהודה (מקום 5 בליגת העל)- הפועל אום אל פאחם (מקום 9 בליגה הארצית)- שבת, 16:30. שופט: אשר כהן
    משחק מעניין נוסף צפוי לנו בבלומפילד, בני יהודה הלוהטת פייבוריטית ברורה, אום אל פאחם מדשדשת לה בתחתית הליגה הארצית. אולי ביציע צפוי להיות מעניין להיות הרבה יותר, לאום אל פאחם יש קהל אוהדים גדול מאוד, שכזכור צבע את הקופסא בעונה שעברה באדום בסיבוב המקביל, השנה צפויים להגיע כ-2,000 אוהדים שיתנו דחיפה לקבוצה מהמגזר אולי אולי לקראת הפתעה לא קטנה. אום אל פאחם כזכור עשתה צרות צרורות לנתניה בעונה שעברה והציג משחק הרואי, העונה לא בטוח שהקבוצה הנוכחית טובה יותר אבל עדיין, עם דחיפה גדולה מהקהל, אולי נראה פה סנסציה לא קטנה.

הפועל כפר סבא (מקום 9 בליגה הלאומית)- מכבי הרצליה (מקום 11 בליגה הלאומית)- שבת, 17:00. שופט: חיים יעקב
    2 הקבוצות הכל כך מאכזבות העונה מהליגה הלאומית יפגשו ביניהן במטרה אולי לשכוח את העונה הכל כך אפורה ולא טובה שלהן בליגה ולנסות להעלות חיוך כלשהו על פניהם של אנשי המועדון. רק בעונה שעברה 2 הקבוצות הללו עוד היו בליגת העל, אבל העונה נראה שהן אפילו לא יהיה פקטור על העלייה, למרות שיש 5 עולות. הדברים השליליים תקפים במיוחד למכבי הרצליה שנותנת עונה גרועה הרבה יותר מהחלומות הכי שחורים של אנשי הקבוצה, אולי מהגביע תפתח הטובה.

מכבי אחי נצרת (מקום 6 בליגה הלאומית)- הפועל חיפה (מקום 1 בליגה הלאומית)- שבת, 17:00. שופט: איתן שמואלביץ'
    משחק נוסף על טהרת הליגה הלאומית יערך בעילוט שם תארח אחי נצרת את מוליכת הליגה, הפועל חיפה. בהפועל חיפה נותנים עונה מוצלחת בליגה, נראה שהדרך לליגת העל סלולה, וכולם יודעים מה יהפוך את העונה הזאת למוצלחת הרבה יותר ולבלתי נשכחת- הצלחה בגביע המדינה. במועדון מקווים שהעליונות בליגה תבוא לידי ביטוי גם במשחקי הגביע ושהקבוצה תצליח להגיע לשלבים מכריעים של המפעל. בעילוט בטח לא יהיה קל, אחי נצרת חזק במאבק העלייה, ובקבוצה מאמינים שהם מסוגלים להדיח את מוליכת הליגה שלהם.

הכח עמידר רמת גן (מקום 12 בליגת העל)- הפועל באר שבע (מקום 5 בליגה הלאומית)- שבת, 17:00. שופט: דניאל בר נתן
    משחק מאוד מעניין יערך בוינטר, הפועל באר שבע שוב תגיע לאצטדיון שבו הניפה לא מזמן את גביע הטוטו של הלאומית, ותנסה להעיף את קבוצתו של דודו דהאן מגביע המדינה. בהכח ר"ג עדיין שקועים בתחתית ליגת העל, בקבוצה שמים בראש סדר העדיפות את הליגה ואולי היו מוותרים על ההשתתפות בגביע ומעדיפים להתרכז בליגה,ובכל זאת, תעמוד מולם קבוצת ליגה שנייה, ובהכח מקווים להשיג ניצחון שאולי יכניס למועדון קצת ביטחון לקראת ההמשך. בבאר שבע גם העונה דברים לא הולכים חלק, הקבוצה נמצאת במצב רגיש בליגה, ועדיין הצלחה בגביע חשובה מאוד למועדון ולאוהדים שצפויים להגיע בהמוניהם לוינטר. באר שבע לא מרשימה העונה, ויש ספקות לגבי מה שהיא מסוגלת לעשות מול קבוצת ליגת על, אבל במשחק אחד, ידוע שהכל יכול להיות.

סקציה נס ציונה (מקום 2 בליגה הארצית)- הפועל נצרת עילית (מקום 5 בליגה הארצית)- שבת, 17:00. שופט: משה שוקרון

הפועל ירושלים (מקום 7 בליגה הלאומית)- מועדון ספורט אשדוד (מקום 8 בליגת העל)- שבת, 17:00. שופט: לירן וקסברגר
    מועדון ספורט אשדוד הגיעה העונה לגמר גביע הטוטו ולא הצליחה לשתות מהבאר, במועדון מעיר הנמל מקווים שגם בגביע המדינה, החשוב באמת, הקבוצה תצליח להגיע רחוק ואולי גם לשתות בסופו של דבר..בינתיים בליגה הדברים נראים לא כל כך טוב בתקופה האחרונה, בשבת הקבוצה חטפה שער בדקה ה-90 ממכבי פ"ת שלקח ממנ 2 נקודות חשובות, הקבוצה לא יציבה ולצד משחקים טובים ומרשימים יש לא מעט נפילות של הקבוצה, במיוחד בחלק ההגנתי הלא מרשים. יוסי מזרחי מקווה שלפחות בגביע לא יהיו תקלות ושהקבוצה תצליח להביא לידי ביטוי את יחסי הכוחות הברורים לטובתה. בהפועל ירושלים מגיעים אחרי ניצחון 4-1 על רמת השרון, ולמרות זאת העונה הקבוצה לא מצליחה לספק תוצאות טובות בטדי וזה בלשון המעטה, חניכיו של לופא קדוש מקווים שתהיה המשכיות לסופ"ש האחרון ושאולי יצליחו להפתיע את אשדוד.

מכבי נתניה (מקום 3 בליגת העל)- מכבי פתח תקווה (מקום 6 בליגת העל)- שבת, 18:00. שופט: אסף קינן
    פריוויו יעלה בהמשך.

עירוני קרית שמונה (מקום 11 בליגת העל)- בית"ר ירושלים (מקום 4 בליגת העל)- ראשון, 20:45. שופט: מנשה משיח
    פריוויו יעלה בהמשך.

הפועל תל אביב (מקום 2 בליגת העל)- מכבי תל אביב (מקום 7 בליגת העל)- שני, 20:45. שופט: מאיר לוי
    פריוויו יעלה בהמשך.

שיהיה סיבוב פורה, מרתק ומלא דרמות :aaa031:

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/09
  4. Number 8 Member

שידורי משחקי גביע המדינה:

יום שישי 13:45 - בני לוד נגד הפועל פ"ת בספורט 5.
    יום שבת 13:45 - הפועל רמת גן נגד מכבי חיפה בספורט 5+ LIVE.
    יום שבת 16:00 - ערוץ הקיבוץ עם שידור חי ומשולב של שאר המשחקים בספורט 5+ LIVE.
    יום ראשון 20:30 - עירוני קריית שמונה נגד בית"ר ירושלים בספורט 5+ LIVE.
    יום שני 20:30 - הפועל תל אביב נגד מכבי ת"א בספורט 5+ LIVE.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/09
  5. הרצליה Member

ערוץ הקיבוץ ישדר את כל המשחקים שיושחקו בשבת ב-16:00, או רק חלק מהם?

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ערוץ הקיבוץ משדר בארבע אחר הצהריםם, מ-5 מגרשים, אני מניח שזה חמשת המשחקים היותר מעניינים מתוך ה-6 שיש באותן השעות.

7. AVISEY Member

הבעלים של ר"ג מנסה להפעיל לחץ פסיכולוגי כבד נגד אלישע ושחקני מכבי חיפה , אם אלישע והשחקנים יבואו מוכנים מנטלית, ואני מאמין שאלישע והשחקנים יעשו את זה כי יודעים היטב לאן הם הולכים, ונשחק רגוע וניתן לר"ג להתלהב בהתחלה ולהוציא את כל האנרגיות , אז יהיה לנו יותר קל . בסך הכל חיפה יותר טובה , ואני מבין את אנשי ר"ג, כי היתרון היחידי שלהם לדעתי זה לא המגרש, אלא הכוח הפסיכולוגי שהם מפעילים על חיפה דרך התקשורת, והניצחון לפני שנתיים מוסיף על הלחץ שלהם על חיפה . אלישע יהיה חייב להראות שהוא מאמן מצוין שיכול לעבור גם משחקים מסוג שכזה, אבל עוד יותר , אם הוא יגרום לשחקניו לעשות אותו חלק ודורסני , הכל בראש ..

8. הפועל_23 Member

אני חושב הפוך ממך לגמרי.

לחץ פסיכולוגי?
    אם כבר אז יותר חכם מצידנו היה להנמיך ציפיות ולהרדים את חיפה ולגרום לשאננות.
    להגיד "ננצח אותם" דווקא אמור להעלות את המוטיבציה אצל שחקני חיפה ולהוריד את הזלזול והשאננות.

הבעלים שלנו הוא בן אדם שאומר את זה לפני כל משחק וגם אם תגיע ריאל מדריד למכתש הוא יגיד שננצח.
    זה לא לחץ פסיכולוגי ולא בטיח, אלא סך הכל דרך ההתבטאות שלו כמו לפני כל משחק (אוהדי קבוצות הלאומית יכולים להעיד על כך).

9. SusPoni Member

הדרבי ב5+לייב? מאכזב, מחכה שיכנס כבר החוק בשנה הבאה.

10. Emil Member

חגיגת גביע המדינה שוב כאן ויש לנו כ"כ הרבה משחקים מעניינים שאי אפשר שלא להתרגש. השנה אנחנו מקבלים כבר בסיבוב ט' מכל טוב. שלוש סינדרלות בטוחות בשלב הבא, קבוצות ליגת העל שיוצאות למגרשים מרגשים ודרבי תל-אביבי אחד לקינוח. ואם לשפוט לפי השנים האחרונות, ההפתעה הכי גדולה תהיה אם לא יהיו הפתעות.

אני צופה הפתעה ראשונה כבר היום, במפגש בין לוד להפועל פ"ת. בפ"ת כבר לא זוכרים מתי פעם אחרונה הם לקחו שלוש נקודות ליגה, והם מגיעים למגרש לא קל מול קבוצה לא מפחידה במיוחד. אולי במלאבס בונים קצת יותר מדי על התאוששות מול קבוצת מרכז טבלה בלאומית, אבל אני חושב שהמשחק הזה דווקא יכניס אותם לבור יותר עמוק. לא יצא לי לראות משחק של לוד לאחרונה, אז אני לא יכול להעיר על שיטת או דרך המשחק שלהם, אבל בטוח שהם יגיעו עם המון מוטיבציה והמון אגרסיביות במטרה לעבור סיבוב מול קבוצה לא חזקה במיוחד ולא שמחה במיוחד.

קבוצה שהייתי רוצה לראות אותה עוברת מוקש זו הפועל אשקלון. עשו עלי רושם חיובי מאד, בעיקר מבחינת האווירה, בקמפיין הגביע המוצלח של 06/07 ואני אשמח לראות אותם שוב בשלבים הגבוהים.

בסופו של דבר, אני מעריך שנפרד כבר בסיבוב הזה משתי קבוצות ליגת על נוספות (מעבר לשלושת המפגשים הישירים). את הכסף אני שם על פ"ת כאמור, שתודח ע"י לוד, והכוח שתפגוש את הפועל ב"ש. אני לא אופתע גם מניצחון של הפועל ירושלים דווקא על אשדוד המתדרדרת. לא צופה בעיות מיוחדות לשאר קבוצות ליגת העל, ובמיוחד לא למכבי חיפה, שאחרי המכה שכבר ספגה במכתש לא תגיע לשחק בכאילו...

אבל בסופו של דבר זה היופי של הגביע. כל ההימורים, כל הדעות וכל החישובים בעוד 48 יכולים ללכת לפח, ולא יהיו שווים את הפיקסלים שבזבזתי לכם במסך.

ועל הדרבי בהמשך...

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים מה שתופס לא מעט כותרות, אלה המחירים המופקעים שהצופים צריכים לשלם כדי להיכנס למשחק. ממני זה מנע הגעה, מאחר ואין לי מספיק כסף להגיע גם למשחק הזה וגם למשחק בשבוע הבא מול מכבי חיפה (שהוא חד משמעית חשוב הרבה יותר, בשלב הזה). ערוץ הספורט מנסה מתכונת חדשה, שלבטח תלהיב את אלה שעוד התלבטו אם לעשות את הדרך למגרש כדי לטעום מהכדורגל הישראלי של פעם. בקיצור, אני צופה מפלה כואבת בכמות הצופים שיפקדו את היציעים.

12. Raulito Madridista

גביע זה בהחלט דבר מרגש, ולמרות שאני מאוד רוצה לראות את הגדולות נפגשות בשלבים האחרונים כמו חצי הגמר ברמת-גן למשל, אני בטוח שגם הפעם יהיו הפתעות ולא כל קבוצות ליגת העל ימשיכו הלאה.

בקשר לחלק מהמשחקים -

המשפט 'אש במכתש' לא יחזור שנית לפי דעתי, חיפה תגיע למשחק נגד הפועל רמת-גן דרוכה מאוד. העניין ייסגר גם לפני ההארכה כי מכבי חיפה קבוצה הרבה יותר איכותית והפעם לא תיהיה שום שאננות. אני מעריך את ההתקדמות של הפועל רמת-גן ואין ספק שהיא אחת הקבוצות החזקות בליגה הלאומית השנה, וקרלוס צ'אקנה למשל יכול לעשות הרבה בעיות, הוא היה מועמד לקבוצות מאמצע הטבלה של ליגת העל אבל בסוף לא הגיע רחוק כמו שחשבו, אבל מדובר בהבדלים גדולים מאוד.

גם אני חושב שהפועל פ"ת תודח מול בני לוד, מדובר בקבוצה בלי אופי. הפועל פ"ת משחקת יפה מידי ולא מספיק בועטת ביריבים, הם מחפשים כדורגל אלגנטי ונגד קבוצה עיקשת כמו בני-לוד במשחק חוץ, זה לא יילך. הפועל פ"ת לא תזלזל, זה בטוח, אבל לדעתי היא בכל-זאת תסיים את דרכה מוקדם, למרות שאבוחצירא מצא סוף סוף את הרשת וגם ויסה אמור לחזור לעצמו מתישהו. לפעמים גביע גם משחרר קצת מהאווירה הרעה בליגה, זו גם אפשרות.

יש לי תחושה שגם אשדוד לא תמשיך. היא משחקת בחוץ מול קבוצה נחותה מאוד ממנה, וללא מעט משחקים כאלה, אשדוד עולה בנמנום והיא עלולה לשלם על כך. מה גם שיש לה הגנה ברמה של ליגה לאומית.

בני יהודה תעבור את אום אל פאחם שבשנה שעברה הדהימה בגביע והייתה מאוד קרובה להדיח את מכבי נתניה, אבל השנה היא קבוצה חלשה יותר ללא אברג'יל ורפי כהן. בני-יהודה תדלג לשלב הבא, מה גם שהמשחק בבלומפילד.

גם הכח רמת-גן תודח במשחק נגד באר-שבע, אבל כאן לא מדובר בהפתעה. אין ספק שהקבוצה של גיא לוי עדיפה ונראית הרבה יותר טוב. אם באר-שבע של השנה, שהיא אומנם קבוצה בינונית, הייתה משחקת בליגת העל, היא הייתה משיגה יותר נקודות מהכח וגם מציגה כדורגל יותר טוב. גם ללא מליקסון שייעדר, באר-שבע אמורה לעשות את העבודה.

המשחק של מכבי נתניה מול מכבי פ"ת יכול ללכת לכל כיוון, מדובר במשחק מאוד קשה להימור. לא אתפלא אם נראה הכרעה בפנדלים. בשני המשחקים בליגה התוצאה הייתה תיקו, שתי הקבוצות יודעות לשתק אחת את השנייה. מדובר בשני מאמנים טובים שנראים כחלק מאלו שיודעים להביא קבוצות למשחקי הגביע, 'קבוצת גביע טיפוסית'. נתניה לא זכתה בגביע הרבה מאוד שנים(31), אם היא תעבור קבוצה ברמה של מכבי פ"ת זה ייתן לה הרבה כוח להמשך.

כל הסימנים כאילו מראים על כך שבית"ר, שנמצאת במוראל סופר ירוד אחרי התבוסה בבלומפילד - תודח, אבל לדעתי היא כן תעבור את ק"ש למרות שהמשחק בחוץ. הקבוצה של אלי כהן לא הראתה שום שינוי עד עכשיו למרות מסע רכש מפואר. הייתי רוצה לראות את עומר פרץ בהרכב של ק"ש בכל מקרה. בצד השני מדובר על כך שזנדברג בספק גדול למשחק. אם הוא לא יישחק אז ורד צריך לפתוח בצד שמאל, ועידן טל יחזור לקישור כמובן. לדעתי אמסלם היה יותר גרוע מגרשון והוא צריך לפתוח על הספסל ולפנות את מקומו לבנאדו.

על הדרבי התל-אביבי הגדול, המשחק המרכזי ללא ספק - בהמשך.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/09
  13. שגיא Guest

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/20.Xxx הפועל רמת גן - מכבי חיפה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/4.Xxx

יום שבת, 14:00
    אצטדיון: המכתש

כולם זוכרים את משחק הגביע שנערך לפני שנתיים בין הפועל רמת גן למכבי חיפה. רמת גן, אז בליגה השלישית, הייתה לקבוצה הראשונה מהליגה הארצית שמדיחה את מכבי חיפה במשחקי הגביע. שנתיים אחרי, מכבי חיפה מגיע לסגור חשבון לאחר שכבר 43 שנים ברציפות היא לא הפסידה בסיבוב הראשון הגביע. אש במכתש?

משחקי הגביע תמיד מספקים מפגשים פיקנטיים והמשחק שיערך מחר במכתש הוא אחד מהם. הפועל רמת גן שוב מארחת את מכבי חיפה במכתש ושוב תנסה להפתיע אותה ולהדיח אותה בדרך השלב הבא. לפני שנתיים הקבוצות נפגשו ברבע הגמר ולאחר 90 דקות מאופסות הקבוצות נכנסו להארכה. למרות שהיה קשה להאמין שרמת גן, אז בליגה השלישית, תצליח לשרוד הארכה מול חיפה, קובי חסן (שעדיין משחק בקבוצה) כבש בדקה ה115 שער מפתיע שגם ניצח את המשחק. רמת גן נעצרה בחצי הגמר מול סינדרלה אחרת, הפועל אשקלון. מחר הפועל רמת גן תגיע כקבוצות ליגה לאומית לגיטימית, שעשויה גם בעונה הבאה לפגוש את חיפה, בליגת העל. רמת גן ממוקמת במקום החמישי בליגה הלאומית, מקום ממנו עולים ליגה בסיום העונה. הבעלים של הקבוצה, ירון קוריס, נשמע מאוד בטוח בכך שקבוצתו יכולה להדיח את חיפה בעוד המאמן יובל נעים מקווה גם לקבל טיפה של מזל. נעים בחר גם לא לתרגל בעיטות עונשין מ11 מטר. רמת גן מגיע למשחק הזה לאחר שתי תוצאות תיקו, אבל לאחר שישה משחקים ללא הפסד. עדיין לא ברור אם קרלוס צ'אקנה (שבישל את שער הניצחון לחסן לפני שנתיים) יפתח בהרכב.

http://mad.walla.co.il/archive/336478-5.Xxx
    אדורם קייסי רודף אחרי קרלוס צ'אקנה בהפתעה מלפני שנתיים

במכבי חיפה מגיעים מאוד דרוכים למשחק ולא רוצים להיתפס שוב עם המכנסיים למטה. חיפה, כאמור, כבר 43 שנה ברציפות עוברת את השלב הראשון בגביע וגם העונה לא מתכוונים להיפרד מהמפעל כלכך מהר, למרות שהזכיה האחרונה של הירוקים הייתה לפני 11 שנה. השרידים היחידים מהזכיה האחרונה הם ניר דוידוביץ' שיפתח גם מחר ואדורם קייסי, כיום מנהל הקבוצה. דווקא וותיק שחקני חיפה, אלון חרזי, העביר את עונה העונה בהשאלה בבית"ר ירושלים. ואם כבר חרזי, המגן הוותיק חגג היום 38 שנים ומחר גם יחזור לסגל הקבוצה לאחר שנופה ממנו במחזור הליגה האחרון. מי שככל הנראה ישלם הפעם את המחיר הוא הבלם ליאוניד קרופניק, שכמו חרזי, עד לפני שבועיים היה שחקן הרכב. לאחר שבשבוע שעבר חיפה כבר ניצחה קבוצה רמת גנית, אלישע לוי לא מתכנן שינויים מהותיים בהרכב ולפי מה שנראה החלוץ פנטאני ישלם את המחיר לאור העובדה שמחזורי הליגה האחרונים הוא לא מצליח לכבוש, ומי שצפוי לפתוח בהרכב הוא החלוץ הגנאי הצעיר אוסיי רנספורד שבשבוע שעבר ערך את הופעת הבכורה שלו בליגה. מי שעוד יעדר מהסגל הוא מוחמד גאדיר שנשאר עם קבוצות הנוער של הקבוצה בטורניר באיטליה. אייל גולסה, לעומתו, הוחזר מאיטליה ויכלל בסגל למשחק. שלומי ארבייטמן ועומרי אפק שנכנסו להרכב ימשיכו לפתוח גם מחר. גם גוסטבו בוקולי, לו עבר בהפועל רמת גן, ימשיך לפתוח בהרכב.

הרכבים משוערים:
    הפועל רמת גן: רפי כהן, קובי מוסא, אסי דומב, אבי סופר, תמיר בן עמי, וויליאם סוארז, קובי חסן, שי חדד, משה אבוטבול (קרלוס צ'קאנה) מור גולן וג'ורג' דאטורו.
    מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', עומרי אפק, אנדרסון ווסט, דקל קינן, פיטר מסיללה, גוסטבו בוקולי, ג'ון קולמה, ליאור רפאלוב, יניב קטן, אוסיי ראנספורד ושלומי ארבייטמן.

14. Igi Member

קצת חורה לי לדעת שלאלישע יש את האפשרויות ההתקפיות הכי יצירתיות, מרשימות ומבטיחות בארץ כדי לשחק עם 2 חלוצים קלאסיים לשיטה של 4-4-2(עם כל מיני שינויים במערך כמובן), אבל כמובן שאין לי ספק שהוא ימשיך לשים את אחד משני החלוצים באגף וימשיך להיות מקובע בשיטה הזו. שיתעורר. מכבי חיפה ראויה ויכולה עם שחקני התקפה מוכשרים יותר מכל אלה של היריבות שלה להראות כדורגל הרבה יותר אטרקטיבי ומהנה לעין.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

העולה הראשונה לשלב הבא היא הפועל פ"ת, שגברה בלוד על הקבוצה המקומית 1:0.
    את השער לזכות המלאבסים הבקיע סספדס בדקה 34.
    אני מודה שאני די שמח עם הניצחון הזה כי יש לי סימפטיה למועדון הזה,
    בסך הכל מדובר במועדון עם היסטוריה לא קטנה בכלל,
    אמנם היסטוריה ישנה אך עדיין היסטוריה, עדיף על פני הכלום ושום דבר של בני לוד.