גביע המדינה 09/10: הגביע של הפועל תל אביב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏2/12/09.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בהחלט, היו צריכים לשים אותם במסלול נפרד כמו מסלול אלופות ומסלול לא אלופות בצ'פמיונס :/
    אבל יהיו עכשיו יותר סיכויים להפתעות בסיבוב ט'.

המשחק של כפ"ס-עראבה יהיה מעניין, גם עפולה-ק"ש לא רע. יד הגורל זימנה לכפר קנא הזדמנות לנקום ברמת השרון על עונה שעברה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

למה לשים אותן במסלול נפרד?
    השיטה של גביע המדינה כבר שנים על אותו קונספט של הגרלה חופשית, לפעמים ההגרלה יוצאת מאוזנת לכל הצדדים, לפעמים הגדולות מרוויחות יותר מדי ולעיתים הקטנות מרוויחות יותר מדי.
    הפעם הקטנות הרוויחו וזה לא קורה פעם ראשונה, אין מה להתלונן על זה..הגביע יישאר מותח ומעניין באותה מידה, מקווה שאותן הקטנות שיעלו לסיבוב הבא יצליחו לעשות צרות

3. Ariel Member

לשים במסלול נפרד כיוון שבמתכונת הנוכחית הניחוח של הגביע נפגם. הייחוד במשחקי גביע זה שקבוצות מליגות נמוכות יפגשו כאלו מליגות גבוהות (לפחות בסיבובים הראשונים).

5 מפגשי ליגה לאומית אנחנו רואים מדי שבוע, כשמכבי הרצליה-מכבי ב"ש והכח-הפועל ירושלים יתייצבו למשחק בעוד כחודש- תהיה התרגשות של גביע באוויר? מבטיח לך פחות מ-200 צופים בכל מגרש.

לעומת זאת כשחדרה ויפו או עפולה וקרית שמונה ייפגשו תראה מגרשים מלאים וחגיגת כדורגל.

אז ייתכן שבשלב הזה של הגביע זה עוד מוקדם ל"המליך" קבוצות ולקשור כתרים כיוון שלא מעט מקבוצות ליגת המשנה הן לא אטרקטיביות ומפנטזות בעצמן על יריבות מליגת על, אך בסיבוב הבא אין ספק שמדובר במהלך שהוא "MUST".

המתכונת של עד העונה שעברה בספרד היא הקלאסית (הסינדרלות מארחות את קבוצות הליגה הבכירה), אך לא תתקיים כיוון שכאן אין מספיק מתקנים להבטיח חגיגה כזו של כדורגל.

מעבר לבעיית המתקנים, מדובר גם בעניין של גישה- יש כאלו שטוענים כמוך שגביע פשוטו כמשמעו, מערבבים ומוציאים בלי שום הגבלות בכדי שגם לסינדרלות יהיה צ'אנס להגיע רחוק. מצד שני יש כאלו כמוני שיטענו שגביע אמור להיות מסגרת חגיגית, ויש להגביל דווקא בשביל שלסינדרלות תובטח חוויה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/09
  4. רון עמיקם Member

רוב הסיכויים שעמישב ימשיכו לארח בסינתטי של מכבי פ"ת, במגרש האימונים

5. Ariel Member

לפי אתר ההתאחדות מגרשה הביתי של עמישב נמצא בכלל בסירקין, היכן שהפועל פ"ת מתאמנת ומארחת את משחקי מחלקת הנוער.

אחלה של מגרש (לפחות המרכזי), עם כר דשא איכותי, טריבונות ומושבים. מעל לכל ספק שיותר לה לארח גם קבוצת ליגה לאומית אם וכאשר.

6. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

תחשוב אבל שמאותם 5 מפגשים של 10 הקבוצות מהליגות הנמוכות שלא יפגשו קבוצות מהלאומית, יביאו 5 מתוכן לסיבוב הבא בו הם גם יכולים לפגוש קבוצה מליגת העל.

7. רון עמיקם Member

אתה לא מעודכן. המגרש הזה נפסל על ידי המשטרה בגלל ליקויי בטיחות

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערוץ הספורט יתחיל את חגיגת הגביע ב-5/12 בינואר כשהוא ישדר 3 משחקים בשידור ישיר. לפי הבנתי אחד המשחקים שישודרו הוא המשחק בין הפועל חדרה למכבי קביליו יפו. כרגע לא ידוע מתי יהיה המשחק מה שכן ידוע זה שהוא יערך בשעות הערב. מסתבר שבמגרש של חדרה יש 4500 מקומות. (בנו שם מגרש חדש ואני לא יודע?) ואומרים שיגיעו משהו כמו 1500 אוהדים, 1000 מחדרה ועוד 500 מיפו.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם חנכו אותו נגד בית"ר בעונת 07/08, סיימנו שם ב1-1 אחרי שתומר בן-יוסף משווה רבע שעה לסיום, כובש השער לזכות חדרה יוסי זאנה הוזמן למבחנים בבית"ר ובסופו של דבר לא הוחתם.
    קשה לי לרצות בהצלחת קבוצות מהפריפריה כמו חדרה, הרי אני מניח שכל תושבי חדרה הם אוהדי מכבי חיפה ואולי מכבי נתניה(אני מניח שבטוח יש שם גם אוהדי מכבי ת"א ובית"ר מעטים).
    כמו שיש כאן אוהד הפועל עכו שהוא גם אוהד מכבי חיפה, אוהד רעננה שהוא גם אוהד בית"ר, עוד אוהד רעננה שהוא גם אוהד מכבי ת"א ואוהד הפועל ר"ג שבנוסף אוהד את הפועל ת"א.
    זה לא כמו באנגליה וגרמניה שלקבוצות הקטנות יותר יש אוהדים נאמנים שהולכים אחריהם כל משחק בקנאות, בסופו של דבר לכל אוהדי הקבוצות הקטנות אוהדים את אחת הגדולות או נתניה.

10. רון עמיקם Member

לדעתי, רוב אוהדי חדרה הם גם אוהדי בית"ר. יש שם ריכוז גדול של אוהדי בית"ר שהולך לאורך כל המעק, דרך עפולה ועד בית שאן

11. Ariel Member

מעניין, תודה על הנקודה.

תחושה ש"ליקוי הבטיחות" קשור לבסיסים הצבאיים הסמוכים, אך מי אני שאחלוק על החלטת משטרה.

האמת לא מפתיע כשיש חמישה מפגשי "ראש בראש" בין קבוצות הלאומית.

הייתי שמח לו היו משדרים גם עפולה-קרית שמונה.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שישדרו את המשחק זה פוטנציאל לשידור בגלל שזה המוליכה של הלאומית אחרי הכל...הייתי רוצה לראות את המשחק הזה גם בגלל המגרשון החדש והקטנטן שהקימו בעפולה וגם בגלל רב"ש וק"ש.

13. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

לפי דעתי 3 המשחקים שצריכים לשדר:

חדרה - יפו
    כפ"ס - עראבה
    הרצליה - מכבי ב"ש

גם המשחקים של עפולה - ק"ש והכח - הפועל ירושלים אמורים להיות מעניינים.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרצליה מכבי ב"ש? משחק לעיני 100 איש שמעניין את מי בדיוק?

כפ"ס, קביליו, עפולה זה המשחקים שצריכים להיות משודרים.

15. חדרתוס Member

אני שמח לשמוע שהמשחק של חדרה יהיה משודר בערוץ הספורט.
    למרות שאני כמובן אהיה במגרש עצמו ומקווה לראות את חדרה נותנת תצוגת כדורגל יפה!
    אבל הגיע הזמן שהקבוצה המצויינת הזאת תקבל חשיפה ארצית.
    אגב לא מדובר במגרש חדש, זה מגרש הפועל המיתולוגי ששופץ מעט וכרגע נחשב המגרש הטוב ביותר בליגה א' (ויכול להתחרות גם בכמה מהלאומית).
    נכון להיום בממוצע חדרה מביאה למשחק כ1000 אוהדים, למשחק הגביע צפויים בין 1500 ל2000 חדרתים
    בנוסף ל500 יפואים (לפי הצהרות המנהל שלהם) כך שצפויה חגיגה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx