גביע המדינה 16/17 - אחרי 36 שנים בני יהודה זוכה בגביע !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏30/11/16.

1. DRORIKO Member

זה לא נראה לי מופרך שמגן לגיטימי בליגת העל הופך לעוזר מאמן בקבוצה צנועה שאף אחד לא חשב שתרוץ לאליפות

2. Drama2 הסמל מעל הכל

סגור, סאמי אלייקים פרש עכשיו, דיברתי איתו אמרתי לו שמע יש אחד דרוריקו מסדר לך להיות עוזר מאמן בקבוצות צנועות שאף אחד לא חושב שירוצו לאליפות. אחלה סאמי שבעולם אמר לי, "דרמה אני עוזב את כל ההיי טק שמיי טק ובא."
    אז איפה אמרת שאתה מסדר לסאמי עבודה ?
    כי סאמי הרי בחור משכיל, עם תעודות, מגן ברמה, לא מופרך ששחקן לגיטימי בליגת העל הופך לעוזר בקבוצה צנועה נכון ?
    אז תסביר לי איך אנחנו מכניסים אותו להיות עוזר מאמן בקבוצה, ללא שימוש בחסדיהם של אחרים. נעשה חצי חצי בעמלה, מבטיח.

3. עידן444 Member

זה אומר שהתשובה היא מורכבת ולא הייתי מזלזל עד כדי כך במאמן שמביא קבוצה באמצע טבלה בלאומית לזכות בגביע
    להגיד שבגביע הכל מקרי והכל יכול להיות- סטטיסטית זה לא נכון כי מלבד אלי כהן והדבר המוזר הזה שהיה העונה בבני יהודה- מתי לקחה גביע קבוצה שהיא לא מארבע הגדולות או קבוצת צמרת לכל דבר ועניין כמו ק״ש וכמה פעמים זה קרה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. DRORIKO Member

עמיר נוסבאום לא היה אפילו מגן לגיטימי בליגת העל והוא מונה לעוזר מאמן באלופת המדינה. מה תגיד על זה?

5. Drama2 הסמל מעל הכל

שעדיף מילימטר מזל וקשרים על קילומטר שכל.

???? ??????? ??? ??????? ????? ????? ?? ???
    אם לא ברק בכר, איפה היה נוסבאום ?
    ועזוב את זה, אתה יודע במה עובדים מיטבי הכדורגלנים של העבר ? דהיינו כאלו שלא היה להם מזל.
    מנור חסן מובטל, טל חן מורה נהיגה, גיא יצחק קצין רכב באוויס, ואני יכול להמשיך עד מחר.
    תאמין לי שאני לא בא לזלזל באף אחד ולא להקטין ובטח לא "לרדת על מישהו", (מי אני שארד על בן אדם אחר? אני סה''כ עוד בן אדם), אבל זו המציאות - גם אם היא כואבת.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  6. סמואל אטו Member

לדעתך המשמעות של משחק אחד גדולה יותר משל 30 משחקים?

7. עידן444 Member

מת לדעת איך הגעת למסקנה הזו מהדברים שלי.

8. סמואל אטו Member

אני שואל.

9. עידן444 Member

אני לא יודע אם זכיה בגביע אומרת שמאמן הוא מאמן טוב בטוטאל שלו. אפשר לייחס הכל למזל וזהו. נדמה לי שיוסי מזרחי כשוער זכה בכל הגמרים ששיחק. כמאמן הוא הפסיד בכולם. הכל עניין של מזל?
    על מה מוריניו הפך לשם דבר אם לא מזל במשחקי נוק אאוט?

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברק בכר עצמו אומר שהוא חב את קריירת האימון שלו לאיזי שרצקי. בכר לא חשב על אימון ולא הרגיש שהוא רוצה את זה. שרצקי הציע לו, בכר ניסה, התאהב בזה, והשאר היסטוריה.
    בלי שרצקי ייתכן שבכר לא היה מאמן בכלל.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

11. DRORIKO Member

נו איפה הבעיה פה? בכר מכיר אותו טוב, הוא מרגיש שהם משדרים על אותו גל,למה שלא ימנה אותו לעוזר מאמן? נראה לך שבכר היה ממנה לעוזר שלו איזה חסר מושג רק כי הוא חבר שלו? הלו הבן אדם רוצה לקחת אליפות, הוא לא לשכת הסעד

12. עידן444 Member

המדד מספר אחת אצלי למאמן טוב זה מאמן שגורם לשלם להיות גדול מסך חלקיו. זה באופן הכי פשטני. ואין כאן תורה. למאמן מסויים דברים יכולים להתחבר בקבוצה a ולא להתחבר בקבוצה b. ולא חסרות דוגמאות כי זה פשוט קרה ויקרה לכל מאמן.

13. DRORIKO Member

ברק בכר הגיע לאיפה שהוא הגיע בזכות ברק בכר. נכון שהיו גורמים שעזרו לו בדרך,אבל את זה אפשר להגיד על כל מאמן. זה כמו שגווארדיולה לא היה מגיע לאיפה שהגיע אם הוא לא היה פוגש את קרויף

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברק בכר הגיע לאיפה שהגיע בזכות מח כדורגל חריף. זה קרה לו כל כך מהר ובכלל, בזכות ההזדמנות שאיזי הביא לו , כי ברק לא חשב להיות מאמן לפני ההצעה מאיזי.
    אלו דברים שברק אמר בעצמו, אם אתה רוצה להתווכח איתו בוא לפרטי אמסור לך את המספר שלו...

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

15. DRORIKO Member

מכיר את הסיפור,זה לא שייך בכלל. בכל קריירה מצליחה יש קורטוב של מזל וניצול הזדמנויות. להגיד משפט כמו "בלי איזי ברק בכר היה עובד במפעל" זה זלזול שלא מכבד אף אחד. בסופו של דבר איזי חייב לברק לא פחות משברק חייב לאיזי, מספיק לראות את ההדרדרות של ק"ש אחרי שברק עזב אותה, מנגד ברק מצליח יופי טופי גם בלי אמא איזי.