גביע המדינה 17/18: הפועל חיפה ובית"ר ירושלים הן העולות לגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏22/11/17.

1. אבי סנדור Member

סבבה תודה על העדכון, התחלתי לקפל ציוד..תעדכן אותי שתסיים לשקול אם הקבוצה המאוחדת (שחשוב מאוד שתהיה בצבעים אדום וכחול) ראויה או לא.. אתה יודע.. שאני לא אתחיל לאהוד אותה בטעות..

אשמח גם לדעת מה דעתך על הקבוצה של ג'קי בן זקן..מעניין אותי כמה זכות קיום יש לקבוצה מאוחדת בלי קהל אבל שאין לה שום קשר להתדרדרות של הפועל ירושלים (למי שלא מעודכן, חלק מאוהדי הפועל ירושלים בטוחים שבגלל הפועל רעננה הקבוצה מתרסקת)

2. katamoni Member

לפחות יש להם אצטדיון משלהם ובעונות שהם שיחקו טוב הם הביאו 1000 אוהדים לבלומפילד...
    ועדיין הייתי מעדיף להעיף מהליגה שלנו את: רעננה, עכו, ק"ש, אשדוד ואשקלון
    ולראות במקומן את: הפועל ת"א, הפועל קטמון, הפועל פ"ת, הפועל כפ"ס, מכבי אחי נצרת

3. הרצליה Member

כמה מנותק...

Drama2, oFiRzZz ו-אבי סנדור אוהבים את זה.
  4. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

katamoni ידוע בניתוק שלו.

Drama2 ו-הרצליה אוהבים את זה.
  5. katamoni Member

כן? אז בוא תגיד לי איפה אני טועה בקטע הזה...

6. הרצליה Member

לכתוב שאיחוד יפתור את בעיית הקהל או שאלת זכות הקיום של הפועל רעננה בליגת העל זאת טעות אחת גדולה

Drama2 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים לעתים נוטים לחשוב שאם קבוצה A מביאה 5 אוהדים, קבוצה B מביאה 2 אוהדים וקבוצה C מביאה 1 אוהדים, אז איחוד של שלושתן לקבוצת ABC תביא 8 אוהדים. זה לא עובד ככה.

Drama2 ו-הרצליה אוהבים את זה.
  8. katamoni Member

איפה ראית שרשמתי שזה יפתור את בעיית הקהל?!
    רשמתי את כל מה שלדעתי צריך לעשות כדי שאולי זה ישפר משהו ברמה שתהיה קבוצה ראויה לליגת העל.

9. הרצליה Member

אז לא כל כך הבנתי איפה הבעיה ומה הופך את הפועל רעננה לקבוצה לא ראויה לליגת העל.
    בהישגים המקצועיים? הלוואי על כל קבוצה בסדר גודל הזה וגם בגודל קצת יותר מזה לעשות מה שהם עשו משנת 2013 ועד היום.
    אתה יכול להסביר מה לא ראוי פה? אין קהל? זה מה שיש. איחוד לא יפתור את זה בשום דרך. בדיוק להפך הוא ירחיק את מי ששם עכשיו. מה שפותר בעיית קהל וגם ממש בקטנה זה אך ורק הצלחות מקצועיות לאורך זמן בתוספת מגרש ביתי כמובן.
    ילד מראשון לציון לא יהיה אוהד הפועל רעננה, גם לא ילד מהרצליה.
    אם תהיה ברעננה קבוצה מצליחה אז ילד מרעננה כן יהיה אוהד הפועל רעננה (1 מ-100 אבל עדיין), ילד מרעננה לא יהיה אוהד קבוצה מאוחדת עם שם שאריאל שיימן ואשר אלון המציאו שמשחקת בהרצליה.

אל תתפסו אותי במספרים כן, אבל נניח שהפועל רעננה מביאים 300 אוהדים למשחק בית (יכול להיות שיותר ויכול להיות שפחות, באמת אין לי מושג), מכבי הרצליה מביאה נכון להיום שהקבוצה עם שתי רגליים בליגה א' 200 אוהדים למשחק בית, ורמת השרון מביאה עוד 20 אוהדים ועוד 50 אנשים ממחלקת הנוער ומשפחות השחקנים. אני יכול להבטיח שמתוך ה-600-700 אנשים ששלוש הקבוצות האלה מביאות יחד, למשחקים של קבוצה מאוחדת בשנותיה הראשונות לא יגיעו יותר מ-200, אין סיכוי.
    אני במגרשים עם מכבי הרצליה משנת 1995, גם בימים האלה אני נוסע עד עפולה בערב חג (כבר בעיה נפשית שלי כנראה) כדי לראות את מכבי הרצליה מקבלת בראש מהפועל חדרה, שעד לפני שנה בכלל לא ידעתי שיש קבוצה כזאת.
    אני יכול להבטיח שאיחוד של קבוצות השרון ישאיר אותי בלי קבוצה שאני אוהד, אולי אלך למשחק אחד או שניים בעונה, אבל זה לא שונה מזה שאני פעם-פעמיים בשנה מוצא את עצמי בסמי עופר או באיזה דרבי תל אביבי(כשיש :)) בשביל הכיף.

Drama2, Maccabi Diamond, oFiRzZz ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. katamoni Member

קבוצה בלי קהל ובלי אצטדיון לא ראויה לשחק בליגת העל חד וחלק!

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נפסול גם לקריית שמונה את האליפות והגביע על הדרך.

12. הרצליה Member

מי קבע? אתה? תסלח לי, לא השתכנעתי.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  13. אבי סנדור Member

עצוב איך אנשים אוכלים את הלוקש שמוכרים בתקשורת..התקשורת ניזונה מרייטינג, מן הסתם יש להם אינטרס שיהיה קהל וכמה שיותר..
    -אין זכות קיום לקבוצות קטנות!
    -הכדורגל הוא של האוהדים!
    -אין אווירה של כדורגל בלי קהל!

בליגות גדולות מאיתנו יש קבוצות קטנות בלי הרבה קהל..טורקיה,פורטוגל, אפילו צרפת..ברוסיה יש משחקים שהאצטדיון כמעט ריק.
    איך אפשר להגיד שבליגה הפח שלנו יש מקום רק לקבוצות שמביאות קהל? יש פה כשלים בכל כך הרבה פרמטרים, הקהל זה הבעיה האחרונה שצריך לטפל בה ואולי גם אין לזה בכלל פתרון במדינה קטנה, ללא תרבות ספורט.(הכי אני אוהב את רעיון הקטנת הליגה..בסוף נגיע ל 6 קבוצות, בלי יורדת)

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/18
    גלץ אוהב/ת את זה.
  14. עידן444 Member

כשיש קבוצה בלי קהל ותקציב של 12 מיליון.
    וקבוצה בלי קהל עם תקציב של 6 מיליון.
    וקבוצה בלי קהל עם תקציב של 4 מיליון.
    אולי מכולן יחד אפשר לעשות קבוצה חדשה עם תקציב של 18-20 מיליון ויותר, עם מחלקת נוער מפוארת וגם תמשוך יותר קהל משלושתן יחד(לא כי אבי סנדור, הרצליה, הרצליה עד המוות ואפי הנמר יתאחדו אלא כי אולי הקבוצה המאוחדת הזו תרגש ותחבר קצת יותר אנשים...).
    הדוגמה של אשדוד לא טובה כי לקחו שתי קבוצות עם קהל ואיחדו ואז היתה בעיית זהות קשה(שאגב, בימים טובים של מס אשדוד- פחות באה לידי ביטוי- הרי אשדוד גם הביאה למשחקים 4,000 ואפילו 5,000 אוהדים).
    כאן מאחדים קבוצות שהשם והסמל שלהן לא מרגש יותר מאנשים בודדים. ליבי על האנשים הבודדים האלה- אבל אולי קבוצה מאוחדת עם תקציב של 20 מיליון ויותר שתתקע יתד וגם תוכל להגיע להישגים כמו של מכבי פת למשך- תרגש ותמשוך הרבה יותר אנשים?

אין לי תשובות לשאלות האלה. רק תהיות.

אגב, כ״ס למשל, מחוץ למשוואה הזו לדעתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. אבי סנדור Member

אולי זה יעבוד עוד כמה עשורים ואולי לא..האם בשביל ההימור הזה שווה למחוק מועדון שלם?

תהיה בטוח שאם ימחקו את הפועל רעננה אני ארגיש בדיוק כמו שאתה תרגיש אם ימחקו את מכבי נתניה.