גביע טוטו 08/09: מכבי ת"א מחזיקת גביע הטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏31/7/08.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

3 שערים הבקיעה מכבי נתניה. 1 עבורה ו-2 עבור בני יהודה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

המשחק הזה היה להכנה טובה מאוד לקראת המשחק מול צ'ארנו מורה וארנה ולותר מתיאוס ניסה לבחון בכל מחצית שיטה אחרת לגמרי.
    במחצית הראשונה לותר מתיאוס עלה עם ביוואן פרנסמן כקשר אחורי, כשלואיס מארין וזאב חיימוביץ' שיחקו כבלמים ובני יהודה לא עברה את החצי. אפילו לא הצליחה לחבר יותר מ-3 מסירות רצופות.
    במחצית השנייה לותר מתיאוס ניסה לשחק עם 3 בלמים ומכבי נתניה התקשתה לפתח את המשחק שלה. ביוואן פרנסמן היה חסר בקישור אחורי ונראה כי להגנה היה קשה להבין מה היא אמורה לעשות. זה הזכיר לי במשהו את המשחקים של מכבי תל אביב בכדורסל, בשיטת החילופים של פיני גרשון.

2. oFiRzZz Member

הזר הזה אולי זר לכדורגל.. היה גרוע כמעט בכל פעולה שעשה ..
    מחצית ראשונה בני יהודה לא עברו את החצי , אבל במחצית השנייה כמו שאבירם ציין מתיאוס בחליף שיטה ומאז בני יהודה החלו לתקוף .
    חבל , היינו יכולים לנצח .

אה , ועוד משהו , צמד הליצנים קיויו ואוקוצ'ה - תחזרו כבר לאפריקה ! :aaaprot:

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כקשר אחורי הוא היה טוב מאוד. הוא הרוויח עבורינו כדורים, חילק מסירות מדוייקות והעמיד שחקנים בעמדות טובות בהתקפה. כבלם הוא היה פחות טוב, אבל ככה גם לואיס מארין וזאב חיימוביץ', ככה שניתן לייחס את היכולת לשיטה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא מבין איך מתיאוס משאיר את קיויו בקבוצה... האמת הוא הפתיע אותי לרעה, הייתי בטוח שברגע שמתיאוס ינחת הפעולה הראשונה שלו תהיה להעיף את הדבר הזה החוצה.. כל קשר בינו לבין שחקן כדורגל הוא מקרי בהחלט, הוא טיפש, הוא לא טכני, יש לו מדי פעם את הפעולות החיוביות אבל באמת זה מה שנתניה שואפת שיקרא "שחקן חיזוק" שלה?

5. Jack Wilshere Member

כבר בנגיעה הראשונה שלו בכדור בעונה שעברה, היה לי ברור שכל קשר בינו לבין כדורגל מקרי, כפי שציינת. רק בליגת העלק שחקן כמו קיויו הוא בבחינת שחקן חיזוק. אגב, הוא יכול להיות יופי של שחקן פוטבול. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. idos87 Member

ניצחון של בני יהודה על הקבוצה המתחדשת של מכבי נתניה. נכון שמתיאוס עשה טעות במחצית השנייה שגרמה למשחק של בני יהודה להשתפר, וגם אני לא הבנתי את ההחלטה שלו. מקווה שתהיה המשכיות לכך.

7. mr.shmactics Member

קיויו אולי זבל אבל אוקוצ'ה יותר.

8. BeitaReaLiverpool Member

שניהם גרועים. הייתי בטוח שמתיאוס יביא שחקנים נורמלים לפני הרבה מאוד זמן.

9. beitar4ever Member

קודם כל , נתניה שיחקה לטעמי טוב יותר מבני יהודה למרות שהפסידה.
    במחצית ה-1 נתניה לא נתנה לכתומים לעשות הרבה על המגרש והכתיבה את קצב המשחק עם הנעת כדור מעולה. במחצית ה-2 נתניה קיבלה שני שערים שטותיים בהחלט, אך בכל זאת ,נתניה ירדה ביכולתה בעקבות שינוי השיטה של מתיאוס .
    בכל מקרה, לא הייתי לוקח את ההפסד הזה ברצינות כי בסה"כ ראינו שזה היה ניסיון כלים של המאמן. מה שכן הייתי לוקח לתשומת ליבי זה היכולת הסבירה של ההתקפה. אוקוצ'ה עוד הראה ניצוצות של כדורגלן, אך מי שהיה בדיחה זה קיויו שאני לא מבין מדוע לותר השאירו בסגל . השחקן הזה פשוט צריך ללכת לענף אחר, כדורגל זה לא בשבילו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/08
  10. oFiRzZz Member

"זה נבלה וזה טרפה "
    משפט שמתאר מאוד את הליצנים בהתקפה .

11. הרצליה Member

מישהו רואה את המשחק של מכבי? ויכול לתת חוות דעת?
    מבחוץ זה נראה די מרשים עם 3-0 בדקה ה-70(שערים של שתי שחקני רכש חדשים).

12. Number 8 Member

מכבי ת"א במשחק לא גדול ועדיין כבשה שלוש שערים. מחצית ראשונה טובה של מכבי, השנייה קצת פחות למרות שהיו דקות טובות מאוד. 0:3 קליל מאוד.

מכבי פ"ת לא הייתה במשחק. אם היא תציג את אותה יכולת בליגה, אפשר להכריז עליה כבר עכשיו כיורדת לליגה הלאומית.

13. Jack Wilshere Member

אם כי אפשר היה לראות שיש לנו בעיות בהגנה. טומאסיץ' נראה חסר ביטחון, ז'אן הוא בודאי לא הפתרון לעמדת המגן השמאלי. רודי חדד נראה מצויין, ואני מקווה מאוד שהוא ימשיך כך.

14. Giallorossi Member

מבחינת התקפה אין לנו ממש ממה לדאוג, לפחות לא כרגע. בקישור ההתקפי יש לנו שחקנים מצויינים וגם הספסל יראה מבטיח, לבן שמעון יש את האפשרות לשחק עם יבוריאן או קמאנאן לבד (כמו היום) , או עם שניהם ביחד במידה שנספיק להחתים עוד חלוץ לספסל.
    דולי ג'ונסון היה מצויין היום, ניהל את המשחק בחוכמה ונראה שחקן מאוד מדוייק. גם בהגנה הוא היה עזר והציל אותנו לפחות פעם אחת ממבוכה.
    בכל מה שקשור להגנה אנחנו צריכים חיזוק לפחות בעמדה אחת. דווקא טומאסיץ', שעליו היו מחלוקות, שיחק טוב היום כמעט ללא טעויות. ז'אן הוא לא מגן שמאלי, ולכן אין מה להאשים אותו בתצוגה שלו היום. צריך להביא בדחיפות מגן שמאלי להרכב, לא כדאי להתפשר על העמדה הזאת עם שטרית. הייתי שמח אם היו מביאים עוד בלם במקרה שיחיאל לא יצליח לחזור העונה בצורה טובה.

15. Number 8 Member

ההגנה נראית מבולבלת, היא עדיין לא התחברה, אבל זה לא אומר שהשחקנים שם לא טובים. אלו בדיוק המשחקים שהקבוצה צריכה להתחבר. יאיר ציין לטובה את רודי חדד, ואני חייב להצטרף אליו. למרות שהמשחק היה רק בגביע הטוטו, חדד הראה יכולת מצוינת ועשה בלאגן למגינים של מכבי פ"ת בשני האגפים. הוא ממשיך את היכולת המצוינת שלו ממחנה האימונים.

ליאור ז'אן לא מגן שמאלי. הוא שיחק כי לא הייתה אלטרנטיבה אחרת כרגע.

מגיע צל"ש ענק לאוהדי מכבי ת"א כאשר הגיעו כ2000 אוהדים לוינטר. חשוב לזכור, זהו משחק חוץ בגביע הטוטו. הכמות הנכבדה הזו מוכיחה את דעתי בנוגע לגביע הטוטו. צריך לערוך את המפעל עד רבע הגמר בחיתולייה של העונה כי האוהדים באים בטירוף שמתחילה עונה חדשה, קבוצה חדשה, תקוות חדשות. אני משוכנע שלא נראה אותה כמות אוהדים במשחק בגביע הטוטו באמצע העונה למשל. אפילו לא חצי מהכמות של היום.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/08