גביע טוטו 11/12: שוב, עירוני ק"ש מחזיקת הגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏27/6/11.

1. Civil Anti Madridista

מברוק לקריית שמונה, אני לא חושב שיש אוהד כדורגל אחד במדינה שלא רוצה אותם אלופים השנה ולא משנה איזה קבוצה הוא אוהד

נכון שגביע הטוטו הוא מפעל חסר חשיבות בליגה שלנו, אבל הקבוצה הזאת עוד מסוגלת לסיים עם טרבל

פשוט קבוצה פנטסטית, הייתה היום בכמה דרגות מעל הפועל ת"א. ד"א, שירצקי הבעלים של ק"ש מטיס את הקבוצה שלו לגמר האלופות במינכן

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/1/12
  2. skyday20 Member

מגיע לקריית שמונה לקחת תואר, נראה לי שאם תל אביב היו זוכים הם היו מתרגשים הרבה פחות... ק''ש בעונה יפה, כל הכבוד על התואר הראשון השנה.
    זה טוב שהמשחק הגיע לפנדלים, כי בתכלס זה משחק משעמם.. מהדקה הראשונה קיוויתי שזה יגיע לפנדלים בשביל קצת מתח.

3. JohnTerry26 Member

כמו שאוהד ק"ש אמר לי כשאמרתי לו את זה- זה לא בדיוק מאהבת מרדכי.
    הפועל לא רוצה שמכבי, מכבי לא רוצה שהפועל, וחיפה לא רוצה אף אחד...

מתאים לכולם סיפור סינדרלה כשהקבוצה שלו לא קרובה ללהיות במאבק לתואר. למה מה היה לך עם קרית שמונה לפני חצי שנה?

4. alexshw Member

ברכות לק"ש.

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...=114696&Lang=he

אסור לתת למנצחת במפעל כרטיס לאירופה. העניין בליגה יותר חשוב מהמפעל הזה.

אחזור ואכתוב צריך ליגת מילואים(נניח של סיבוב אחד - 15 מחזורים, או כל מתכונת שיותר קצרה מהליגה) עם מענקים על מיקום.
    ואילו לפני תחילת העונה לקיים משהו בסגנון גביע הוינר בכדורסל.

מבחינת עניין ספורטיבי אין לגביע הטוטו במתכונתו הנוכחית כל זכות קיום.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/12
  5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

השנה זה לא משמעותי כי במילא קרית שמונה תהיה באירופה בשנה הבאה, כך שבכל מקרה הכרטיס יעבור לקבוצה שתסיים במקום הרביעי בליגה.

אגב, בקשר למשחק:
    צפיתי בתקציר, והאמת שהיו הרבה מאוד מצבים לשתי הקבוצות. בעיקר במחצית השנייה היה כמעט כל 5 דקות מצב לאחת הקבוצות. שני החלוצים של שתי הקבוצות היו לא מדוייקים והרבו להחמיץ. לדעתי 3:3 היה הרבה יותר משקף את כמות המצבים שהייתה במשחק הזה.

6. Lupos Member

אחלה דבר שעשו את גמר גביע הטוטו במושבה גם אחלה איצטדיון חדש וגם ליד הבית =)
    הייתי במשחק והיה אחלה אווירה ביציע של ק"ש והם הביאו כמות אוהדים יפה בשביל משחק במרכז שהוא גמר גביע הטוטו..היה שם לפחות 1500 ולא 1000 כמו שכתבו בחלק מהאתרים.
    סה"כ ק"ש שיחקה יותר טוב והגיע לה לנצח...השחקנים שלה החמיצו כמה מצבים טובים ולמרות שהיו להפועל ת"א 2 מצבים של גול בטוח אי אפשר להגיע שהגיע לה לנצח.
    ק"ש קבוצה מאוד יעילה ויש לה אחלה הגנה אני מאוד מחזיק מצדק וגבאי שבתור מגן עולה הרבה פעמים להתקפה ויודע להרים כדור בתנועה כמו שצריך.

הם בדרך הנכונה לדאבל...אני לא מאמין שהם יקחו גם את גביע המדינה אבל עוד נראה מה יהיה העונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

יענו השחקנים העדיפו כסף במקום הנסיעה?
    באמת לא הבנתי כשקראתי על כך מי אומר 'לא' כשמציעים לו דבר כזה כצ'ופר... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הכסף ממענק הולך כולו לטיול של הקבוצה
    כשלכל שחקן מגיע סכום מסויים
    היו שחקנים שהעדיפו לקבל את הכסף במקום לנסוע למשחק
    איזי החליט שאם לא כולם רוצים לנסוע אז אין טיול ונתן לכל השחקנים את הכסף שמגיע להם
    ומי שרצה לנסוע יכל לנסוע עם הכסף שקיבל.

השנה כולם הודיעו שהם נוסעים.