גביע טוטו 11/12: שוב, עירוני ק"ש מחזיקת הגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏27/6/11.

1. סטפן שאלוי Member

אם שחר רואה, אולי עובר לו בראש:

"יאללה,נצלצל לקורנבלוף, ניקח מבית"ר גם את אריאל הרוש". http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. Raulito Madridista

עם כל הכבוד לכך שמדובר בגביע הטוטו – תמיד יש שאיפה לנצח בדרבי. עד שמתחילה הליגה או מגיעים לשלבים יותר רציניים בליגה האירופית כמו הפלייאוף בדרך לשלב הבתים – המשחקים האלה כן נלקחים בחשבון ומייחסים להם חשיבות לחיבור ותיאום, הורדת חלודה של חלק מהשחקנים(לאלא), בניית ביטחון ועוד. מכבי עולה בהרכב לא רע בכלל יחסית וכנ"ל אנחנו להוציא את טוטו תמוז ואביחי ידין שינוחו. אני מסכים עם מי שחושב שהדרבי מחר יהיה אולי הכי צמוד בשנים האחרונות כי הפועל באמת נחלשה. רוברטו קולאוטי התעורר לחיים בזמן האחרון והוא מאוד מסוכן – פרנסמן ישחק מחר ולא באדיר ואני מקווה שיגרום לשינוי במחשבה אצל קשטן. יש רצון לראות את שיבחון מפתיע אפילו את עצמו ומשחק טוב(בלי יותר מידי מסירות אחורה) ואולי כובש נגד מכבי – אבל ציפיתי לראות את אלרואי כהן בהרכב מחר. יאללה הפועל!

קצת על משחקי הערב:

- הופתעתי מהקלות בה בני-יהודה רמסה את הפועל עכו ועוד במשחק חוץ. מה כבר לא נאמר על פדרו גלבאן...
    - מהרגע שורד נכנס היה לי ברור שחיפה תשתפר, אבל לא ציפיתי את נפילת המתח אחר-כך. רוב המשחק ק"ש הייתה מאוד אנמית ולא הצליחה לנצל את הנמנום המוצדק שקיים בשורות מכבי חיפה שגררה אותה למשחק רדוד. אבל אחר-כך ההגנה של חיפה עשתה את הטעויות הרגילות ובסוף היא הפסידה את המשחק. לא צריך לערוף ראשים אבל בהחלט היכולת מדאיגה. חזרה לורד – כדור אדיר הוא שלח שם לאזולאי עם החלק החיצון. כבר היום הוא השחקן הטוב ביותר במכבי חיפה. עמאשה התקבל בתשואות על-ידי הקהל המקומי – נהדר לראות דברים כאלה.
    - המשחק בין אשדוד לבית"ר היה מעל המצופה. לבית"ר לא הגיע להפסיד. בעונה שעברה סטיבן כהן כמעט ולא תרם כלום. האם הצמד שלו היום יצביע על משהו? הוא בהחלט יכול להיות שחקן בולט העונה בבית"ר בשל גל העזיבות. אבירם ברוכיאן – זה כבר עצוב, אבל פנדל הוא לא מסוגל לבעוט כמו בן-אדם.

3. אלי מתחן Member

מסקנות מהתקציר של בית"ר : ההגנה עם הותיקים נראית כמו קקי. ההתקפה נראית לא כזה גרוע, במיוחד הצעירים.
    הייתי רוצה לראות את הקבוצה הזאת ממשיכה להתחבר. אולי עם מישהו במקום מישאלוב ובן יוסף.
    לדעתי בהרכב הזה אנחנו לא נעבור את מקום 12, אבל גם לא נרד ליגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/7/11
  4. סטפן שאלוי Member

עם דבק נגרים ומלחציים, החיבורים יגיעו תוך שנתיים.

ולגבי השניים שאתה לא רוצה: קורנבלוף ימכור את הרוש, או כמה אחרים, וככה הוא יחתים אותם.

5. Number 8 Member

בגדול הרכב טוב, כמו שחשבתי, אבל למה הוא פותח עם ניבאלדו ועטר? הוא לא יודע מה קרה עם ניבאלדו בדיוק לפני שנה? ועדיף שעטר ינוח עוד שבוע ויהיה כשיר במאת האחוזים ליום חמישי. באמת שהתוצאה לא חשובה לי כל כך, רק שנצא מהמשחק הזה בשלום בלי פצועים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/11
  6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מימון היום הוכיח כמה מקומו לא מתאים לקבוצה בסדר גודל שלנו, מבחינתי, פאלח צריך לבוא לפניו ברוטציה של הקבוצה, גם בחמישי.
    אגב לגבי האדום של דוידוביץ, תקנו אותי אם אני טועה אבל האדום הזה משמעו שהוא לא יוכל לשחק במשחק הליגה הראשון נכון? כלומר- אמיר אדרי משוער שלישי הולך להיות השוער הראשון. לא יודע אם לצחוק או לבכות.

7. סטפן שאלוי Member

"עזריאל, אתה נוסע מחר לשחר? יופי. תיקח אותי טרמפ אליו, גם אני בא לחתום" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. Don Joan Roman Member

תהיה מאושר שיש לכם סגל שוערים כ"כ טוב שאמיר אדרי שיכול לפתוח בכל קבוצה בליגת העל מלבד חיפה/מכבי/הפועל ובית"ר הוא שוער שלישי אצלכם.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאתה טועה, בשבוע הבא יש מכבי חיפה נגד הפועל חיפה, וגם אם אין, שבוע לאחר מכן יש עוד מחזור של גביע הטוטו...הוא ישחק בליגה, אבל לפי איך שהוא נראה, ולי שאראנוב והקפיצה הדבילית שלו לכדור שהלך לתחנת רכבת בת גלים, אולי כדאי באמת שאמיר אדרי יעמוד בשער...

10. BayernFan Member

משחק נוראי, תיקו עם העולה החדשה שלא עברו לה 12 שחקני הרכב בבקרה? ועוד מפנדלים בלי להבקיע שער אחד?
    היכונו לעונה נוראית ולמאבק על השרדות בליגה. הדבר האחרון שאני רוצה זה להפגש עם הפועל פ"ת ועוד בליגה השנייה.

11. Fanatic Member

מעצבן שאיווניר החליט לפתוח בהרכב עם ניבאלדו ועטר. מיותר לגמרי. אני מאוד מקווה בשביל איווניר שאף אחד מחר לא יפצע.

ציפיתי לראות גם את דיא סבע ואת זיזוב, מקווה שגם הם יקבלו דקות מחר.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/11
  12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

צודק, זכרתי רק שבמשחקי גביע הטוטו באמצע השבוע בזמן שהליגה הייתה פעילה, הרחקה בגביע הייתה באופן ישיר משפיעה על הליגה. אם אכן יש עוד שני משחקים עד לפתיחת העונה בליגה, אז אכן הוא סביר להניח שיירצה את עונש ההרחקה באותם המשחקים.

13. Gass12 Member

לינק לשידור? תודה מראש.

14. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אני כבר אמרתי שאני חושב שזו תהיה השנה של מכבי ת"א?

דהאן פשוט כישרון ענק.
    גם להוציא את השחקנים של היריבה מהכלים ולא לקבל צהוב צריך לדעת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

http://www.blogtv.com/people/eror119

נתקע מדי פעם, אבל יותר טוב מכלום.