גביע טוטו 11/12: שוב, עירוני ק"ש מחזיקת הגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏27/6/11.

1. Fanatic Member

ראוליטו, הגנב דעת היחיד פה זה אתה.
    לא היה פנדל? זה משחק כדורגל לא ג'ודו. השופט באמת נתן שיפוט מסריח היום אבל שני הצדדים הרגישו מקופחים, זה לא שהיה שיפוט חד צדדי.

שליטה מוחלטת שלנו במשחק, ועם עוד קצת מזל גם היינו מנצחים.

אה ןאורי כהן :aaa8: עם הריצה לשער 5, ודור מיכה עוד ידברו חזק העונה לדעתי. יש למה לצפות.
    http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/8/241378.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/11
  2. Number 8 Member

אני גאה בצעירים שלנו, אם זה אורי כהן, עומר ורד, רועי קהת וכמובן דור מיכה. אין מה לספר סיפורים, פשוט היינו יותר טובים מהפועל, חד וחלק. השער שספגנו הגיע איך לא במצב נייח כמו בכל דרבי עם טעות קטנה של ברק לוי אבל לא נורא, והגול השני הייתה טעות של ניבאלדו שכבר לא זז ואחרי המהלך הזה, הוא ייצא החוצה.

היינו יותר טובים מהפועל בלי שום ספק ועוד עם שליש הרכב. זה נותן הרבה אופטימיות לקראת העונה.
    כל הכבוד לצעירים שלנו.

רק שהפציעה של ניבאלדו לא חמורה והוא יוכל לשחק ביום חמישי.

3. Don Joan Roman Member

משחק נחמד, התגובות פה סבבה לגמריי אבל תחכו לליגה, אי אפשר ללמוד מהמשחק הזה כלום חוץ מזה שהאוהדים נהנו.

4. סטפן שאלוי Member

אצל מכבי רואים תקווה להשתפרות באופק. בהפועל, רואים החלשות משמעותית. השוער של הפועל, זוועה אמיתית. אני מתקשה להאמין שמאמן כמו קשטן קנה כזה שוער חלש.

אם מנסים לסכם את מחזור הליגת שוקו: ליגת העל נחלשה משמעותית, וזה יבוא לידי ביטוי במיעוט צופים והכנסות.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בטוח...

מה גם שיש פחות זרים בליגה ומתבססים יותר על ישראלים וזה כבר דבר יותר טוב שהקהל גם אוהב...

6. זכאי Member

מפתיחת המחצית השנייה (הכניסה של אבוטבול) עד להרחקה של אדל, הפועל היתה הרבה יותר טוב ובמומנטום הרבה יותר טוב. וזה היה דווקא כשעטר ויצחקי נכנסו. אם לא ההרחקה הפועל מנצחת את המשחק בגדול.
    בשורה התחתונה, מכבי שיחקה חצי שעה מול עשרה שחקנים, והאם מישהו כאן זוכר איזשהי החמצה מסמררת שיער של מכבי? בקושי הגיעה למצבים עם מול עשרה, וזה עם החוד הכי חזק שלה

7. $zinedine zidane$ Member

אני לא זוכר מתי הפעם האחרונה שהיו למכבי כל כך הרבה צעירים מוכשרים. עד עכשיו אלה היו בעיקר קונאטה, דאבור, ורד ודהן שהפגינו יכולת טובה, אתמול ראינו גם את מיכה במשחק מצוין, קהת שמתחיל להיכנס לעניינים וזיזוב שנתן כמה מסירות מצוינות ועושה רושם טוב. יחד איתם יש כמובן את קולאוטי שחזר מהקבר עם 3 גולים ב2 משחקים, אבל עד שהם לא יוכיחו את עצמם בליגה הם לא עשו כלום. ראינו כבר שחקנים שכיכבו בגביע הטוטו ונעלמו בליגה, תשאלו את יבוריאן.

בהפועל דמארי עם כמה מבצעים יפים הזכיר לי את הדרבים עם שכטר. הפועל תהנה ממנו ויחד עם טוטו גם העונה יהיה להם את החוד אולי הטוב בליגה. לעומת זאת, השוער נראה נפילה.

8. Number 8 Member

מאז שאדל הורחק, הפועל ירדה לסוג של בונקר ומכבי שלטה בכדור והגיעה למספר הזדמנויות טובות אבל החמצנו לא מעט ובוריס קליימן היה במקום.
    במזל הפועל לא הפסידה.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אמנם ורמוט ושכטר עזבו לגרמניה, אך אל חשש, יש להם מחליפים:

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/249214_266692106679399_100000158348015_1282578_6760868_n.Xxx

10. Lebron Member

אני לא הייתי מייחס למשחק הזה יותר מידיי חשיבות, בכל זאת גביע השוקו, ומכבי לוקחים אליפות כל שנה בקיץ.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא מייחס משהו לשום דבר, פשוט מרוצים מזה שאנחנו בתחילת אוגוסט והקבוצה נראית טוב, וזה עוד עם הרכב חסר. מה אתה רוצה, שנקלל? אם אני מסתכל לעומת השנים האחרונות מכבי נמצאת בכמה רמות למעלה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/11
  12. Lebron Member

אבל גם שנה שעברה מכבי נראתה טוב מחיפה והפועל בהתחלה וראית מה קרה, עד שאני לא אראה ממכבי המשכיות אני לא אאמין שיכול להשתנות שם משהו.

ולא באתי לטענות לאף אחד, רק אמרתי שלא צריך לייחס למשחק הזה חשיבות, אנחנו בתחילת עונה וחיפה והפועל עשויות להשתפר ואולי גם להביא כמה שחקנים. המשחק הזה הוא לא מדד לכלום, כמו שההפסד לראשון לציון במשחק האימון הראשון שלה הוא לא מדד. רק כמה מחזורים מפתיחת העונה נדע באמת לאן נושבת הרוח.

13. Raulito Madridista

הרבה שחקנים חדשים ממכבי אני לא מכיר, כלומר לא מזהה אותם במגרש. כבר החמאתי ואמרתי שיש כמה שחקנים צעירים, זריזים ומוכשרים שעשו להפועל משולשים במשך כמה דקות - אז הפועל הייתה נראית כבדה וזקנה או סתם איטית ולא פיזית - בקיצור נחותה ממכבי.
    מה שכן - זה לא מדויק מכל הבחינות להגיד שהפועל שיחקה עם ההרכב החזק שלה גם אם בחלקים מסויימים של המשחק כך היה - תמוז פתח על הספסל ואי-אפשר להשוות בין חלוץ שלישי כמו מהראן לאלא עם כל הכבוד לגול שלו שהיה קלאסה(בטח אחרי שהוא היה כמעט שנה שלמה בחוץ) לבין חלוץ שלישי כמו קולאוטי; כשאבוטבול הנהדר נכנס לשחק ושינה את המשחק ולא רק בזכות הבישול - אביחי ידין היה כבר בחוץ; עוד נוסיף את דדי בן-דיין.
    אגב - מעניין שאף-אחד מהצהובים לא התייחס לדקות מפתיחת המחצית השנייה ועד להרחקה המטופשת של אדל - דקות בהן הפועל הייתה הרבה יותר טובה וריח של מהפך מושלם היה באוויר. ואחרי ההרחקה לא ראיתי הרבה ממכבי חוץ ממצב אחד של ברק יצחקי - כי בעיטות מ-25 מטר זה יפה אבל לא מספיק. להפועל היו מתפרצות לא רעות בכלל אבל אלרואי כהן לא בחר באופציות הנכונות.

עכשיו שאלה אחת לסיום ותענה בכנות - אם הייתם מפסידים אחרי משחק גרוע לא הייתה זורק משפט בסגנון 'כולה גביע הטוטו'?

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/11
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם הייתי מנצח הייתי אומר שזה כולה גביע הטוטו וזה נכון, אי אפשר לקחת מזה משהו פרט לעובדה ששחקנים מראים יכולת וזה מה שחשוב, הדרבי בליגה יהיה אחרת לגמרי, מבחינת 2 הקבוצות, וגם היכולת.

15. Number 8 Member

http://www.iturank8.co.il/emall/shops/1895/p115652.Xxx

מחר וביום ראשון, ייערך המחזור השני של גביע הטוטו.
    מכבי והפועל ת"א ייפגשו את בני יהודה והפועל עכו בהתאמה, בית"ר ירושלים תצא לוסרמיל ובמשחק המרכזי ישוחק הדרבי החיפאי. גם הדרבי הפתח-תיקוואי היה אמור להיערך אבל בגלל החוסר וודאות בנוגע לעתיד הפועל פתח תקווה, הדרבי נדחה למועד לא ידוע.

לוח המשחקים למחזור ה-2:

בית א':
    הפועל חיפה - מכבי חיפה (שבת, 20:30)
    בני סכנין - עירוני קריית שמונה (שבת, 20:45)

בית ב':
    עירוני רמה"ש - מכבי נתניה (שבת, 19:30)
    מכבי פ"ת - הפועל פ"ת (נדחה עד להודעה חדשה)

בית ג':
    הפועל עכו - הפועל תל אביב (ראשון, 19:00)
    בני יהודה - מכבי ת"א (ראשון, 21:00)

בית ד':
    הפועל ראשל"צ - מ.ס אשדוד (שבת, 19:30)
    הפועל באר שבע - בית"ר ירושלים (שבת, 18:30)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/8/11