גביע ליברטדורס 2008 - ליגה דה קיטו עושה היסטוריה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏30/1/08.

1. תומר22 Member

שלב שמינית הגמר שנפתח אמש לא העיר פנים לנציגות מארגנטינה, שנוצחו דווקא ע"י שחקנים ומאמנים ארגנטינאים.

לאנוס אירחה בביתה את אטלס המכסיקנית וירדה מנוצחת בתוצאה 1-0. אטלס, אותה מאמן מיגל ברינדיסי, השיגה מקדמה נאה לגומלין בזכות שער ניצחון יפה כשלעצמו, של ברונו מריוני בעקב, אחרי בישול של דייגו קולוטו.

אסטודיאנטס, שעלתה עם לאנוס מאותו בית מוקדם, נוצחה 2-0 באקוואדור ע"י ליגה דה קיטו. שער אדיר של גרון המקומי (63) ועוד אחד של הפליימייקר דמיאן מאנסו (77) הספיקו לניצחון לקבוצתו של אדגרדו באוסה. חואן מנואל דיאס מאסטודיאנטס הורחק לקראת הסיום.

משחקי הלילה
    בוקה ג'וניורס - קרוזיירו
    קלוב אמריקה - פלמנגו
    סן לורנסו - ריבר פלייט
    נסיונאל מונטבידאו - סאו פאולו
    אתלטיקו נסיונאל - פלומיננזה

מחר
    סנטוס - קוקוטה

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/08
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לאנוס ממשיכה את היכולת החלשה מהליגה , נראה שהתחזיות שלנו קרו והקבוצה פשוט התפרקה אחרי הניסיון "להחזיק את המקל משני צדדיו" , הסגך קצר מדי ושחקני ההרכב לא מקבלים מספיק מנוחה בליגה ,
    עדיין זו תוצאה שאפשר להפוך במקסיקו.
    אגב אם אני לא טועה מאמנה של אטלאס אימן את לאנוס לפני מס' שנים ומכיר לא מעט שמות מהסגל הארגנטינאי.

אסטודיאנטס - חבל כי לפי הסיקורים היא שלטה והייתה הרבה יותר טובה לאורך רוב המשחק עד שנכנעה לעייפות (כנראה בגלל גובה המגרש) , 2-0 זו תוצאה שלא פשוט לחזור ממנה אבל לפחות בגומליו אלאז'ס יחזור למרכז ההגנה.

מעניין איך שחקני אמריקה יחגגו גולים במידה ויכבשו היום לאור יחסי האהבה השוררים בין חלק מהשחקנים , קאבאניאס ווייה לדוגמא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx :
    http://www.youtube.com/watch?v=03dQVe7-PQQ
    לא מומלץ לבעלי קיבה חלשה...

3. Diablito Member

גדול חחחחחחחחחחח איזה קטע חחחחחח

אני לא ממש עוקב אחרי הליברטדורס, קשה לקבל את זה שהקבוצה שלך לא מגיעה לשם כבר הרבה זמן..

אבל היום הולכים להיות שני משחקים שמעניינים (אותי) מאד:

בוקה - קרוסיירו
    סן לורנסו - ריבר

מקווה שיהיה כדורגל טוב

4. JR-Riquelme Member

לפי מה שאני רואה הברזילאיות שולטות במפעל הזה בקלות... כל הקבוצות מברזיל השיגו תוצאות מצויינות עד כו' לקראת הגומלין.
    את המשחק של בוקה לא ראיתי כי לא מצאתי איפה(היה סופקאסט אבל הוא לא עבד). 2-1 זו לא תוצאה טובה להגיע איתה לגומלין בברזיל.
    סן לורנצו מנצחת בבית את ריבר 2-1 בדקות האחרונות, כנראה שגם לה זה לא יספיק.

5. תומר22 Member

הברזילאיות בהחלט השיגו תוצאות מצוינות לקראת הגומלין, אבל כבר היו דברים מעולם. בכל מקרה, אני מאמין שלפחות ארבע מתוך חמש הבריזלאיות יהיו גם ברבע הגמר.

ה-תוצאה של משחקי אתמול שייכת לפלמנגו שניצחה 2-4 במכסיקו את קלוב אמריקה. בדקה ה-87 עוד היה 2-2 (מרסיניו פעמיים לפלמנגו, סרבאנטס ואסקדה לאמריקה), אבל אז הגיעו שני שערים נוספים של הברזילאים מרגלי טארדלי ומורה וככל הנראה סגרו את סיפור הגומלין.

גם פלומיננזה השיגה ניצחון חוץ, 1-2 על אתלטיקו נסיונאל הקולומביאנית. פלו עלתה ליתרון מפנדל של טיאגו נבס אחרי שהשוער הקולומביאני הצעיר הכשיל ברחבה והורחק. נסיונאל עוד חזרה עם שער יפה של פרנסיסקו ארואה, אבל דריו קונקה הארגנטינאי כבש מרחוק רבע שעה לסיום והעניק את הניצחון לברזילאים.

הברזילאית היחידה שהפסידה היא קרוזיירו, שנוצחה 2-1 ע"י בוקה ג'וניורס, אבל גם היא יכולה להיות מרוצה אחרי שהשיגה שער מכלום ויצאה בנס עם שתי ספיגות בלבד. חואן רומן ריקלמה העלה את בוקה ליתרון מוקדם וחסוס דאטולו המשיך עם הכושר הנפלא שלו כשכבש את השני במחצית השנייה. ואז הגיעה הדקה ה-78 ובעיטה של פבריסיו שפגעה בגונזאלס, הטעתה את קראנטה ובמקרה נכנסה פנימה. לקראת סיום נזרק חפץ כלשהו על הקוון והדבר עלול לעלות לבוקה בהפסד טכני, למרות שקשה לי לראות את זה קורה כי המשחק הגיע לסיומו בסופו של דבר.

בדרבי הארגנטינאי השיגו רמון דיאז ואנדרס ד'אלסנדרו מסן לורנסו ניצחון יוקרתי 1-2 על האקסית ריבר פלייט, אבל לא בטוח שזה יספיק לגומלין ב'מונומנטל'. אנדרס סילברה העלה את המארחים ליתרון בדקה ה-27, אבל פלקאו השווה שלוש דקות לאחר מכן. בדקה ה-87 סן לורנסו קיבלה פנדל אחרי נגיעת יד ברחבה של אלכסיס סאנצ'ז, ואדריאן גונזאלס לא נכשל מהנקודה.

במשחק החמישי אתמול: נסיונאל - סאו פאולו 0:0

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בוקה פשוט מחקה את קרוזיירו והתוצאה משקרת בגדול (היה שידור באיכות טובה חבל שלא ביקשת לינק ריקלמה) ולדעתי במידה והתוצאה תשאר בעינה בוקה תנצח גם בחוץ , קרוזיירו לא באו להסתגר וניסו לשחק כדורגל אבל מרכז השדה הארגנטינאי ביטל אותם לחלוטין ורק מתפרצות בכדורים ארוכים הצליחו לברזילאים.

אני לא כ"כ בטוח שהמשחק הגיע לסיומו , לדעתי השופט שרק קצת לפני הסוף ישר אחרי הארוע , אבל קשה לי להאמין שמישהו יגע בבוקה למרות שבגלל שמולם שיחקה קבוצה ברזילאית אז יש איכשהו סיכוי (היחידים עם יותר השפעה מהארגנטינאים אלו הברזילאים אני פשוט לא יודע כמה כח יש לקרוזיירו).

7. JR-Riquelme Member

באתר של MYP2P היו המון לינקים לכל מיני אתרים כאלה ואחרים וגם לסופקאסט אבל שום דבר לא עבד לי...

בקיצור אחרי שכבר לא הלכו לי הניסיונות שמעתי את המשחק באיזו תחנה ארגנטינאית. שזה בכלל תענוג...

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב מסתבר שאחרי הכל המשחק של בוקה מול קרוזיירו הופסק דקה לפני מועד הסיום החוקי עקב החפץ שנזרק על הקוון , הברזילאים דורשים ניצחון טכני בעוד כרגע נראה שהעונש שהוחלט עליו הוא סגירת ההבומבונרה לתקופה ארוכה (במפעלים בין לאומיים) וקנס כבד אך תוצאת המשחק תשאר בעינה (2-1 לבוקה).

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נראה לי שהשבוע צ'רלטון מפתיעים במספר גדול של שידורים ישירים ממשחקי הגומלין של שמינית הגמר , אני לא יודע איזו משחקים ישודרו אבל למתעניינים שווה לבדוק

10. תומר22 Member

שתי ארגנטינאיות כבר מסיימות את דרכן בשמינית הגמר, וברזילאית אחת מבטיחה את מקומה ברבע.

לאנוס השיגה רק 2-2 במכסיקו מול אטלס והודחה בגלל ההפסד הביתי 1-0 במשחק הראשון. שוב ברונו מריוני כבש לזכות אטלס את הראשון, חוסה סאנד עוד השווה וניסה לדחוף את חבריו לקאמבק הרואי, אבל מנדיביל כבש את השני של המארחים ואקוסטה רק הצליח לאזן בדקת הסיום. היה נחמד לראות את החגיגה היצירתית של ברונו מריוני אחרי השער שלו. בשער השני כבר התברר שיש לשחקני אטלס איזה פטיש בלתי מוסבר לנעליים (תראו את התקציר ותבינו).
    תקציר המשחק

אסטודיאנטס אמנם ניצחה 1-2 את ליגה דה קיטו מאקוואדור, אבל הפסד החוץ 2-0 עלה לה ביוקר בסופו של דבר. סנסיני עלה כרגיל במגמה התקפית, אבל דווקא קיטו כבשה ראשונה משער של בולאניוס. אגוסטין אלאז'ס השווה לפני המחצית ומאג'יולו כבש את השני בדקה ה-65, אך זה לא הספיק וקיטו תשחק ברבע הגמר מול המנצחת במשחק בין ריבר לסן לורנסו.
    תקציר המשחק

פלומיננזה היא הברזילאית הראשונה שעולה לרבע הגמר (בימים הקרובים יצטרפו אליה עוד חברות), אחרי ניצחון ביתי 0-1 על אתלטיקו נסיונאל שבעצם חתם ניצחון כפול (1-2 לפלו במשחק הראשון בקולומביה). המגן השמאלי רוג'ר, שעלה לשחק רק בגלל פציעה של המגן הקבוע במשחק הקודם, כבש בנגיחה בדקה ה-52, במשחקו המאה במועדון. לפלומיננזה שהחזיקה במאזן הטוב ביותר בשלב הבתים, זוהי העפלה היסטורית לשלב רבע הגמר של הליברטדורס. ברבע הגמר היא תמתין למנצחת במשחק בין סאו פאולו לנסיונאל האורוגוואית.

הלילה:
    קרוזיירו - בוקה (2-1 במשחק הראשון)
    סאו פאולו - נסיונאל (0-0)
    פלמנגו - אמריקה (2-4)

מחר:
    ריבר - סן לורנסו (2-1)
    קוקוטה - סנטוס (2-0)

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx , ליצנים

מריוני פורח בגביע

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

:aa1: סאו פאולו גוברת 2-0 על נאסיונאל האורוגוואית ומעפילה לשלב הבא , 0-0 בראשון , שם תפגוש את פלומיננזה לדרבי ברזילאי.
    אדריאנו כבש עוד במחצית הראשונה , האורוגוואים שיחקו ב 10 שחקנים לאורך כל המחצית השנייה והראו הרבה מלחמה אך נכשלו להשיג את הגול שיעלה אותם ונכנעו בדקה האחרונה אחרי שדאגוברטו קבע את התוצאה.

:aa1: בוקה מנצחת בברזיל את קרוזיירו באותה תוצאה כמו במשחק הראשון , 2-1 , ומוכיחה שהתוצאה הצמודה שהשיגה קרוזיירו בארגנטינה הייתה מקרית.
    גם הפעם בוקה הייתה עדיפה על יריבתה במחצית הראשונה והשיגה יתרון 2-0 משערים של פאלאסיו (שער נהדר)ופאלרמו , בשלב זה בוקה למעשה דיי הבטיחה את עלייתה והלכה אחורה אך הברזילאים שהיו זקוקים ל 4 שערים כרגע הצליחו לכבוש רק פעם אחת מרגלי וואגנר (גולאסו במספרת!), לקראת הסיום איבדה קרוזיירו שחקן בכרטיס אדום אך זה כבר לא היה משמעותי.
    זהו ניצחון ראשון של קבוצה ארגנטינאית במגרש במיניירו , שהיה מלא ב 70 אלף צופים , מאז 96!!!
    בוקה תפגוש את אטלאס בשלב הבא , השתיים כבר נפגשו בבית המוקדם.
    http://img229.imageshack.us/img229/6453/bocabe3.Xxx
    הבוסטרוס חוגגים את הגול השני בברזיל

:aa1: ובסנסציה הגדולה של הלילה אמריקה הדיחה את פלאמנגו אחרי שהפסידה 4-2 במשחק הראשון בבית (!!!) הצליחו המקסיקאנים להביס את פלאמנגו בברזיל 3-0 !!!
    הבוצה הבייתית תכננה מסיבה במגרשה לכבוד עלייתה הצפויה לשלב הבא וכדי להפרד ממאמנה שנוסע לאמן את נבחרת דרא"פ לקראת המונדיאל אך הם לא לקחו בחשבון את החלוץ הפאראגוואי המצוין סאלבאדור קאבאניאס (שחקן השנה ביבשת שנה שעברה) שכבש צמד ויחד עם אסקדה שכבש 1 דאג לקלקל למקומיים את החגיגה.
    אמריקה תפגוש את המנצחת בין סאנטוס לקוקוטה.

כל השערים של הלילה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/5/08
  13. Chico Member

אין צדק בעולם. פשוט לא להאמין שריבר פלייט מחוץ לקופה ליברטדורז.

בעצם, למה לא להאמין? כל פעם אותו סיפור.

15 טורנירים ברציפות שאין זכייה. פשוט כואב הלב. ולחשוב, שאם להנהלה הזו היה מטרה להפוך קבוצה תחרותית במקום לדחוף כסף לכיס, אז ד'אלסנדרו וראמון היו אצלנו היום, והכל היה כל כך אחרת.

אין צדק בכדורגל, אבל כמה שהמשחק הזה יכול להיות יפה. לצערי כמעט תמיד יוצא לי להיות בצד הכל כך עצוב.

14. JR-Riquelme Member

אחד המשחקים הגדולים והדרמטיים שראיתי...
    איזה חזרה של סן לורנצו, איזה אופי.כבר הספקתי לספור את ההחטאות של ריבר בסוף, זה היה עצוב כבר...
    משחק ענק, טוב שריבר עפו מצד שני עכשיו הם יתרכזו אך ורק בליגה.

15. תומר22 Member

באמת אופי גדול של סן לורנסו ושוב רמון דיאז בשמיים בזמן שריבר בקרשים. יש לבוטינלי הרבה מזל שזה נגמר בצורה הזו, ברוב טיפשותו הוא כמעט גמר לקבוצה שלו את המשחק.

משחקי רבע הגמר (שבוע הבא):
    סאו פאולו - פלומיננזה
    בוקה ג'וניורס - אטלס
    סן לורנסו - ליגה דה קיטו
    קלוב אמריקה - סנטוס