גומלין חצי גמר ליגת האלופות:: הסוף של גוארדיולה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏3/5/16.

1. JohnTerry26 Member

נו אז אתה אומר פה שהוא לא הצליח בבאיירן, אז בשביל מה הסתובבנו פה מסביב עצמנו רבע שעה? אני אמרתי שפפ לא מאמן גדול?

2. doundoun Member

ומצד שני ניתן לומר שעדיף ככה להגיע לגמר בשיא ,לא ככה?

3. JohnTerry26 Member

טוב אתה מנסה לשגע אותי, הבנתי.

4. doundoun Member

אין ויכוח לגבי מבחן התוצאה ,הרי יש עובדות יבשות אבל לטעמי פפ בנה בבאיירן מודל חדש שאם אנצ'לוטי
    ייאמץ ויתמיד נראה את באיירן זוכה שוב בצ'מפיונס ( הרי לאנצ'לוטי יש וואחד תחת בכל מה שקשור לגביעים....)

5. doundoun Member

*/aaarofl

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא מכיר בכל בילבולי הביצים של פיפ"א והתארים שלה, אבל דייגו סימאונה הוא מאמן הכדורגל הטוב בעולם בשלוש השנים האחרונות ובפער וזה לא משנה אם הוא נבחר או לא. בי"ס לכדורגל מה שהבחור עשה באתלטי ולא רק מבחינת התוצאות כמו החשיבה המנטלית של הקבוצה. מברוק לאוהדי אתלטיקו ושאפו על משחק כדורגל מהמשובחים שראיתי (לאו דווקא עקב יכולת) ואני בד"כ לא רואה צ'מפיונס.

EO11 אוהב/ת את זה.
  7. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

למה כל כך מחבבים את אתלטיקו ואת סימאונה?
    לחבב את לסטר לדוגמה אני יכול להבין, ואין לי בעיה עם השיטה ההגנתית של סימאונה (להפך, אני מאוד מתרשם ממנה) וגם אני מבין את הרצון לראות הפתעות ושבירה של הדומיננטיות של הגדולות. אבל כל בזבוזי הזמן האלו, שאתלטיקו משתמשת בהם באופן עקבי ומוגזם פשוט בלתי נסבלים ולי אישית מאוד קשה לתמוך בקבוצה כזו. מוריניו שנוא על ידי כמעט כל אוהד נייטרלי (גם בגלל האופי שלו, אבל גם בגלל שיטת המשחק), סטוק של טוני פוליס היתה שנואה במיוחד (תקנו אותי אם אני טועה) וכו׳. במה אתלטיקו כל כך שונה?

אני מודה שבזבוזי זמן זו ״נקודת תורפה״ שלי ומשהו שאני שונא במיוחד, ולכן אני שואל את מעריצי אתלטיקו וסימאונה - בזבוזי הזמן המוגזמים לא מפריעים לכם ומורידים מההערכה שלכם להישגים המאוד מרשימים שאתלטיקו מגיעה אליהם?

לאן הגעתי. אני מקווה שסיטי המעפנה תזכה... KDB FTW

ייא אוהב/ת את זה.
  8. Ever Banega Member

אני לא בטוח שקל יותר למאמן להצליח בקבוצה גדולה כי ככל שהסגל טוב יותר ככה גם הציפיות ממנו יותר גבוהות.

9. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

דרך אגב, הגול של גריזמן - נבדל או לא? מזווית אחת נראה שכן, מאחרת נראה שלא. לא מאשים את הקוון, החלטה כמעט בלתי אפשרית עבורו, אבל מנסה להחליט.

10. JohnTerry26 Member

הנושא לא היה "להצליח", הנושא היה לזכות בצ'מפיונס.

11. optimus Member

מישהו שם לב לתמונה של גצה על הספסל עטוף בשמיכה עם פרצוף תשעה באב?
    מישהו שם בונה עליו בכלל?

12. zivmay Member

לא יודע אם פפ נכשל או לא.
    אבל באיירן שיחקה כדורגל מפלצתי היום, קצב משחק של מסוממים. אין מאמן בעולם שיכול להביא קבוצה לרמת מאומנות כזו.

13. VAR Member

גם אני לא אוהב לראות בזבוזי זמן, אבל יש לי 2 דברים לומר על זה:
    1. כל קבוצה בעולם בסיטואציה של אתלטיקו הייתה עושה את זה, כל אחת בדרך שלה.
    2. הגיע הזמן להתחיל לחשוב אחרת ובמקום לבוא בטענות למאמנים שרוצים לנצח, להתחיל לחשוב איך הופכים את הצורך בביזבוזי זמן למיותר. או במילים אחרות שעון מזכירות, משהו שאני חופר עליו כבר אלוהים יודע כמה זמן.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שופט רביעי, גם בליגת האלופות, לא לובש חליפה, ואתה יכול לראות את השופט הרביעי עוטה טרנינג לצידם של סימאונה והבחור.
    מי שלוקח שחקנים לחילוף הם בדרך כלל מנהלי הקבוצות, שלפעמים גם מתעסקים עם השלט וכותבים את מספריהם של המחליף והמוחלף במקום שהשופט יעשה את זה.
    כנראה סימאונה התעצבן על כך שאותו מנהל קבוצה לא הזדרז בהקלקת המספרים, וגרם לעיכוב החילוף.

15. DRORIKO Member

אם אני צריך לסכם את הקדנציה של פפ בצ'מפיונס,אז השנה הראשונה היתה כשלון, השנה השניה היתה חוסר מזל(רובן וריברי היו פצועים ולא היו להם תחליפים) את השנה הנוכחית אני לא מוכן בשום פנים ואופן להגדיר ככשלון. איך אתה יכול להגיד שפפ נכשל אחרי שהוא פאקינג ניצח את המשחק ועף רק בגלל שיטת שער החוץ(שאת דעתי הלא חיובית עליה כבר נתתי)? כשגם השער של אתלטיקו הוא בספק נבדל? באיירן זאת קבוצה אדירה שלא נופלת מאתלטיקו ואולי גם עולה עליה, קבוצה שבבית שלה שמה צמדים גם נגד באיירן וגם נגד יובה(בזמן החוקי)שהן שתי ההגנות הטובות בעולם, אז אחרי כל זה אפשר בכלל לפקפק ביכולות האימון של פפ?
    כן זה באסה רצינית לאוהדי באיירן שהם שנה שלישית לא בגמר,אבל לפחות לגבי השנתיים האחרונות אני אומר חד משמעית שאף מאמין לא היה מצליח יותר מפפ. סיטי הרוויחה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/16