גומלין 1/2 הגמר השני:: הגברת הזקנה חוזרת למעמד הגמר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏13/5/15.

1. SerieA Il Capitano

זה עוד היה בלבול המוח הכי קטן שלו בכל המשחק. הוא פשוט בלתי נסבל.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובבתים ? אלפות קפריסין אלופת הולנד :p

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לפחות הצמד הספיק לגמור מקסיאס?

4. aloneli Member

אני בדרך כלל לא מתייחס אבל קשה היה לי שלא,זה כבר בלתי נסבל הלקקנות המוגזמות הזאת לבארסה וריאל.יובה גרמה לריאל להיראות כמו קבוצה שכל מה שהיא מסוגלת זה להעיף כדורים לרבחה ולקוות שיקרה משהו ושגיא כהן ממשיך לחפור על חמאס רודריגז.את מי הוא מעניין בחייאת?
    חוץ מריאל הייתה עוד קבוצה על המגרש ולדעתי הייתה טובה יותר בסיכום המשחקים אבל מה לא שמעתי כמעט כלום על יובה.שגיא כהן עוד שניה בכה ש"רק" 4 דקות תוספת זמן ולא 20.תודה לאל ששוב לא יהיה קלאסיקו שיאכלו את הלב בשקט.

ריאל איכזבה בגדול,עצם זה שהיא הייתה צריכה חצי פנדל כדי לכבוש זה אומר הרבה.אני עדיין מחפש את רונאלדו על המגרש,כנראה שזה המשחק הכי חלש שלו מאז שהגיע לריאל.בייל לפחות ניסה וניסה אבל פשוט לא הלך לו.אישית לא מבין את ההתלהבות מקרוס ומואראן.קרוס פשוט לא קשר אחורי,חלש מאוד בהגנה.ואראן אולי אתלט מעולה ויש לו המון פוטנציאל,אבל כרגע זה פשוט לא זה.

אצל יובה מאוד אהבתי את המשחק של וידאל וקלייני.גם אברה היה מעולה,לא יאמן שיונייטד העיפו אותו ופתאום הוא חזר לחיים.מוראטה כמובן הגיבור הגדול,איזה כיף שהוא מעיף את ריאל.לא נורא אחרי עונה עם 0 תארים עוד 250 מיליון כנראה יצאו בקיץ.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. JohnTerry26 Member

נהוג ונכון לומר שכנראה מ2012 ריאל, ברצלונה ובאיירן שולטות ביבשת, אמנם הן עוד לא הצליחו להרכיב גמר של שתיים מהן, ב4 עונות.

כל הכבוד ליובנטוס. אם לומר את האמת, לא חושב שיובנטוס או ריאל הראו פה כדורגל באמת טוב שנגיד "זו קבוצה של גמר", בניגוד לברצלונה, או שני הגמרים האחרונים עם ריאל/אתלטיקו ודורטמונד/באיירן (וכן בכוונה לא מכניס את צ'לסי שלי מ2012). בעיני אף אחת לא הראתה עליונות ולדעתי יהיה פופוליסטי להגיד שכן, בגלל שיובה האנדרדוג הברור עברה. יגיעו ים מחמאות ליובנטוס, חלקן בצדק כי היא עברה קבוצה עם ים כוכבים שעשירה ממנה בהרבה, אבל אני מתקשה לראות את הקבוצה הספציפית הזאת יוצרת המשכיות לעוד חצאי גמר עונה אחרי עונה. במילים אחרות, הישג נפלא לקבוצה שמשקיעה סכומים זעומים ביחס לקבוצות אחרות באירופה, אבל אני חושב שזו לא קבוצה גדולה. אבל ריאל של אנצ'לוטי העונה היא קבוצה פגיעה מאוד שאפשר לעשות עליה סיבוב any day of the week.

Raulito, oranfu, אלעד ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שאני לפחות כן צופה, הטעויות באנגליה וספרד צורמות יותר...

7. alexshw Member

קרוס לא קשר אחורי בפירוש ולא בנוי לזה, אבל מה לעשות שהם מכרו את הקשר האחורי האמיתי הטוב שלהם לבאיירן ואירמנדי הוא שחקן צעיר עם הייפ מוגזם ותג מחיר הזוי וחדירה כבר לא רלוונטי, ככה שללא מודריץ' אין להם קישור אחורי לרמות האלה.
    ככה זה שבונים קבוצה של שמות

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/15
    aloneli אוהב/ת את זה.
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מוראטה הפתיע אותי לטובה, לא במשחק הראשון ולא לפני כן הבנתי את האכזבה של חלק מאוהדי ריאל מדריד שהחלוץ שוחרר מהקבוצה, אבל מעבר לגול הוא פשוט נתן עבודה טובה היום בשמירה על הכדור למרות דקות רבות שההצטרפות קדימה לא הייתה משהו. מצד שני, טבס איבד יותר מדי כדורים בסיום, נחליק לו בשל העייפות מהעבודה הקשה לאורך כל המשחק.

9. aloneli Member

אגב אני חושב שיובה הקבוצה הכי מאוזנת נגד ההתקפה של בארסה.שם כבר לא יהיה קו הגנה 40 מטר מהשער סטייל פפ גוארדיולה.אין ספק שהיא מועמדת ראויה לגמר ויש לנו אחלה של גמר.הכי חשוב שאין קלאסיקו בגמר.

10. Bon Argumentum Ad Hóminem

יעקבי כרגיל דרמה-קווין. מנפח כל עצירה של קסיאס לסיפור העונה. אני מבין שהוא בא משם, מתרבות התקשורת הזאת שמהללת סיפורים יותר מאשר כדורגל ומחפשת כותרות, אבל העצירות של איקר ברובן היו רגילות והיה מיותר לנסות לחפש עוד פיקנטריה למשחק שבו מוראטה עשה מה שעשה.

11. alexshw Member

לקסיאס הייתה עצירה גדולה מול מרקיזיו ועוד עצירה יפה בתחילת המשחק אבל בהחלט הם התלהבו בצרוה ילדותית מעצירות שכל שוער רגיל עושה.
    דווקא הגול התחיל ממרפסת של קסיאס

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  12. riquelme1 Member

משוגע מי שטוען שיובה עלתה על ריאל בצמד המשחקים, בטורינו המשחק היה שקול מאוד והסתיים על חודו של שער בפנדל, היום ריאל במחצית השנייה שחטה את יובה ורק אם הקרבה אדירה של שחקני יובה, בופון והרבה מזל זה נגמר רק ב1-0.

גם במחצית הנשייה ריאל הייתה עדיפה, והמצבים שיובה הגיעו היו שריאל כבר הפקירו את ההגנה לגמרי.

ריאל עדיין קבוצה טובה יותר מיובה, מגיע ליובה בעיקר על הלחימה שלהם והטירוף.

aviran11 אוהב/ת את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת הזכיר לי את מה ששגיא כהן היה עושה עם ריאן גיגס בזמנו. הוא היה מתלהב מעצם הנשימה של הבחור קשישא במגרש.

14. Doritoz FCBJ - RMCF

מה נגיד, אין ניתוח מקצועי, האווירה והמנטליות של המשחק זה רשמה בבירור שיובה תעלה לגמר בסופו של דבר.
    זה קרה עם ריאל בברנבאו מספיק פעמים בעבר.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  15. aviran11 Member

גם בכמות המצבים והשליטה בכדור ריאל הייתה טובה יותר, אבל זה לא היה תכליתי, לעומת יובה שידעה לקחת את המצבים וההזדמנויות.