גומלין 1/2 הגמר השני:: הגברת הזקנה חוזרת למעמד הגמר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏13/5/15.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עמי, המצבים של יובה היו אולי בגלל שריאל הפקירה את ההגנה, אבל ריאל לא הפקירה את ההגנה סתם ככה כי בא לה. היא הפקירה את ההגנה כי במשך יותר משלוש מחציות של התמודדות מול יובה היא לא הצליחה להכריע את המפגש ומצאה עצמה בפיגור. יובה היו חייבים לשים פה עוד גול, כולל מצבים שנהרסו מטעות כבר ביציאה מעומק השטח שלהם. בעצם, כנראה שהם לא היו חייבים...

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  2. aloneli Member

קסיאס היה פחות גרוע ממה שהוא בדרך כלל,לדעתי היה אפשר לעצור את הבעיטה של מוראטה למרכז השער אבל אם קסיאס ספג אז כנראה שזה לא אפשרי לפי נדב יעקובי.חוץ מזה היו לנו עוד שתי בעיטות למרכז ששוער בחצי גמר אלופות צריך לעצור.מכל הפירגונים המוגזמים של הפרשנים בארץ מגיע לחמאס מילה טובה על הנוכחות שלו ברגעים החשובים.גם מבחינתי בייל היה מעולה,בעט לדעתי חצי מהמצבים של ריאל ופשוט החמיץ אבל לפחות הוא בא ולא נעלם.
    ששגיא כהן יספר לנו על כמה שקרוס סוגר את המרחק בין הבלמים,אנחנו לא טיפשים אני מכיר את קרוס יותר מכל שחקן אחר וכמה שאני מעריך את קרוס זו פשוט שטות.שקרוס לא על המגרש בטח שנרגיש כי שחקן ליגה שניה כמו יראמנדי עולה במקומו.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתי עוד אחרי ההגרלה שיובה תעבור את ריאל, וגם לאורך צמד ההתמודדויות יובה היתה מעל לריאל מדריד.

כל מי שמוצא את רונאלדו, מוזמן להראות לו את הוידאו של מסי מול באיירן השנה. כנראה שהג'ל בשיער הפריע לו לשחק.

בארסה השנה נראית נפלא, עם שלישיית מנוע החיפוש MSN, הבעיה של יובה היא שלמרות שיש לה הגנה חזקה מאוד, אין לה מאמן כמו מוריניו שהוא מאמן של גמרים, אלגרי עשה הישג יפה, אבל פה הוא ייעצר לדעתי.

אגב זה הגמר ה-8 של שתי הקבוצות, עד היום בארסה זכתה ב-4, יובה ב-2. בארסה זכתה ב-3 האחרונים, יובה הפסידה את שלוש האחרונים.

שאפו למוראטה, צדק פואטי!!!

מחזיק אצבעות לברצלונה כמובן, שלא יתנו להם לשחזר את הטרבל שלנו, SOLO INTER! = )

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  4. riquelme1 Member

לא מבין מה אתה בא להגיד, המצבים שיובה הגיעו היום היו בזמן שכל ריאל עלו למעלה, והפקירו את ההגנה. במחצית הראשונה שהשחקנים של ריאל עוד שמרו על העמדות יובה לא הגיעו לרחבה של קסיאס.

ליובה יש הגנה טובה, וריאל לא ניצלה את המצבים שלה, ולכן לא הצליחה להכריע את ההתמודדות. כל זה לא סותר מה שאני אומר- ריאל קבוצה טובה מיובה.

5. Raulito Madridista

- גם אני תופס את הראש עד עכשיו כשרונאלדו לא הבקיע ברחבה, אבל למרות שהיו מצבים - קשה לומר שהגיע לנו במאה אחוז, זה לא היה זה. למרות שברור מלכתכילה שריאל לא תוכל לעשות את זה קל כמו נגד באיירן אשתקד, אם היינו עולים זה בשיניים, סטייל אתלטיקו.

ומשפט אחרון שלי בנושא כדורגל גם כי אני מפורק ובדאון עמוק - מי שישפוט את כריסטיאנו רונאלדו בריאל מדריד על פי כמות התארים שלו בריאל מדריד - הוא סובייקטיבי והחשיבה שלו מאוד צרה. מעבר לזה שהוא התמודד כנראה עם אחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה כמה שלא נעים לכתוב את זה. הבן-אדם יהיה מלך השערים של המועדון הטוב בתבל וכל זה בשש שנים וקצת. היה ברור מלכתכילה שתג המחיר העצום לא ישפיע והציפיות שבשמיים לא יהרגו אותו, אבל מישהו תיאר לעצמו שהוא יכבוש 300 גולים? נו באמת. הוא הפך עונות של 50 גולים למובן מאליו.

וכמובן שיש כאן את אלה שמנסים בכוח להגיד איזה משהו פורץ דרך ופשוט אין להם את זה. אוהב את מוראטה, יש בו משהו, וסבבה שהוא העיף אותנו - אבל הוא לא מראדונה. גם ליובה הוא הגיע על תקן חלוץ מחליף. מאחל לו בהצלחה מכל הלב ואמן יבקיע שער נגד בארסה. ובחזרה לריאל - איקר לא אשם בשער, הכדור עלה וירד והסתירו לו והמרחק היה קצר מידי. טוני קרוס לא קשר אחורי אמיתי והוא כבר סחוט ומותש פיזית, כל מחצית שנייה שלו היא נפילה. מרוצה מהניסיונות הבלתי-פוסקים של בייל.

Don Joan Roman ו-Franco אוהבים את זה.
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עמי, אני בא להגיד שמתי שאתה מנסה לנתח את היכולת של הקבוצות בהתמודדות הזו ראש בראש, אי אפשר לפטור את המצבים אליהם הגיעה יובה מתי שריאל הפקירה את ההגנה. ההפקרות היא תוצאה ישירה של מה שהתרחש במפגש הכפול עד אותו רגע. אולי ננתח רק את הדקות עד לשער הראשון במשחק הראשון וזהו?

אני מסכים שכעיקרון ריאל קבוצה יותר טובה מיובה, יש לה סגל שחקנים יותר טוב (שמכסה גם על הפער במאמנים אולי) ואני מאמין שאם יערכו מספר רב של מפגשים ישירים בין הקבוצות ריאל תנצח יתר מיובה. אבל בצמד המפגשים האלו ריאל לא הייתה טובה יותר לדעתי.

7. golding מנהלים

מדהים שאף קבוצה לא מצליחה לשמור על התואר שלה במפעל הזה. נכון, אלה תמיד אותן קבוצות ויש כאן הגמוניה מסוימת, אבל סיפורים כמו של יובה הם בדיוק הסיבה לכך שאני אוהב את ליגת האלופות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה ערב מדהים. הייתי צריך את המשחק הזה מזמן כדי להחזיר את האמון שלי בכדורגל שאני כל כך אוהב.
    אני מאוד שמח בשביל יבה ובשביל הכדורגל האיטלקי על ההעפלה לגמר, כל הכבוד ליובה ולאלגרי.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אם זה מה שעושה לך את זה, תעבור לקופה ליברטאדורס. הנאה צרופה גדולה יותר מובטחת ;)

Don Joan Roman ו-golding אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

גמר אלופות חמישי לפטריס אברה בקריירה!

11. JohnTerry26 Member

הישג באמת מיוחד, באסה בשבילו שהוא יכול לצאת מזה עם מאזן 1-4.

12. alexshw Member

יכול להיות, העולם לא מושלם :) רבים היו חולמים על קריירה ותארים שיש לו בטח בהתחשב בכך שהוא פרץ יחסית מאוחר והתחיל את הקריירה אי שם בליגה השלישית באיטליה.

13. Civil Anti Madridista

פערי האיכויות היו ידועים עוד לפני ההתמודדות, אבל לא תמיד הקבוצה החזקה יותר ממשיכה הלאה או זוכה בתואר כלשהו
    ועם נדבר תכלס, ריאל אולי החזיקה יותר בכדור אבל מבחינת מצבים רציניים? יובנטוס הייתה מסוכנת יותר ואפילו יכלה גם לנצח.
    בסה"כ האיטלקים הרוויחו ביושר את מקומם בגמר, בעוד שאצל מדריד ירצו לשכוח את העונה הזו כמה שיותר מהר.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה חלק מהפינג פונג של הכדורגל. אין הגנה הרמטית ושל יובה אינה כזו, אבל היא היקשתה על ריאל מספיק כדי להגביל את מספר המצבים שלה ותסכלה אותה עד שהיא יצאה קדימה במאסות והפקירה את העורף.

15. Doritoz FCBJ - RMCF

אגב, צריך להגיד שלמרות הכאב על ההדחה הזאת, כיף לראות את יובה חוזרת לבמה הגדולה , גם אם לא תזכה, נקווה שהיא לא תהיה מקרה אינטר 2.
    אני פשוט נורא מתגעגע לימים שאיטלקיות היו שבירת ראש אחת גדולה מבחינה טקטית, באמת השנים הכי קסומות בעיני של הכדורגל האירופי וליגת האלופות בפרט, שלא היו פערים גדולים כמו היום, ריאל, באיירן, מילאן, יונייטד, בארסה, יובה, אלה היו ה-קבוצות ! איזה ימים !!!

SerieA ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.