גיא לוזון - מאמן בזכות או בחסד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏20/2/07.

1. Dimitar Berbatov Member

מסכים, אם גיא לוזון רוצה להתקדם הוא חייב לעזוב את מכבי פ"ת.

2. CR7 Member

גם לדעתי לוזון חייב לעזוב את פ"ת כדי להתקדם. הוא צריך לעבור לקבוצה טובה יותר.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה שכולכם אמרתם שהוא צריך לעבור לקבוצה יותר טובה ואני מסכים עם זה,אבל אל תשכחו
    שזה לא שהקבוצות היותר טובות מתחננות שהוא יגיע אליהן.
    חיפה תפוסה עם רוני לוי
    בית"ר עסוקה במאמנים מחו"ל ועכשיו עם מזרחי שבסדר גמור שם.
    מכבי תל אביב מצליחה עם אלי כהן
    והפועל בינתיים בסדר גמור עם לוין.

4. Dimitar Berbatov Member

לא לאורך זמן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

5. Gady Member

ממש לא הייתי רוצה לראות את לוזון במקום את רוני לוי, שניהם מאמנים צעירים ומוכשרים נכון, אבל, אני לא רוצה לוותר מהר כל כך על היכולת האדירה של רוני לוי להכין קבוצה למשחק, ניהול והבנת המשחק תוך כדי הוא צריך להשתפר, אבל לפחות לטעמי, רוני לוי אחד המאמנים הכי יסודים בליגה והכי מקצועים.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כמו שגדי אמר אם רוני לוי יעזוב את חיפה, וכמעט ואין סיכוי שזה ייקרה אך אם אכן מהלך כזה יבוצע אני מצפה מיענקל'ה שיחתים את אחד מהמאמנים הבכירים, קשטן, שום, גרנט, שרף (כן כן אפילו הוא). עם כל הכבוד לגיא הוא עדיין לא ברמה הטובה ביותר, והוא חסר ניסיון לכן לא כל קבוצה גדולה רוצה לקחת את הסיכוי בהחתמתו.

על מנת שמשהו כזה ייקרה צריך גם מצד לוזון לבוא ולאמר כי הוא אינו מעוניין להמשיך ולהיות בקבוצה, ושמעכשיו הוא מחפש אתגר חדש. כאשר הוא מתבטא פעם אחר פעם על כך שהוא יישאר בפתח תקווה לא משנה מה, קבוצות בכלל לא שוקלות לפנות אליו. הוא קודם כל צריך להראות את הנכונות ואת הרצון לעבור לקבוצה אחרת. אם ההצעה תהיה לקבוצה גדולה או קטנה זה כבר עניין אחר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/07
  7. Gady Member

הלוואי ששרף יגיע, אני יודע שכל הזיבולים שהוא מדבר ביציע או בשידור המרכזי זה סתם בשביל התקשורת. אבל את היכולת שלו בתור מאמן אני יודע, ואני מאוד מעריך אותו. מאמן עם ביצים, הלוואי ויגיע לחיפה עונה הבאה.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי,אל תשכח שהוא נמצא במצב עדין,קודם כל לא יורקים לבאר שאתה שותה ממנה,בטח ובטח לא שמדובר
    במשפחה...נניח שהוא נותן רמזים ואז הקבוצת צמרת מוותרת עליו-הוא יהיה במצב לא טוב בכלל..
    עכשיו הוא שידרג את החוזה שלו והבנתי שנוספו שם סעיפים שהוא יוכל לצאת לקבוצת צמרת,אני בטוח
    שהוא יקבל את הברכה של הלוזונים במידה וזה יקרה ככה שהוא עשה מעשה נכון לדעתי.