גמר גביע המדינה: בתום דו קרב פנדלים - הפועל באר שבע מחזיקת הגביע !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/5/22.

1. alexshw Member

לדעתי בכר יכול להצליח בליגות סוג ב'. איביץ' וסוזה מאמנים טובים למדי לליגת העל.
    לא רואה פה איפה ההוכחה שלעבוד באנגלית זה לא טוב. בכר יוצא דופן בצורה מאוד בולטת בנוף הישראלי.

2. oranfu Member

3. Butragueño מנהלים

אולי אתה לא הבנת את הקונספט. לא משם נוצרים יריבויות. גם כשהגעתם ל-5 אליפויות לא ראיתי בכם יריבה, כמו שלא ראיתי בק״ש יריבה כשלקחה אליפות שנה אחת אחרינו. כמו שציינתי, מאוד שמחתי כשבאר-שבע לקחה את האליפות מידי מכבי ת״א. אם תהפכו את זה למסורת, ויהיו עשורים של תחרות בין השניים, אולי משהו יקרה, עד אז, אליפות שלך תהיה שווה בעיניי כמו אליפות של הפועל תל אביב או בני יהודה. גם מכבי ת״א לא רואה בכם יריבה, אתם כן רואים בה. אז גם הם לא הבינו את הקונספט? אף אחד לא הבין, רק אתה הבנת?

לכן אני לא מבין למה עד 2020 לא עניינתי לך את הביצה? מה קרה ב-2020 שפתאום כן עניינתי? מה קרה בשנה הזו שלא קרה ב-2010? או ב-2009 או 2006?

ושוב , @italiano , אתה יכול לצחוק עלי באופן אישי, לרדת על הרמה שלי, שאני חיקוי של מכבי ת״א ( מה זה בכלל אומר? ), אמרתי לך כבר, אני לא שם. אם בא לך להמשיך לרדת עלי, וזה עושה לך טוב, שלח לי בפרטי, אתה לא צריך שאחרים יקראו את זה (אלא אם כן אתה צריך כפיים ולייקים וזה כבר בעייה אחרת).

4. italiano Member

ההתנהלות של המשטרה הייתה ביזיון אתמול. כאילו באו להרוס לאוהדים.
    לא מפתיע. תפסו כמה שעירים לעזאזל אחרי שאכלו כמות הזויה של אבוקות מתחת לאף.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. zivmay Member

לא אמרתי שזה לא טוב, אבל בינתיים שני מאמנים מתוך בערך 15 ( כולל את המאמנים שלכם ושל קבוצות נוספות), הם לא סטטיסטיקה מספיק טובה ( מדגם קטן). כך שלמצוא תחליף לבכר לא יהיה פשוט בכלל, ואני מעריך שאתה תבין על מה אני מדבר כשהוא יעזוב.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בחיי מגוחך שהגעתם לדיון של מי יריבה של מי. מעניין את התחת. שנמשיך להיות בצמרת, לקחת תארים ומעניין את הביצה איך קבוצות אחרות רואות אותנו, במה אתם מתעסקים.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Ajax Amsterdam, שי, hbs7 ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

התחליף אני רוצה פיזיולוגים טובים, סקאוטים טובים, מנהל מקצועי טוב. סטנדרטים גבוהים. לא להתחנן למאמן X. זה נורמלי שמאמנים מתחלפים ושחקנים מתחלפים.

8. Butragueño מנהלים

מסתבר שכל יום לומדים משהו חדש.
    היום גיליתי שרואים בי יריבה שלכם. יש לי המון סימפטיה ואהבה לקבוצה של באר-שבע ומה שהיא עשתה בשנים האחרונות. אז לקחת את זה בחזרה?

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז 2 אוהדים מאייסוקר רואים בך יריב שלהם, לבריאות.
    השנה חיפה ובאר שבע היו יריבות בכל מפעל עד הסוף, היה כיף. מפה מי שרוצה לצייר איזשהי תיאוריה שיהיה לו לבריאות.

Sent from my SM-A025F using Tapatalk

oranfu, Ajax Amsterdam ו-Butragueño אוהבים את זה.
  10. zivmay Member

אנחנו עשור נמצאים באירופה, לוקחים אליפויות וגביעים ( אם אני לא טועה מ2015 לקחנו הכי הרבה תארים משמעותיים).
    כל בנאדם נורמאלי היה מרגיש תחרות ספורטיבית.
    הויכוח עקר ומטומטם אבל הנתונים מדברים בעד עצמם.
    דומיננטיות קבוצתית מכובדת ( תוסיף את הקמפיינים באירופה) בהיסטוריה המודרנית ( 20-25 שנה אחרונות).

11. Butragueño מנהלים

זה לא מה שמפריע לי, אני אוהב שרואים בי יריב, זה מראה שאני נוגע בנקודות חלשות אצל אחרים.
    זה כן מעלה בי תהיות שהופכים תחרות ספורטיבית לניסוי להעלבה אישית.

12. zivmay Member

דברים לגיטימיים בכל קבוצה מקצוענית.
    כנראה לא מה שיבטיח אליפות.

13. Butragueño מנהלים

אם לקחתם אליפויות, והיינו מתחתיכם, ואפילו לא עלינו לפליאוף העליון, למה אנחנו יריבים שלכם? בחיי שאני לא מבין.
    אני קורא את מה שאתה רושם, ואני מבין מפה שהייתם אדירים בכל אספקט ב-3 שנים האלה, אבל למה זה אומר שאתם יריבים שלנו?
    אני מת על באר-שבע, הלוואי שתהיה הסגנית שלנו כל עונה, ואם אנחנו מפסידים את האליפות, אני רוצה את באר-שבע שתקח מאשר מכבי ת״א, הפועל ת״א או בית״ר ירושלים.

oranfu ו-לירן אוהבים את זה.
  14. alexshw Member

דברים לגיטימיים בקבוצה מקצוענית רגילה באירופה. יתרון גדול בארץ. מה גם שיש כלים כלכליים טובים.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא מראה שאתה נוגע בנקודות חולשה, זה מראה שרוצים להיות כמוך. שזה בסדר. זו בכל מקרה התעסקות משעממת נורא בעיניי.

Sent from my SM-A025F using Tapatalk

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.