גמר גביע המדינה: בתום דו קרב פנדלים - הפועל באר שבע מחזיקת הגביע !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/5/22.

1. עידן444 Member

וואלה…
    יש לו כמה משחקים כמאמן בוגרים בערך אז… אבל זה באמת נראה היה לי מוזר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. alexshw Member

לפי ויקי ב 1995 אחרי הירידה יחד עם אלברט גזל(אבא של רביד).

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי קבע שגביע הטוטו חייב להיערך בתחילת השנה? למה לא לערוך את גביע הטוטו בין דצמבר לפברואר באמצע השבוע? הרי אין לקבוצות אירופה נכון? וגם ככה זה ההזדמנות הכי טובה עבורן להמשיך לשמור על כושר עם משחקים גם באמצע שבוע בשביל להיות מוכנים שוב לאינטנסיביות של פברואר אם מישהו בגדר נס מצליחה לעבור שלב.

והנה עוד רעיון - הזוי - למה לא לשנות פורמט והשנה ספציפית לקבוע את גביע הטוטו על תקופת המונדיאל - רעיון מהפכני שיגרום לקבוצות לשמור על כושר

ועוד דבר - זה מפתיע אבל דווקא מהרגע שעברו לשני משחקים ברבע גמר - ב-5 השנים האחרונות בהשוואה ל-5 שנים שלפני כן - היו יותר קבוצות שונות במעמדי הגמר.

4. Butragueño מנהלים

1. אם אתה מזיז את גביע הטוטו לדצמבר-פברואר, כבר עדיף לא לקיים את המפעל.
    2. לקבוע את גביע הטוטו למונדיאל? זאת אומרת שמבחינתך שחקני כדורגל עבדים ולא מגיע להם חופש? גם עונה שלמה, גם גביע הטוטו בפגרה בין העונות, גם national duties לאלה שבנבחרות וגם משחקים במוק' אירופה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא אני קבעתי שלא מגיע להם חופש זה אופא ופיפא קבעו. זה החוקים. Dont hate the player, hate the game

ויודע מה? על המשכורות המפוצצות שהם מרוויחים והתרומה האפסית שהם מחזירים כן שישחקו בזמן מונדיאל

6. Butragueño מנהלים

אני לא בטוח שאתה צודק, אני חושב שיש קומישנר כזה או אחר שכן דואג למספר ימים, אפילו ספורים, לחופשה לשחקני כדורגל. לפי ההצעה שלך, אני לא רואה איך יהיה להם שבוע בלי אימון אפילו (סוף עונה, מוק׳ אירופה, גביע הטוטו ופגרת נבחרות).

זה שהם מקבלים משכורות מפוצצות והתרומה שלהם אפסית לא אומר שצריך להעביד אותם יתר, יש דרכים אחרות לפתור את זה.