גמר גביע המלך 2019: ברצלונה נגד ולנסיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏25/5/19.

1. סמואל אטו Member

מסי צריך אתגר חדש? זו אחת העונות הטובות בקריירה שלו.

2. avicii Member

אני לא בטוח אם ברצלונה או ארגנטינה שיחקה אתמול.ההישענות על מסי,החוסר יכולת לבצע שום דבר התקפי בלעדיו,והמאמן שזו אשכרה גישת המשחק שלו.אותה גברת בשינוי אדרת.

3. Ever Banega Member

מגיע שפו גם להנהלה של ולנסיה, שבתחילת העונה היו אינסוף קריאות לפטר את מרסלינו אבל הם האמינו שהוא האיש הנכון להוציא אותם מהמשבר והוא עשה את זה ובגדול.

אגב פארחו אולי בעונה הטובה בקריירה שלו, אני במקום אתלטיקו מנסה להחתים אותו, ה4-4-2 עושה לו טוב.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  4. WHITERM Member

וואו,מלפני חודש נראה שבארסה הולכת לטרבל ועכשיו היא סיימה רק עם אליפות.

כל הכבוד לולנסיה על הניצחון בגמר,באמת מדהים!בסופו של דבר הם הצליחו להוציא את הכי טוב מהעונה שלהם עם הנסיבות שהיו להם.

בארסה?זה מסי ועוד 10.
    נבחרת ארגנטינה זה כאן.

5. Raulito Madridista

גם במארקה כתבו שהשחקנים מסירים מעצמם אחריות ונותנים למסי את הכדור וזהו, אבל ואלוורדה טעה אתמול כששיחק בלי מלקום ומעבר לכך ברור שעם דמבלה וסוארס שאגב ענה לכל הביקורות נגדו על כך שעבר ניתוח וסיים את העונה - זה היה נראה אחרת. את הביקורת על ברצלונה גם כן צריך לשים בפרופורציות, זו יותר ההגנה המחרידה שלה עם ג'ורדי אלבה למשל. מסי היחיד שכובש בשישה גמרים בגביע המלך אגב, מדהים.
    לגבי ולנסיה - זו עונת המאה של המועדון ולא פתחו שם מספיק את הכיס, שמו את כל הז'וטונים בסל של גדש שהיה פצוע וסבל מחצי עונה איום ונורא, היא אכן הייתה חסרת מזל. אני חושב שבהתחשב בעונת הבלהות של מנצ'סטר יונייטד, היה אפשר לצפות ממנה להיות במאבק על המקום השני באמת, אבל לא היה לי ספק שמרסליניו צריך להמשיך. לפי הסימנים אגב, רודריגו לא יישאר.

6. Civil Anti Madridista

פתאום ארגנטינה יכולה להחזיר למסי את החיוך.

Yeah Right.

rivaldo אוהב/ת את זה.