גמר ליגת האלופות - לראשונה בהיסטוריה: מנצ'סטר סיטי אלופת אירופה !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏9/6/23.

1. G.B7 ירוק עולה

אני לא יודע איך אקה בד"כ היום הוא היה מעולה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

החלוצים שלנו היום היו יותר טובים מההוא בצד השני. על 5 ס"מ שהפרידו בין הרגל של אדרסון לשער או על נגיחה חסרת מזל של דימרקו אני לא אוריד מהשינוי הענק שלוקאקו עשה במשחק.

עומר ו-k_700 אוהבים את זה.
  3. Civil Anti Madridista

איזה תגובות אתה מצפה לקבל? מאלה שכבר בפרי גיים באו ליידע אותנו על כמה שאירוע השיא בכדורגל האירופי לא מעניין אבל אובייסלי היו הראשונים לקפוץ כאן בתוצאה הפוכה? או לאלה שגם עם דחליל על הקווים סיטי באהלן-אהלן עושה טרבל? רוצה עוד קצת מאותו החומר? אז ההבחנה אומרת שהפציעות של KDB יכולות להעיד על בעיה מנטאלית(?!) אפילו אם רודיגר פירק אותו לפני שנתיים. וכשחושבים על יורש לבנזמה אז לא את האלאנד כי הוא רק רגל מסיימת. למסגר.

gilgo אוהב/ת את זה.
  4. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההכנסה של לוקאקו אכן הפכה את אינטר למסוכנת יותר ובאופן כללי אין לי אליו טענות, הוא באמת עשה את המקסימום. אבל הטכניקה שלו לקויה והחדות שלו מול השער מזעזעת (הנגיחה על אדרסון מ5 מטר מול שער חצי ריק זו החמצה איומה שכל חלוץ טיפה יותר מוכשר כובש בלי בעיה). תוסיף לזה את הפזיזות וקבלת ההחלטות הבעייתית של לאוטרו ותקבל את הסיבה למה אינטר לא הבקיעה ב3-4 מצבים הטובים שהיו לה.

עומר אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

לגבי אינטר. בסופו של דבר כולנו פרשני תוצאה, כן גם אתה. אם אינטר היתה לוקחת את הגמר הזה השם של אינזגי היה חרוט בפנתיאון של המועדון לצד מוריניו והלניו הררה. זה לא קרה, ועם כל הכבוד למחמאות מהערב אפשר לסכם את הקדנציה של אינזגי כסבירה פלוס. בליגה הקבוצה כבר שנתיים נראית כמו כלום. באלופות היא עשתה מסע יפה אבל זה לא שהיא העיפה את ריאל ובאיירן. היא העיפה את מילאן שהיא בינונית בדיוק כמוה. אינזגי כמובן ישאר בעונה הבאה אבל הקבוצה חייבת להשתפר. אני יכול להגיד שלפחות כרגע העבודה שלו באינטר פחות מרשימה אותי מהעבודה שלו בלאציו.

עומר אוהב/ת את זה.
  6. SerieA Il Capitano

גווארדיולה מאמן ענק, וסיטי עדיין גנבים ורמאים, כבר 10 שנים.

ASROMA, oranfu ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

בסופו של דבר אינטר הגיעה, גם אם מתוך כאוס ובלאגן או באופן טבעי קבוצה שנמצאת בפיגור ואין הרבה זמן, וגם אם בגלל שינוי מתוכנן - למספיק מצבים כדי להשוות, יכולה להיות גאה בעצמה, סימונה אינזאגי עשה הכל. הפסידה לקבוצה טובה יותר. המטרה של אינטר צריכה להיות להגיע למעמדים הגבוהים גם בעונה הבאה. לצלוח עוד פעם שלב בתים אימתני אם ההגרלה תהיה אכזרית. רומלו לוקאקו הוסיף למשחק שלה אך היה קצת לוקה בחסר בסיומת, אני מדבר על הבעיטה הזו סמוך לסיום, וגם חסר מזל שמנע שם גול. פפ גווארדיולה כרע שם על הבירכיים אחרי איבוד הכדור המסוכן, לאוטרו מרטינס היה חייב לפרגן אבל לאו דווקא ללוקאקו. מברוק למנצ'סטר סיטי על הטרבל אבל עאלק פפ אומר "ריאל מדריד לא יכולה להיות בטוחה בעצמה, גם אם יש לה 13 גביעים יותר - אנחנו מאחוריה".

אגב אותה הדעה על ג'ק גריליש כבר משנה שעברה: לא רואה בו שום דבר מיוחד. הוא מקבל הרבה כדורים כי הוא בקבוצה טובה. ריאד מאחרז עדיף עליו, גם פיל פודן.

אני שמח שיש כאן אוהד נזלת של ליאו מסי שממשיך ולא עשה לעצמו כלום אחרי שהוא בחר לא לחזור לברצלונה. זה בושה שנתנו לך לחזור לפורום ורק בגלל פחי אשפה כמוך אני שמח שמסי לא סגר מעגל. עכשיו תחזור לחור ממנהו באת.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/23
  8. yonmu Member

לא חושב שאינטר יכולה לכוון לחלוץ שני איכותי יותר.
    כן חושב שלאוטרו עוד יכול לעשות את קפיצת המדרגה הזו.

גמר משעמם אבל עם טוויסט מענין - לא קיבלנו סיטי דורסנית מול אינטר חלשה, לא קיבלנו אינטר עוקצת במתפרצות מול סיטי יהירה, אלא משחק כדורגל די שקול בסך הכל עם ניצחון די מקרי של קבוצה שהיתה פייבוריטית מובהקת. השער היה לגמרי לא מחויב ולא היו אינספור מצבים לסיטי, בעוד שגם לאינטר היו מצבים סבירים לגמרי.

קשה להגיד שאינטר הקבוצה השנייה באיכותה באירופה העונה, אבל מלבד פורטו-בנפיקה-מילאן היא גם 'הדיחה' את ברצלונה שטיילה לאליפות בספרד.
    אז אולי פסז', באירן, ליברפול ונאפולי היו פייבוריטיות מולה. אולי. זה עדיין רחוק מאוד מלהיות בגמר 'בחסד'.

עומר ו-Bianconeri אוהבים את זה.
  9. SerieA Il Capitano

נאפולי בוודאי הייתה פיבוריטית מולנו בנובמבר, אבל לא באפריל.

עומר ו-EO11 אוהבים את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לאוטארו שחקן נפלא אבל זה לא סותר שהטענות פה כלפיו נכונות. הוא יכול וצריך ללמוד להרים את הראש ולשחק יותר קבוצתי, זה תהליך שלוקאקו בעצמו עבר ושיפר אותו מאוד.

עומר אוהב/ת את זה.
  11. MaxAaRons Member

רומולו לוקאקו אפס מאופס.
    רק בדיון שלנו קראתי 2000 פוסטים על ידי משתמש מסוים שלוקאקו שחקן.
    לא יפה קיי.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

השלישייה שעלתה רק 105 מיליון פאונד לפני בונוסים על זכיות, גמרים והופעות (סטונס - 50, אקה - 40, אקנג'י - 15). כמו כל ההרכב של אינטר. תקציב תלת שנתי של ליברפול.

עומר, Scouser ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. WhitRM Member

גירליש לבד עלה כמו כל ההרכב של אינטר ועד כה הוא נראה בינוני ברמות בסיטי.

14. קשר שמאלי Member

3 שחקני הגנה במחיר ורג'יל אחד? מקסים

15. cheddar Member

נדמה שעבר בשקט עם הקהל הפעם בלי דחיפות ואלות כנראה פאן בייס יותר רגוע מאשר שנה שעברה

Sent from my SM-G9900 using Tapatalk