גמר ליגת האלופות: ריאל מדריד וליברפול בקרב הגדול של השנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/5/18.

1. קשר שמאלי Member

רק ווינאלדום?? חצי הרכב של ליברפול לא קשור לרמות האלה

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רמת הקוטריות כאן מ-1 עד 10: 200.

Gianzola, Coutinho10, Mellow29 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

קלופ קוסם לגמרי. רמת סגל ממש מביכה לרמות האלה. לא ניתן להעלות על הדעת ניצול יותר יעיל של היתרונות בסגל ממה שקלופ עושה.

oranfu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  4. Scouser Member

איזה כיף. לא מעכל שאנחנו בפאקינג גמר. מי חשב על זה כשפחדנו מהופנהיים בפלייאוף.

אבל ההגנה שלנו באמת מביכה ברמות. כמות המתנות שאנחנו מחלקים בלתי נתפסת. ארנולד במשחק חלש מאוד, לוברן זה פצצת זמן מהלכת וקאריוס משרה ביטחון של שוער נוער.

והשופט באמת היה רע, שיהיה כבר VAR.

הספסל שלנו הוא הספסל הכי חלש בהיסטוריה של הגמרים. תבינו שעלו היום כמחליפים בלם אסטוני בן 32 שבא בגרושים מאוגסבורג וחלוץ צעיר שלא כבש שער רשמי בקריירה לדעתי (לפחות לא העונה).

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

תכלס באתי לכתוב שהוא קצת לוקו שהוא לא עשה חילוף עד לדקה ה81, אפילו כזה שיוריד איזה דקה וחצי מהשעון.

אבל אז אתה נזכר איזה ספסל יש לקלופ, לא להאמין שעם סגל כזה עושים גמר אלופות בזכות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

אגב, היה נבדל גם בגול של דזקו. לא שמעתי את הנהי.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  7. owen11111 Member

או כשהגיע לנו פנדל על מאנה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Andrei Kanchelskis Member

אם יש מאמן שלדעתי יהיה מסוגל לעשות את הבלתי ייאמן לריאל בגמר זהו יורגן קלופ. אם זה היה מאמן אחר כמו למשל מוריניו הייתי טוען שזה חסר סיכוי אבל כשמדובר ביורגן קלופ אני מאמין שיכול להתרחש בעוד 3 שבועות בקייב משהו בלתי צפוי ועוצמתי בהפתעתו.

9. oranfu Member

אגב, רק בגלל שצוות השידור והמילואימניקים לא ציינו את זה - יש לליברפול את הסגל הכי צעיר בליגת האלופות העונה למעט פיינורד ורד בולל לייפציג.

קלופ אלכימאי.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד אלכס, לא נמאס לך? אני שואל ברצינות. הבנו, הסגל מביך, מה אתה רוצה? למה אתה לא מסוגל לתת לכמה הודעות לעבור פה בלי להזכיר לנו? לך תאונן על מרסיאל, פוגבה והכסף התאילנדי שלכם, אתה מתיש. כנראה ככה זה כשמשעמם לך כשאתה לא רלוונטי לכלום כבר 5 שנים.

אני לא ממהר לשפוט את ההגנה על סמך המשחק הזה, זה נוח מאוד לאנשים לעשות את זה כרגע אבל האמת היא שזו הופעה רעה מאוד של כל הקבוצה שלדעתי פשוט לא הייתה במוד הנכון היום. באנו להעביר פה את הזמן וזה נראה כמו גארבג' טיים מהרגע שמאנה כבש, ההגנה פשוט לא הייתה מחויבת וזה חבל. אותה הגנה החזיקה את סיטי הרבה יותר טוב ומדובר בהתקפה שהיא 2 רמות מעל זאת של רומא.

אבל כוסעמק המשחק הזה. גמר. מטורף לגמרי, זה היה נראה כ"כ רחוק בתחילת העונה הזו.

Esomech, אלעד, k_700 ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  11. alexshw Member

זה לא המוד. הסגל שלכם אפילו לא שווה טופ 4. תשתחוו למאמן שלכם.

12. oranfu Member

היית צודק אם זאת לא היתה הרמה הרגילה שלהם. לוברן פח אשפה שבחיים לא יהיה שחקן שאפשר לסמוך עליו, קאריוס גם תמיד יעשה פאשלות.

אגב, ההגנה חלשה (ארנולד היה איום ונורא היום) אבל הקישור לא עוזר בכלל. הם לא קיימים. מהשלישייה הקדמית שלנו (שבאו להעביר את הזמן) ועד לרביעיית ההגנה אין כלום.

סליחה, יש את מילנר שאני לא יכול לבוא אליו בטענות.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אני חסמתי. חלאס. הבנאדם הכי מתיש שפגשתי פה ב8 שנים באתר הזה, זה מביך. הייתי צריך לקחת את העצה של אלעד כבר לפני שבועיים.

ותודה לערוץ הספורט שבמקום לתת לנו תמונות מהמגרש בחצי גמר ליגת אלופות אחרי משחק דרמטי נותן לנו מילואמניקים משחקים סטנגה.

אלעד, yakov_y, oranfu ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  14. Roma מנהלים

אל תיהיה מביך, אם זה פנדל אז גם על SES היה פנדל - שרקו עבירה בכדור גובה ואז לוברן החליט לשחק כדורעף. אל תשווה מקרים שהם גבוליים לשריקות שהשופט פשוט פיספס ובגדול.

ליברפול זכתה מהחלטות קריטיות של השופט היום ולמרות הכל מגיע לה לעלות ואני מאחל לה הצלחה בגמר.

15. oranfu Member

לא, SAS צלל לחלוטין בלי שום מגע.

גם הפנדל שקיבלתם היום הוא רך, בצד השני היה כזה של נאיינגולן והוא לא שרק. אבל הוא שרק את זה רק בגלל שרגע אחרי זה נגמר המשחק.

היה שיפוט רע, אני לא מתווכח על זה. אנחנו כמובן שלא קופחנו וגם נהנינו מהשיפוט היום.