גמר ליגת האלופות 2012: צ'לסי אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏17/5/12.

1. Civil Anti Madridista

באיירן פייבוריטית, אני מקווה מאוד שהם ישכחו את השבועות האחרונים שהיו טראומטיים מבחינתם וידרסו את צ'לסי

מלבד זה שבאיירן קבוצה טובה יותר, צ'לסי עם הגנה חסרה ואני מאחל להם להתפרק באליאנץ ארנה

2. Eric Cantona Member

זה לא מדוייק. לצ'לסי יש מחליפים ראויים בהגנה שהם גם שחקני הגנה בתפקידם המקורי. לבאיירן אין בלם והם הולכים לשחק שם עם קשר אחורי ויש עוד מגן בן 20 אנמי שכמעט לא קיבל דקות משחק ממה שהבנתי שהולך לפתוח בשמאל.

נערך לאחרונה ב: ‏18/5/12
  3. Quaresma Member

אני לא רואה את דרוגבה מתקשה מול המחליפים בהגנה בווארים, טימוצ'יק (איך מבטאים את השם?) ובואטנג החלש מול דרוגבה?

4. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

השאלה אם צ'לסי תעיז מספיק ולא תשחק שוב רק בהגנה, אז אין ספק שדרוגבה וכל ההתקפה של צ'לסי מסוכנת עבור ההגנה שנשארה לבאיירן.

5. Der Rotbart Member

טימושצ'וק הוא שחקן מאוד מנוסה וכבר שיחק לא פעם כבלם, וגם בואטנג נתן עונה טובה כבלם, למרות שבחלקים גדולים של העונה הוא שיחק כמגן ימני. הוא עבר לעמדת הבלם לאחר פציעתו של ואן-בויטן. לא הייתי בונה על כך שההגנה הבווארית תראה כמו במשחק מול דורטמונד; איך אומרים אצלנו - לא כל יום פורים.

6. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

7. רפאל Member

איזה גמר חלומי זה בשבילי עם שני המועדונים שאני הכי אוהב בבית של הקבוצה שאני הכי אוהב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    מה שלא יהיה אני יהיה מאושר.

נכון צ'לסי בתנופה מעולה אחרי שהם העיפו את המאמן הכל כך כושל אבל מנגד באיירן הגיע לגמר אחרי תצוגת כדורגל מדהימה מול ריאל מדריד של מוריניו וכמובן היא תשחק בבית שלה (נכון שתיאורטית זה אמור להיות 50/50 באיצטדיון אבל זה כל כך ברור שבסופו של דבר נראה יותר אוהדים של באיירן באצטדיון).

אני חושב שנראה את אחד משני הדברים הבאים:
    1-באיירן מינכן תביס את צ'לסי שתגיע עם צמד בלמים שעדיין לא כשירים למשחק ומה שמגביר את הסיכוי שהם יפצעו במהלך המשחק.
    2- משחק צמוד אבל רב שערים כי גם לבאיירן תהיה הגנה מאוד חלשה עם בואטנג, קוטנטו/רפינאה (שכל כל מאכזב מאז שהוא הגיע לבאיירן) וכנראה טומשוק שעם כל הכבוד לו בלם טבעי זה לא ממש בשבילו.

שני הקבוצות יבואו עם שיא המוטיבציה:
    צ'לסי שזכתה בגביע האנגלי חייבת לנצח בשביל לשחק (במוקדמות) ליגת הלופות שנה הבאה.
    באיירן שלא זכתה בשום תואר ואחרי התבוסה הכל כך קשה לדורטמונד פשוט חייבת לזכות מול הקהל שלה וביחד עם ריברי הרעב שלא שיחק בגמר הקודם מול אינטר.

באיירן כמובן קבוצה טובה יותר ובבית היא קבוצה דורסת, יהיה מעניין לראות אם צ'לסי תכנס לבונקר כמו שעשתה מול ברצלונה מה גם שצ'לסי השנה תמיד סופגת בדקות האחרונות (אולי בגלל הגיל).

:aaa025:

8. dudi Member

הדיבורים על צ'לסי והגנה חסרה עדיין תכלול שימוש ב-לואיז,בוסינגווה,פריירה,קול,קאהיל,ואופציה של אסיין בלם.

זאת לעומת הגנה שגם ככה לא דוגלת במשחק הגנה במילים עדינות שהאופציות שלה הן - טימו(קשר אחורי לא מהמשובחים בעולם כבלם), ודייגו קונטנטו שחקן צעיר שבקושי ראה דשא שנה שלמה כמגן שמאלי, לצידם של בואטנג מגן ימני שמשחק בעמדת הבלם, ופיליפ להאם לטעמי המגן הטוב בעולם יותר מבחינת תמיכה בהתקפה והחזקה בכדור.

יש לשים לב, למאטה\לאמפרד בעיקר שלא תהיה אפשרות לכחולים לשלוט במשחק גם לא לדקות מועטות.

מצד שני אם ההתקפה האדומה תדבר יעיד מורניו אז פיליפ יכול להתכונן ל...

50 50 וואו איזו התרגשות!

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, שאפו ענק וכל הכבוד על הסיקורים המושקעים והמדהימים!

מחר אני אשבת בנחת עם חברים לראות את המשחק, לא אצטרך לסבול לראות את אחת מהספרדיות מניפה גביע ועוד אזכה לשלל פינוקים שזכיתי בהתערבויות (אני לא מבין איך הימור של צ'לסי-באיירן ברבע הגמר אשכרה הצליח לי) מבחינה מקצועית אני מצפה לקרב מאוד שקול, הגרמנים בניגוד לספרדים לא מזלזלים ולא מספרים על כמה הם בטוחים שיזכו וכל מיני דברים כאלה, אלא נותנים את מלוא הכבוד לצ'לסי ומודעים לקושי שמצפה להם. שתי הקבוצות עם חיסורים משמעותיים ונראה על איזה קבוצה זה ישפיע יותר

בכל מקרה אני מקווה ליהנות מחגיגת כדורגל שתכלול כמה שפחות חסרי מושג (תודה לכם באיירן וצ'לסי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx )

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הגוף כבר לא מתפקד, הראש כבר כמה ימים לא פה.

הגענו למעמד הזה בזכות, הגיע לנו. חזרנו מהקבר מול נאפולי, עשינו את הבלתי ייאמן מול ברצלונה- אנחנו לא הכי טובים ביבשת- אבל באחריות אני אומר שאף קבוצה בעולם לא הייתה משווה ל-2-2 בקאמפ נואו אחרי 2-0 ב-10 שחקנים.
    מצד שני, באיירן מינכן, גם היא, לחלוטין בגמר בזכות, יש לי כבוד עצום לקבוצה הזו, תמיד היה לי. באיירן מינכן 180 דקות הייתה טובה יותר מריאל מדריד, שהיא לטעמי הקבוצה החזקה ביבשת, באיירן שיחקה כמעט מושלם ועלתה בצדק מוחלט, הייתה פשוט טובה יותר בכל הפרמטרים.
    באיירן פייבוריטית, בגלל החיסורים, בגלל הבייתיות, בגלל האיכות האדירה שיש להם בהתקפה, בוודאי איכות גבוהה יותר משלנו. לנו יש בעיקר ניסיון ופיזיות, ועם זה ננסה לנצח. יש לנו את החוכמה של למפארד, את הפיזיות של דרוגבה- אם זה נצטרך לצאת למלחמה. עצם המחשבה שקייהיל ולואיז נדחפו לשחק במשחק הזה.. מעוררת בי פחד רב... זה יכול לעלות לנו ביוקר, הבעיה היא שאין לנו אופציות אחרות, נצטרך לקוות לטוב.

אין מגיע בכדורגל, אבל כל כך מגיע לדרוגבה, צ'ך, אסיין ולמפארד להניף את הגביע, עצם המחשבה שזו כנראה השנה האחרונה של דרוגבה- רק זה מעלה אצלי את הרצון לנצח, הפסד אני אקח קשה מאוד (למרות הידיעה שאנחנו נחותים), לא רק כאוהד, אלא כאחד שפשוט מאוהב בחבורה- צ'ך, אסיין, למפארד ודרוגבה.. בבקשה תביאו את הגביע, זה מגיע לנו ולכם.

11. Raulito Madridista

לא על הגמר הזה חלמו באירופה, הרבה אוהדי כדורגל פחות מתעניינים, מזכיר קצת את האמירה של רונאלדו ב-2003 אחרי הגמר בין יובנטוס למילאן - "ריאל מדריד הייתה חסרה בגמר הזה שהיה אנטי כדורגל קשה לצפייה". לא ריאל ולא בארסה, אבל אני מקווה שהגמר הזה לא יאכזב.
    שתי הקבוצות מגיעות עם מוטיבצייה עצומה מצד אחד ולחץ גדול בצד השני. באיירן יכולה לגמור עונה זוועתית בלי אף תואר ולא רוצה לחשוב בכלל על כישלון 'ביתי' בעוד צ'לסי עלולה לפספס את הכרטיס לצ'מפיונס בעונה הבאה.
    הפעם פראנק ריברי ישחק וזה חשוב מאוד עבור באיירן, שבטח יש לה סיוטים בלילה מאותו ערב ברנבאו לפני שנתיים. צ'לסי תשחק בידיוק באותו סגנון של אינטר - קישור מעובה, הגנת ברזל(כן, גם בלי טרי שבטח תופס את הראש שהוא לא משחק) וחלוץ חוד מאוד משמעותי. באיירן על הנייר פייבוריטית מאוד בגלל כל הנעדרים של צ'לסי(גם רמירז שחקן חשוב, שילוב של אגרסיביות, דריבל ומהירות) אבל עם הקאמבק שביצעו 'הוותיקים' תחת המאמן החדש, בראשם לאמפרד ודרוגבה - אסור, פשוט אסור לפסול את צ'לסי. גם צ'ך עם חצי עונה טוב מאוד דרך אגב והמצ'אפ בינו לבין נואייר יכריע.
    באמת שקשה להמר על תוצאה, רק חשוב לומר ששתי הקבוצות בצדק בגמר, האירוע הכי חשוב בכדורגל העולמי. וכמה הייתי רוצה שריאל מדריד תיהיה חלק מהאירוע הזה. אבל היום הזה שנחזור לשם לא רחוק, גם אם באיירן עיכבה אותנו קצת...

12. 亚历山大帕托 Member

מספיק לראות אחד ממשחקי הקלאסיקו מהשנים האחרונות בשביל להתחיל לחשוק ב"אנטי-כדורגל" של צ'לסי ובאיירן לעומת "הפרו-כדורגל" של הספרדיות שמבוסס על צלילות, התחזויות, מכות ובכי לשופט.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/5/12
  13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

פשש..מי קבע? מדינת ברצלונה וריאל? כי אני לא רואה באף מקום באירופה שלא "חלמו" על הגמר הזה.

14. skyday20 Member

אני חלמתי שריאל ובארסה לא יהיו בגמר הזה שניהם.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    באיירן מארחת את הגמר וזה נתן לה Xtra מטויבציה לעבור את ריאל,
    אם ריאל תשמור על הכושר הנוכחי שלה במוקדם או מאוחר היא תהיה בגמר.

15. ~Omri~ Member

האליאנץ ארנה מואר בצבעים "חגיגיים" לכבוד המשחק:
    http://www.record.xl.pt/storage/ngBB77D978-CDEC-475E-90AD-5C713143F56F.Xxx
    http://www.record.xl.pt/storage/ngD9593B68-C1F9-428F-B855-05260B16A4DD.Xxx