גמר ליגת האלופות 2013 :: באיירן אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏24/5/13.

1. שער 7 Member

נכון שקל מאוד לדבר בדיעבד, הרי אנחנו לא רובן ולא נמצאים כרגע בוומבלי, אבל 3 החמצות בהפרש של כמה דקות? ממוצע של החמצה על כל עונה.

2. Raulito Madridista

לידיעת הקורא אלי אוחנה: הרגל החזקה של אריאן רובן היא רגל שמאל. רגל ימין בקושי עוזרת בעליית המדרגות(ובכל-זאת, ברור שרובן צריך לנסות גם עם הרגל הזו לבעוט, מידי פעם). רובן שוב נחנק במאני-טיים בינתיים ומדבר אחד שמאוד מחבב את הכדורגל שלו. אני מקווה שתהיה לו עוד הזדמנות להוכיח אחרת. שחקן גדול לא צריך 4 מצבים כדי לעשות גול.

אף-אחד לא יודע איך הגמר הזה יסתיים, אבל אני חייב לציין לטובה את דורטמונד שפתחה את המשחק מעולה בניגוד לבאיירן המהוססת(רק חאבי מארטינז הגיע). ראיתי כבר קבוצות גדולות מזייפות בגדול בגמרים אירופים - ריאל הגלאקטית הייתה חלשה מאוד נגד לברקוזן וניצחה מגולאסו של זיזו וסדרת הצלות של שוער בן 21; יונייטד לא עשתה כלום מול באיירן עד לשתי הקרנות של בקהאם; בארסה בקושי ניצחה את ארסנל ששיחקה בעשרה שחקנים שעה שלמה. אבל דורטמונד משחקת נפלא מרגל לרגל והייתה גם הרבה יותר מסוכנת. גונדוגן מצוין ופישצ'ק מבלה בחצי של היריבה כמו רוברטו קרלוס בזמנו. עם גצה זה היה יכול להיות אפילו יותר טוב.

עשר הדקות הראשונות היו חלשות אבל מאז המשחק השתפר בצורה ניכרת וקשה לי להאמין שלא ייפלו שערים. יש מהלכים קבוצתיים טובים משתי הקבוצות אבל חסרה התעלות של שחקני מפתח. איזה דריבל של ריברי, בומבה של רובן, הסתננות של מולר ומהלך התקפי שלם של לבאנדובסקי סטייל הרביעייה על הפרצוף שלנו, ריאל מדריד. ואם כבר ריאל מדריד - אני רואה את הגמר ותופס את הראש. לא שהגיע לנו להיות שם, אבל הקנאה, אוי הקנאה. נחכה לפחות עוד שנה...

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

את הבעותיו של המשתמש nfcb אחרי ההחמצות של רובן אפשר להמחיש כך:
    http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/184/961/tumblr_lnvvueuSsj1qcj56b.Xxx

רובן משהו מיוחד. שלוש הזדמנויות, שלוש בעיטות בדלי.
    דורטמונד פתחה מעולה. לחץ מצוין על באיירן שקפאה במשך חצי השעה הראשונה. מגיע לנוייר צל"ש על המחצית הזו, כי אם לא הוא זה כבר 0:2 לפחות לבורוסנים.

משחק מהנה ביותר עד עכשיו על אף שלא נכבשו שערים.

4. Mellow29 Kopite

מעצבן בטירוף. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_let_it_all_out.Xxx

חבל לי על רובן, אני מחבב את הבחור אבל הוא עושה כל דבר כדי לזכות בתואר הצ'וקר מס' 1 באירופה. לא אכפת לי איך יגמר המשחק, אבל למה הוא חייב לצאת לוזר?
    ביינתים מחצית ראשונה עם כדורגל טוב מאוד ומשחק מצוין בעיקר של שני השוערים. וחאבי מרטינז שחקן ענק.

5. JohnTerry26 Member

נראה לי שלא ראיתי בשום ספורט עוד צ'וקר כמו רובן, זה מעבר לטראגי כבר. ספורט 5 זונות. אלי אוחנה כזה בנאדם טיפש.. אפשר לשמוע את הריקנות.

אחלה מחצית.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/13
  6. 亚历山大帕托 Member

הנקודות הכי טובות של אוחנה במהלך השידור היו כשהוא תיקן את ארבל בזיהוי שחקנים.

7. GentlePunter Member

כן רובן, לא רובן, חוששתני שדורטמונד תצטער בסופו של לילה על שלא כבשה במחצית הראשונה. נראה שבאיירן נכנסת לאלמנט, ונראה לי שזה ימשיך ככל שהמשחק יתקדם.

8. skyday20 Member

awkward... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/308452_502021993186273_749224893_n.Xxx

9. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

לרגע חשבתי שלא יכול לקום דבר שיהרוס את חווית הצפיה יותר מזה. ואז הגיע אלי אוחנה עם אריאן Rubben.

בפן המקצועי - למרות ההחמצות הגדולות של ההולנדי, שני השחקנים החלשים בבאיירן הם תומאס מולר וג'רום בואטנג. הראשון החריב התקפות רבות בטכניקה הלקויה האופיינית לו, ובנוסף לכך - הוא התקשה להביא לידי ביטוי את יתרונותיו (מיקום, תנועה חכמה) מול ההגנה לא ממש מבריקה; ואילו האחרון לא ביצע אפילו סגירה אחת מוצלחת לרפואה, ונראה אובד עצות מול לבאנדובסקי המצוין והחזק. אולי כדאי בכל זאת לשחק עם ואן בויטן?

10. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

!
    לרגע חשבתי שהוא מדבר על ראובן עובד.

11. שער 7 Member

מיכאל באלאק? למרות שרובן מנצח גם אותו כנראה. גם הבישול היה די מקרי.

12. OriRR Member

רובן...

13. 亚历山大帕托 Member

מה אתה רוצה ממנו עכשיו? החמצה של מולר.

14. skyday20 Member

מזה מקרי, גם השער של דורטמונד יחסית מקרי, אין דבר רע בזה, חלק רב משערים במשחק. קשורים במקריות בסוף. L )

15. Robin_Van_Persi Member

הדיליי בשידור של ערוץ 22 פשוט מרתיח לעזאזל איתם..