גמר ליגת האלופות 2013 :: באיירן אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏24/5/13.

1. Kompany Member

אמרתי שאני ניטרלי במשחק הזה? כל המשחק ליבי היה עם הצהובים מדורטמונד! לא להאמין איך הנטייה הטבעית היא תמיד לאנדרדוג..
    אני פשוט לא מאמין איך זה חמק להם מהידיים אבל סיפקו חתיכת הצגה, באמת משחק מדהים של 2 הקבוצות.

הרגע של המשחק היה השער של רובן שלדעתי הלך לאחד מהאנשים בקהל של באיירן ואמר "אני לוזר?" אחרי שהחטיא פעמיים ממצב קורץ. צריך לוודא את זה. אבל כמה צפוי זה היה שהוא זה שיכריע את המשחק...

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בפעם הראשונה שרובן מסר כמו שצריך זה הסתיים בשער הראשון, ובדקה ה-89 הוא סוף סוף עשה את זה... הלוזר הניצחי מוכיח שגם מקרים יוצאי דופן יש. מגיע לבאיירן מינכן הגביע הזה, למזלם דורטמונד החמיצה מצבים נהדרים מפתיחת המשחק, אבל מהדקה ה-20-30 בערך, הגמר הזה הלך לכיוון אחד.

3. VAR Member

שיהיה בהצלחה למי שלא תקנה את הומלס ב-40M+ או כמה שזה לא יהיה. תמיד יפשל במשחק גדול לפחות פעם אחת. משחק נוראי שלו. אולי האוברייטד הכי גדול בכדורגל העולמי כיום.

4. Mellow29 Kopite

וואו. איזה משחק גדול, עצוב על דורטמונד ועדיין אי אפשר שלא לשמוח בשביל רובן, אנדרדוג בפני עצמו. באמת חבל להכביר במילים, חבל שזה נגמר ב-90 דק'.

הופעה גדולה של שתי הקבוצות, בהתחשב במעמד. לא יכלתי לצפות ליותר מגמר כזה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/13
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו אריאן יסדר לנו בעוד שנה זכייה במונדיאל. הוא החזיר את החוב לאוהדי ביירן, עכשיו שיחזיר את החוב לי ולכל האוהדים בכתום שראו אותו בשנת 2010 מחטיא מול קסיאס. אז אריאן, בקיץ הבא אתה מחזיר לנו נכון? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

למשחק עצמו. לא ראיתי אותו, אבל עקבתי אחריו דרך האינטרנט. אני צריך להוריד את הכובע לדורטמונד שבהחלט ראויה להמון המון מחמאות. אני מניח שעם גצה הגמר הזה אולי היה נראה אחרת, אבל העובדה שלקח לביירן 89 דקות בשביל להכריע את הקבוצה הנבדרת הזאת אומר הרבה. לצערם של אוהדי דורטמונד המלים האלה לא ממש מנחמות. זה הפסד כואב ועוד לקבוצה שבהחלט יכולה להתחיל שושלת באירופה. אני באמת מקווה שדורטמונד תוכל להמשיך להציג משחקים נהדרים באירופה, אבל אני חושש בשבילם שלעונה הזאת לא תהיה המשך. הכסף של ביירן כבר תכריע, אבל אולי אולי BVB תוכל עם כריסטיאן אריקסן לחזור לעוד גמר. אני רק אומר שלמרות שלדני יש עוד חוזה לעוד עונה אייאקס לא תשחרר אותו בזול...(באמסטרדם רוצים לפי התקשורת המקומית כ-15 מיליון אירו. אריקסן בעצמו כבר אמר שאם לא יעזוב הוא יאריך את חוזהו באלופת הולנד.)

אז זהו, ברכות לביירן. קבוצה טובה שלא מזכירה בשום דבר את אותן קבוצות משעממות שגם היו מנצחות בדקה האחרונה. בקטע הזה אין כל חדש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. alexshw Member

שבירת הנאחס הגדולה בהסטוריה. אם אפשר הייתי מזכה את שתי הקבוצות בגביע האלופות.
    פפ היום הבנאדם הכי מטומטם בהסטוריה, אלא אם הוא לוקח בעונה הבאה את הצ'מפיונס.

7. itay2789 Member

כמה סמלי שב 25-5 באיירן זוכה במספר 5 כמו ליברפול באותו תאריך. בארסה צריכה לקוות שהגמר הבא יהיה ב 25-5 ואז גם לה מובטח מספר 5 חחחח

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה יודע מה זה אומר, ששנה הבאה גם הניקס יקחו את ה-NBA. אם אתם יכולים לצאת מהלוזריות, גם אנחנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. Civil Anti Madridista

דורטמונד נעלמה מהמגרש במחצית השנייה, משחק ההגנה קרס ו2 השערים של הבווארים היו קלים למדי
    שאפו לבאיירן מינכן, טרבל גדול

10. GentlePunter Member

עוד לא טרבל, גמר הגביע בעוד שבוע.

11. שער 7 Member

וכרגיל, בסוף כל גמר ובזמן חלוקת המדליות אנחנו רואים את אבי לוזון מאחורי פלאטיני...

12. 亚历山大帕托 Member

http://www.imagetoo.com/images/1362665343.Xxx

אני יכול לנקוב במועמד מתאים יותר לתואר הזה...

13. riquelme1 Member

עכשיו אריאן רובן כבר לא לוזר, והווינר הכי גדול בכדורגל העולמי? שטויות, סטיגמות, רובן היה ונשאר גאון כדורגל ושחקן כדורגל אדיר, שסבל מחוסר מזל אדיר בשנים האחרונות, זכרו לו בעיקר את הכשלונות, אבל שכחו שהוא הצעיד את באיירן לבדו ב2010 לגמר עם גולים אדירים במאני-טיים.

בישול אדיר בשער הראשון למנדזוקיץ', גול גדול בשער השני שמביא לבאיירן את הגביע, וביחד עם חאבי מארטינז שאין מילים לתאר אותו, הוא השחקן מספר אחד של באיירן.

רחמים על דורטומנד שבאמת נראתה מצוין היום, והייתה שותפה מלאה לגמר גדול.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככל הנראה זהו גמר ליגת האלופות המהנה ביותר שהיה מאז המשחק ההוא באיסטנבול בין מילאן לליברפול.

דורטמונד הייתה הראשונה לצאת מן השוק של המעמד והתחילה עם כדורגל נפלא ועם קצת יותר חדות, מזל ואולי גם גצה אחד היא הייתה עולה ליתרון מוקדם. לאחר מכן באיירן התחילה להיכנס לעניינים והמחצית הראשונה הסתיימה בשוויון 0 מוצדק. עם הזמן באיירן החלה לשלוט יותר ויותר במשחק ובדקות האחרונות ההגנה של דורטמונד הייתה פשוט קטסטרופלית והניצחון של הבאווארים היה סופר מוצדק לטעמי, לא רק על המשחק היום, אלא על כל העונה האדירה שעשתה. כמה עוד גמרים להאם יכול להפסיד? עד מתי רובן יהיה הלוזר הנצחי של הכדורגל העולמי? כנראה שבאמת כל הסטיגמות נשברו היום.

וסתם, אני חייב לציין שני שמות של שחקנים מצד שתי הקבוצות שבלטו לי לטובה ולרעה היום.

הומלס: יכול להיות שהוא מוכשר ויכול להיות שלא ראיתי אותו מספיק משחקים, ועדיין יש לי ביקורת מאוד שלילית לגביו, בוודאי ביחס להייפ שיש סביבו. זה נכון שהוא מאוד נוח עם הכדור, אבל כמו פיקה, הוא איטי ולא מרוכז כלל. עשה המון טעויות היום, טעויות שלמזלו רובן בזבז עד שער הניצחון. יתר על כן, הוא נוטה לאבד גם מספר גבוה מדי של כדורים עבור בלם וכשבלם מאבד את הכדור זה הופך לאיבוד קריטי הרבה יותר מזה של חלוץ או קשר. משחק לא אחראי ולא טוב של הגרמני היום.

מרטינז: הזכירו אותו עוד לפניי, אבל גם לטעמי הספרדי היום היה השחקן הטוב ביותר על המגרש. התהלבתי ממנו מהרגע הראשון שראיתי אותו משחק במדי נבחרת ספרד הצעירה בזמנו, אבל איזה שדרוג הוא עשה מאז. מצד אחד נוכחות ועוצמה אדירה, מצד שני הרבה טכניקה וקריאת משחק נפלאה. בכל מקום ובזמן הנכון. בעל בית אמיתי במרכז השדה. אחד הקשרים השלמים ביותר היום שיש לכדורגל העולמי להציע. תענוג של שחקן ומי כבר יזכור את תג המחיר העצום ששולם עליו אחרי ערב כזה.

ברכות לבאיירן מינכן, תנחומיי דורטמונד. תודה לשתיכן על ערב יוצא מן-הכלל של כדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/13