גמר ליגת האלופות 2017: יובנטוס וריאל מדריד רוצות להיות המלכה של אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏3/6/17.

1. Civil Anti Madridista

להחזיק כ"כ הרבה וורלד קלאסים על הספסל זה לוקסוס שאין לאף קבוצה באירופה. זידאן, עם כמה שהוא מאמן די בינוני, בנה ההיררכיה פנימית שאף אחד בסגל לא העז לערער עליה. מוראטה הוא הדוגמא המושלמת - לא משנה כמה שערים יכבוש וכמה בנזמה יסריח, הצרפתי באנקר בהרכב כל עוד זידאן מאמן על הקווים. גם איסקו לא בדיוק נספר עד שבייל עשוי החרסינה גמר את העונה ובשילוב הלחץ מהקהל זידאן כבר לא יכל לייבש אותו.

זה היה הכוח העיקרי של ריאל מדריד בעונה הזאת והמפתח לזכייה בתארים. אף שחקן שם לא היה מעל כולם.
    אם יצליחו לשמר את זה גם לעונה הבאה? קשה לי להאמין. חאמס כבר בדרך החוצה, מוראטה צריך להחליט לאן הקריירה שלו הולכת ואת בייל אני לא רואה מסכים למעמד של שחקן ספסל. הוא לא ואסקס או אסנסיו.

2. DRORIKO Member

אשכרה,כל הארבע אליפויות האחרונות היו שלהם

3. סיונרה Member

אין ברמות הללו באמת פערי תקציב. לריאל חוץ מרונאלדו ובנזמה אין אף שחקן שהגיע ככוכב בהרכב. יש את בייל וחאמס שלא ממש בלטו העונה למרות שהם שחקנים נהדרים (לפחות חאמסיטו) אבל כנראה שבלעדיהם זה היה נראה פחות או יותר אותו הדבר. מודריץ וקרוס על תקן שחקנים טובים שהפכו למצויינים בקבוצה, והשאר הגיעו או כשחקנים משלימים בגרושים (נבאס ולוקאס), כצעירים מבטיחים בסכומים גבוהים אבל לא משוגעים (ראמוס, קובאצ'יץ ואיסקו), צעירים מבטיחים במעט כסף (אסנסיו, קסימירו, מרסלו) או בכלל שחקני בית (נאצ'ו, קרבחאל ומוראטה). השורה התחתונה שמדובר בקבוצה שחוץ מהכוכב הגדול יכלה להיות כל קבוצה אחרת באירופה.
    לברצלונה יש באמת שלישייה פסיכית בהתקפה שרק מעט קבוצות יכלו ליצור.

4. avicii Member

בגדול אני מסכים איתך,אבל בגלל שבייל בעל רגלי חרסינה אז הוא נותן אפשרות נוספת לאיסקו ואסנסיו לפתוח בהרכב.לגבי בנזמה זה כבר שיגעון ברמה של אנריקה.בנזמה היה נוראי כמעט כל העונה במקום כמה משחקים בספסל שיאפסו אותו,הוא פתח כל משחק.
    אני מסכים לגביי בייל,אחרי 100 מיליון יורו קשה לבוא ולהגיד שהוא לא מתאים,אבל ככה זה פלורטינו,אם הוא לא שובר את השוק אז במבחינתו זה קיץ חלש.אבל כמו שאמרתי הוא נפצע מלא אז הוא נותן הרבה דקות משחק לאחרים.

לגבי חאמס,רק אלוהים יעזור לו.

5. Civil Anti Madridista

ועדיין אין אף קבוצה באירופה עם סגל כזה. כסף זאת לא הנקודה. הזכרת את ברצלונה? קח את השלישייה הקדמית שלה. כל הקיץ רדפו שם אחרי שחקן התקפה בשביל שיהיה לאנריקה עוד אופציה מהספסל, ואחרי שרשרת סירובים שרפו את הכסף על פאקו אלקאסר שהואיל בטובו להגיע ובידיעה ברורה שהוא הולך להתייבש ולחכות להזדמנות שאחד מהMSN ירצה עונש הרחקה או יפצע חס ושלום.

אז לצד הביקורת הרבה שיש לי עליו נוכח היכולת שהוא הפיק מהשחקנים שלו לאורך העונה, מגיע לזידאן שאפו על כך שלא משנה כמה שחקנים הוא ייבש וכמעט לא ספר - כל אחד שקיבל את ההזדמנות לקח אותה. וזה התבטא אפילו בביקורות שהרכב "המשנה" (בכיכובם של איסקו, חאמס, מוראטה) נראה אפילו יותר טוב מההרכב הראשון. קבוצה לליגה וקבוצה לאירופה - זה כל הסיפור.

Don Joan Roman, Dayatso ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  6. Butragueño מנהלים

אני אומר משהו ריסקי, אבל ניהול הסגל הרחב של ריאל בא לזכות זידאן. קשה לי לראות קבוצות ומאמנים אחרים מצליחים לקחת כמעט 20 שחקנים (11 שחקני ההרכב בשילוב ואסקז, אסנסיו, איסקו, נאצ'ו, מוראטה, חאמס וקובאצ'יץ') ולהביא אותם לקצה היכולת שלהם לקראת סוף העונה.
    הזכירו פה את ברצלונה, לדעתי זו אחת הסיבות שהיא הייתה נפלאה בליגה ולא הצליחה להגיע למאני טיים בגלל שפשוט אין תחליף ל-3 החייזרים שלהם. חוץ מה-MSN, גם לקישור לא היו תחלופות טובות כששילוב של עייפות של אינייסטה ופציעות של בוסקטס די שרפו את הסיכויים.

אבל כן, ברצלונה דורסנית (במידה ותכלול בעונה הבאה את דמבלה שמעוניינים בו), יונייטד חזקה (בהנחה וחמאס , בייל ומורטה עושים את המעבר), צ'לסי, באיירן וריאל יכולות ליצור מפעל מפלצתי. זה כבר לא 2008 שכל הכוכבים היו מחולקים בקבוצות האנגליות. היום קשה לראות אותם ביותר מ3-4 קבוצות. באירופה בכלל.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חשבתי שיכנו אותי 'טרול' כאן באייסוקר על כך שאני מביע את דעתי הלגיטימית, אך זהו פורום וכל אחד יכול לכתוב מה שהוא רוצה כל זמן שהוא לא עובר על החוקים, גם אם זה אומר לפגוע במישהו אחר בכוונה תחילה.

מעולם לא טענתי כאן נגד כותב, אלא תמיד נגד טענה.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוואג.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

עצם העובדה שעד יום שבת אף קבוצה לא זכתה במפעל הזה פעמיים ברציפות - היא תשובה טובה כדי לבטל את הטענות על חוסר עניין והעונה לדעתי באמת הייתה עונה גדולה של ליגת האלופות, יותר מאשתקד למשל. אני אהבתי פעם את שלב הבתים השני ורשמתי כאן שורה של משחקים גדולים, קבלו למשל ב-2003: ריאל, מילאן ודורטמונד יחד| יונייטד יובה ודפור| ולא חסרות דוגמאות. אבל הבינו שיש עומס מטורף והפורמט שונה לשמינית הגמר למשל, הכדורגל כאן מתקדם. כדורגל נבחרות הוא כדורגל ברמה מאוד ירודה, שם גם סמי קדירה נראה כוכב על(נשאר בונקר בעמדה שלי), אבל עזבו יורו או מונדיאל שהיו עד היום. הפורמט הישן עוד בסדר בעוד היורו החדש היה פאתטי. ועכשיו יש את גביע הקונפדרציות שתקוע כמו קוץ בתחת ואני מקווה שרונאלדו לא יפצע. קרוס למזלינו קיבל שחרור, ורק פורטוגל וגרמניה הן הנבחרות המעניינות.

לגבי כדור הזהב - אני מניח שגם בעונה הבאה נראה את מסי פותח בסערה בעוד רונאלדו יצטרך זמן רב להיכנס לעניינים. אי-אפשר, פשוט אי-אפשר להתעלם מהפיניש שלו בליגת האלופות עם כל השערים בנוק-אאוט, כל תצוגה חשמל. גם בליגה כריסטיאנו שיבצר את המספרים(למעשה הוא לא שיחק הרבה במשחקי החוץ האחרונים ובכלל - רק בקלאסיקו הוא איכזב) ופתאום עונה עם 44 שערים לא נראית כמו מסכנה בעוד לפני אפריל הוא גירד את ה-30 ולא הבנו מה קורה.

10. Butragueño מנהלים

גם עם ההרכב הזה בופון ישאר עם המדליה בלבד.

שלושה שחקני מפתח בארסנל תופסים מקום מכובד במערך.
    מה לגבי המאמן הבכיר ביותר שלא זכה לעולם בגמר ליגת האלופות?

11. alexshw Member

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2008/05/27/article-1022151-01565DB900000578-664_468x326.Xxx

12. DRORIKO Member

בדיוק האריך עכשיו חוזה בקבוצה שלו וסך הכל די טוב לו

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הייתי מצמצם את הנבחרת הזאת רק לאלה ששיחקו בגמר.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

נדבד זכה? כי אם לא זה בגדר פשע לשים את פברגאס לפניו.

15. Ever Banega Member

מצד שני אי אפשר גם להתעלם מהעובדה שבליגה מסי היה הרבה הרבה יותר טוב.