ג'קי בן זקן "תוך שנתיים שלוש נרוץ לאליפות"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י 10 la ba 2sik, ‏7/1/07.

1. מכבי או מוות!!! Member

לבן זקן יש חומר שחקנים מעולה שריקי רביבו הולצמן,אופיר ועוד...
    אבל מתי שבאמת היינו צריכים לראות את אשדוד האמיתית שתפרוץ לאליפות זה היה צריך ליהות המחזור הזה מולנו,אבל הם פישלו וגנבו מהם את הנקודות.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשורה התחתונה, אם אשדוד תתמודד על האליפות או לא ממש לא תלוי בה אלא בקבוצות עם הכסף. לסיים מקום שני 30 נק' מבית"ר זה לא להתמודד על האליפות, אחרת קלינגר עדיין היה איתנו.

3. a.m Member

אתה רואה שזה כן תלוי בה, בית"ר מנצחת המון משחקים אבל אשדוד לא נותנת לה לברוח, אשדוד מציגה כדורגל מצויין שמשאיר אותה רק 2 נקודות מבית"ר

4. אורדון במכתש Member

הבעיה שלכם זה שאתם תפסתם תחת קצת מהמיקום שלכם,
    ואתם שרים נגד כל קבוצה אפשרית כאילו מי ישמע מי אתם בכלל...

מחפשים יריבויות בכח למרות שכולם שמים עליכם זין...

[והרבה מאוד שירים מועתקים]

בקיצור- הקבוצה מצויינת- הקהל דרוש שיפור

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/07
  5. The koko Member

ובתור אוהד של מי בדיוק אתה מדבר?
    חוץ ממכבי נתניה שתפסו עלינו תחת בקופסה אחרי שניצחנו אותם,ומכבי פ"ת בבית לא זכור לי שהסתכסכנו עם קבוצה אחרת.

6. אורדון במכתש Member

זה ממש לא קשור את מי אני אוהד.

ואני זוכר שכמעט כל המשחק שלכם נגד הפועל ת"א שמעו "מה זה הפועל, מה זה הפועל...."
    וגם נגד מכבי....ובטח עוד קבוצות רק שלא שידרו...

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכדורגל המצויין הזה של אשדוד לא היה נחשב לכלום אם חיפה לא הייתה עוברת משבר, בית"ר הייתה ממצה את הפוטנציאל והפועל\מכבי פ"ת היו חוות עונה טיפה יותר טובה, ככה שזה בהחלט לא תלוי בה, כי היא לא מסוגלת לנצח כל קבוצה בליגה גם ביום רע כמו השאר.

8. Raulito Madridista

בעיקרון, אני חושב שאשדוד עשתה תהליך יפה מאוד לאחר הכישלון עם שחקני הגלאקטיקוס ב04\2003, שחיים רביבו חזר לעונת פרישה, יוסי אבוקסיס הגיע לאחר שלא הגיע להסדר עם הפועל ת"א בעונה הארורה שהקבוצה שיחררה יותר מ70% מהסגל שהיה לה, אילן בכר חזר מספרד לנסות לשקם את הקריירה שלו אחרי שנה של ישיבה על הספסל, ז'אן טלסניקוב הגיע לחזק את הקישור, בנוסף היו את דויד רביבו ושי הולצמן המוכשרים ששיחקו בקבוצה. יוסי מזרחי שהשאיר את הקבוצה בליגה באותה עונה, בנה משהו טוב מאוד, ויפה שאלון חזן המשיך את אותו תהליך, אני הייתי בטוח שאשדוד תקרוס אחרי עזיבת מזרחי, חזן היה דיי מוכן לקבל את התפקיד לפי מה שקורה עד עכשיו.

בקשר לשאלה בדיון, אם אשדוד תצליח לשמור על הסגל הקיים בעונה הבאה, אני מאמין שהיא יכולה לרוץ לאליפות. זה שהם לא מסתפקים במקום הנוכחי שלהם, שזה מרחק מזערי מבית"ר(אף אחד לא הצהיר שם על אליפות, אבל עדיין הם מתחזקים), הם גברו על מכבי ת"א בהבאת גוסו גוסו שהוא קשר טוב מאוד, רואים את האיכויות שלו, ופעם אשדוד לא הייתה גוברת על קבוצה כמו מכבי ת"א בהבאת שחקנים, זה כבר התקדמות שאשדוד לא מסתפקת במועט. אשדוד כבר סיימה במקום השלישי לפני שנתיים, והיא הייתה יותר טובה ממכבי פ"ת ויכלה גם לגמור שנייה. אני חושב שהסגל ההתקפי של הקבוצה הוא אדיר, הולצמן שחקן מלא בכישרון, הבקיע מעל מאה גולים בליגה ותרם לאשדוד המון. דוד רביבו שחקן נפלא עם ראיית משחק, יניב עזרן שחקן מוכשר, עידן שריקי מתגלה כפוטנציאל אדיר. אני חושב שהחיזוק שלהם בקישור האחורי יוסיף להם המון. אם הבלם, גורה טל, ייתגלה כהצלחה, אז ההגנה של אשדוד, שהייתה חולייה חלשה שלה ואולי מנעה ממנה לגמור במקום גבוה יותר בשנה שעברה, תתחזק ואז אשדוד תיהיה קבוצה מאוזנת. גם רכישת גונזאלס שהיה במכבי הייתה טובה, גונזאלס במכבי ת"א היה טוב.

באשדוד יש ניהול שקט והם לא מקבלים יותר מדיי רעש, זה שהתקשורת לא מתייחסת אלייהם זה מעולה עבורם, לא יוצר לחץ וציפיות. אשדוד מנוהלת נכון וזה חלק ממתכון להצלחות.

9. כפר סבא בנשמה! Member

מסכים באמה אחוז..
    רק משהו לגבי הקהל,יפה שבן זקן מסבסד ומממן אבל לאורך זמן זה לא יחזיק כי האוהדים יתרגלו לזה ושהמחירים פתאום יהיו יקרים יותר הם לא יגיעו.
    ועדיין קבוצה שנמצאת איפה שהיא נמצאת ומסבסדים את הקהל שלה צריכה להביא יותר מ-400-500 למשחקי חוץ ובטח שיותר מ-1500 (משחק בית אחרון נגד מכבי שראיתי אותו בטלוויזיה) ויצאתי לארג' למשחק בית.
    אבל אין ספק שהנהיול מצוין שם ,זרים מתאימים,שחקני בית ושקט מסביב ולדעתי אם הם ימשיכו ככה הם יכולים להפתיע